Kas ir Blockchain Essentials - Kļuvu bagāts, izmantojot šo metodi, un tagad mēnesī pelnu vairāk nekā $10 000.
More information
Kaspars Ozols
22.07. 2017 23:45  | 

Blockchain ir viena no tehnoloģijām, kas aptver gan privāto, gan publisko sektoru. Bez citiem lietojumiem, tas ir arī noderīgi, lai stiprinātu kriptokultūras. Pašlaik visstraujāk augošā un vispopulārākā kriptogrāfijas valūta ir bitcoīns, kura vērtība ir aptuveni 2500 ASV dolāru.

1. Kas ir Blockchain?

Garš stāsts īss, tā ir datubāze, kurā ir ieraksti, kurus sauc par blokiem. Bitcoin blokshēma ir publisks saraksts ar absolūti visiem Bitcoin darījumiem. Ieraksti tiek ievietoti hronoloģiskā secībā.

Visa sistēma darbojas internetā, un tas nozīmē, ka katrs aprēķinātais, kas ir savienots ar tīklu, ir mezgls. Datori, kas ir savienoti ar šo tīklu, ir sistēmas dalībnieki, kas apstrādā darījumus, savukārt katram datoram (mezglam) ir blokshēmas kopijas, kuras tiek izmantotas darījumu validēšanai.

2. Izskaidroti bloki

Kā mēs jau minējām, kad runa ir par Bitcoin, bloks faktiski ir fails, kurā ir visi dati par Bitcoin darījumiem. Faili (bloki) kopā veido blokshēmas virsgrāmatu sistēmu.

Tā kā mēs gribam, lai blokshēma pārstāvētu reālu ķēdi, visiem blokiem ir laikspiedols, kā arī saite uz iepriekšējo bloku. Tādējādi tiek garantēta pastāvīgums un konsekvence. Arī iepriekšējos blokus nevar izdzēst.

3. Bitcoin

Satoshi Nakamoto bija pirmais, kurš nāca klajā ar blokčeinu, un galu galā viņš padarīja to par būtisku komponentu bitcoin - atvērtā koda kriptvulāciju.

Pat ja sākotnēji tas nebija tik stabils, kā Bitcoin turpināja augt, tāpat arī Blockchain tehnoloģija. Pateicoties bloku shēmas sistēmai, valūta joprojām ir decentralizēta, tas nozīmē, ka neviens neuzņemas kontroli pār to.

4. Šifrēšana

Pateicoties šifrēšanai, Bitcoin lietotāji var būt droši, ka drošība ir diezgan augsta līmeņa. Kā jau minējām, Blockchain tehnoloģiju var izmantot ārpus kriptokultūras. Tas var viegli apstrādāt šifrētos datus. Tas ir noderīgi, kad jums ir jāsadala daži dati no abām pusēm, vienlaikus pārliecinoties, ka neviens cits nevar pārtraukt datu pārraidi. Papildus drošībai tas nodrošina precizitāti, jo datu atjaunināšanas ātrums ir diezgan apmierinošs.

5. Kas tālāk?

Iespējams, Virgin Group dibinātājs Sir Richard Branson apsolīja ieguldīt Blockchain uzņēmumā. Šis uzņēmums pārstāv bitcoin seifu, kā arī bloķēto pētnieku pakalpojumu. Pašlaik blockchain.info (Blockchain) ir populārākais bitcoin klēpjdators. Līdz šim viņi ir spējuši piesaistīt 70 000 000 ASV dolāru, pateicoties starptautiskajiem investoriem. Tas mums norāda, ka šī tehnoloģija turpinās pieaugt vēl vairāk.

Reģistrēties - Dzīve ir pārāk īsa, lai būtu nabadzīgs. Kriptvūris, bitcoin, šifrēšana, Blockchain
Start now

Trīs vienkārši soļi, lai sāktu tirdzniecību!

Manu metodi nevar pielietot visur. Lielākā daļa banku un brokeru nezin, ko tieši dara mana metode. Un pat, ja viņi par to zin, tad viņi nekad nekad to nepiedāvātu parastajiem cilvēkiem. Tieši tāpēc ir svarīgi izvēlēties uzticamu licencētu brokeri, kurā pelnīt naudu. Šie ir mani divi iecienītākie brokeri. Reģistrējies vienā no tiem vai pat abos. Abi piedāvā padomus un video pamācības - pilnīgi par brīvu.

Izmēģiniet stratēģiju demo versijā:

  Make Money Robot

Vienkāršs robots, kas automātiski izdara binārās izvēles, pat ja esat iesācējs
Mans ātrais padoms: Iesaku tirgoties ar valūtu pāriem, piemēram, EUR/USD vai CNY/USD.
Minimālā iemaksa: $200
 
 


  etoro (77.219.3.*) rakstīja

vai akceptejat izveli?    Etoro

Sveiks! Gribu jautat vai akcepte ari “etoro” lapas izmantosanu? Jo neviena no Jusu iedotajiem nevaru pieklut...

  Valdemārs Plēve (77.219.4.*) rakstīja

Miljoni...    Nav.com

Man nepietiek ar 10k mēnesī. Vēlos, kādus 15m mēnesī.... Vai ir "metode", kas ražo 15m mēnesī, vai vairāk??

  Maris (91.200.64.*) rakstīja

Kā tas darbojas?

Sveiki,Kaspar!kā shi metode darbojas pelnīšanas man īsti nav skaidra cik iesākumā ir nauda jaiegulda?Cik bija minēts tad 200 eiro.

  Dace (80.89.73.*) rakstīja

par darbu    latvijas pasta LV-4729

kas tas par darbu un ka es varu nopelnit naudu sezot majas

  liga (212.3.195.*) rakstīja

sveiks    Binomo

sveisk kaspar. gribeju uzinat cik ilga laika nauda parskaitas uz manu kontu? un man ir velviens jautajums. cik ilgi savu nopelnito naudu es varu glabat Binomo konta,jo es viju atstajusi nelielu sumu,pec trim dienam iegajuieksa Binomo un tur tas naudinas vairak nebiaj kapec ta?

  Liga (89.201.116.*) rakstīja

Ka parskatit naudu us savu kontu.    Pelninaudu

Man ir divi jautajumi,cik ir pati mazaka summa ar kuru var sakt pelnit iemaksajot? Un nopelnito naudu ka var parskaitit uz savu kontu,kur tiesi jaiet un kas jadara lai nauda butu mana konta?

  Kārlis (80.89.73.*) rakstīja

Izņemt naudu    IQoption

Sakiet, lūdzu, caur kuru no piedāvātajām iespējām izdevīgāk izņemt peļņu, ja man ir swedbank?

  Aigars (80.89.74.*) rakstīja

Binomo

Vai kāds lieto šo brokera mājas lapu Binomo.com ?
Ja ir kāds kas lieto tad lūdzu sazinaties ar mani. tl 26329199

  Paula (212.3.195.*) rakstīja

Uzzināt.    Swedbank

Kā varētu sākt procesu?

  VALERIJS (90.141.64.*) rakstīja

Par pirmo iemaksu.

SVEIKI, KASPAR. ES IESĀKU SADARBOTIES AR KOMPĀNIJU OPTEK. VIŅI PIEPRASA PIRMO IEMAKSU VEIKT 2000EUR APMĒRĀ. ES TĀ KĀ RAUSTOS TĀDU SUMMU MAKSĀT. JŪS MINAT KA PIETIEK AR 250EUR.

Visi komentāri (jaunā lapā)
 
 
 

 Pievienot jaunu komentāru!

Uzjautājiet jebko vai dalies pieredzē
Tu saņemsi detalizētus norādījumus pa e-pastu.