Viss, kas Tev jāzina par CFD robotiem - Kļuvu bagāts, izmantojot šo metodi, un tagad mēnesī pelnu vairāk nekā $10 000.
More information
Kaspars Ozols

Viss, kas Tev jāzina par CFD robotiem

Es par Bināro Opciju robotiem pirmoreiz dzirdēju tikai pirms pāris dienām un tie nekavējoties mani ieinteresēja. Sākumā gan es pie sevis nodomāju un pasmējos - tiešām īsti un fiziski roboti tirgosies ar Binārajām Opcijām? Protams, ka nē, roboti šajā gadījumā ir gudras datorprogrammas, kas spēj uztvert signālus un automātiski tirgoties Jūsu vietā. Tirgošanās izmantojot robotus ir mūsdienīgāks un gudrāks tirgošanās veids. Kopumā investīciju pasaulē tirgošanās roboti nav nekāds jaunums, bet roboti ir jaunums Bināro Opciju tirgošanās sfērā, to izmantošana sākusies pavisam nesen.

 

Kā mēs varam aprakstīt Bināro Opciju Robotu (BOR)?

Bināro Opciju Robots ir automatizēta datorprogramma, kas domāta, lai tirgotos ar Binārajām Opcijām. Šī datorprogramma automātiski un nepārtraukti nodod signālus/likmes tavam Bināro Opciju Brokerim.

Sākumā es veicu nelielu izpēti caur Google meklētāju, lai pilnībā izprastu robotu programmu tirgošanās principus. Lūk ko es atklāju: Programma xxx (drošības apsvērumu dēļ nosaukumu šeit nerakstīšu) ir automatizēta signālu servisa nodrošinātājs un arī Bināro Opciju Robots kopā. Šī mājaslapa bināro opciju tirgotājiem piedāvā automatizētu servisu, kas pats automātiski saliek likmes tirgotāju kontos. Līdzīgi kā atdarināšanas tirgošanās tehnika, bet ne gluži tas pats. Izmantojot atdarināšanas/kopēšanas tirgošanās tehniku, Jums jāizvēlas konkrēta persona, kam sekot un kura likmes kopēt, taču bināro opciju robotu tirgošanās gadījumā Jūsu kontā robots darījumus veic automātiski jums pat neiesaistoties. Vai tas nav lieliski?

Varbūt ir nedaudz grūti tam sākumā noticēt, taču tā ir taisnība. Vienīgais, kas Jums ir jādara ir jālejupielādē robota programma Jūsu datorā un jāatver Bināro Opciju tirgošanās konts. Tālāk Jums jāpierakstās robota programmā un jāatstāj tā atvērta. Bināro Opciju Robota programma pārņems vadību līdzko tā detektēs kādu saderīgu Bināro Opciju tirgošanās platformu jūsu datorā. Jūsu robots uztvers platformas ģenerētos signālus un veiks tirgošanos Jūsu vietā. Darījuma informāciju par apjomu, aktīva veidu, virzienu vai likmes beigām robots ievada pats, tad tas automātiski piespiež enter un tirgošanās var sākties. Jācer, ka tas tiešām ir tik vienkārši.

 

Vai Bināro Opciju Roboti var būt krāpniecība?

Pavisam noteikti ir vairāki roboti, kas patiešām ir krāpnieku izveidoti. Jums jāsaprot, ka arī man nepatīk automatizēti robotu un signālu servisa nodrošinātāji, ja nav iespējams pārbaudīt vai to mācīšanās algoritmi ir likumīgi. Vienkārši akli uzticēties kaut kādam interneta robotam ar savu naudu nav pārāk laba doma. Vissliktākie roboti ir tie, kas Jūsu datoru pārņem pilnībā. Tur varētu vilkt paralēles ar apzinātu datorvīrusa lejupielādēšanu - neviens to pats negribētu darīt. Pat tas, ka spējat turpināt darboties ar savu datoru un programma strādā fonā, nenozīmē, ka Jūs zināt, kas darbojas fonā.

Es negribu būt pārlieku kritisks pret iesaistītajiem uzņēmumiem un personām, kas popularizē automatizāciju. Tāpat es arī negribu noniecināt viņu pūliņus, bet es uzskatu, ka katram, kas ar Binārajām Opcijām grib nodarboties nopietni, būtu jāiemācās tirgoties pašam. Ja tavs mērķis ir vienkārši nodot savu naudu kāda cita rokās un saņemt peļņu, tad droši vien labāk ir vienkārši investēt pensiju plānā.

Jāuzsver, ka tirgošanās ar Bināro Opciju Robotu palīdzību ir visai dārga. Tāpat Jums arī jāmaksā liela abonenta maksa, lai kāds varētu brīvi rīkoties ar Jūsu naudu un iespējams pat to zaudēt. Ja Jūs tiešām nebiedē naudas zaudēšana, tad labāk par investēšanu robotā to varbūt notērēt šo naudu apzināti? Mums jau ir pietiekami daudz bezmaksas informācijas avotu, kas nodrošina ar padomiem, stratēģijām, signāliem un tādām sociālajām tirgošanās platformām kā CommuniTraders; nav vajadzības maksāt kādam par brīvi pieejamu informāciju!

Atmaskojot ROBOTU mītu

Es esmu pārliecināts, ka cilvēki būtu sajūsmā par programmu, kas vienkārši nopelnītu un ieskaitītu naudu viņu brokera kontā ar vienu peles klikšķi. Bet realitātē diemžēl šāda programma neeksistē (vismaz pagaidām). Toties šobrīd mums visiem ir pieejams katram sav robots vai robotveidīga programma. Automātiskās tirgošanās programmas/roboti ir tikai rīki, kas daudzos indikatorus uztver un pārvērš Jums saprotamākā veidā. Lai gan neesmu programmētājs, centīšos paskaidrot šo procesu ar savām pamata zināšanām: ja kāds no indikatoriem (piemēram MACD) paceļas virs nulles, tad programma automātiski parāda 'Call' funkciju, bet ja MACD pazeminās zem nulles - tiek parādīta 'Put' opcija. Daži citi automātiskie tirgotāji pie MACD izmaiņām vienkārši tās izceļ ekrānā un izdod skaņu - šīs programmas mēs īsti gan nevaram saukt par automātiskajiem tirgotājiem, jo tie tik vien kā norāda un paši neko nedara, bet vienkāršības labad pieskaitīsim arī tās pie automātiskajiem tirgotājiem.

Īsumā: indikators norāda uz kādu no virzieniem un autotrader programma/robots šo signālu pārveido par bultu ekrānā vai izdod signalizējošu skaņu. Mūsdienīgākie roboti automātiski pat atvērs tirgošanās logu Jūsu vietā. Taču pašā būtībā šie roboti ir tik precīzi, cik precīzi ir tam padotie signāli - jūs principā pērkat MACD, vai divu vidējo mainīgo krustpunktu vai kādu citu bezmaksas indikatoru. Lai gan lielākā daļa robotu ir bezmaksas programmas, dažos no tiem ir iekļautas nelielas papildmaksas - iesaku kārtīgi tās izpētīt pirms lēmuma pieņemšanas. Ko es ar to gribu teikt? To, ka roboti var būt tikai un vienīgi mārketinga triks, kas būtībā skan ļoti labi, bet neko daudz nemaz nedara. Brokeri vienkārši ir ieinteresēti, lai tu izvēlētos tieši viņu servisu un ieskaitītu naudu pie viņiem.

Liela daļa no signāliem, kurus roboti parāda nemaz nav pareizi un ar tiem nevajadzētu tirgoties. Jums pašam ir jāizvērtē signāli un jāspēj atšķirt labie darījumi no sliktajiem, savādāk Jums nāksies zaudēt naudu neveiksmīgas likmes dēļ. Ir daudz jo dažādi indikatori, kas veido signālus, bet pats galvenais ir spēt atrast īsto indikatoru kopumu. Pat es nezinu īsto indikatoru kopumu - tas ir kaut kas, kas jāatrod katram pašam izvērtējot savas prasmes un tirgošanās stilu. Spēja atšķirt labu signālu no slikta ir kaut kas, kas tev jāiemācās pašam.

Pats galvenais - nevajag pieņemt, ka signāls nesīs peļņu tikai tāpēc, ka tas norāda uz spēcīgu augšupejošu vai lejupejošu kustību. Tāpat tu arī dzirdēsi dažādus industrijas žargonus - algoritmu tirgošanās, speciālie un pielāgotie indikatori, kas iebūvēti robotā, utt. Neuzķeries uz tā! Tie ir tik vien kā sarežģīti vārdi bez dziļas jēgas. Nedaudz padomājot - vai tiešām, ja kāds būtu atklājis perfekto tirgošanās veidu un indikatoru kopumu - vai viņš ar to dalītos internetā par brīvu vai par nelielām summām? Ne taču. Neviens nav muļķis, viņi šo informāciju visdrīzāk paturētu pie sevis un pelnītu milzu naudu.

 

Robots nekad nebūs labāks par tā īpašnieku.

Ja tu pats spēj precīzi noteikt signālu, kas gūs peļņu, tad tu droši vari lietot Bināro Opciju Robotus. Ir jāspēj pašam atšķirt brīžus, kad uzticēties robotam un kad uzticēties sev. Uzticēties tikai un vienīgi robota signāliem būtu ļoti riskanti. Automātiskais tirgotājs nevar būt labāks par tevi. Savā būtībā arī tu pats esi automātiskais tirgotājs, ja tā padomā - viss, ko programma dara, ir tik vien kā tevi brīdina par potenciālajiem darījumiem, kurus tu vari veikt. Tas, ko tu pats izvēlēsies darīt ar šo informāciju, ir pilnīgi tavā rīcībā. Protams, ir dažādas programmas un dažas no tām tev nemaz neļauj veikt likmes pašam, tās saņem, nodod signālus un veic likmes tavā vietā.

 Perfekti darījumi un lielīšanās

Jebkurā dzīves sfērā augstprātība un lielīšanās iespēja ir jāattaisno ar lieliskiem pagātnes rezultātiem. Taču tā vien izskatās, ka robotu veidotāji netic šai dzīves patiesībai. Viņi uzskata, ka cilvēki ticēs viņu sacītajam par to, ka viņi paši gudrākie un apķērīgākie bez nekāda pamatojuma. Viņiem laikam šķiet, ka visi cilvēki ir lētticīgi un naivi, bet tā pavisam noteikti nav. Daži cilvēki ļoti viegli notic patīkamiem meliem, piemēram, tādiem meliem, ka, tā vietā lai smagi strādātu, tu vari vienkārši pasapņot, paspaidīt pāris pogas un kļūt bagāts.

Šie cilvēki jau ir izfantazējuši veidus, kā nopelnīto naudu iztērēs un kādās brīvdienās tie brauks. Lielākā daļa Bināro Opciju Robotu veidotāju sludina to, cik daudz darba un pūliņu tie ir ieguldījuši robota programmas izstrādē, bet patiesībā pats robots likmes liek uz dullo un bieži zaudē naudu. Vai tu pazīsti kādu, kas ir kļuvis bagāts izmantojot Bināro Opciju Robotus? Nē? Tā jau domāju. Taču cilvēku, kuri ir neveiksmīgi ieguldījuši naudu robotos, noteikti ir vairāk. Ja nedaudz pameklēsi internetā, tad spēsi atrast simtiem negatīvu atsauksmju par to, kā tie tika apkrāpti un pierunāti iegādāties bināro akciju robotus. Var jau būt, ka kaut kur eksistē robots, kas patiešām veic labus darījumus, taču es tādu vēl neesmu atradis. Katrā ziņā pat ja tāds ir atrodams, tā spējas ir kārtīgi jāizvērtē pirms tā iegādes.

Roboti nav pilnīgi nevērtīgi.

Viena labā robotu īpašība ir tā, ka tie var nedaudz atvieglot tirgošanās procesu. Ja spēsi izvēlēties labāko no robotiem, tad ir iespēja, ka tava peļņa var pieaugt. Manā uztverē labs ir jebkurš legāls rīks, kas spēj atvieglot vai uzlabot manu tirgošanās procesu un nest man stabilus ienākumus. Taču vienmēr jāatceras piesargāties, jo arī robotu veidotājus var piemeklēt nelaimes. Robotus izvēlies pēc to signālu ģenerēšanas veida - ja signāli tiek ģenerēti pēc vispār pieņemtiem tehniskās analīzes principiem, tad arī pats robots būs labs.

Kopsavilkums par Bināro Opciju Robotiem

Man ir ļoti žēl robotu izgudrotāju un to tagadējo uzturētāju, jo pati doma bināro opciju tirgošanos atvieglot ar robotiem bija revolucionāra un lieliska. Ja tomēr taisies lieto robotus, tad tomēr padomā divreiz pirms tiem uzticies! Ļoti bieži roboti izmanto jau sen zināmās tehnikas, vienīgā atšķirība ir tā, ka izmantojot robotus tas tiek pasniegts kā kaut kas nebijis. Neļauj nevienam tirgoties savā vietā. EA ir laba vieta, kur sākt, bet vienmēr atceries, ka šo visu šos rīkus vajag lietot kopā ar izstrādātu tirgošanās sistēmu. Kā saka mans trenažieru zāles treneris - Bez cīņas nav uzvaras. Bez cītīga darba un laika ieguldīšanas rezultāti nebūs. Vieglākais ceļš bieži vien mūs noved pie neveiksmēm.

Trīs vienkārši soļi, lai sāktu tirdzniecību!

Start now

Trīs vienkārši soļi, lai sāktu tirdzniecību!

Manu metodi nevar pielietot visur. Lielākā daļa banku un brokeru nezin, ko tieši dara mana metode. Un pat, ja viņi par to zin, tad viņi nekad nekad to nepiedāvātu parastajiem cilvēkiem. Tieši tāpēc ir svarīgi izvēlēties uzticamu licencētu brokeri, kurā pelnīt naudu. Šie ir mani divi iecienītākie brokeri. Reģistrējies vienā no tiem vai pat abos. Abi piedāvā padomus un video pamācības - pilnīgi par brīvu.

Izmēģiniet stratēģiju demo versijā:

  Ayrex

Advanced Binary Technologies Ltd
Progresīvs brokeris, kuram ir patiešām lielisks klientu atbalsta dienests un neliela minimālā iemaksa
Mans ātrais padoms: Brokerim ir bezmaksas demo versija un ļoti zema minimālā iemaksa
Minimālā iemaksa: $5
 

  Binary Option Robot

Šī programma var strādāt tavā vietā. :-) Vienīgais, ko vajag izdarīt ir uzinstalēt, piereģistrēties un veikt iemaksu. Robots pats pēc tam izanalizēs kā likt likmes un sākts to pats darīt Jūsu vietā.
Mans ātrais padoms: Es īpaši ieteiktu šo rīku priekš iesācējiem, jo vajag tikai ieslēgt datoru un programmu un tā pelna naudu Jūsu vietā.
Minimālā iemaksa: $250
 
 


  etoro (77.219.3.*) rakstīja

vai akceptejat izveli?    Etoro

Sveiks! Gribu jautat vai akcepte ari “etoro” lapas izmantosanu? Jo neviena no Jusu iedotajiem nevaru pieklut...

  Valdemārs Plēve (77.219.4.*) rakstīja

Miljoni...    Nav.com

Man nepietiek ar 10k mēnesī. Vēlos, kādus 15m mēnesī.... Vai ir "metode", kas ražo 15m mēnesī, vai vairāk??

  Maris (91.200.64.*) rakstīja

Kā tas darbojas?

Sveiki,Kaspar!kā shi metode darbojas pelnīšanas man īsti nav skaidra cik iesākumā ir nauda jaiegulda?Cik bija minēts tad 200 eiro.

  Dace (80.89.73.*) rakstīja

par darbu    latvijas pasta LV-4729

kas tas par darbu un ka es varu nopelnit naudu sezot majas

  liga (212.3.195.*) rakstīja

sveiks    Binomo

sveisk kaspar. gribeju uzinat cik ilga laika nauda parskaitas uz manu kontu? un man ir velviens jautajums. cik ilgi savu nopelnito naudu es varu glabat Binomo konta,jo es viju atstajusi nelielu sumu,pec trim dienam iegajuieksa Binomo un tur tas naudinas vairak nebiaj kapec ta?

  Liga (89.201.116.*) rakstīja

Ka parskatit naudu us savu kontu.    Pelninaudu

Man ir divi jautajumi,cik ir pati mazaka summa ar kuru var sakt pelnit iemaksajot? Un nopelnito naudu ka var parskaitit uz savu kontu,kur tiesi jaiet un kas jadara lai nauda butu mana konta?

  Kārlis (80.89.73.*) rakstīja

Izņemt naudu    IQoption

Sakiet, lūdzu, caur kuru no piedāvātajām iespējām izdevīgāk izņemt peļņu, ja man ir swedbank?

  Aigars (80.89.74.*) rakstīja

Binomo

Vai kāds lieto šo brokera mājas lapu Binomo.com ?
Ja ir kāds kas lieto tad lūdzu sazinaties ar mani. tl 26329199

  Paula (212.3.195.*) rakstīja

Uzzināt.    Swedbank

Kā varētu sākt procesu?

  VALERIJS (90.141.64.*) rakstīja

Par pirmo iemaksu.

SVEIKI, KASPAR. ES IESĀKU SADARBOTIES AR KOMPĀNIJU OPTEK. VIŅI PIEPRASA PIRMO IEMAKSU VEIKT 2000EUR APMĒRĀ. ES TĀ KĀ RAUSTOS TĀDU SUMMU MAKSĀT. JŪS MINAT KA PIETIEK AR 250EUR.

Visi komentāri (jaunā lapā)
 
 
 

 Pievienot jaunu komentāru!

Uzjautājiet jebko vai dalies pieredzē
Tu saņemsi detalizētus norādījumus pa e-pastu.