10 fakti par kuriem jums jazina par kriptvulaci - Kļuvu bagāts, izmantojot šo metodi, un tagad mēnesī pelnu vairāk nekā $10 000.
More information
Kaspars Ozols
09.04. 2018 15:28  | 

Jums ir jābūt izlasītām daudzām tiešsaistes kriptogrāfijas valūtas definīcijām, taču iesācējiem šo definīciju ir grūti pamanīt. Šī panta mērķis ir sniegt jums informāciju, ko var saprast tie, kuriem nav ne jausmas par kriptovarūnas tirgu. Tādēļ mēs saglabāsim lietas vienkāršu, vienkāršu un interesantu!

Kas ir Cryptocurrency?

Kripta valūtas vai digitālā nauda ir "tirdzniecības līdzeklis", kas ir līdzīgs parastajai naudai, piemēram, USD. Tas izmanto kriptogrāfiju, lai izsekotu un verificētu pārsūtīšanu un pirkumus. Kriptogrāfija ir process, kas pārvērš lasāmu informāciju kodos, kurus nav iespējams salauzt.

Tirgū ir daudz kriptogrāfijas, bet visvairāk zināmās ir;

  1. Bitcoin - pirmā šāda veida un slavenākā
  2. Ethereum
  3. Litecoin

Koncepcija šķiet intriģējoša, un kriptogrāfijas valūtas popularitāte ir radījusi lielu interesi par masām. Daudzi no jūsu vienaudžiem teica, ka viņi "iekļūst spēlē un izmantos tā pieaugošo vērtību". Bet pirms jūs izlemjat tirgot tirgū, ir daži fakti, kas jums jāzina par kriptokulturiem.

Koncepcija ir mazliet sarežģīta nekā jūs domājat

Daudzi iesācēji neizprot ieguves procesu un to, kā no tā iegūt maksimālu labumu, un šī ir tikai viena no daudzajām lietām, kas jums jāzina par digitālo naudu. Tas ir pilnīgi neiespējami iekļūt tirgū un gūt panākumus bez pienācīgām zināšanām par to, kas ir kriptogrāfijas valūtā un kā tā darbojas. Jums ir jāsaprot viss process un jāzina, kur gulstas peļņa.

Bitcoin īpašnieks paliek anonīms

Pat ja bitcoīna izveidošana tiek piešķirta Satoshi Nakamoto, bet īpašnieka patiesā identitāte joprojām ir noslēpums. Varat teikt, ka Bitcoin līdz šim nav zināms īpašnieks. Interesanti ir tas, ka pat Nakamoto (kurš viņš / viņa ir) nav iesniedzis prasību par koda īpašumtiesībām.

Ir vairāk nekā 1500 kriptogrāfiju

Iesācējiem nav nekas neparasts, ka iesācējiem domāts, ka kriptogrāfijas valūta ir sinonīms ar bitcoīnu. Jūs būsiet pārsteigts, ka ir pieejama apmēram 1500 vai vairāk kriptogrāfijas; Tomēr bitkīns bija pirmā kriptvēršanas valūta, un šī diena joprojām ir vispopulārākā un spēcīgākā. Tajā ir vairāk nekā 50% no pašreizējā kriptovalūzijas tirgus.

Cryptocurrency ir ārkārtīgi svārstīga

Kriptogrāfijas valūtas vērtība svārstās straujāk nekā tavu parasto krājumu. Piemēram ņemiet bitēnu; 2009. gadā biktīns tika novērtēts 0,003 ASV dolāru vērtībā; pirms pagājušā gada decembra šī vērtība sasniedza 17900 ASV dolāru, un šobrīd tā svārstās ap 6000 ASV dolāriem. Bitcoin pagājušā gada sešos mēnešos iztērēja vismaz četras 20% korekcijas.

Bitcoin nav bezgalīgs

Jūs domājat, jo tas tiek ražots digitālā veidā, lai mēs nekad nebūtu īss bitkinot; šī koncepcija ir absolūti nepareiza. Kalnrūpniecība tiek veikta saskaņā ar iepriekš noteiktu grafiku. Tur ir tikai 21 miljons vienību bitēnu, un līdz 2140, visi bitcoīni tiks minēti.

Kriptvulāles reālā vērtība ir blokkainī

Blockchain ir decentralizēta digitālā virsgrāmata, kas reģistrē visus maksājumus un darījumus. Ieraksti tiek publiski glabāti un saglabāti hronoloģiskā secībā. Tas nozīmē, ka, kaut arī darījumā iesaistīto personu identitāte ir paslēpta, visi var redzēt, cik liela vērtība tika pārvietota.

Decentralizācija padara kriptogrāfijas valūtu drošu

Blockchain tehnoloģijai nav centrāla informācijas glabāšanas centra; tas ir decentralizēts. Kāpēc decentralizācija padara to drošu? Nav galvenā jautājuma, kuram var piekļūt, lai nozagtu visu ar kriptvulāci saistīto informāciju. Informācija tiek izplatīta starp cietajiem diskiem un serveriem visā pasaulē, kas nozīmē, ka pat tad, ja kāda no šīm vietām būtu pakļauta kiberuzbrukumam, kaitējums būtu minimāls un netiktu atspējota visa sistēma.

Nav maketa, nav naudas

Noteikumi ir vienkārši, jūs vēlaties savu naudu? Jūs glabājat savu seifu! Ja jūs zaudējat piekļuvi savam seifam, jūs zaudē piekļuvi savai naudai. Tā kā centrālais punkts, kas ģenerē kodus, nav, tādēļ kodus nevar atjaunot. Tātad, ja jūs zaudējat savu kodu, jūs nevarat iegūt vēl vienu.

FBI tic bittoīniem

Pirms dažiem gadiem FIB slēdza tiešsaistes zāļu tirgu Silk Road un konfiscēja bitkīnus, kas piederēja tirgus dalībniekiem. Un šodien tie ir viens no lielākajiem naudas makiem pasaulē, kas, domājams, ir vērts 120 miljonu dolāru vērtībā.

Ir vairāk nekā 600 kabatas portfeļi

Gadījumā, ja jums būtu jautājums par to, cik populāra ir kriptogrāfijas valūta, visā pasaulē ir vairāk nekā 600 portfeļu. Lai atvieglotu darījumu procesu, šīs naudas summas var būt saistītas ar jūsu kredītkartēm.

Pieaugot kriptovalūzijas tirgum, ieguldītāji un uzņēmumi uzmanīgi vēro progresu. Jaunas monētas virsmas, tirgus paplašinās un piedāvās daudzas jaunas iespējas. Nav nepareizi teikt, ka kriptovedienam ir potenciāls mainīt finanšu nozari un to, kā tā darbojas šodien.

Reģistrēties - Dzīve ir pārāk īsa, lai būtu nabadzīgs. kriptogrāfijas valūta, kriptogrāfijas fakti, 10 kriptvulles fakti, digitālā nauda, ​​bitcoīns
Start now

Trīs vienkārši soļi, lai sāktu tirdzniecību!

Manu metodi nevar pielietot visur. Lielākā daļa banku un brokeru nezin, ko tieši dara mana metode. Un pat, ja viņi par to zin, tad viņi nekad nekad to nepiedāvātu parastajiem cilvēkiem. Tieši tāpēc ir svarīgi izvēlēties uzticamu licencētu brokeri, kurā pelnīt naudu. Šie ir mani divi iecienītākie brokeri. Reģistrējies vienā no tiem vai pat abos. Abi piedāvā padomus un video pamācības - pilnīgi par brīvu.

Izmēģiniet stratēģiju demo versijā:

  Make Money Robot

Vienkāršs robots, kas automātiski izdara binārās izvēles, pat ja esat iesācējs
Mans ātrais padoms: Iesaku tirgoties ar valūtu pāriem, piemēram, EUR/USD vai CNY/USD.
Minimālā iemaksa: $200
 

  Binary Option Robot

Šī programma var strādāt tavā vietā. :-) Vienīgais, ko vajag izdarīt ir uzinstalēt, piereģistrēties un veikt iemaksu. Robots pats pēc tam izanalizēs kā likt likmes un sākts to pats darīt Jūsu vietā.
Mans ātrais padoms: Es īpaši ieteiktu šo rīku priekš iesācējiem, jo vajag tikai ieslēgt datoru un programmu un tā pelna naudu Jūsu vietā.
Minimālā iemaksa: $250
 
 


  etoro (77.219.3.*) rakstīja

vai akceptejat izveli?    Etoro

Sveiks! Gribu jautat vai akcepte ari “etoro” lapas izmantosanu? Jo neviena no Jusu iedotajiem nevaru pieklut...

  Valdemārs Plēve (77.219.4.*) rakstīja

Miljoni...    Nav.com

Man nepietiek ar 10k mēnesī. Vēlos, kādus 15m mēnesī.... Vai ir "metode", kas ražo 15m mēnesī, vai vairāk??

  Maris (91.200.64.*) rakstīja

Kā tas darbojas?

Sveiki,Kaspar!kā shi metode darbojas pelnīšanas man īsti nav skaidra cik iesākumā ir nauda jaiegulda?Cik bija minēts tad 200 eiro.

  Dace (80.89.73.*) rakstīja

par darbu    latvijas pasta LV-4729

kas tas par darbu un ka es varu nopelnit naudu sezot majas

  liga (212.3.195.*) rakstīja

sveiks    Binomo

sveisk kaspar. gribeju uzinat cik ilga laika nauda parskaitas uz manu kontu? un man ir velviens jautajums. cik ilgi savu nopelnito naudu es varu glabat Binomo konta,jo es viju atstajusi nelielu sumu,pec trim dienam iegajuieksa Binomo un tur tas naudinas vairak nebiaj kapec ta?

  Liga (89.201.116.*) rakstīja

Ka parskatit naudu us savu kontu.    Pelninaudu

Man ir divi jautajumi,cik ir pati mazaka summa ar kuru var sakt pelnit iemaksajot? Un nopelnito naudu ka var parskaitit uz savu kontu,kur tiesi jaiet un kas jadara lai nauda butu mana konta?

  Kārlis (80.89.73.*) rakstīja

Izņemt naudu    IQoption

Sakiet, lūdzu, caur kuru no piedāvātajām iespējām izdevīgāk izņemt peļņu, ja man ir swedbank?

  Aigars (80.89.74.*) rakstīja

Binomo

Vai kāds lieto šo brokera mājas lapu Binomo.com ?
Ja ir kāds kas lieto tad lūdzu sazinaties ar mani. tl 26329199

  Paula (212.3.195.*) rakstīja

Uzzināt.    Swedbank

Kā varētu sākt procesu?

  VALERIJS (90.141.64.*) rakstīja

Par pirmo iemaksu.

SVEIKI, KASPAR. ES IESĀKU SADARBOTIES AR KOMPĀNIJU OPTEK. VIŅI PIEPRASA PIRMO IEMAKSU VEIKT 2000EUR APMĒRĀ. ES TĀ KĀ RAUSTOS TĀDU SUMMU MAKSĀT. JŪS MINAT KA PIETIEK AR 250EUR.

Visi komentāri (jaunā lapā)
 
 
 

 Pievienot jaunu komentāru!

Uzjautājiet jebko vai dalies pieredzē
Tu saņemsi detalizētus norādījumus pa e-pastu.