Relativa speka indekss - Kļuvu bagāts, izmantojot šo metodi, un tagad mēnesī pelnu vairāk nekā $10 000.
More information
Kaspars Ozols
22.07. 2017 21:43  | 

Relatīvā spēka indekss vai RSI ir sava veida tehniskās analīzes rādītājs, ko izmanto kā daļu no tirdzniecības. Tas ir impulsa rādītājs, kas nozīmē, ka tas parāda konkrēta aktīva cenas stiprumu, tādā veidā "spēks" tā vārdā. Momentum ir likme, pēc kuras cena paaugstinās vai samazinās. RSI kontrastē pašreizējo zaudējumu vērtības, mēģinot atšķirt aktīva pārpirkuma un pārprodukcijas nosacījumus.

RSI tika izveidots amerikāņu mehāniķa inženieris J. Welles Vailders. Viņš ir papildus kreditējis citus tehniskās analīzes rādītājus, tostarp vidējo virzienu indeksu un vidējo īsto diapazonu, lai sniegtu dažus piemērus. Viņš plānoja uzskaitīt esošo un vēsturisko akciju vai tirgus stiprumu vai trūkumus, ņemot vērā noslēgto cenu pašreizējo tirdzniecības periodu. Viņa 1978. gada grāmata "Jaunas koncepcijas tehniskajās tirdzniecības sistēmās" ir padarījusi RSI par svarīgu oscilatoru indeksu.

RSI ņem vērā tirgotājus, lai redzētu aktīva cenas relatīvo stiprumu vai momentu. RSI aprēķina impulsu, jo augstāko aizvērumu un apakšējo aizvērumu attiecība. Krājumiem, kam ir bijušas spēcīgākas pozitīvas pārmaiņas, ir augstāks RSI nekā krājumiem, kuriem ir bijušas vairāk negatīvu izmaiņu. Tas padara RSI par impulsu oscilatoru. Tas kvantificē cenu kustības ātrumu un virzienu.

RSI regulāri tiek izmantots vidēja termiņa laika posmā, parasti izmantojot 14 dienu periodus. RSI mēra skalā no 0 līdz 100, ar augstu līmeni 70 un zemu līmeni 30. Traders izmanto īsākus vai garākus laika periodus, pēc tam pārmaiņus īsākus vai garākus viedokļus. Vairāk nežēlīgos augstos un zemos līmeņos, piemēram, 80 un 20, vai 90 un 10 atsevišķi, notiek mazāk laika, bet ir lielāks impulss. Šie līmeņi ir šādi, un daudzi tirgotāji to regulāri neizmanto.

RSI vienādojums

RSI aprēķina, ņemot vērā augšupvērsto un lejupejošo eksponenciālo slīdošo vidējo rādītāju attiecību uz konkrētu laika periodu un pielietojot to indeksa formulu. Vienādojums ir:

RSI = 100-100 / (1 RS)

Kur RS ir EMA attiecība.

Augšupvērstu izmaiņu uzskaiti var noteikt pēc noslēguma cenu starpības.

U = pašreizējais tuvu - iepriekšējais noslēgums

Turklāt tas pats attiecas uz lejupejošām izmaiņām vai aprēķiniem:

D = pašreizējais tuvs - iepriekšējais noslēgums

RS tagad varētu aprēķināt šādi:

RS = EMA (U, n) / EMA (D, n)

Kur n ir laika intervālu skaits RSI.

RSI formulas analīze

Apskatīsim RSI indeksa formulu.

RSI = 100-100 / (1 RS)

Tas ir izturības indekss, kas nozīmē, ka tuvāk RSI līdz 100, jo spēcīgāka ir cena un aktīvs. No otras puses, jo tuvāk tas ir 0, jo vājāks tas ir. Kādi varētu būt nosacījumi, lai RSI būtu augsta vērtība? RSI var būt liela vērtība, ja otrais termins formulā ir mazāks. Tas nozīmē, ka vērtība, kas ir tuvu 0, tiks atņemta no pirmā termiņa, kas ir 100, un tā rezultātā RSI ir 100 vai liela vērtība.

Gadījumā, ja vienādojuma otrajam termiņam ir jābūt ļoti mazam, lai iegūtu augstu RSI, saucējam, kurš ietver RS, arī vajadzētu būt tuvu 100 visam termiņam, lai iegūtu koeficientu no 0 līdz 1. Pie nejaušības principa RS Ir tuvu 100, šajā punktā 100 / ~ 100 = 0 līdz ap 1. Aprēķinot visu vērtību, tas būtu 100 - ~ 0 līdz 1, radītu skaitli 100, kas turpmāk tiks atšifrēts kā augsts relatīvā stipruma indekss.

Alternatīvi, ja RS ir zems, teiksim 0, tajā punktā 1 0 saucējā būtu 1, un 100/1 koeficients jebkurā gadījumā būtu 100. Atņemiet 100 no otrā termiņa, kas papildus ir 100, dodot RSI 0. Tad tiek garantēts, ka RS un RSI ir tieši saistītas, un šo divu vērtību lielums ir tuvu vai vienāds. Ļaujiet to atcerēties, jo nākamie risinājumi attiecas uz slīdošo vidējo lielumu un zemāko rādītāju aprēķināšanu.

Gadījumā, ja RSI ir augsts, teiksim 100, tajā brīdī mēs norādījām, ka RS arī būtu salīdzinoši augsts. Salīdzinoši liela RS ir jāiegūst no augsta EMA, lai kustētos uz augšu saistībā ar zemu EMA, lai pārvietotos lejup. No otras puses, lai RS būtu zems vērtības līmenis, pietiek ar to, ka lejupejošā kustība EMA pārspēj augšupejošās kustības vidējo vai noteiktu laika periodu.

Overbought and Oversold

Signālus var ģenerēt arī no RSI, meklējot atšķirības, neveiksmīgas svārstības un centrālās līnijas pāri. RSI var izmantot arī, lai noteiktu vispārējo tendenci. Kā tirgotāji var redzēt no dažādām akciju diagrammas, RSI rādītājs, kas svārstās no 0 līdz 100, tiek uzskatīts par pārmērīgu pirkumu, kad RSI tuvojas 70 līmenim. Tas nozīmē, ka tas var tikt pārvērtēts un ir pienācīga atkāpe. Tāpat, ja RSI sasniedz 30, tas var liecināt par to, ka aktīvs varētu tikt pārspēts, un līdz ar to ir tendence likvidēt nepietiekami novērtētu.

Lai aktīvu varētu pāriet uz pārpirkšanu vai pārdošanu, ir daudz apstākļu. Wilders ieteica, ka tad, kad cena pieaugs ātri, agrāk vai vēlāk, tas tiks uzskatīts par pārpirktu. Turklāt, kad cena ātrāk, agrāk vai vēlāk samazināsies, tā tiks uzskatīta par pārdoto. Jebkurā gadījumā šie apstākļi regulāri reaģē uz nenovēršamu atgriešanos. Tirgotāji to izmanto kā signālu, lai tirgotu dažādus virzienus, ņemot vērā, ka visas lietas izzūd.

RSI līmenis ir akciju pašreizējās tirdzniecības stiprības rādītājs. RSI slīpums ir tieši atkarīgs no tendences korekcijas ātruma. RSI veiktais dislods atbilst kustības lielumam. 70 un 30 līmeņa līmeņi liecina, ka topi un dibeni raksturo neitrāla līmeņa domēnu, kur 50 līmenis kļūst par apzīmējumu tirgotājiem, ka peļņa nav tendence.

Reģistrēties - Dzīve ir pārāk īsa, lai būtu nabadzīgs. Finanses, tirdzniecība, binārie, krājumi, investīcijas, indekss, aktīvs, brokeris, tirgotājs
Start now

Trīs vienkārši soļi, lai sāktu tirdzniecību!

Manu metodi nevar pielietot visur. Lielākā daļa banku un brokeru nezin, ko tieši dara mana metode. Un pat, ja viņi par to zin, tad viņi nekad nekad to nepiedāvātu parastajiem cilvēkiem. Tieši tāpēc ir svarīgi izvēlēties uzticamu licencētu brokeri, kurā pelnīt naudu. Šie ir mani divi iecienītākie brokeri. Reģistrējies vienā no tiem vai pat abos. Abi piedāvā padomus un video pamācības - pilnīgi par brīvu.

Izmēģiniet stratēģiju demo versijā:

  Make Money Robot

Vienkāršs robots, kas automātiski izdara binārās izvēles, pat ja esat iesācējs
Mans ātrais padoms: Iesaku tirgoties ar valūtu pāriem, piemēram, EUR/USD vai CNY/USD.
Minimālā iemaksa: $200
 

  Ayrex

Advanced Binary Technologies Ltd
Progresīvs brokeris, kuram ir patiešām lielisks klientu atbalsta dienests un neliela minimālā iemaksa
Mans ātrais padoms: Brokerim ir bezmaksas demo versija un ļoti zema minimālā iemaksa
Minimālā iemaksa: $5
 
 


  etoro (77.219.3.*) rakstīja

vai akceptejat izveli?    Etoro

Sveiks! Gribu jautat vai akcepte ari “etoro” lapas izmantosanu? Jo neviena no Jusu iedotajiem nevaru pieklut...

  Valdemārs Plēve (77.219.4.*) rakstīja

Miljoni...    Nav.com

Man nepietiek ar 10k mēnesī. Vēlos, kādus 15m mēnesī.... Vai ir "metode", kas ražo 15m mēnesī, vai vairāk??

  Maris (91.200.64.*) rakstīja

Kā tas darbojas?

Sveiki,Kaspar!kā shi metode darbojas pelnīšanas man īsti nav skaidra cik iesākumā ir nauda jaiegulda?Cik bija minēts tad 200 eiro.

  Dace (80.89.73.*) rakstīja

par darbu    latvijas pasta LV-4729

kas tas par darbu un ka es varu nopelnit naudu sezot majas

  liga (212.3.195.*) rakstīja

sveiks    Binomo

sveisk kaspar. gribeju uzinat cik ilga laika nauda parskaitas uz manu kontu? un man ir velviens jautajums. cik ilgi savu nopelnito naudu es varu glabat Binomo konta,jo es viju atstajusi nelielu sumu,pec trim dienam iegajuieksa Binomo un tur tas naudinas vairak nebiaj kapec ta?

  Liga (89.201.116.*) rakstīja

Ka parskatit naudu us savu kontu.    Pelninaudu

Man ir divi jautajumi,cik ir pati mazaka summa ar kuru var sakt pelnit iemaksajot? Un nopelnito naudu ka var parskaitit uz savu kontu,kur tiesi jaiet un kas jadara lai nauda butu mana konta?

  Kārlis (80.89.73.*) rakstīja

Izņemt naudu    IQoption

Sakiet, lūdzu, caur kuru no piedāvātajām iespējām izdevīgāk izņemt peļņu, ja man ir swedbank?

  Aigars (80.89.74.*) rakstīja

Binomo

Vai kāds lieto šo brokera mājas lapu Binomo.com ?
Ja ir kāds kas lieto tad lūdzu sazinaties ar mani. tl 26329199

  Paula (212.3.195.*) rakstīja

Uzzināt.    Swedbank

Kā varētu sākt procesu?

  VALERIJS (90.141.64.*) rakstīja

Par pirmo iemaksu.

SVEIKI, KASPAR. ES IESĀKU SADARBOTIES AR KOMPĀNIJU OPTEK. VIŅI PIEPRASA PIRMO IEMAKSU VEIKT 2000EUR APMĒRĀ. ES TĀ KĀ RAUSTOS TĀDU SUMMU MAKSĀT. JŪS MINAT KA PIETIEK AR 250EUR.

Visi komentāri (jaunā lapā)
 
 
 

 Pievienot jaunu komentāru!

Uzjautājiet jebko vai dalies pieredzē
Tu saņemsi detalizētus norādījumus pa e-pastu.