Kas ir sveču grafiki? - Kļuvu bagāts, izmantojot šo metodi, un tagad mēnesī pelnu vairāk nekā $10 000.
More information
Kaspars Ozols

sveču grafiku stratēģija

sveču grafiku stratēģija ir viena no populārākajām Bināro Opciju tirgošanās stratēģijām. Kad izpratīsiet sveču grafiku stratēģiju, tad Jūs spēsiet atrast izdevīgas Bināro Opciju tirgošanās iespējas jebkādos tirgos un jebkādās tirgus situācijās.

Šajā rakstā mēs izskaidrosim kā pielietot sveču grafika stratēģiju tirgojoties ar Binārajām Opcijām, kā arī atbildēsim uz šādiem jautājumiem:

Candlestick method
 • Kas ir sveču grafiki?
 • Kā pielietot sveču grafikus tirgojoties ar binārajām opcijām?

Kas ir sveču grafiki?

Sveču grafiki ir rīks, ar kura palīdzību ir iespējams atrast peļņu nesošus īstermiņa darījumus Bināro Opciju pasaulē. Tas, protams, ir vajadzīgs, jo peļņu nesoši aktīvi ir jāatrod un to šībrīža tirgus situācija ir Jāizprot. Ja mēs nodarbotos ar ilgtermiņa investēšanu, tad mēs varētu skatīties uz tādām lietām kā: uzņēmuma peļņa vai uzņēmuma nākotnes potenciāls, bet kā mēs jau zinām - īstermiņa Bināro Opciju pasaulē šī informācija ir nevērtīga.

Pat ja mēs zinām, ka BMW markas auto ir kvalitatīvāks produkts par Renault firmas auto, šī informācija mums nekādā veidā nepalīdz paredzēt vai BMW uzņēmuma aktīvu cenas augs vai kritīsies nākošās stundas laikā. Būs neskaitāmas dienas, kad BMW akciju cenas noslēgs dienu ar zemākām cenām nekā dienas sākumā, pat ja katru ceturksni uzņēmuma peļņa taisa jaunus lieluma rekordus. Iemesli tam var būt dažādi: viss kopējais auto tirgus ir piedzīvojis kritumu vai kādam citam auto ražotājam ir radušās problēmas. Arī finanšu krīzes laikā daudzu uzņēmumu akciju cenas kritīsies pat tādā gadījumā, ja pašam uzņēmuma klājas ļoti labi.

Vienīgais veids, kā uzzināt tirgus stāvokli ir pielietot īstermiņa tehnisko analīzi un sveču grafiki ir neatņemama īstermiņa tehniskās analīzes sastāvdaļa.

Tehniskā analīze paļaujas uz vienu vienkāršu noteikumu - vienīgais faktors, kas nosaka aktīva cena augšanu vai krišanu īstermiņā ir pieprasījuma un piedāvājuma attiecības. Ir neiespējami noteikt no kurienes šis pieprasījums un piedāvājums ir radies, ir neiespējami izprast kāpēc tirgotāji tieši šobrīd ir gatavi pirkt vai pārdot, bet ir iespējams saprast, ka kopumā tiek pirkts vai pārdots un vai piedāvājums pārsniedz pieprasījumu vai pieprasījums pārsniedz piedāvājumu. Ar šo informāciju ir pietiekami, lai pelnītu izmantojot Binārās Opcijas.

 • Ja piedāvājums pārsniedz pieprasījumu, tad cenas kritīsies. Tāpēc investēšana cenu kritiena prognozēs būtu laba doma.
 • Ja pieprasījums pārsniedz piedāvājumu, tad cenas augs. Tāpēc investēšana cenas kāpšanas prognozēs būtu laba doma.

Tehniskā analīze novirza fokusu no jautājuma par to, kāpēc kaut kas notiek uz vienkāršo faktu - tas notiek un notiek šādi. Kamēr Jūs ziniet, ka tirgus augs vai kritīsies, tikmēr nav vajadzīgs zināt iemeslu aiz šī kāpuma vai krituma.

Sveču grafiki ir vieni no vissvarīgākajiem tehniskās analīzes rīkiem. Sveču grafiki ir aktīva cenu mainības vizualizācijas forma, un tieši tāpēc arī tie ir ir tik svarīgi tehniskajā analīzē.

Salīdzinājumā ar līniju grafikiem visiem tik pierastajās akciju tirgus sadaļās avīžu lapaspusēs sveču grafikiem piemīt viens pluss: tie paskaidro visu aktīva tirgus cenas kustību, kamēr līniju grafiki parāda tikai aktīva cenu pa periodiem.

Lai labāk izprastu atšķirību ir jāsaprot līniju grafika ierobežojumi. Ja aplūkojam akciju tirgus svārstības vienas dienas/mēneša/gada griezumā, tad līniju grafiks nav spējīgs atainot ikkatru akciju tirgus kustību - tas vienkārši nav tik detalizēts. Tādējādi līniju grafiks apkopo augšējās vidējās vērtības vairākos laika periodos un arī cenu rāda periodu griezumā (visbiežāk noslēdzošo cenu). Līniju grafiks ignorē visas citas cenas, kas noved pie visai lielām kļūdām.

Līniju grafiks liedz tehniskajai analīzei piekļūt vairākiem svarīgiem informācijas avotiem un liedz izprast šībrīža situāciju pilnībā. Apdomā šādus divus piemērus:

 • Pirmais piemērs: Periods sākas ar $100 lielu cenu, šāda cena saglabājas lielāko daļu perioda laika, cena noslēdzas pie $100. Tālāk - nākamais periods atkal sākas ar $100 lielu cenu. Līniju grafikā šī tirgus kustība būtu vienkārša plakana līnija starp šiem diviem laika periodiem.
 • Otrais piemērs: Periods sākas ar $100 lielu cenu, cena kāpj uz $102, tad cena atkal krīt atpakaļ uz $100 un noslēdzas atkal pie $100. Nākamais periods atkal sākas ar $100 lielu cenu. Līniju grafikā šī tirgus kustība atkal būtu vienkārša plakana līnija starp šiem diviem laika periodiem.

Abos gadījumos līniju grafiks tirgus situāciju atainotu identiskā veidā - ar plakanu līniju. Tehniskie analītiķi no abiem gadījumiem varētu izsecināt vienādas sakarības, lai gan abas tirgus situācijas bija krasi atšķirīgas un katrā no tām vajadzētu tirgoties atšķirīgi.

Sveču grafiki atrisina šo problēmu. Sveču grafiks sakompresē visu dotā laika perioda informāciju vienā sveču grafikā, tas savukārt ļauj Jums informāciju uztvert daudz ātrāk nekā izmantojot parasto cenu tabulu un tostarp iegūt arī vairāk informācijas, kuru Jūs variet pielietot savā sveču grafika stratēģijā.

Sveču grafika kompaktā, ātri pieejamā informācija Jums palīdz pielietot noteiktas stratēģijas, kuras nebūtu iespējams pielietot izmantojot parasto cenu tabulu grafikus.

Katrs sveču grafiks atspoguļo cenas izmaiņas noteiktā laika periodā. Šis laika periods var stiepties sākot no dažām sekundēm līdz vairākām dienām. Sveču grafiks sastāv no sveces ķermeņa un dakts.

 • Sveces grafika ķermenis reprezentē aktīva atvēršanās un noslēgšanās cenas noteiktajā laika periodā. Ja noslēdzošā cena ir augstāka par sākuma cenu, tad sveces ķermenis parasti it attēlots baltā krāsā, pats sveču grafiks tiek saukts par augošu (bullish) grafiku. Ja noslēdzošā cena ir zemāka nekā sākuma cena, tad sveces grafika ķermenis parasti ir melns un pats grafiks tiek saukts par krītošu (bearish).
 • Sveces dakts savukārt ir mazs grafika pagarinājums abos virzienos un tas norāda maksimālo cenas kustību noteiktajā perioda laikā.

Dažreiz sveces ķermeņa krāsas tiek aizstātas ar sarkanām vai zaļām krāsām, pelēkām nokrāsām vai kādām citām krāsām. Nav pamata apjukumam, jo visas šīs krāsu shēmas strādā pēc tāda paša principa, viena no krāsām apzīmē augšupejošu sveču grafiku, savukārt otra krāsa apzīmē lejupejošu grafiku, atšķirt kura ir kura parasti var uzreiz.

Kuri sveču grafiki var kalpot par manu sveču grafiku stratēģijas pamatu?

Sveču grafiki ir lieliski piemēroti tehniskajiem analītiķiem, jo sveču grafiku unikālās formas veido rakstus un veidojumus. Šie veidojumi var sastāvēt no viena individuāla sveču grafika ar izteiktu formu vai veidojumos ietilpst vairāki sveču grafiki, kuri kopā veido noteiktu rakstu/grafiku. Prasmīgs tirgotājs šos rakstus izmanto, lai veidotu prognozes par nākotnes cenu svārstībām. Pieredzējušam tirgotājiem bieži vien pietiek uzmest tikai vienu skatienu, lai saprastu, kas notiek tirgū un kā izmainīsies tirgus cenas.

Diemžēl viens raksts būtu pārāk īss lai paskaidrotu visas iespējamās sveču grafika formācijas. Šeit mēs fokusēsimies uz vispārīgu skaidrojumu.

Sveču grafikus iedala 2 pamata kategorijās:

 • Ir vienkārši sveču grafiki, kas sastāv no vienas vienīgas sveces un
 • Sarežģīti sveču grafiki, kas sastāv no vairākām svecēm.

Lai šo tematu būtu vieglāk izprast, mēs parādīsim jums piemēru katrai no šīm 2 kategorijām un izskaidrosim katras kategorijas specifiku padziļinātajos rakstos.

Vienkārša sveču grafika veidojums: lielā svece

Lielā svece ir vienas lielas sveces radīts formācijas piemērs, šai lielajai svecei ir raksturīgs ļoti liels ķermenis - cenas šajā periodā ļoti pietuvojušās perioda maksimālajām un minimālajām cenas vērtībām. Ja sveces ir baltas jeb tās atrodas augošā tirgus stāvoklī (bullish), tad tas parasti norāda uz uz jauna ilgtermiņa tirgus vērtības augšanas periodu. Ja svece ir melna jeb krītoša (bearish), tad tas visdrīzāk nozīmē ilgtermiņa tirgus vērtības krišanās perioda sākumu.

Šo informāciju Jūs varat izmantot, lai pirktu aktīvus ar domām par nākotni. Jūsu aktīvu tipu izvēlei ir jābūt atkarīgai no jūsu izvēlētajiem darījuma laika posmiem. Īsākiem laika posmiem Jums vajadzētu izvēlēties aktīvus ar īsākiem darījumu laika termiņiem - piemēram, 30 vai 60 sekunžu darījumi tad, kad jūsu laika periods ir viena minūte vai mazāk. Jo ilgāks ir jūsu laika posms, jo vairāk aktīvu veidu Jūs varat lietot. Piemēram, tirgojoties laika periodos pa stundām, Jūs variet lietot Augsto un Zemo vai Pieskāriena opciju.

Sarežģīta sveču grafika formācijas piemērs: 3 metožu formācija

Viens sarežģīta sveču grafika formācijas piemērs ir 3 metožu formācija. 3 metožu formācija balstās uz Lielās Sveces sveču grafika/iem. Vienas Lielās Sveces vietā, tas sastāv no Lielās Sveces, kam seko vairākas mazas sveces Lielās Sveces tuvākajā diapazonā, bet šo mazo sveču virziens ir pretējs lielajai svecei.

Šo formāciju perioda beigās noslēdz vēl viena Lielā Svece, kas pārsniedz pirmās lielās sveces apjomu. Šī tirgus kustība paredz arī cenu kopējo kustību Lielo Sveču kustības virzienā.

Iemācoties saskatīt šo un vēl citas sveču formācijas Jūsu tirgošanās prasmes un peļņa pieaugs daudzkārtēji. Šīs zināšanas Jums arī palīdzēs izvairīties no sliktiem darījumiem, kuros Jūs būtu iesaistījies nezinot šo informāciju.

Ļoti sarežģīts sveču grafika formācijas paraugs ir plecu-galvas-plecu formācija

Plecu-galvas-plecu formācija ir sveču grafika formācija, kas satur līdz pat 50 individuālām svecēm (dažreiz pat vairāk). Šis ir atpkaļmaiņas sakarību modeļa piemērs, kas liecina par to, ka trenda kustība ir rimusies. Pretējs modelis atpkaļmaiņas sakarībai it turpināšanās modelis, kas nozīmē tieši pretējo - trends turpināsies. Pagaidām veltīsim savu uzmanību uz plecu-galvas-plecu formācijai, aprakstus par citām formācijām atradīsies atsevišķos rakstos.

Plecu-galvas-plecu formācija liecina par to, ka augšanas trenda kustība ir rimusies un ir sācies kritums. Kā Jūs variet redzēt attēlā, tirgus jau ilgu laiku atradās augošā virzībā (trendā) un tagad zaudējis augšanas tempu. Tirgus izgāja caur konsolidācijas periodu, taču nespēja atkal sākt tempa uzņemšanu, kā rezultātā tas piedzīvoja kritumu un pats kritums beidzās pat zem sākuma minimuma. Augšupejošo trendu tagad nomainījis lejupejošs trends.

Šis ātrais izšķirošais tirgus virzības pavērsies ir nomainījis tirgus vidi pilnībā. Ja pirms tam visas zīmes norādīja uz cenu celšanos, tad tagad tieši pretēji - tirgotājiem jārēķinās ar cenu kritumu. No tā izriet, ka tirgotājiem tagad jāatkāpjas un jāatsauc savi ilgtermiņa darījumi un jāinvestē īsajos darījumus, šī papildu atkāpšanās palielina piedāvājumu un samazina pieprasījumu līdz minimumam, kas kopumā tikai pastiprinās krītošo tirgus kustību.

Šī lejupejošā kustība ir paredzama, kas nozīmē, ka Jums kā Bināro Opciju tirgotājam ir iespēja pareizi investējot nopelnīt uz šādiem notikumiem.

Kā izmantot sveču grafiku stratēģiju tirgojoties ar Binārajām Opcijām?

Ja gribat izmantot sveču grafiku stratēģiju tirgojoties ar Binārajām Opcijām, tad jums ir pieejamas vairākas iespējas. Sekojošajos paragrāfos mēs Jums pastāstīsim kā izveidot pašam savu sveču grafiku tirgošanās stratēģiju. Šis process satur 3 soļus:

 • Pareizu sveču grafiku izvēlēšanās,
 • Pareizu Bināro Opciju tipu izvēlēšanās un
 • Pareizas naudas pārvaldīšanas stratēģijas izvēle.

Aplūkosim katru no šiem punktiem tuvāk.

Jūsu individuālā sveču grafiku stratēģija priekš Binārajām Opcijām, 1. solis: Pareizu sveču grafiku izvēlēšanās
Pirmais solis Jūsu individuālajā sveču grafiku stratēģijas izveidē ir pareizu sveču grafiku izvēlēšanās. Kā mēs tālāk esam norādījuši - Jums ir 3 iespēju varianti:

 1. Vienkāršas sveču grafiku formācijas,
 2. Sarežģītu sveču grafiku formācijas un
 3. Ļoti sarežģītu sveču grafiku formācijas.

Katrai no šīm formācijām ir plusi un katrai no tām ir mīnusi.

Vienkāršās sveču grafiku formācijas ir vispopulārākās. Vienkāršajām sveču grafiku formācijām ir vajadzīga tikai viena svece un tieši tāpēc šīs formācijas var veidoties jebkurā tirgus vidē un jebkurā laikā. Tirgošanās izmantojot šīs vienas sveces formācijas informāciju ir iespējama visbiežāk, jo šādas formācijas ir pašas populārākās.

Šīs vienkāršās sveču grafiku formācijas mīnuss ir tāds, ka tas der tikai nākamās sveces paredzēšanai un no visām sveču grafiku formācijām šī ir visneuzticamākā.

Lietojot šo formāciju par pamatu savai stratēģijai jārēķinās ar šīs stratēģijas ierobežojumiem. Ar mērķtiecīgu un apdomātu pieeju, protams, šo tehniku var pielietot ļoti veiksmīgai peļņai, taču jārēķinās, ka peļņas apmērs nebūs tas lielākais (tā gan nav liela problēma) un izmantojot sarežģītās sveču grafiku formācijas peļņa gandrīz vienmēr būtu lielāka.

Pielietojot šo tehniku uzvarēto darījumu skaits būs mazāks nekā ar citām tehnikām, taču to var labot ar vienkāršu paņēmienu - investēšanu daudz vairākos darījumos. Tā kā šīs vienkāršās formācijas notiek visbiežāk, tas nozīmē, ka arī investīciju iespējas izmantojot šo tehniku ir vislielākās. Ar šīm papildus papildus iespējām ir vienkārši gūt papildus peļņu un kompensēt tehnikas trūkumus - nedaudz lielāko zaudējumu iespēju un vidēji lielo peļņu.

Izdevīgāk ir gūt peļņu no 70 darījumos no 100, nekā nekā gūt peļņu 8 darījumos no 10. Vienkāršās sveču grafiku formācijas stratēģija izmanto šo sakarību un potenciāli tā var nest vislielāko peļņu no visām sveču grafiku tehnikām. Augstais potenciāls gan iet roku rokā ar vislielāko risku starp visām sveču grafiku tehnikām. Ir iespēja piedzīvot garākas zaudējumu sērijas un tieši tāpēc lielas peļņas gūšanai ļoti svarīga kļūst pareiza naudas pārvaldīšanas stratēģija.

Sarežģītākās sveču grafiku stratēģijas nodrošina lielāku drošību taču skaitliski mazākus iespējamos darījumus. Divu vai vairāku sveču grafiku formācijas izveidosies retāk nekā viena specifiskā svece, taču tieši tāpēc, ka tā tirgus "nobriest" ilgāk šīs formācijas izveidei - tirgus ir arī uzticamāks un drošāks.

Ļoti sarežģītās sveču grafiku formācijas (piemēram, plecu-galvas-plecu formācija) ļauj gūt vislielāko peļņu un uzvarēt vislielāko darījumu procentu, taču tās veidojas visretāk. Pēc plecu-galvas-plecu formācijas tirgus gandrīz vienmēr sāks kritienu. Šī formācija ir reta un ir visai liela iespēja plecu-galvas-plecu formāciju redzēt tikai vienu reizi dienā.

Jums kā tirgotājam ir jāpielāgo izmantojamās stratēģijas savam raksturam un Jums jājūtas ērti tās pielietojot. Nav pareizu vai nepareizu stratēģiju. Kamēr Jūs mēneša beigās esat guvis peļņu, tikmēr Jūs visu esat darījis pareizi.

Jūsu individuālā sveču grafiku stratēģija priekš Binārajām Opcijām, 2. solis: Pareizu Bināro Opciju tipu izvēlēšanās

Kad esat izlēmis, kuru no sveču grafiku formācijām izmantosiet savā tirgošanās procesā, tad Jums jāizvēlas kādā veidā veiksiet šo tirgošanos. Binārās Opcijas piedāvā vairākas iespējas kā veikt darījumus. Izvēle par labu vienam vai otram darījumu veikšanas veidam ir tik pat svarīga cik svarīga ir pareizā sveču grafiku formācijas izvēle.

Binārās Opcijas piedāvā vairākus darījuma veidus. Izmantojot tos Jūs variet pelnīt ar savām prognozēm. Šie darījuma veidi ir:

 • Augstās / zemās opcijas,
 • Viena pieskāriena opcijas un
 • Trepju veida opcijas.

Katram no šiem veidiem piemīt dažādas riska/ peļņas attiecības, trepju veida opciju gadījumā Jūs varat pat variēt ar riska/peļņas attiecībām vienas Binārās opcijas ietvaros. Lai labāk izprastu šīs sakarības un kā tās pielietot kopā ar sveču grafiku stratēģiju, aplūkosim katru no šiem darījuma veidiem tuvāk.

Kā pielietot sveču grafiku stratēģiju izmantojot augstās / zemās opcijas

Ar augstajām / zemajām opcijām Jūs variet veikt vienkāršas prognozes ar visiem Bināro Opciju tipiem. Viss, kas Jums ir jādara ir jāveic prognoze par to vai tirgus cena būs augstāka vai zemāka nekā šobrīd Jūsu noteiktā laika perioda beigās. Ja izvēlētā aktīva tirgus cena šobrīd ir $100 un Jūs izvēlaties darījuma beigšanās termiņu pēc stundas, tad Jums jāveic prognoze par to vai tirgus cena šim aktīvam būs virs $100 vai zem $100 pēc vienas stundas.

Ja jūsu prognoze izmantojot augstās / zemās opcijas būs bijusi pareiza, Jūs saņemsiet aptuveni 70 līdz 85 procentu peļņu. Tas nozīmē, ka investējot 50$ darījumā, Jūs būtu nopelnījis aptuveni no $35 līdz $42.50.

Ar šo sistēmu Jūs variet veikt drošas likmes Jūsu sveču grafiku stratēģijai. Tirgus cenai ir jāpalielinās tikai pavisam nedaudz ( tik vien kā pāris centi), lai likme būtu veiksmīga un tā nestu peļņu. Tirgojoties ar sveču grafiku, kas norāda augšupejošu kustību tirgū Jūs nopelnīsiet izmantojot Augsto opciju. Jebkura kustība pareizajā virzienā būs pietiekama, lai Jūs gūtu peļņu.

Augsto / zemo opciju galvenais mīnuss ir zemā izmaksu sistēma - diemžēl šī veida darījumos parasti tiek izmaksātas viszemākie peļņas procenti no visiem Bināro Opciju darījumu tipiem.

Tieši šo īpašību dēļ augstās / zemās opcijas ir ideāli piemērotas tirgotājiem, kuriem patīk tirgoties ar Binārajām Opcijām visai lēni, bet ļoti stabili. Uzvara vienā vai divos darījumos pavisam noteikti nepadarīs Jūs stāvus bagātus, bet šādā drošā veidā Jūs variet izvairīties no garākām zaudējumu sērijām. Šis augsto / zemo opciju darījumu veids būs ļoti piemērots arī tiem tirgotājiem, kuriem patīk uzvaras sajūta un tie labprātāk vienā dienā uzvar skaitliski vairāk mazus darījumus nekā uzņemas lielus riskus veicot pāris darījumus ilgākā laika posmā.

Augstās / zemās opcijas piedāvā ļoti interesantas iespējas, ja šo darījumu veidu sapāro ar vienkāršo sveču grafiku formāciju stratēģiju. Tā kā vienkāršo sveču grafiku formācijas ir riskantākās no sveču grafikiem, savukārt augstās/zemās likmes ir drošākā tirgošanās tehnika - tās kopā veido ļoti mērena riska tirgošanās modeli ar lielu peļņas potenciālu. Protams, par labu nāk arī tas, ka vienkāršo sveču grafiku formācijas ir visizplatītākās.

Kā šie divi piemēri mums parāda, tirgošanās lietojot augstās / zemās opcijas var būt ļoti pievilcīga un veiksmīga. Šis augsto / zemo opciju veids būs ļoti piemērots iesācējiem, jo ir visai vienkāršs un viegli pielietojams.

Kā pielietot sveču grafiku stratēģiju ar viena pieskāriena darījumu veidu

Salīdzinājumā ar augstajām / zemajām likmēm, viena pieskāriena likmes piedāvā nedaudz riskantāku alternatīvu ar potenciāli lielāku peļņu. Viena pieskāriena likmju būtība ir paredzēt vai aktīva cena sasniegs kādu konkrētu summu vismaz vienreiz jūsu izvēlētajā laika periodā.

Ar viena pieskāriena likmju iespēju varat tirgoties ar visām sveču grafiku formācijām gluži tāpat kā ar augstajām / zemajām likmēm. Lielākoties pārslēdzoties uz viena pieskāriena likmēm tirgotāji nedaudz samazina savu procentuāli uzvarēto darījumu skaitu, taču pārslēgšanās ievērojami palielinās jūsu vidējo iegūto peļņu no darījuma, tieši tāpēc viena pieskāriena likmes visbiežāk izmanto cilvēki, kam patīk lielāki riski un potenciāli lielāka peļņa.

Ir viena būtiska atšķirība starp augstajām /un zemajām likmēm un viena pieskāriena likmēm. Atšķirībā no augstajām/ zemajām likmēm, viena pieskāriena likmēm nav nepieciešams, lai aktīva cena noturētos pie konkrētas cenas - tām pietiek ar to, ka aktīva cena pieskaras pie izvēlētās cenas. Tas arī viss, cena pēc tam var kristies un Jūs vienalga būsiet uzvarētājs šajā likmē.

Šī atšķirība padara šo viena pieskāriena likmi par perfektu likmi vairākām sveču grafiku stratēģijām. Jā Jūs tirgojaties izmantojot kādu no šīm stratēģijām, tad viena pieskāriena likmes varētu palielināt Jūsu uzvarēto darījumu procentu un kopējo peļņu. Šīs stratēģijas ir:

 • Tirgotāji, kuri grib lietot noteiktas robežas turpināšanās sakarības (pattern), noteikti spēs novērtēt viena pieskāriena likmes savas peļņas palielināšanai. Viena pieskāriena likmes šajos gadījumos būs ļoti veiksmīgas, jo Jums ir iespēja izvēlēties viena pieskāriena likmi ar visilgāko darījuma laiku un aktīva cenu kaut kur trenda robežu ietvaros - Jūs gandrīz noteikti uzvarēsiet likto likmi.

Ar augsto/ zemo likmi tāds pats darījums diez vai būtu tik veiksmīgs. Tirgus kustas visai haotiski turpināšanās sakarības (pattern) ietvaros un noteikt tirgus noslēdzošo cenu noteiktajā laika periodā šādos gadījumos būtu ļoti grūti. Daudz vienkāršāk ir prognozēt, ka cena sasniegs izvēlēto cenu vismaz vienā momentā. Viena pieskāriena darījuma tips ļauj veikt tieši šādu prognozi.

 • Tirgotājiem kas grib tirgoties izmantojot izlaušanās tipa stratēģiju arī ļoti vērtīgs var būt viena pieskāriena darījuma veids. Izlaušanās ir īsas, spēcīgas kustības tirgū, kas notiek pēc garas sveču grafiku sekvences noslēgšanās. Tajā brīdī visi tirgotāji zin, ka tirgus piedzīvos krasu maiņu un tā rezultātā tirgotāji sāk daudz aktīvāk pirkt un pārdot aktīvus izraisot lielas izmaiņas tirgū. Šo darbību kopumu sauc par izlaušanos.

Kā bināro Opciju tirgotājs, Jūs variet izmantot viena pieskāriena darījuma tipus, lai veiksmīgi tirgotos tirgus izlaušanās gadījumā. Izlaušanās tirgū ir ļoti straujš un nepastāvīgs process un augstā/zemā darījuma likme nebūtu tā pati piemērotākā, savukārt viena pieskāriena opcija ir ļoti pateicīga - Jums ir tikai jāparedz, ka cena pieskarsies noteiktajai vērtībai, lai uzvarētu Bināro Opciju.

No otras puses skatoties Jums vajadzētu būt piesardzīgam, ja plānojat šo likmi kombinēt ar vienkāršajiem sveču grafikiem. Prognozes, kas veiktas ar vienkāršo sveču grafiku stratēģiju ir visai riskantas pašas par sevi un kopā ar viena pieskāriena taktiku tās veido ļoti riskantu tirgošanās taktiku. Šī taktika būtu iesakāma tikai riska mīļotājiem.

Visu citu stratēģiju pielietotājiem viena pieskāriena darījuma tips var būt interesanta alternatīva augsto/zemo likmju darījuma tipam. Ja Jums patīk kāda sveču grafika raksturlielumi un patīk tirgoties tos izmantojot, tad darījuma tipa nomaiņa no augstās/zemās likmes uz viena pieskāriena darījuma tipu var pamainīt un pat uzlabot Jūsu tirgošanās stratēģiju.

Kā pielietot sveču grafiku stratēģiju ar trepju veida likmēm

Trepju tipa darījuma likmes ir ļoti interesantas un šajā likmju tipu sarakstā tām ir īpaša vieta. Trepju tipa darījuma likmes piedāvā 2 pilnīgi dažādus veidus, kā tirgoties par pamatu izmantojot sveču tipa grafikus. Viens no šiem veidiem ir pats drošākais, savukārt otrs ir tieši pretēji - pats riskantākais.

Trepju veida likmes strādā gluži tāpat kā augstās / zemās opcijas, jo tās dod iespēju prognozēt vai tirgus cena noslēgs virs vai zem noteiktās aktīva cenas. Atšķirībā no augstajām/ zemajām likmēm, trepju veida likmes neliek Jums nospraust mērķa cenu izejot no šībrīža tirgus cenas, bet gan liek brīvi izvēlēties mērķa cenu no jau iepriekš noteiktām mērķa cenām. Šī sistēma ļauj Jums izveidot divas ļoti dažādas stratēģijas izmantojot sveču tipa grafikus.

Pirmkārt, Jūs varat izmantot trepju veida likmes, lai paredzētu, ka tirgus izmaiņas būs spēcīgas un lielas. Spēcīgas tirgus izmaņas ir tad, kad Jūs paredzat, ka tirgus cena būs virs izvēlētās mērķa cenas, kas ir virs šībrīža tirgus cenas vai tirgus cena būs zem izvēlētās mērķa cenas, kas ir zem šībrīža tirgus cenas. Līdz ar to Jūsu peļņa no šī darījuma var sasniegt pat 1500 procentus, taču Jums arī jāapzinās, ka ir daudzas lietas, kas šajā procesā var noiet greizi.

Otrkārt, Jūs varat izmantot trepju veida likmes tādu prognožu veikšanai, kurās tirgum jānoslēdzas virs izvēlētās mērķa cenas, bet zem šībrīža tirgus cenas vai zem izvēlētās mērķa cenas un virs šībrīža tirgus cenas ( veidojas vairākas Jums derīgo cenu joslas). Šīs prognozes ir relatīvi drošas - tirgus cena kādu laiku pat drīkst virzīties nepareizajā virzienā un tas būs pieļaujams, taču tirgus cena nedrīkst mainīties pārāk krasi. Līdz ar to tieši šī likme palīdzēs noslēgt vairāk veiksmīgu darījumu, bet ar mazāku kopējo peļņu.

Šie divi veidi kā tirgoties ar trepju veida opcijām ir ļoti noderīgi. Izmantojiet tos kopā ar savu sveču grafiku stratēģiju, piemēram, šādos veidos:

 • Jūs variet lietot trepju veida likmes, lai veiktu augstākā-riska/ augstākās-peļņas prognozes (visaugstākais risks un visaugstākā peļņa starp visiem bināro opciju likmju veidiem). Esiet īpaši uzmanīgi, ja kombinējiet šo likmju veidu ar vienkāršo sveču grafiku formācijām, jo tās ir pietiekami riskantas pašas par sevi. Savukārt lietošana kopā ar sarežģīto sveču grafiku formācijām ir pat iesakāma, jo kopā tie veidos lielisku lielas pelnīšanas sistēmu neskatoties uz sarežģīto sveču grafiku ierobežotajām (retajām) tirgošanās iespējām.
 • Jūs varat lietot trepju veida likmes kā zema riska peļņas avotu. Ja paredzat tirgus cenas maiņu, Jūs variet lietot trepju veida opcijas drošu likmju likšanai uz pretējo pusi. Piemēram, ja pastāv augšupejoša tirgus cenas kustība, Jūs varat veikt prognozi, ka noslēdzošā tirgus cena būs virs izvēlētās mērķa cenas, kas atrodas pat zem esošās tirgus cenas. Šīs prognozes gan Jums nesīs ļoti mazu peļņu, taču šo darījumu lielākais bonuss būs ļoti lielas uzvarēto darījumu procents un kopumā tas var nest Jums pieklājīgu peļņu, neriskējot neko daudz.

Ar šiem diviem veidiem trepju veida opcijas var bagātināt Jūsu tirgošanās stratēģiju un palielināt Jūsu peļņu tādos veidos, kādos neviens cits Bināro Opciju likmju veids to nespēs.

Jūsu individuālā sveču grafiku stratēģija priekš Binārajām Opcijām, 3. solis: Izvēlieties pareizo darījumu investīciju apjomu

Kad esiet izvēlējies, kurus sveču grafikus izmantosiet savā stratēģijā, kā arī esat izvēlējies Jums piemēroto likmju veidu, tad pēdējais atlikušais solis ir izvēlēties cik daudz investēt katrā konkrētajā darījumā. Pareizs investēšanas plāns ir ļoti nozīmīgs, jo tas palīdzēs Jums izkļūt cauri ilgākām neveiksmju sērijām un palīdzēs audzēt Jūsu kapitālu veiksmīgajās dienās.

Ir jāievēro pareizs investīciju menedžments - katrā darījumā jāiegulda noteiktu procentu naudas no Jūsu kopējā kapitāla. Ideāli saplānotā sistēmā šim apjomam būtu jābūt aptuveni no 2 līdz 5 procentiem Jūsu kapitāla.

Jārēķinās ar ilgākām zaudējuma sērijām, ja taisāties tirgoties ar tādām riskantām stratēģijām kā, piemēram, vienkāršo sveču grafiku formācija kopā ar viena pieskāriena darījuma likmi. Pie riskantām stratēģijām iesakām investēt mazāk naudas - aptuveni 2% no kapitāla. Investējiet 5% no kapitāla darījumos, kuru risks ir mazs.

Der atgādināt, ka šo investīciju apjomu nākotnē var piekoriģēt. Uzreiz pēc stratēģijas izstrādāšanas pašā sākumā būtu ieteicams darboties piesardzīgi un investēt mazākus procentus no Jūsu kapitāla. Ja pēc kāda laika saprotat, ka piesardzīgās likmes ar 2% no kapitāla ir ienesīgi un droši, variet palielināt tos līdz 2,5% un vēlāk jau līdz 3%. Daudz drošāk sākt ar mazākām investīcijām un organiski laika gaitā augt līdz lielākiem procentiem, nekā sākt ar 5% investīcijām un bankrotēt.

Kopsavilkums

Sveču grafiki vienkāršā veidā atainot cenu izmaiņas un ļauj veikt vienkāršas prognozes par nākotnes tirgus cenām. Sveču grafiku stratēģija ir veids, kā izmantot šos sveču grafikus, lai veiktu peļņu nesošas investīcijas.

Ir trīs dažādu veidu sveču grafiku formācijas, kas piedalās Jūsu sveču grafiku stratēģijas izveidē:

 • Vienkāršas sveču grafiku formācijas,
 • Sarežģītu sveču grafiku formācijas un
 • Ļoti sarežģītu sveču grafiku formācijas.

Sarežģītu sveču grafiku formācijas ļauj veikt piesardzīgākus darījumus ar mazākām/retākām tirgošanās iespējām.

Sveču grafiku formācijas ir iespējams kombinēt ar dažādiem likmju veidiem -augstajām / zemajām likmēm, viena pieskāriena likmēm vai trepju veida likmēm. Kombinējot unikālās riska-atdeves likmju īpašības kopā ar sveču grafiku formācijām Jūs variet radīt tirgošanās stratēģiju, kas ir piemērota tieši Jums.

Izmantojiet informāciju, kuru atradāt šajā pamācībā lai veidu savu individuālo sveču grafiku stratēģiju un uzlabojiet savu tirgošanās tehniku. Ar pareizu pieeju Jūs pelnīsiet vairāk un Jūs pietuvosities finansiālai neatkarībai.

Trīs vienkārši soļi, lai sāktu tirdzniecību!

Start now

Trīs vienkārši soļi, lai sāktu tirdzniecību!

Manu metodi nevar pielietot visur. Lielākā daļa banku un brokeru nezin, ko tieši dara mana metode. Un pat, ja viņi par to zin, tad viņi nekad nekad to nepiedāvātu parastajiem cilvēkiem. Tieši tāpēc ir svarīgi izvēlēties uzticamu licencētu brokeri, kurā pelnīt naudu. Šie ir mani divi iecienītākie brokeri. Reģistrējies vienā no tiem vai pat abos. Abi piedāvā padomus un video pamācības - pilnīgi par brīvu.

Izmēģiniet stratēģiju demo versijā:

  Make Money Robot

Vienkāršs robots, kas automātiski izdara binārās izvēles, pat ja esat iesācējs
Mans ātrais padoms: Iesaku tirgoties ar valūtu pāriem, piemēram, EUR/USD vai CNY/USD.
Minimālā iemaksa: $200
 
 


  etoro (77.219.3.*) rakstīja

vai akceptejat izveli?    Etoro

Sveiks! Gribu jautat vai akcepte ari “etoro” lapas izmantosanu? Jo neviena no Jusu iedotajiem nevaru pieklut...

  Valdemārs Plēve (77.219.4.*) rakstīja

Miljoni...    Nav.com

Man nepietiek ar 10k mēnesī. Vēlos, kādus 15m mēnesī.... Vai ir "metode", kas ražo 15m mēnesī, vai vairāk??

  Maris (91.200.64.*) rakstīja

Kā tas darbojas?

Sveiki,Kaspar!kā shi metode darbojas pelnīšanas man īsti nav skaidra cik iesākumā ir nauda jaiegulda?Cik bija minēts tad 200 eiro.

  Dace (80.89.73.*) rakstīja

par darbu    latvijas pasta LV-4729

kas tas par darbu un ka es varu nopelnit naudu sezot majas

  liga (212.3.195.*) rakstīja

sveiks    Binomo

sveisk kaspar. gribeju uzinat cik ilga laika nauda parskaitas uz manu kontu? un man ir velviens jautajums. cik ilgi savu nopelnito naudu es varu glabat Binomo konta,jo es viju atstajusi nelielu sumu,pec trim dienam iegajuieksa Binomo un tur tas naudinas vairak nebiaj kapec ta?

  Liga (89.201.116.*) rakstīja

Ka parskatit naudu us savu kontu.    Pelninaudu

Man ir divi jautajumi,cik ir pati mazaka summa ar kuru var sakt pelnit iemaksajot? Un nopelnito naudu ka var parskaitit uz savu kontu,kur tiesi jaiet un kas jadara lai nauda butu mana konta?

  Kārlis (80.89.73.*) rakstīja

Izņemt naudu    IQoption

Sakiet, lūdzu, caur kuru no piedāvātajām iespējām izdevīgāk izņemt peļņu, ja man ir swedbank?

  Aigars (80.89.74.*) rakstīja

Binomo

Vai kāds lieto šo brokera mājas lapu Binomo.com ?
Ja ir kāds kas lieto tad lūdzu sazinaties ar mani. tl 26329199

  Paula (212.3.195.*) rakstīja

Uzzināt.    Swedbank

Kā varētu sākt procesu?

  VALERIJS (90.141.64.*) rakstīja

Par pirmo iemaksu.

SVEIKI, KASPAR. ES IESĀKU SADARBOTIES AR KOMPĀNIJU OPTEK. VIŅI PIEPRASA PIRMO IEMAKSU VEIKT 2000EUR APMĒRĀ. ES TĀ KĀ RAUSTOS TĀDU SUMMU MAKSĀT. JŪS MINAT KA PIETIEK AR 250EUR.

Visi komentāri (jaunā lapā)
 
 
 

 Pievienot jaunu komentāru!

Uzjautājiet jebko vai dalies pieredzē
Tu saņemsi detalizētus norādījumus pa e-pastu.