Bināro opciju sveču grafiki un impulsi - Kļuvu bagāts, izmantojot šo metodi, un tagad mēnesī pelnu vairāk nekā $10 000.
More information
Kaspars Ozols

Tirgošanās izmantojot sveču grafikus

Iepriekšējos rakstos mēs jau apspriedām sveču grafikus, kā tie veidojas un kā tos veiksmīgi izmantot savā tirgošanās stratēģijā. Taču šajā rakstā mēs ieskatīsimies nedaudz dziļāk sveču grafikos un pastāstīsim kādus kopsavilkumus par tirgus psiholoģiju un tirgošanās periodiem Jūs variet saprast lietojot sveču grafikus. Labāka izpratne par šiem dziļajiem procesiem ne tikai palīdzēs Jums veidot precīzākas prognozes, bet tas Jums ļaus arī izprast ko konkrētajā brīdī dara tirgus cena un kāpēc tā to dara. Ar šādām papildu zināšanām Jūs variet sākt veidot daudz specifiskākas prognozes kļūt par veiksmīgāku tirgotāju.

Bināro opciju sveču grafiki un impulsi

Katrs sveču grafiks apzīmē tirgus cenas izmaiņu noteiktā cenas virzienā. Ir trīs galvenie kritēriji, lai noteiktu sveču grafiku impulsus: Sveču grafika kopējais garums, sveces ķermeņa garums un dakts garums.

Garš sveču grafiks ar garu ķermeni ir tipiska zīme lielam impulsam un spēcīgai kustībai noteiktā virzienā. Jo mazāks ir sveču grafiks, mazāks sveces ķermenis un garāka dakts attiecībā pret ķermeni - jo mazāks ir sveču grafika kopējais impulss/ kopējā kustība ir vājāka.

Izmantojot šīs zināšanas Jūs variet pārvērst šķietami haotisku un nesakarīgu sveču grafiku rindu par ļoti vērtīgas informācijas avotu, kas palīdzēs Jums jūsu tirgošanās procesā.

Piemēram, ja tirgus cenas ir augušas ar gariem sveču grafikiem un mazām daktīm pagātnē un tagad pārgājušas tādā fāzē, kur sveču grafiki ir īsāki un daktis ir garākas pretējā virzienā - Jūs variet noprast, ka šeit veidojas potenciāls drīzāk augšupejošai tirgus cenas kustībai nekā lejupejošai. Šī ir ļoti svarīga informācija, ja plānojat tirgoties izmantojot ,piemēram, augstās/zemās likmes. Jūs ziniet, ka krītošās cenas visdrīzāk ir tikai īstermiņa tirgus cenas kritums un agrāk vai vēlāk tirgus nomainīsies un dosies pretējā - augšupejošā virzienā.

Šādās situācijās daudzi tirgotāji parasti prāto kāpēc vispār ir lejupejoša kustība tirgū, ja reiz cenas it kā kāpj? Taču atcerēsimies to , ka tirgus cenu ietekmē tikai pieprasījuma un piedāvājuma attiecība. Tajā brīdī, kad pieprasījums pārsniedz piedāvājumu - cenas augs. Ja piedāvājumus pārsniedz pieprasījumu - cenas kritīsies. Tajā brīdī, kad tirgus ir augšupejošs ( bullish) un uz to norāda gari sveču grafiki ar īsām daktīm, tad ļoti daudzi tirgotāji šajā brīdī ir vairāk gatavi pirkt aktīvus nekā tos pārdot.

Pēc tam pienāks viens brīdis, kad visi tirgotāji, kas bija vēlējušies aktīvus pirkt, būs tos nopirkuši. Citi tirgotāji tajā brīdī aktīvus pirkt nevēlēsies – varbūt viņi nav piefiksējuši šo iespēju, varbūt viņiem šobrīd nav brīvu līdzekļu, varbūt viņiem kādi citi aktīvi vispirms vēl jāpaspēj pārdot un tikai tad tie varēs investēt šajos aktīvos.

Lai arī kāds būtu iemesls, paies kāds neilgs laiks līdz šie tirgotāji būs spējīgi atkal pirkt aktīvus. Tikai tad tirgus atsāks augšupejošo kustību. Šajā periodā parasti var novērot mazākus sveču grafikus un tie var būt nedaudz haotiski. Šo periodu sauc par konsolidācijas periodu un pēc šī perioda beigām tirgus atkal atsāks augšupejošo kustību.

Kā tirgotājs Jūs variet veikt visdrošākos darījumus prognozējot virzību izmantojot šīs lielās kustības tirgū. Šajos gadījumos tirgus mainības virziens ir izteiktāks un vieglāk nosakāms, šeit jūs varēsiet uzvarēt lielāko daļu no saviem darījumiem.

Tad, kad tirgus cena ir zaudējusi kustības inerci, tad tā mainās biežāk un ir daudz grūtāk noteikt tās nākotnes virzienu. Šajā brīdī ir grūtāk precīzi prognozēt nākotnes cenas izmaiņas, tas, protams, var negatīvi ietekmēt Jūsu tirgošanos. Lai izvairītos no sliktiem darījumiem, iesakām nomainīt aktīvu tipu vai paskatīties uz dažādiem citur periodu sveču grafikiem.

Trīs vienkārši soļi, lai sāktu tirdzniecību!

Start now

Trīs vienkārši soļi, lai sāktu tirdzniecību!

Manu metodi nevar pielietot visur. Lielākā daļa banku un brokeru nezin, ko tieši dara mana metode. Un pat, ja viņi par to zin, tad viņi nekad nekad to nepiedāvātu parastajiem cilvēkiem. Tieši tāpēc ir svarīgi izvēlēties uzticamu licencētu brokeri, kurā pelnīt naudu. Šie ir mani divi iecienītākie brokeri. Reģistrējies vienā no tiem vai pat abos. Abi piedāvā padomus un video pamācības - pilnīgi par brīvu.

Izmēģiniet stratēģiju demo versijā:

  Make Money Robot

Vienkāršs robots, kas automātiski izdara binārās izvēles, pat ja esat iesācējs
Mans ātrais padoms: Iesaku tirgoties ar valūtu pāriem, piemēram, EUR/USD vai CNY/USD.
Minimālā iemaksa: $200
 

  Ayrex

Advanced Binary Technologies Ltd
Progresīvs brokeris, kuram ir patiešām lielisks klientu atbalsta dienests un neliela minimālā iemaksa
Mans ātrais padoms: Brokerim ir bezmaksas demo versija un ļoti zema minimālā iemaksa
Minimālā iemaksa: $5
 
 


  etoro (77.219.3.*) rakstīja

vai akceptejat izveli?    Etoro

Sveiks! Gribu jautat vai akcepte ari “etoro” lapas izmantosanu? Jo neviena no Jusu iedotajiem nevaru pieklut...

  Valdemārs Plēve (77.219.4.*) rakstīja

Miljoni...    Nav.com

Man nepietiek ar 10k mēnesī. Vēlos, kādus 15m mēnesī.... Vai ir "metode", kas ražo 15m mēnesī, vai vairāk??

  Maris (91.200.64.*) rakstīja

Kā tas darbojas?

Sveiki,Kaspar!kā shi metode darbojas pelnīšanas man īsti nav skaidra cik iesākumā ir nauda jaiegulda?Cik bija minēts tad 200 eiro.

  Dace (80.89.73.*) rakstīja

par darbu    latvijas pasta LV-4729

kas tas par darbu un ka es varu nopelnit naudu sezot majas

  liga (212.3.195.*) rakstīja

sveiks    Binomo

sveisk kaspar. gribeju uzinat cik ilga laika nauda parskaitas uz manu kontu? un man ir velviens jautajums. cik ilgi savu nopelnito naudu es varu glabat Binomo konta,jo es viju atstajusi nelielu sumu,pec trim dienam iegajuieksa Binomo un tur tas naudinas vairak nebiaj kapec ta?

  Liga (89.201.116.*) rakstīja

Ka parskatit naudu us savu kontu.    Pelninaudu

Man ir divi jautajumi,cik ir pati mazaka summa ar kuru var sakt pelnit iemaksajot? Un nopelnito naudu ka var parskaitit uz savu kontu,kur tiesi jaiet un kas jadara lai nauda butu mana konta?

  Kārlis (80.89.73.*) rakstīja

Izņemt naudu    IQoption

Sakiet, lūdzu, caur kuru no piedāvātajām iespējām izdevīgāk izņemt peļņu, ja man ir swedbank?

  Aigars (80.89.74.*) rakstīja

Binomo

Vai kāds lieto šo brokera mājas lapu Binomo.com ?
Ja ir kāds kas lieto tad lūdzu sazinaties ar mani. tl 26329199

  Paula (212.3.195.*) rakstīja

Uzzināt.    Swedbank

Kā varētu sākt procesu?

  VALERIJS (90.141.64.*) rakstīja

Par pirmo iemaksu.

SVEIKI, KASPAR. ES IESĀKU SADARBOTIES AR KOMPĀNIJU OPTEK. VIŅI PIEPRASA PIRMO IEMAKSU VEIKT 2000EUR APMĒRĀ. ES TĀ KĀ RAUSTOS TĀDU SUMMU MAKSĀT. JŪS MINAT KA PIETIEK AR 250EUR.

Visi komentāri (jaunā lapā)
 
 
 

 Pievienot jaunu komentāru!

Uzjautājiet jebko vai dalies pieredzē
Tu saņemsi detalizētus norādījumus pa e-pastu.