Kas ir Initial Coin Offering un Crowdfunding - Kļuvu bagāts, izmantojot šo metodi, un tagad mēnesī pelnu vairāk nekā $10 000.
More information
Kaspars Ozols
23.07. 2017 00:13  | 

Crowdfunding un ICO (Sākotnējā monētu piedāvājums) ir lieli Google izskatu meklējumos iepriekšējos mēnešos. Tā kā mēs esam redzējuši lielu entuziasmu no tirgotāja par kriptokultūras naudu, it īpaši Bitcoin, mēs esam izvēlējušies pārrunāt naudas plūsmu un ICO visprecīzākajā veidā, kas varētu būt pieejams.

Kas ir Crowdfunding?

Crowdfunding kā nosaukums nozīmē finansēt lielus projektus, kam ir maz kolektīvo investoru. Iepriekšējā standarta prakse bija pieprasīt ievērojamu naudas summu no pāriem investoriem. Crowdfunding ir pārveidojis veidu, kādā jauno projektu fonds tiek paaugstināts, pieprasot mazu daudzumu no daudziem ieguldītājiem.

Kas ir sākotnējā monētu piedāvājums? ICO ir pūļa finansējums, lai atbrīvotu citu kriptogrāfijas valūtu. Katrai personai, kas ICO pārvalda jaunu krājuma valūtas naudu, tiek nodrošināta valūtas simbols. Šo vēlāk var pārvērst naudā.

Ar ICO iegūtie līdzekļi tiek izmantoti, lai tehniski uzlabotu jauno kriptogrāfijas valūtu. Token tiek piedāvāts pirms finanšu valūtas emisijas finanšu tirgū. ICO "ieguldītāji" vēlētos iegādāties ar prēmiju, un vēlāk; Ievērojami augstāka vērtība, kad digitālā valūta tiek izveidota tirgū.

Kāpēc Crowdfunding un ICO likvidācijas ievērojami tik Popular?

Crowdfunding kā darbības plāns ir izrādījies lielā mērā veiksmīgs. 2013.gadā tika uzņemti 5,1 miljardi dolāru, izmantojot pūļa finansējumu, un tas palīdzēja aktivitātēm un organizācijām uzsākt centienus. Cipari turpina reizinot katru gadu. Tie sasniedza 34 miljardus dolāru ik pēc 2015. gada. Šodien pūļa finansējums ir pieaudzis, lai pārspēju pat riska kapitāla finansējumu.

ICO, kā jau tikko noskaidrojām, ir pūļa finansējuma krievu valūtas versija. Tas ir efektīvi izmantots, lai finansētu kriptogrāfijas valūtas, piemēram, tagad pazīstamo Ethereum ETH. Kriptokultūras tiek rakt lielos vilcienos. ICO ir kļuvusi par vismazāko prasību un produktīvāko tehniku, ar kuru izstrādātāji varētu finansēt savus uzņēmumus. Tas ir arī veids, kā pastāvīgi klienti var ieguldīt šajos projektos un redzēt kapitāla attīstību.

Tajā brīdī, kad tiek ieslēgta sākotnējā monētu piedāvāšana, parasti tas ilgst vairāk nekā vienu nedēļu vai ilgāku laiku. Ja visi tiek darīts, tas parasti ir uzaicinājums cilvēkiem iegūt jaunās valūtas zīmes pretēji izveidotajiem kriptotiem, piemēram, Bitcoin (BTC) vai Ether (ETH).

Jaunāko ICO izšķirīgais ir bijis Antshares (ANS) - Antshares ir nominēti kā "tautas akcijas". Viņu blokadzāģu platforma garantē, ka Antshares atveras ceļa cilvēks, un tas būs ļoti nepieciešams attīstīt daļu no daudz traucējošākas piekļuves dažām dažādām valūtām.

Kādā brīdī ir kāds cits ICO termiņš, žetonu cena un skaits ir fiksēts un iepriekš noteikts. Pēc tam kopējā līdzekļu summa, kas jāiegulda sākotnējā monētu piedāvājumā, ir iepriekš noteikta un ierobežota mērķa finansējumam. Projekta finansējums parasti tiek veltīts valūtas tehniskajai attīstībai. Arī ICO ir noteikta cena, piedāvājuma laikam gan piedāvājums, gan cena ir stabili.

Kāpēc kriptokultūras un sākuma monētu piedāvājums nosaka dziļas saknes

Kriptokultūras daudzkārt ir sauktas par fads. Jebkurā gadījumā, kriptokultūras, ar vislabāk redzamo Bitcoin ir rakšana par tālsatiksmes pārvadājumiem. Pašreizējā Kembridžas Alternatīvo finansu centra (CCAF) ziņojumā ir skaidrs, ka liels skaits indivīdu visā pasaulē izmanto efektīvu kriptokultūru.

Līdzīgs ziņojums atklāj, ka varētu būt pat 10 miljoni naudas maku. "Konti", kuros uzglabā un uzglabā Bitcoin un dažādas kriptokultūras. Reālā izteiksmē tas nozīmē, ka, ja vidusmēra lietotājam ir divas portfeļi, šajā vietā pasaulē ir jābūt aptuveni 5 miljoniem lietotāju, turklāt Ķīna ir visaugstākā lietotājdraudzīgā valsts.

Kriptokultūras un Bitcoin nav nekādas nozīmes. Tikai bitikīnam ir 43 miljardi ASV dolāru. Neskatoties uz to, ka tā cena pēdējā laikā ir bijusi ļoti svārstīga, tā neapšaubāmi nenozīmē izzušanu! Neskatoties uz realitāti, SEC pēdējā laikā noraidīja Winklevoss dvīņu pieteikumu par Bitcoin tirdzniecību atvērtā tirgū kā ETF, tāpēc bija jāpamatojas tikai uz laiku, lai garantētu labāku tirdzniecības drošību. Netiek izlemts, ka nākotnē pieteikums tiks uzskatīts par pozitīvu. Kas nāk, meklējot lielisku Bitcoin un citu datorizētu digitālo valūtu.

Ērtības, ar kuru naudu var dalīties peer-peer, bez prasības arhaiskajai banku sistēmai, un laika kavēšanās, ir redzējuši kriptogrāfijas valūtu izmantošanu. Turklāt līdz šim nevainība ir bijusi ārkārtīgi gaidīta. Japāna nesen oficiāli atzinusi Bitcoin kā patiesu likumīgu konkursu veidu. Šis atbalsts ir veicinājis 1 000 miljardu dolāru vērtības palielināšanos Bitcoin tirgus cenās uz nakti!

Ievada monētu piedāvājuma secinājums

Tā kā attīstās sākotnējā monētu piedāvāšana un kriptokultūras visuresamība, Bitcoin tirdzniecības taisnīgums un ticamība virzās uz to. Iespējas, kas rodas tirgotājiem, attīstās tāpat kā valūta un spēks.

Reģistrēties - Dzīve ir pārāk īsa, lai būtu nabadzīgs. Finanses, tirdzniecība, binārie, krājumi, investīcijas, monētas, kriptogrāfijas valūta
Start now

Trīs vienkārši soļi, lai sāktu tirdzniecību!

Manu metodi nevar pielietot visur. Lielākā daļa banku un brokeru nezin, ko tieši dara mana metode. Un pat, ja viņi par to zin, tad viņi nekad nekad to nepiedāvātu parastajiem cilvēkiem. Tieši tāpēc ir svarīgi izvēlēties uzticamu licencētu brokeri, kurā pelnīt naudu. Šie ir mani divi iecienītākie brokeri. Reģistrējies vienā no tiem vai pat abos. Abi piedāvā padomus un video pamācības - pilnīgi par brīvu.

Izmēģiniet stratēģiju demo versijā:

  Binary Option Robot

Šī programma var strādāt tavā vietā. :-) Vienīgais, ko vajag izdarīt ir uzinstalēt, piereģistrēties un veikt iemaksu. Robots pats pēc tam izanalizēs kā likt likmes un sākts to pats darīt Jūsu vietā.
Mans ātrais padoms: Es īpaši ieteiktu šo rīku priekš iesācējiem, jo vajag tikai ieslēgt datoru un programmu un tā pelna naudu Jūsu vietā.
Minimālā iemaksa: $250
 

  Make Money Robot

Vienkāršs robots, kas automātiski izdara binārās izvēles, pat ja esat iesācējs
Mans ātrais padoms: Iesaku tirgoties ar valūtu pāriem, piemēram, EUR/USD vai CNY/USD.
Minimālā iemaksa: $200
 
 


  etoro (77.219.3.*) rakstīja

vai akceptejat izveli?    Etoro

Sveiks! Gribu jautat vai akcepte ari “etoro” lapas izmantosanu? Jo neviena no Jusu iedotajiem nevaru pieklut...

  Valdemārs Plēve (77.219.4.*) rakstīja

Miljoni...    Nav.com

Man nepietiek ar 10k mēnesī. Vēlos, kādus 15m mēnesī.... Vai ir "metode", kas ražo 15m mēnesī, vai vairāk??

  Maris (91.200.64.*) rakstīja

Kā tas darbojas?

Sveiki,Kaspar!kā shi metode darbojas pelnīšanas man īsti nav skaidra cik iesākumā ir nauda jaiegulda?Cik bija minēts tad 200 eiro.

  Dace (80.89.73.*) rakstīja

par darbu    latvijas pasta LV-4729

kas tas par darbu un ka es varu nopelnit naudu sezot majas

  liga (212.3.195.*) rakstīja

sveiks    Binomo

sveisk kaspar. gribeju uzinat cik ilga laika nauda parskaitas uz manu kontu? un man ir velviens jautajums. cik ilgi savu nopelnito naudu es varu glabat Binomo konta,jo es viju atstajusi nelielu sumu,pec trim dienam iegajuieksa Binomo un tur tas naudinas vairak nebiaj kapec ta?

  Liga (89.201.116.*) rakstīja

Ka parskatit naudu us savu kontu.    Pelninaudu

Man ir divi jautajumi,cik ir pati mazaka summa ar kuru var sakt pelnit iemaksajot? Un nopelnito naudu ka var parskaitit uz savu kontu,kur tiesi jaiet un kas jadara lai nauda butu mana konta?

  Kārlis (80.89.73.*) rakstīja

Izņemt naudu    IQoption

Sakiet, lūdzu, caur kuru no piedāvātajām iespējām izdevīgāk izņemt peļņu, ja man ir swedbank?

  Aigars (80.89.74.*) rakstīja

Binomo

Vai kāds lieto šo brokera mājas lapu Binomo.com ?
Ja ir kāds kas lieto tad lūdzu sazinaties ar mani. tl 26329199

  Paula (212.3.195.*) rakstīja

Uzzināt.    Swedbank

Kā varētu sākt procesu?

  VALERIJS (90.141.64.*) rakstīja

Par pirmo iemaksu.

SVEIKI, KASPAR. ES IESĀKU SADARBOTIES AR KOMPĀNIJU OPTEK. VIŅI PIEPRASA PIRMO IEMAKSU VEIKT 2000EUR APMĒRĀ. ES TĀ KĀ RAUSTOS TĀDU SUMMU MAKSĀT. JŪS MINAT KA PIETIEK AR 250EUR.

Visi komentāri (jaunā lapā)
 
 
 

 Pievienot jaunu komentāru!

Uzjautājiet jebko vai dalies pieredzē
Tu saņemsi detalizētus norādījumus pa e-pastu.