Kā izmantot Bolindžera joslas un Momenta tirgošanās indikatorus Bināro Opciju tirgošanās procesā - Kļuvu bagāts, izmantojot šo metodi, un tagad mēnesī pelnu vairāk nekā $10 000.
More information
Kaspars Ozols

Bolindžera joslas un Momenta tirgošanās

Šeit mēs pastāstīsim pa Bolindžera joslām un Momenta tirgošanās indikatoriem. Bolindžera joslas ir tehniskais indikators, kas radīts, lai spētu noteikt gaidāmo tirgošanās cenas diapazonu un paskaidrot vai šībrīža cenas ir augstas vai zemas attiecībā pret šo diapazonu. Šim mērķim nosaka 14 periodu kustīgo vidējo (viduslīniju), paralēli sareizina standartnovirzi ar divi, pievieno augšējo līniju un to visu atņem no kustīgā vidējā. Šis rada cenu kanālu, kura ietveros cenas visdrīzāk atradīsies. Augšējā līnija darbojas kā pretestības līmenis, apakšējā līnija kā atbalsta līmenis.

Viduslīnija var būt abi atkarībā no tā kurā pusē atrodas cena.

Moments ir ir cenu maiņas enerģijas lieluma un virziena indikators. Ja, kā jau lielākā daļa tirgoņu, lietojat cenu sveču  grafikus priekš tirgošanās, tad katrs sveču grafiks ļaus noteikt noteiktā laika perioda momentu. Jo garāks sveču grafiks un tā ķermenis un īsāka sveces dakts attiecībā pret ķermeni - jo lielāks ir sveču grafika moments. Un, protams, arī otrādi - jo īsāks sveču grafiks un tā ķermenis/ garāka sveces dakts, jo mazāks būs šī sveču grafika moments.

Kā izmantot Bolindžera joslas un Momenta tirgošanās indikatorus Bināro Opciju tirgošanās procesā

Apvienojot Bolindžera joslas un Momenta tirgošanās indikatorus, Jūs varēsiet veikt sarežģītas prognozes par cenas nākotnes izmaiņām.

Lai saprastu kā to darīt, lūdzu aplūkojiet šo cenu grafiku:

Bollinger Bands

Kā Jūs variet redzēt šajā gadījumā aktīvs ir vācu biržas indekss DAX, kas kustas augšupejošā kustībā un šobrīd atgriežas atpakaļ pie savas galvenās trenda līnijas.

Šis ir ikdienas grafiks un

  • Ikkatrs sveces grafiks reprezentē vienu tirgošanās dienu.
  • Sarkanā līnija ir galvenā trenda līnija.
  • Baltās līnijas ir vienkāršas 200 periodu kustīgā vidējā vērtības, kurām trends ir sekojis pēdējos pāris gadus.
  • Zaļās līnijas ir trīs Bolindžera joslas.

Tagad aplūkosim dažas no šiem sveču grafikiem tuvāk:

Bollinger Bands

Kā Jūs jau redziet Bolindžera joslas ir bijušas diezgan precīzas cenu mainības norādīšanā šajā laikā.

Ir vairāki piemēri kur sveču grafiki nonāk pie Bolindžera joslas sasniegšanas, bet tad tie atgriežas atpakaļ un noslēdzas zem pretestības līmeņa vai virs atbalsta līmeņa, kurus saģenerēja Bolindžera joslas.

Paturot to prātā, aplūkosim pēdējo sveču grafiku ar šīsdienas cenu izmaiņām. Kā jūs variet saprast pēc garās zemās dakts, tirgus sākumā piedzīvoja kritienu, bet tad kritumu nomainīja kāpums un tirgus sasniedza Bolindžera joslu viduslīniju un pat to nedaudz pārsniedza. Spriežot pēc tirgus pagātnes reakcijas viduslīnijas sasniegšanā tas gandrīz vienmēr maina virzienu un tas dod iespēju izmantot Bez Pieskāriena  vai Zemo opciju.

Lai saprastu vai cenas ievēros pretestības līniju arī šoreiz, Jūs variet pāriet uz mazāku laika periodu un lietot Momenta analīzi.

Šis ir stundu grafiks, kas nozīmē, ka katrs sveces grafiks atspoguļo tirgus mainību stundas mērogā. Tātad šīs dienas tirgošanās tagad ir sadalīta starp dažiem atlikušajiem sveču grafikiem (Sarkanais četrstūris). Kā jūs redzat, cenas sāka kristies ar visai lielu inerci. Pēc tam tās cēlās ar lielu inerci un beidzot tās pietuvojās Bolindžera joslai (kas būtu aptuvenais dienas diapazons), tad cenu mainības temps kritās - cena svārstījās vairs tikai nedaudz augšup un nedaudz lejup un nekas neliecināja, ka cena turpinās ievērojami celties.

Pie otrā vai trešā sveču grafika ( sarkanais punkts) mēs redzam spēcīgu signālu un no tā varam saprast, ka tirgus ievēros Bolindžera joslas pretestības līniju. Šādā gadījumā Jūs droši varat investēt Zemajā opcijā vai Bez Pieskāriena opcijā ar mērķa cenu virs pretestības līnijas. Pārliecinieties, ka izmantojat darījuma laika ierobežojumu funkciju ar iestatījumu uz tirgošanās dienas beigām šodien, jo šādi tiks ierēķinātas arī laika zonu starpības

Ja būtu noticis gluži pretēji un cenas turpinātu kāpt ar lielu inerci, investēt Zemajās vai Bez Pieskāriena opcijās nevajadzētu.

Kā jau Jūs variet noprast pēc citām cenu svārstībām dienas ietvaros, šos darījumus Jūs būtu uzvarējuši ļoti vienkārši. Kombinējot Bolindžera joslas un Momenta indeksus vai kādu citu pretestības līmeni ar momentu analīzi, tāpat kā šajā piemērā, Jūs variet pelnīt relatīvi droši un uzvarēt lielā daļā no darījumu.

Trīs vienkārši soļi, lai sāktu tirdzniecību!

Start now

Trīs vienkārši soļi, lai sāktu tirdzniecību!

Manu metodi nevar pielietot visur. Lielākā daļa banku un brokeru nezin, ko tieši dara mana metode. Un pat, ja viņi par to zin, tad viņi nekad nekad to nepiedāvātu parastajiem cilvēkiem. Tieši tāpēc ir svarīgi izvēlēties uzticamu licencētu brokeri, kurā pelnīt naudu. Šie ir mani divi iecienītākie brokeri. Reģistrējies vienā no tiem vai pat abos. Abi piedāvā padomus un video pamācības - pilnīgi par brīvu.

Izmēģiniet stratēģiju demo versijā:

  Make Money Robot

Vienkāršs robots, kas automātiski izdara binārās izvēles, pat ja esat iesācējs
Mans ātrais padoms: Iesaku tirgoties ar valūtu pāriem, piemēram, EUR/USD vai CNY/USD.
Minimālā iemaksa: $200
 

  Binary Option Robot

Šī programma var strādāt tavā vietā. :-) Vienīgais, ko vajag izdarīt ir uzinstalēt, piereģistrēties un veikt iemaksu. Robots pats pēc tam izanalizēs kā likt likmes un sākts to pats darīt Jūsu vietā.
Mans ātrais padoms: Es īpaši ieteiktu šo rīku priekš iesācējiem, jo vajag tikai ieslēgt datoru un programmu un tā pelna naudu Jūsu vietā.
Minimālā iemaksa: $250
 
 


  etoro (77.219.3.*) rakstīja

vai akceptejat izveli?    Etoro

Sveiks! Gribu jautat vai akcepte ari “etoro” lapas izmantosanu? Jo neviena no Jusu iedotajiem nevaru pieklut...

  Valdemārs Plēve (77.219.4.*) rakstīja

Miljoni...    Nav.com

Man nepietiek ar 10k mēnesī. Vēlos, kādus 15m mēnesī.... Vai ir "metode", kas ražo 15m mēnesī, vai vairāk??

  Maris (91.200.64.*) rakstīja

Kā tas darbojas?

Sveiki,Kaspar!kā shi metode darbojas pelnīšanas man īsti nav skaidra cik iesākumā ir nauda jaiegulda?Cik bija minēts tad 200 eiro.

  Dace (80.89.73.*) rakstīja

par darbu    latvijas pasta LV-4729

kas tas par darbu un ka es varu nopelnit naudu sezot majas

  liga (212.3.195.*) rakstīja

sveiks    Binomo

sveisk kaspar. gribeju uzinat cik ilga laika nauda parskaitas uz manu kontu? un man ir velviens jautajums. cik ilgi savu nopelnito naudu es varu glabat Binomo konta,jo es viju atstajusi nelielu sumu,pec trim dienam iegajuieksa Binomo un tur tas naudinas vairak nebiaj kapec ta?

  Liga (89.201.116.*) rakstīja

Ka parskatit naudu us savu kontu.    Pelninaudu

Man ir divi jautajumi,cik ir pati mazaka summa ar kuru var sakt pelnit iemaksajot? Un nopelnito naudu ka var parskaitit uz savu kontu,kur tiesi jaiet un kas jadara lai nauda butu mana konta?

  Kārlis (80.89.73.*) rakstīja

Izņemt naudu    IQoption

Sakiet, lūdzu, caur kuru no piedāvātajām iespējām izdevīgāk izņemt peļņu, ja man ir swedbank?

  Aigars (80.89.74.*) rakstīja

Binomo

Vai kāds lieto šo brokera mājas lapu Binomo.com ?
Ja ir kāds kas lieto tad lūdzu sazinaties ar mani. tl 26329199

  Paula (212.3.195.*) rakstīja

Uzzināt.    Swedbank

Kā varētu sākt procesu?

  VALERIJS (90.141.64.*) rakstīja

Par pirmo iemaksu.

SVEIKI, KASPAR. ES IESĀKU SADARBOTIES AR KOMPĀNIJU OPTEK. VIŅI PIEPRASA PIRMO IEMAKSU VEIKT 2000EUR APMĒRĀ. ES TĀ KĀ RAUSTOS TĀDU SUMMU MAKSĀT. JŪS MINAT KA PIETIEK AR 250EUR.

Visi komentāri (jaunā lapā)
 
 
 

 Pievienot jaunu komentāru!

Uzjautājiet jebko vai dalies pieredzē
Tu saņemsi detalizētus norādījumus pa e-pastu.