5 veidi ka nopelnit bitikinus iesacejiem 2018. gada - Kļuvu bagāts, izmantojot šo metodi, un tagad mēnesī pelnu vairāk nekā $10 000.
More information
Kaspars Ozols
04.10. 2018 13:18  | 

Jums visiem vajadzēja dzirdēt par bitcoīniem un to, kā visi mēģina tos atrast un kā viņi ir padarījuši dažus cilvēkus neticami bagātus. Šī ambīcija atrast bagātību un ieguldīt "finanšu nozares nākotnē" ir iedrošinājusi daudzus jaunpienācējus ienirt.

Jā, mēs aplūkojam jaunu tendenci finanšu nozarē un jā, cilvēki ir kļuvuši bagāti, uzkrājot bitēnu, un fakts, ka viens bitcoīns ir liktenīgs. Bet cik daudzi no jums jaunajiem tirgotājiem zina, kā jūs varat iegūt bitcoīnus?

Apskatīsim 5 pārliecinošos veidus, kas var mainīt jūsu likteni.

Es dodos uz likteni

Mining ir varbūt visbiežāk pazīstamais veids, kā nopelnīt biktinus, taču tas noteikti nav visvieglākais. Jums ir jāatrisina ļoti sarežģīta skaitļošanas problēma, kas rodas pēc ieguves datori, kas apkopo bloku. Ja veiksmīgi risinaties, jūs saņemat atlīdzību ar bitēnu. Tomēr problēma ir tāda, ka tad, ja jūs izmantojat ieguves kalkulatoru, jūsu elektroenerģijas rēķins vien būs daudz vairāk nekā tas, ko jūs saņemsiet. Tādēļ kalnrūpniecība var dot jums bitēnu, bet tāpēc, ka jums ir neliela summa, šajās dienās to neuzskata par ļoti rentablu.

Laba vecā tirdzniecība

Jūs varat piedāvāt kaut ko pārdot apmaiņā pret bitēnu. Ja jūs esat kriptogrāfijas valūtas tirgotāja ar uzņēmumu un tiešsaistes klātbūtni, tad jūs varat pieņemt maksājumu bitēnu veidā, izmantojot savu bitēnu adresi. Lai izmantotu šo metodi, jums būs nepieciešams veikt nedaudz vairāk pētījumu un sasniegt pareizo mērķauditoriju, jo ne visiem jums būs biktūnas.

Palīdziet cilvēkiem un iegūstiet bitkīnus

Par šo ļoti unikālo veidu, kā pelnīt bitcoīnus, jums būs jādodas uz tīmekļa vietni ar nosaukumu bitfortip. Lietotāji vai šīs vietnes dalībnieki lūdz palīdzību citiem locekļiem; viņiem var būt jautājumi par jums vai jums var būt vajadzīga kāda informācija. Ja jūs viņiem sniedzat kādu vērtību, viņi var vienkārši ieteikt jums bitēnu.

Darbs savai laimei

Jūs varētu piedāvāt pakalpojumus vai produktus un lūgt cilvēkus maksāt jums bitēnu; taču tas var prasīt, lai jūs strādātu nedaudz grūti, jo jums būtu jāatrod pareizā platforma, kur cilvēki meklē pakalpojumus, kas tiek izmantoti bitkīniem. Ir dažas tīmekļa vietnes, kas darbojas kā parasta darba vietas vieta, kurā vienā platformā tiek apvienoti līgumslēdzēji un darba devēji. Tomēr jums ir jāpārliecinās, ka jūsu izvēlētā vietne ir autentiska.

Iegūt maksu par klikšķi

Šis jēdziens bija taisnība attiecībā uz parasto naudu, un tas attiecas uz kriptvulāci; vienīgā atšķirība ir tāda, ka jums ir jāpublicē saturs reklāmu vietnēs, kas ir balstītas uz bitcoiniem. Ja jūsu saturs var virvot klikšķu laikā, šie bitēnu reklāmu tīkli jums samaksās bitēnu veidā. Noteikumi joprojām ir vienādi, jo vairāk klikšķu jūs varat iegūt, jo vairāk bitcoīnu jūs varat maisā.

Atcerieties, ka tie ir tikai pamata iesācējiem draudzīgi veidi, kā nopelnīt bitkīnus, kuriem gandrīz nav ieguldījumu; tie nepadara jūs miljonāru nakti. Atalgojums iesācējiem var nebūt būtisks, bet no jums netiks prasīti lieli ieguldījumi. Atcerieties, ka, kad jums ir pietiekami daudz bagātības, jūs varētu izvēlēties vēl ambiciozākus veidus, kas piedāvā lielāku laimi.

Reģistrēties - Dzīve ir pārāk īsa, lai būtu nabadzīgs. kriptogrāfijas valūta, bitcoīni, nopelnīt bitcoīnus, kā iegūt bitkoīnus, ieguves darbi
Start now

Trīs vienkārši soļi, lai sāktu tirdzniecību!

Manu metodi nevar pielietot visur. Lielākā daļa banku un brokeru nezin, ko tieši dara mana metode. Un pat, ja viņi par to zin, tad viņi nekad nekad to nepiedāvātu parastajiem cilvēkiem. Tieši tāpēc ir svarīgi izvēlēties uzticamu licencētu brokeri, kurā pelnīt naudu. Šie ir mani divi iecienītākie brokeri. Reģistrējies vienā no tiem vai pat abos. Abi piedāvā padomus un video pamācības - pilnīgi par brīvu.

Izmēģiniet stratēģiju demo versijā:

  Make Money Robot

Vienkāršs robots, kas automātiski izdara binārās izvēles, pat ja esat iesācējs
Mans ātrais padoms: Iesaku tirgoties ar valūtu pāriem, piemēram, EUR/USD vai CNY/USD.
Minimālā iemaksa: $200
 

  Ayrex

Advanced Binary Technologies Ltd
Progresīvs brokeris, kuram ir patiešām lielisks klientu atbalsta dienests un neliela minimālā iemaksa
Mans ātrais padoms: Brokerim ir bezmaksas demo versija un ļoti zema minimālā iemaksa
Minimālā iemaksa: $5
 
 


  etoro (77.219.3.*) rakstīja

vai akceptejat izveli?    Etoro

Sveiks! Gribu jautat vai akcepte ari “etoro” lapas izmantosanu? Jo neviena no Jusu iedotajiem nevaru pieklut...

  Valdemārs Plēve (77.219.4.*) rakstīja

Miljoni...    Nav.com

Man nepietiek ar 10k mēnesī. Vēlos, kādus 15m mēnesī.... Vai ir "metode", kas ražo 15m mēnesī, vai vairāk??

  Maris (91.200.64.*) rakstīja

Kā tas darbojas?

Sveiki,Kaspar!kā shi metode darbojas pelnīšanas man īsti nav skaidra cik iesākumā ir nauda jaiegulda?Cik bija minēts tad 200 eiro.

  Dace (80.89.73.*) rakstīja

par darbu    latvijas pasta LV-4729

kas tas par darbu un ka es varu nopelnit naudu sezot majas

  liga (212.3.195.*) rakstīja

sveiks    Binomo

sveisk kaspar. gribeju uzinat cik ilga laika nauda parskaitas uz manu kontu? un man ir velviens jautajums. cik ilgi savu nopelnito naudu es varu glabat Binomo konta,jo es viju atstajusi nelielu sumu,pec trim dienam iegajuieksa Binomo un tur tas naudinas vairak nebiaj kapec ta?

  Liga (89.201.116.*) rakstīja

Ka parskatit naudu us savu kontu.    Pelninaudu

Man ir divi jautajumi,cik ir pati mazaka summa ar kuru var sakt pelnit iemaksajot? Un nopelnito naudu ka var parskaitit uz savu kontu,kur tiesi jaiet un kas jadara lai nauda butu mana konta?

  Kārlis (80.89.73.*) rakstīja

Izņemt naudu    IQoption

Sakiet, lūdzu, caur kuru no piedāvātajām iespējām izdevīgāk izņemt peļņu, ja man ir swedbank?

  Aigars (80.89.74.*) rakstīja

Binomo

Vai kāds lieto šo brokera mājas lapu Binomo.com ?
Ja ir kāds kas lieto tad lūdzu sazinaties ar mani. tl 26329199

  Paula (212.3.195.*) rakstīja

Uzzināt.    Swedbank

Kā varētu sākt procesu?

  VALERIJS (90.141.64.*) rakstīja

Par pirmo iemaksu.

SVEIKI, KASPAR. ES IESĀKU SADARBOTIES AR KOMPĀNIJU OPTEK. VIŅI PIEPRASA PIRMO IEMAKSU VEIKT 2000EUR APMĒRĀ. ES TĀ KĀ RAUSTOS TĀDU SUMMU MAKSĀT. JŪS MINAT KA PIETIEK AR 250EUR.

Visi komentāri (jaunā lapā)
 
 
 

 Pievienot jaunu komentāru!

Uzjautājiet jebko vai dalies pieredzē
Tu saņemsi detalizētus norādījumus pa e-pastu.