Binaras opcijas 2018 gada - Kļuvu bagāts, izmantojot šo metodi, un tagad mēnesī pelnu vairāk nekā $10 000.
More information
Kaspars Ozols
19.01. 2018 12:00  | 

Ievads

Binārās opcijas jau ilgu laiku ir starp mums, taču arvien vairāk un vairāk cilvēku apšauba šīs platformas un koncepta ideju. Kāpēc? To mēs aprakstīsim šajā rakstā. Ja jums ir kādi jautājumi vai ieteikumi, par ko veidot mūsu nākamos rakstus, droši, atstājiet ziņu komentāros.

Kas notiek ar binārajām opcijām 2018.gadā?

Visupirmām, daudzi cilvēki izvēlas pārslēgties no binārajām opcijām uz kriptovalūtu, kā skaļākos variantus varam minēt bitcoin un etherium. Un kā nu ne - kriptovalūta tagad ir visu cilvēku epicentrā. Gudrākie un naskākie jau ir iegādājušies bitcoin daļas un tagad kož pirkstos, vērojot to izmaiņas akciju tirgū.

Bināro opciju tirgū arī bitcoin un etherium izrāda interesi, taču profesionāļi šīs interneta valūtas vēro ar lielu skepsi. Kāpēc? Kā mēs visi atceramies, pirms neilga laika bitcoin piedzīvoja savu augstāko kāpumu - vienai bitcoin vērtībai sasniedzot teju $25,000. Kaut arī cena nokritās pēc pāris dienām, profesionāļi sagaida turpmāku bitcoin vērtības krišanos.

Uz ko vērts skatīties 2018.gadā

Lai arī kur lasītu un kur meklētu, jūs atdursieties pret vienu un to pašu - valūta! Un kā nu ne, pasaules ekonomikai mainoties sekundēm kā biržās tā politiskajā laukā, valūtas ir iecienījuši neviens vien bināro opciju mīlis. Vislielākā uzmanība būtu jāpievērš EUR/US un Pound/EUR. Kā zināms, Anglija stipri uzstāj par savu izstāšanos no Eiropas Savienības, par spīti bargajām sankcijām, ko noteikusi pati Eiropas Savienība. Biznesi, vērtspapīru tirgi un dažādas citas nozares britu izstāšanos varēs sajust kā materiāli, tā arī morāli.

Tā kā e-sports un tehnika, kas saistīta ar datoriem, gūst arvien lielāku popularitāti, šo lauciņu arī būtu ieteicams neizlaist no sava horizonta.

No kā vajadzētu izvairīties 2018.gadā

Protams, tā kā ir sfēras kurām nepieciešams pievērst uzmanību, ja vēlaties tikt pie lielas naudas summas, tāpat arī ir akciju tirgi, uz kuriem vajadzētu novērst acis un labāk neaiztikt. Ja runājam tieši par binārajām opcijām, tad pēdējos mēnešus zelts un tam pievienotā vērtība, itin krasi svārstās no dienas uz dienu. Un ir diezgan neiespējami precīzi noteikt zelta vērtību ilgāk kā pēc 5.minūtēm. Šīs krasās svārstības ir izskaidrojamas ar pasaules ekonomikas svārstīšanos, kā arī visiem politiskajiem procesiem.

Gala vārds un secinājumi

Tā kā binārās opcijas pastāv jau vairākus gadus, daudzi skeptiķi šai platformai palīdz visai drīzu galu, kas ir tikai saprotami. Tagad, speciālisti un bināro opciju mīlļi strādā pie tā, lai varētu apvienot šīs divas platformas vienā.

Neskaitot to, iesakām pievērst jūsu uzmanību un domāt par nākotni - par ko patlaban cilvēki sāk runāt un baumot. Tikai tā jūs varēsiet būt drošs/droša, ka nepalaidīsiet garām jaunāko veidu, kā gūt peļņu, līdzīgi kā tas notika ar mūsu jau iepriekš minēto bināro opciju tirgu.

Atcerēsimies, ka binārās opcijas vai jebkurš akciju tirgus, ir pielīdzināms spēļu aparātiem. Daudzi par šo aspektu smejas, taču tie, kuri tik tikko sākuši nodarboties ar binārajām opcijām, itin ātri iegūst kaifu, azartu un atkarību, kas noved pie neloģiskiem lēmumiem un pazaudētām lielām naudas summām.Tāpēc, pirms uzsākot šo, nepieciešams konsultēties pašam ar sevi. Jā, skan smieklīgi, taču tas palīdz. Pajautājiet sev, vai būsiet gatavs beigt bināro opciju noteikšanu, ja tiks zaudētas lielas naudas summmas.

Gala vārds

Tikai kopā mēs varam augt! Tikai kopā mēs varam būt stipri un bagāti!

Reģistrēties - Dzīve ir pārāk īsa, lai būtu nabadzīgs. binārās opcijas, trading, nauda,
Start now

Trīs vienkārši soļi, lai sāktu tirdzniecību!

Manu metodi nevar pielietot visur. Lielākā daļa banku un brokeru nezin, ko tieši dara mana metode. Un pat, ja viņi par to zin, tad viņi nekad nekad to nepiedāvātu parastajiem cilvēkiem. Tieši tāpēc ir svarīgi izvēlēties uzticamu licencētu brokeri, kurā pelnīt naudu. Šie ir mani divi iecienītākie brokeri. Reģistrējies vienā no tiem vai pat abos. Abi piedāvā padomus un video pamācības - pilnīgi par brīvu.

Izmēģiniet stratēģiju demo versijā:

  Make Money Robot

Vienkāršs robots, kas automātiski izdara binārās izvēles, pat ja esat iesācējs
Mans ātrais padoms: Iesaku tirgoties ar valūtu pāriem, piemēram, EUR/USD vai CNY/USD.
Minimālā iemaksa: $200
 

  Ayrex

Advanced Binary Technologies Ltd
Progresīvs brokeris, kuram ir patiešām lielisks klientu atbalsta dienests un neliela minimālā iemaksa
Mans ātrais padoms: Brokerim ir bezmaksas demo versija un ļoti zema minimālā iemaksa
Minimālā iemaksa: $5
 
 


  etoro (77.219.3.*) rakstīja

vai akceptejat izveli?    Etoro

Sveiks! Gribu jautat vai akcepte ari “etoro” lapas izmantosanu? Jo neviena no Jusu iedotajiem nevaru pieklut...

  Valdemārs Plēve (77.219.4.*) rakstīja

Miljoni...    Nav.com

Man nepietiek ar 10k mēnesī. Vēlos, kādus 15m mēnesī.... Vai ir "metode", kas ražo 15m mēnesī, vai vairāk??

  Maris (91.200.64.*) rakstīja

Kā tas darbojas?

Sveiki,Kaspar!kā shi metode darbojas pelnīšanas man īsti nav skaidra cik iesākumā ir nauda jaiegulda?Cik bija minēts tad 200 eiro.

  Dace (80.89.73.*) rakstīja

par darbu    latvijas pasta LV-4729

kas tas par darbu un ka es varu nopelnit naudu sezot majas

  liga (212.3.195.*) rakstīja

sveiks    Binomo

sveisk kaspar. gribeju uzinat cik ilga laika nauda parskaitas uz manu kontu? un man ir velviens jautajums. cik ilgi savu nopelnito naudu es varu glabat Binomo konta,jo es viju atstajusi nelielu sumu,pec trim dienam iegajuieksa Binomo un tur tas naudinas vairak nebiaj kapec ta?

  Liga (89.201.116.*) rakstīja

Ka parskatit naudu us savu kontu.    Pelninaudu

Man ir divi jautajumi,cik ir pati mazaka summa ar kuru var sakt pelnit iemaksajot? Un nopelnito naudu ka var parskaitit uz savu kontu,kur tiesi jaiet un kas jadara lai nauda butu mana konta?

  Kārlis (80.89.73.*) rakstīja

Izņemt naudu    IQoption

Sakiet, lūdzu, caur kuru no piedāvātajām iespējām izdevīgāk izņemt peļņu, ja man ir swedbank?

  Aigars (80.89.74.*) rakstīja

Binomo

Vai kāds lieto šo brokera mājas lapu Binomo.com ?
Ja ir kāds kas lieto tad lūdzu sazinaties ar mani. tl 26329199

  Paula (212.3.195.*) rakstīja

Uzzināt.    Swedbank

Kā varētu sākt procesu?

  VALERIJS (90.141.64.*) rakstīja

Par pirmo iemaksu.

SVEIKI, KASPAR. ES IESĀKU SADARBOTIES AR KOMPĀNIJU OPTEK. VIŅI PIEPRASA PIRMO IEMAKSU VEIKT 2000EUR APMĒRĀ. ES TĀ KĀ RAUSTOS TĀDU SUMMU MAKSĀT. JŪS MINAT KA PIETIEK AR 250EUR.

Visi komentāri (jaunā lapā)
 
 
 

 Pievienot jaunu komentāru!

Uzjautājiet jebko vai dalies pieredzē
Tu saņemsi detalizētus norādījumus pa e-pastu.