Kā tehniskā analīze var palīdzēt tev tirgoties - Kļuvu bagāts, izmantojot šo metodi, un tagad mēnesī pelnu vairāk nekā $10 000.
More information
Kaspars Ozols

CFD Tehniskā analīze

Katram tirgotājam, kas tirgojas ar Binārajām Opcijām, ir jācenšas paredzēt aktīvu nākotnes cenu svārstības limiti un virzieni. Standarta vērtspapīru biržā pastāv vairāki veidi kā to paredzēt, bet pati izplatītākā ir pamata/visaptverošā analīze.

Šī metode balstās uz aktīva peļņu, dividendēm, jauniem projektiem, izpētes projektiem un citām lietām. Diemžēl šo visaptverošo analīzi nav iespējams piemērot Bināro Opciju tirgus gadījumā. Vienīgā produktīvā un pielietojamā tehnika Bināro Opciju brokeriem ir tehniskā analīze.

Kā tehniskā analīze var palīdzēt tev tirgoties

Jo īsāks būs darījuma ilgums, jo neprognozējamākas un mainīgākas būs aktīva cenas izmaiņas. Šīs cenas izmaiņas vairs nenoteiks ilgtermiņa iemesli, bet cenas izmaiņas būs haotisku un neprognozējamu pieprasījuma un piedāvājuma attiecību iemeslu vadītas.

Kāds varētu vēlēties iegādāties aktīvu tāpēc, ka tam ir pieejama lieka nauda, savukārt kāds cits varētu vēlēties to pārdot, jo nauda viņam ir nepieciešama. Šie gadījumi bieži vien nav loģiski un tie ir pārāk haotiski lai būtu paredzami.
Tieši šādu iemeslu dēļ tirgotāji nāca klajā ar tehniku, kas lieliski atbilst haotiskām cenas svārstībām - šo tehniku sauc par Tehnisko Analīzi.

Tehniskā analīze ir balstīta uz trim pamata pieņēmumiem, kas raksturo tirgu un cenas svārstības :

1. Tirgus kustība rada atlaides

Pati cena jau kalpo kā visas aktīvam nozīmīgās un vērtību piešķirošās informācijas spogulis. Tāpēc nav nepieciešams zināt paplašināto pamata informāciju par aktīvu. Analizējot aktīva cenu tirgotājs var noskaidrot investoru domas par aktīvu un paredzēt aktīva cenas izmaiņas nākotnes trendu.

2. Cenu izmaiņām piemīt trends (virziens)

Tehniskās analīzes pielietotāji tic, ka cenai piemīt trends (virziens). Trends ir zigzag veida kustība noteiktā virzienā - augšup , lejup vai sāniski. Trendu raksturo ar laika termiņu, var eksistēt vairāki aktīvi dažādos laika termiņos un aktīvi pat spēj kustēties dažādos virzienos atkarībā no laika termiņa.

3. Pagātne atkārtosies

Investori atkārtos citu investoru rīcību, tas nozīmē, ka, lai gan tirgus cenu svārstības ir haotiskas un neracionālas, tās var paredzēt saskatot pareizās sakarības un lietojot pareizās metodes. No šī pieņēmuma arī ir radušās 2 tehnikas, kas tiek plaši pielietotas Bināro Opciju tirgū - trendu analīze un sveču grafiku analīze.

Citiem vārdiem sakot, tehniskā analīze ignorē jautājumus par to, kāpēc cenas ceļas vai krīt, tā vietā tehniskā analīze fokusējas uz vienkāršo apgalvojumu: līdzīgas cenas svārstības ir notikušas pagātnē un gandrīz visas no tām noslēgušās vienādos apstākļos. Tātad, tirgotājs var paredzēt, ka arī šoreiz atrisinājums visdrīzāk būs tieši tāds pats kā tas bija pagātnē un investēt paļaujoties tieši uz šo pieņēmumu.

Ja neeksistētu tehniskā analīze, tad praktiski nebūtu iespējams nopelnīt ar ieguldījumiem tādos īstermiņa darījumos kā Binārās Opcijas. Tieši tāpēc katram jaunajam tirgotājam ir ļoti svarīgi veltīt laiku pareizai tehniskās analīzes apgūšanai. Jebkurai veiksmīgai Bināro Opciju tirgošanās stratēģijai ir jābūt balstītai uz tehniskās analīzes pamata.

Kāpēc visaptverošā analīze nestrādā Bināro Opciju darījumos

Visaptverošā analīze var paredzēt aktīva cenu kāpumu vai kritumu tuvāko gadu laikā, taču tā diemžēl nespēj paredzēt vai cena kāps vai kritīsies tieši šobrīd. Pat, ja parādās jaunas ziņas saistībā ar aktīvu visaptverošā analīze nespēs noteikt ilglaicīgo peļņas pieaugumu, ja cena aktīvam celsies tieši šodien.

Tas nozīmē, ka Jums kā Bināro Opciju tirgotājam jāmet pie malas visas klasiski pieņemtās vērtspapīru tirgus analīzes. Jums nekad nevajadzētu paredzēt aktīva cenu kāpumu tikai tāpēc, ka uzņēmumam ir labi produkti vai lojāls klientu loks - šīs lietas nekādā veidā neietekmē aktīva cenu izmaiņas tādos īsos laika periodos, ar kuriem darbojas Binārās Opcijas.

Kā Jūs variet redzēt šajā mainīgajā aktīva cenu grafikā par pēdējiem pāris gadiem, pat vislabākajiem aktīviem ir periodi, kad to cenas krīt un pat vissliktākajiem aktīviem ir periodi, kad to cenas kāpj.

Trīs vienkārši soļi, lai sāktu tirdzniecību!

Start now

Trīs vienkārši soļi, lai sāktu tirdzniecību!

Manu metodi nevar pielietot visur. Lielākā daļa banku un brokeru nezin, ko tieši dara mana metode. Un pat, ja viņi par to zin, tad viņi nekad nekad to nepiedāvātu parastajiem cilvēkiem. Tieši tāpēc ir svarīgi izvēlēties uzticamu licencētu brokeri, kurā pelnīt naudu. Šie ir mani divi iecienītākie brokeri. Reģistrējies vienā no tiem vai pat abos. Abi piedāvā padomus un video pamācības - pilnīgi par brīvu.

Izmēģiniet stratēģiju demo versijā:

  Make Money Robot

Vienkāršs robots, kas automātiski izdara binārās izvēles, pat ja esat iesācējs
Mans ātrais padoms: Iesaku tirgoties ar valūtu pāriem, piemēram, EUR/USD vai CNY/USD.
Minimālā iemaksa: $200
 

  Ayrex

Advanced Binary Technologies Ltd
Progresīvs brokeris, kuram ir patiešām lielisks klientu atbalsta dienests un neliela minimālā iemaksa
Mans ātrais padoms: Brokerim ir bezmaksas demo versija un ļoti zema minimālā iemaksa
Minimālā iemaksa: $5
 
 


  etoro (77.219.3.*) rakstīja

vai akceptejat izveli?    Etoro

Sveiks! Gribu jautat vai akcepte ari “etoro” lapas izmantosanu? Jo neviena no Jusu iedotajiem nevaru pieklut...

  Valdemārs Plēve (77.219.4.*) rakstīja

Miljoni...    Nav.com

Man nepietiek ar 10k mēnesī. Vēlos, kādus 15m mēnesī.... Vai ir "metode", kas ražo 15m mēnesī, vai vairāk??

  Maris (91.200.64.*) rakstīja

Kā tas darbojas?

Sveiki,Kaspar!kā shi metode darbojas pelnīšanas man īsti nav skaidra cik iesākumā ir nauda jaiegulda?Cik bija minēts tad 200 eiro.

  Dace (80.89.73.*) rakstīja

par darbu    latvijas pasta LV-4729

kas tas par darbu un ka es varu nopelnit naudu sezot majas

  liga (212.3.195.*) rakstīja

sveiks    Binomo

sveisk kaspar. gribeju uzinat cik ilga laika nauda parskaitas uz manu kontu? un man ir velviens jautajums. cik ilgi savu nopelnito naudu es varu glabat Binomo konta,jo es viju atstajusi nelielu sumu,pec trim dienam iegajuieksa Binomo un tur tas naudinas vairak nebiaj kapec ta?

  Liga (89.201.116.*) rakstīja

Ka parskatit naudu us savu kontu.    Pelninaudu

Man ir divi jautajumi,cik ir pati mazaka summa ar kuru var sakt pelnit iemaksajot? Un nopelnito naudu ka var parskaitit uz savu kontu,kur tiesi jaiet un kas jadara lai nauda butu mana konta?

  Kārlis (80.89.73.*) rakstīja

Izņemt naudu    IQoption

Sakiet, lūdzu, caur kuru no piedāvātajām iespējām izdevīgāk izņemt peļņu, ja man ir swedbank?

  Aigars (80.89.74.*) rakstīja

Binomo

Vai kāds lieto šo brokera mājas lapu Binomo.com ?
Ja ir kāds kas lieto tad lūdzu sazinaties ar mani. tl 26329199

  Paula (212.3.195.*) rakstīja

Uzzināt.    Swedbank

Kā varētu sākt procesu?

  VALERIJS (90.141.64.*) rakstīja

Par pirmo iemaksu.

SVEIKI, KASPAR. ES IESĀKU SADARBOTIES AR KOMPĀNIJU OPTEK. VIŅI PIEPRASA PIRMO IEMAKSU VEIKT 2000EUR APMĒRĀ. ES TĀ KĀ RAUSTOS TĀDU SUMMU MAKSĀT. JŪS MINAT KA PIETIEK AR 250EUR.

Visi komentāri (jaunā lapā)
 
 
 

 Pievienot jaunu komentāru!

Uzjautājiet jebko vai dalies pieredzē
Tu saņemsi detalizētus norādījumus pa e-pastu.