Tirgošanās stratēģijas priekš augstajām / zemajām likmēm - Kļuvu bagāts, izmantojot šo metodi, un tagad mēnesī pelnu vairāk nekā $10 000.
More information
Kaspars Ozols

Stratēģija priekš augstajām / zemajām likmēm.

Augstās / zemās likmes ir Bināro opciju tips, kas ir spējīgs ģenerēt skaitliski vislielāko uzvarēto darījumu skaitu. Peļņas gūšanai ar augstajām / zemajām likmēm vislabāk lietot kādu no sekojošajām trim stratēģijām.

Tirgošanās stratēģijas priekš augstajām / zemajām likmēm

Augstajās / zemajās likmēs nepieciešams noteikt vai tirgus cena augs vai kritīsies noteikta laika perioda ietveros. Cik augstu vai cik zemu tirgus cena virzīsies nav no svara - no svara ir tikai tas, ka tirgus cena pavirzās Jūsu noteiktajā virzienā un pēc laika perioda beigām tur arī noslēdzās. Darījums būs veiksmīgs pat ja vērtības izmaiņa būs niecīga.

Lūk pāris stratēģijas, kuras var izmantot veiksmīgiem darījumiem ar augstajām /zemajām likmēm:

Tirgošanās ar izlaušanās gadījumiem

Tirgošanās ar izlaušanās gadījumiem ir viena no visbiežāk lietotajām bināro opciju stratēģijām. Izlaušanās gadījumi ir nozīmīgi notikumi, kas notiek pēc tam, kad tirgus ir noslēdzis grafiku modeli, piemēram, turpināšanās modeli vai apgriešanās modeli kā arī jebkuru svarīgu notikumu trendā.

Daudzi parastie tirgotāji šajos brīžos apstādina vai piebremzē savus tirgošanās darījumus un viss šo tirgotāju kopums veic līdzīgus darījumus vienlaicīgi. Sasniedzot noteiktu tirgus cenu, tirgus izraisa pēkšņu pieprasījuma vai piedāvājuma pieaugumu (tas atkarīgs no darījuma virziena). Šis pēkšņais pieaugums radīs spēcīgu kustību tirgū, kuru sauc par izlaušanos.

Jūs variet pielietot tirgus izlaušanos veiksmīgai tirdzniecībai ar Binārajām opcijām: Pirms tirgus ir sasniedzis kritisko cenu līmeni, investējiet augstajās / zemajās likmēs tajā virzienā, kurā notiks prognozētā izlaušanās. Darījuma ilguma termiņu uzstādiet īsu (1 – 2 periodus), lai pārliecinātos, ka jūsu likme beigtos izlaušanās kontrolētajā tirgus laikā.

Ar šādu stratēģiju Jums nevajadzētu būt problēmām vinnēt lielu skaitu darījumu.

Tirgošanās ar mainīgo vidējo pārklājumiem

Tirgotājiem, kuriem patīk lietot tehniskos indikatorus signālu ģenerēšanai, ieteicami būtu mainīgo vidējo pārklājumi - tajos var investēt ar augsto/ zemo likmju opciju. Pielietojot šo stratēģiju jāizmanto divus mainīgos vidējos: Vienu ar augstāku periodu skaitu un otru ar zemāku periodu skaitu.

Mainīgais vidējais ar zemāko periodu skaitu ļoti precīzi sekos tirgus kustībām, kamēr mainīgais vidējais ar augstāko periodu skaitu uz tirgus izmaiņās reaģēs nedaudz novēloti.  Tieši tāpēc Jūs variet pielietot šo vienkāršo sakarību : ja ātrāk virzošais mainīgais vidējais šķērso lēnāk virzošo vidējo mainīgo augšupejošā kustībā, tad tirgus nesen ir mainījies uz augšupejošo pusi. Šī ir laba iespēja investēt augstākajās likmēs ar ilgu darījuma termiņa laiku (vismaz 5 periodu, bet vēl labāk virs 8 periodiem).

Kad ātrāk virzošais mainīgais vidējais šķērso lēnākās virzības vidējo mainīgo lejupejošā tirgus kustībā, tad tirgus ir mainījies uz lejupejošo pusi un šī ir laba iespēja investēt zemajās likmēs ar ilgu darījuma termiņa laiku. Pārliecinies, ka šo tehniku pielieto tikai augšupejošā/lejupejošā tirgū, jo šī tehnika nestrādās brīžos, kad cenas nemainās.

Ja gribat pavisam izslēgt optisko trendu analīzi no savas tirgošanās stratēģijas, tad apsveriet iespēju lietot 3 mainīgo vidējo šķērsošanās tehniku - šo tehniku var lietot jebkad, pat stagnējoša tirgus apstākļos.

Svārstību tirgošanās

Ja tirgū pastāv mainības trends, tad svārstību tirgotāji centīsies nopelnīt uz katru svārstības kustību no augstās cenas uz zemo un otrādi. Šāds tirgošanās piegājiens ir perfekts priekš augstajām / zemajām opcijām. Ja pamanāt, ka svārstības spēks pavājinās, tad investējiet augstajās /zemajās likmēs pretēji svārstību kustībai. Lietojiet vidēji ilgu līdz ilgu darījuma termiņa laiku ap 5 periodiem. Nesasteidziet un ļaujiet svārstības kustībai kārtīgi sākties.

Lietojiet oscilatorus(piemēram, relatīvā spēka indeksu RSI vai atbalsta/pretestību līnijas, trendus) lai novērtētu svārstību spēku.

Lai gan svārst-veida tirgošanās prasa ilgāku laiku, lai to apgūtu, tā ir lieliska stratēģija, kas ģenerē ļoti daudzu informācijas signālus. Un kā mēs jau zinām - vairāk signālu nozīmē vairāk iespēju tirgoties, savukārt vairāk iespēju tirgoties nozīmē lielāku peļņu.

Trīs vienkārši soļi, lai sāktu tirdzniecību!

Start now

Trīs vienkārši soļi, lai sāktu tirdzniecību!

Manu metodi nevar pielietot visur. Lielākā daļa banku un brokeru nezin, ko tieši dara mana metode. Un pat, ja viņi par to zin, tad viņi nekad nekad to nepiedāvātu parastajiem cilvēkiem. Tieši tāpēc ir svarīgi izvēlēties uzticamu licencētu brokeri, kurā pelnīt naudu. Šie ir mani divi iecienītākie brokeri. Reģistrējies vienā no tiem vai pat abos. Abi piedāvā padomus un video pamācības - pilnīgi par brīvu.

Izmēģiniet stratēģiju demo versijā:

  Make Money Robot

Vienkāršs robots, kas automātiski izdara binārās izvēles, pat ja esat iesācējs
Mans ātrais padoms: Iesaku tirgoties ar valūtu pāriem, piemēram, EUR/USD vai CNY/USD.
Minimālā iemaksa: $200
 

  Binary Option Robot

Šī programma var strādāt tavā vietā. :-) Vienīgais, ko vajag izdarīt ir uzinstalēt, piereģistrēties un veikt iemaksu. Robots pats pēc tam izanalizēs kā likt likmes un sākts to pats darīt Jūsu vietā.
Mans ātrais padoms: Es īpaši ieteiktu šo rīku priekš iesācējiem, jo vajag tikai ieslēgt datoru un programmu un tā pelna naudu Jūsu vietā.
Minimālā iemaksa: $250
 
 


  etoro (77.219.3.*) rakstīja

vai akceptejat izveli?    Etoro

Sveiks! Gribu jautat vai akcepte ari “etoro” lapas izmantosanu? Jo neviena no Jusu iedotajiem nevaru pieklut...

  Valdemārs Plēve (77.219.4.*) rakstīja

Miljoni...    Nav.com

Man nepietiek ar 10k mēnesī. Vēlos, kādus 15m mēnesī.... Vai ir "metode", kas ražo 15m mēnesī, vai vairāk??

  Maris (91.200.64.*) rakstīja

Kā tas darbojas?

Sveiki,Kaspar!kā shi metode darbojas pelnīšanas man īsti nav skaidra cik iesākumā ir nauda jaiegulda?Cik bija minēts tad 200 eiro.

  Dace (80.89.73.*) rakstīja

par darbu    latvijas pasta LV-4729

kas tas par darbu un ka es varu nopelnit naudu sezot majas

  liga (212.3.195.*) rakstīja

sveiks    Binomo

sveisk kaspar. gribeju uzinat cik ilga laika nauda parskaitas uz manu kontu? un man ir velviens jautajums. cik ilgi savu nopelnito naudu es varu glabat Binomo konta,jo es viju atstajusi nelielu sumu,pec trim dienam iegajuieksa Binomo un tur tas naudinas vairak nebiaj kapec ta?

  Liga (89.201.116.*) rakstīja

Ka parskatit naudu us savu kontu.    Pelninaudu

Man ir divi jautajumi,cik ir pati mazaka summa ar kuru var sakt pelnit iemaksajot? Un nopelnito naudu ka var parskaitit uz savu kontu,kur tiesi jaiet un kas jadara lai nauda butu mana konta?

  Kārlis (80.89.73.*) rakstīja

Izņemt naudu    IQoption

Sakiet, lūdzu, caur kuru no piedāvātajām iespējām izdevīgāk izņemt peļņu, ja man ir swedbank?

  Aigars (80.89.74.*) rakstīja

Binomo

Vai kāds lieto šo brokera mājas lapu Binomo.com ?
Ja ir kāds kas lieto tad lūdzu sazinaties ar mani. tl 26329199

  Paula (212.3.195.*) rakstīja

Uzzināt.    Swedbank

Kā varētu sākt procesu?

  VALERIJS (90.141.64.*) rakstīja

Par pirmo iemaksu.

SVEIKI, KASPAR. ES IESĀKU SADARBOTIES AR KOMPĀNIJU OPTEK. VIŅI PIEPRASA PIRMO IEMAKSU VEIKT 2000EUR APMĒRĀ. ES TĀ KĀ RAUSTOS TĀDU SUMMU MAKSĀT. JŪS MINAT KA PIETIEK AR 250EUR.

Visi komentāri (jaunā lapā)
 
 
 

 Pievienot jaunu komentāru!

Uzjautājiet jebko vai dalies pieredzē
Tu saņemsi detalizētus norādījumus pa e-pastu.