6 veidi ka iegut maksimalu pelnu no rsi indikatora - Kļuvu bagāts, izmantojot šo metodi, un tagad mēnesī pelnu vairāk nekā $10 000.
More information
Kaspars Ozols
25.07. 2017 15:20  | 

6 veidi, kā iegūt maksimālu peļņu no RSI indikatora

Tirdzniecības nozarē iesaistītie cilvēki izmanto RSI rādītāju, lai noteiktu pārdevēja un pārņemšanas līmeņus tirgū. Uzziniet, kā piemērot RSI, lai palielinātu tā precizitāti.

Viens no veidiem, kā piemērot RSI, ir tradicionālais veids. Tas ir pirkšanas iespējas precīzā brīdī, kad RSI atstāj overselling / overbuying zonu.

  • Kad RSI līnija ir zem pirmā līmeņa pārdošanas (parasti 30%), tas ir brīdis, kad jums vajadzētu atvērt pozīciju paaugstināšanai.
  • Ja RSI līnija pārsniedz pārslodzes līmeni (parasti 70%), jums vajadzētu padomāt par dažādiem ienākšanas lejupslīdes veidiem.

Vienīgais brīdis pirkšanas iespējām ir brīdis, kad rādītājs atstāj overselling vai overbuying zona.

RSI par mazu laika periodu

Šis ir vēl viens veids, kā piemērot RSI. Tirgojot turbo binārus vai opcijas, kuru derīguma termiņš ir mazāks par 30 minūtēm, 30 un 70 līmeņi ne vienmēr ļaus izpildīt precīzu ievadīšanu. Lai biežāk sasniegtu augstās vērtības, periods ir jāsamazina. Vienu stundu laikā varat izmantot RSI 95 līdz 5 līmeņus vai 5 do 90.

Vēl viens RSI piemērošanas veids ir papildu apstiprinājums. Lai to panāktu, jums vajadzētu pievērst lielāku uzmanību, lai jūs varētu pamanīt globālo tendenci. Tā kā signāla virzieni ir jāsaskaņo viens ar otru, tas nozīmē, ka jums nevajadzētu tirgot bināro opciju, kas ir pretēja pašreizējai tendencei.

Paturiet prātā, ka diagrammās ir jāatbilst RSI līmenim un periodam.

RSI piemērošana tiek īstenota ļoti īsā laikā. Amerikas tirgotāji bieži izmanto šo metodi. Punkts kļūst daudz signālu īsā laika periodā. Viss ir par indikatora reakcijas laika minimizēšanu.

Tālāk ir norādīti šīs metodes iestatījumi:

  • Divi bāri, kas pārstāv RSI laikposmu.
  • Pārmērīgas uzturēšanas ierobežojumi - 99 pārtēriņš un 1 pārpārdošana.

Derīguma laiks nav ilgāks par 5 minūtēm.

RSI atšķirība

Šis ir 5. veids, kā piemērot RSI. Labs veids, kā iegūt RSI signālus, meklējot atšķirību. Atšķirība atspoguļo starpību starp indikatora vērtībām un diagrammu. Pilns piemērs tam ir tas, kad indikators parāda maksimāli zemāku par diagrammām.

Vienmēr pievērsiet uzmanību rādītājam - PUT, ja tas samazinās, un CALL, ja tas pieaug.

RSI

Reģistrēties - Dzīve ir pārāk īsa, lai būtu nabadzīgs. Tirdzniecības nozare, overselling, overbuying, izmantojot RSI, laika posmā
Start now

Trīs vienkārši soļi, lai sāktu tirdzniecību!

Manu metodi nevar pielietot visur. Lielākā daļa banku un brokeru nezin, ko tieši dara mana metode. Un pat, ja viņi par to zin, tad viņi nekad nekad to nepiedāvātu parastajiem cilvēkiem. Tieši tāpēc ir svarīgi izvēlēties uzticamu licencētu brokeri, kurā pelnīt naudu. Šie ir mani divi iecienītākie brokeri. Reģistrējies vienā no tiem vai pat abos. Abi piedāvā padomus un video pamācības - pilnīgi par brīvu.

Izmēģiniet stratēģiju demo versijā:

  Binary Option Robot

Šī programma var strādāt tavā vietā. :-) Vienīgais, ko vajag izdarīt ir uzinstalēt, piereģistrēties un veikt iemaksu. Robots pats pēc tam izanalizēs kā likt likmes un sākts to pats darīt Jūsu vietā.
Mans ātrais padoms: Es īpaši ieteiktu šo rīku priekš iesācējiem, jo vajag tikai ieslēgt datoru un programmu un tā pelna naudu Jūsu vietā.
Minimālā iemaksa: $250
 

  Make Money Robot

Vienkāršs robots, kas automātiski izdara binārās izvēles, pat ja esat iesācējs
Mans ātrais padoms: Iesaku tirgoties ar valūtu pāriem, piemēram, EUR/USD vai CNY/USD.
Minimālā iemaksa: $200
 
 


  etoro (77.219.3.*) rakstīja

vai akceptejat izveli?    Etoro

Sveiks! Gribu jautat vai akcepte ari “etoro” lapas izmantosanu? Jo neviena no Jusu iedotajiem nevaru pieklut...

  Valdemārs Plēve (77.219.4.*) rakstīja

Miljoni...    Nav.com

Man nepietiek ar 10k mēnesī. Vēlos, kādus 15m mēnesī.... Vai ir "metode", kas ražo 15m mēnesī, vai vairāk??

  Maris (91.200.64.*) rakstīja

Kā tas darbojas?

Sveiki,Kaspar!kā shi metode darbojas pelnīšanas man īsti nav skaidra cik iesākumā ir nauda jaiegulda?Cik bija minēts tad 200 eiro.

  Dace (80.89.73.*) rakstīja

par darbu    latvijas pasta LV-4729

kas tas par darbu un ka es varu nopelnit naudu sezot majas

  liga (212.3.195.*) rakstīja

sveiks    Binomo

sveisk kaspar. gribeju uzinat cik ilga laika nauda parskaitas uz manu kontu? un man ir velviens jautajums. cik ilgi savu nopelnito naudu es varu glabat Binomo konta,jo es viju atstajusi nelielu sumu,pec trim dienam iegajuieksa Binomo un tur tas naudinas vairak nebiaj kapec ta?

  Liga (89.201.116.*) rakstīja

Ka parskatit naudu us savu kontu.    Pelninaudu

Man ir divi jautajumi,cik ir pati mazaka summa ar kuru var sakt pelnit iemaksajot? Un nopelnito naudu ka var parskaitit uz savu kontu,kur tiesi jaiet un kas jadara lai nauda butu mana konta?

  Kārlis (80.89.73.*) rakstīja

Izņemt naudu    IQoption

Sakiet, lūdzu, caur kuru no piedāvātajām iespējām izdevīgāk izņemt peļņu, ja man ir swedbank?

  Aigars (80.89.74.*) rakstīja

Binomo

Vai kāds lieto šo brokera mājas lapu Binomo.com ?
Ja ir kāds kas lieto tad lūdzu sazinaties ar mani. tl 26329199

  Paula (212.3.195.*) rakstīja

Uzzināt.    Swedbank

Kā varētu sākt procesu?

  VALERIJS (90.141.64.*) rakstīja

Par pirmo iemaksu.

SVEIKI, KASPAR. ES IESĀKU SADARBOTIES AR KOMPĀNIJU OPTEK. VIŅI PIEPRASA PIRMO IEMAKSU VEIKT 2000EUR APMĒRĀ. ES TĀ KĀ RAUSTOS TĀDU SUMMU MAKSĀT. JŪS MINAT KA PIETIEK AR 250EUR.

Visi komentāri (jaunā lapā)
 
 
 

 Pievienot jaunu komentāru!

Uzjautājiet jebko vai dalies pieredzē
Tu saņemsi detalizētus norādījumus pa e-pastu.