Binaras opcijas ko mums sola un ka izskatas gada pedejais ceturksnis - Kļuvu bagāts, izmantojot šo metodi, un tagad mēnesī pelnu vairāk nekā $10 000.
More information
Kaspars Ozols
30.09. 2017 22:00  | 

Ievads

Tuliņ, tūliņ iesoļosim 2017.gada pēdējā ceturksnī. Šis gads bināro opciju tirgoņiem un entuziastiem jau tā ir bijis pārsteigumu pilns. Taču, kā paredz ekonomisti un profesionāli bināro opciju tirgoņi, pēdējā ceturksnī bez pārsteigumiem neiztikt.

Federālās Rezerves, kā arī Anglijas un Kanādas bankas, jau laicīgi mudina tirgoņus un akciju mīļus aktīvi vaktēt un vērot izmaiņas. Kā lielāko pārsteigumu, kāpuma un krituma ziņā, bankas pārstāvji piemin valūtu kursus. Un kā nu ne - spraigā politika, ko pauž Amerikas Savienotās Valstis, kā arī Vācija, Francija, un vēl Anglija ar savu brexit, liks valūtu kursiem lēkāt kā trakiem.

Parunāsim par ASV dolāru

Nevienu vien dienu, bināro opciju tirgoņi pamostoties un ieskatoties akciju biržas jaunumos, pamanīja, cik ļoti dolārs ir cietis, viscaur 2017.gadam. Pirmajos trīs ceturkšņos, dolāra individuālā vērtība nokrita rekordzemu. Tā zemākais kritums bija otrajā ceturknsī -13%.

Parunāsim par EURO

Līdzīgi kā ar ASV dolāru, arī Eiro ir sagādājis galvassāpes nevienam vien bināro opciju tirgonim. Aktīvas runas par Britu Brexit, Vācijas politikas maiņa un jaunas regulas, saistībā ar tirdzniecību Eiropā, krietni vien pabojāja eiro lielo slavu. Kā paredz ekonomisti, samazinoties politiskajam riskam un nesaskaņām eiropā, arī eiro valūtai vajadzētu nostabilizēties.

Parunāsim par Britu mārciņu

Tā kā Eiropas Savienībai vēl īsti nav skaidrs, kā Briti plāno izstāties no Eiropas Savienības, tā pauž arvien striktāku un striktāku nostāju pret Britiem. Citi mudina saglabāt pozitīvas un draudzīgas attiecības, kas nāktu tikai par labu abām pusēm. No otras puses, karstākie Eiropas Savienības pārstāvji pauž nostāju, ka Britiem jāmaksā par savu izstāšanos. Un smagi. Kā ekonomisti paredz, interešu svārstības biržās būs galvenais faktors, kas ieteikmēs mārciņas sniegumu, attiecībā pret citiem valūtu kursiem.

Skatoties no ekonomiskā viedokļa, Britu mārciņai vajadzētu tieši otrādi - gūt labumu no turīgajiem un lielajiem britu biznesiem, ar kuriem, kā paredz ekonomisti, kompānijas no visas pasaules būs ieinteresētas saglabāt attiecības. Britu mārciņa, tāpat kā eiro un ASV dolārs, pavisam noteikti jābūt tavā redzeslokā.

Kas notiek ar zelta vērtību?

Zelta vērtība ir bijusi virsotnē, kā arī noslīdējusi rekordzemu, šajā 2017.gadā. Taču, kā paredz baņķieri, pēdējais ceturksnis solās būt visnotaļ gaišs. Tā kā lielvalstis steidz veidot draudzīgas attiecības, kā arī nodrošinas ar militāro tehniku, zelta rezerves ir būtiska sastāvdaļa varas saglabāšanā teju katrai valstij. Arī šo aktīvu, bināro opciju tirgoņiem un interesantiem būs pavisam noteikti vērot un sekot līdzi. Un, ja tiks noķerts ītais laiks - lielisks peļņas avots.

Vispārīgi par trendiem pēdējā gada ceturksnī

Vērts būtu pieminēt arī trešo ceturksni. Zinātāji un cilvēki, kas seko biržu notikumiem atminēsies, cik daudz negaidītu pārsteigumu un tieši otrādi - stagnāciju šis periods izrādīja. Daudzi valūtu kursi, kā arī uzņēmumu akcijas, trešajā ceturksnī izrādīja rekordzemas aktivitātes. Dienām un pat nedēļām ilgi, netika vērotas nekādas izmaiņas.

Kaptiālu tirgū, S&P 500 uzkāpa rekordaugstu un noturējās veselas astoņas nedēļas. Tajā pat laikā, VIX indekss noslīdēja rekordzemu, kur savu pozīciju neizmainīja teju divas nedēļas un tā indekss turējās stipri zem 10.

Vērtīgs ieteikums

Daudziem noteikti rodas jautājums - kā un jo svarīgāk - kur atrast un uzzināt par jaunākajām tendencēm biržās? Māte google zina visu. Vēljovairāk, neesiet slinki un izmeklējiet sev tīkamākos un parocīgākos laikrastus un medijus. Mūdienās, vairums adrešu piedāvā notification opciju, kas ar sekunžu starpību, īsziņas veidā, nosūta jums jaunākos notikumus fondu biržās. Un tieši ar prasmi izmeklēt un uzzināt informāciju ātri, ir svarīgs aspekts, kad runa iet par binārajām opcijām.

Tie, kuriem tā ir tikai izklaide, uz dullo bieži vien sēž, vēro akciju kritumus kāpumus un tad, bez loģiskiem skaidrojumiem, cenšas noteikt kraujas vai smailes. Taču, ja patiešām gribat gūt peļņu no binārajām opcijām, ziņas, mediji un informācijas iegūšana ir svarīgs faktors.

Reģistrēties - Dzīve ir pārāk īsa, lai būtu nabadzīgs. binārās opcijas, binary options, bināro opciju formula,
Start now

Trīs vienkārši soļi, lai sāktu tirdzniecību!

Manu metodi nevar pielietot visur. Lielākā daļa banku un brokeru nezin, ko tieši dara mana metode. Un pat, ja viņi par to zin, tad viņi nekad nekad to nepiedāvātu parastajiem cilvēkiem. Tieši tāpēc ir svarīgi izvēlēties uzticamu licencētu brokeri, kurā pelnīt naudu. Šie ir mani divi iecienītākie brokeri. Reģistrējies vienā no tiem vai pat abos. Abi piedāvā padomus un video pamācības - pilnīgi par brīvu.

Izmēģiniet stratēģiju demo versijā:

  Make Money Robot

Vienkāršs robots, kas automātiski izdara binārās izvēles, pat ja esat iesācējs
Mans ātrais padoms: Iesaku tirgoties ar valūtu pāriem, piemēram, EUR/USD vai CNY/USD.
Minimālā iemaksa: $200
 

  Ayrex

Advanced Binary Technologies Ltd
Progresīvs brokeris, kuram ir patiešām lielisks klientu atbalsta dienests un neliela minimālā iemaksa
Mans ātrais padoms: Brokerim ir bezmaksas demo versija un ļoti zema minimālā iemaksa
Minimālā iemaksa: $5
 
 


  etoro (77.219.3.*) rakstīja

vai akceptejat izveli?    Etoro

Sveiks! Gribu jautat vai akcepte ari “etoro” lapas izmantosanu? Jo neviena no Jusu iedotajiem nevaru pieklut...

  Valdemārs Plēve (77.219.4.*) rakstīja

Miljoni...    Nav.com

Man nepietiek ar 10k mēnesī. Vēlos, kādus 15m mēnesī.... Vai ir "metode", kas ražo 15m mēnesī, vai vairāk??

  Maris (91.200.64.*) rakstīja

Kā tas darbojas?

Sveiki,Kaspar!kā shi metode darbojas pelnīšanas man īsti nav skaidra cik iesākumā ir nauda jaiegulda?Cik bija minēts tad 200 eiro.

  Dace (80.89.73.*) rakstīja

par darbu    latvijas pasta LV-4729

kas tas par darbu un ka es varu nopelnit naudu sezot majas

  liga (212.3.195.*) rakstīja

sveiks    Binomo

sveisk kaspar. gribeju uzinat cik ilga laika nauda parskaitas uz manu kontu? un man ir velviens jautajums. cik ilgi savu nopelnito naudu es varu glabat Binomo konta,jo es viju atstajusi nelielu sumu,pec trim dienam iegajuieksa Binomo un tur tas naudinas vairak nebiaj kapec ta?

  Liga (89.201.116.*) rakstīja

Ka parskatit naudu us savu kontu.    Pelninaudu

Man ir divi jautajumi,cik ir pati mazaka summa ar kuru var sakt pelnit iemaksajot? Un nopelnito naudu ka var parskaitit uz savu kontu,kur tiesi jaiet un kas jadara lai nauda butu mana konta?

  Kārlis (80.89.73.*) rakstīja

Izņemt naudu    IQoption

Sakiet, lūdzu, caur kuru no piedāvātajām iespējām izdevīgāk izņemt peļņu, ja man ir swedbank?

  Aigars (80.89.74.*) rakstīja

Binomo

Vai kāds lieto šo brokera mājas lapu Binomo.com ?
Ja ir kāds kas lieto tad lūdzu sazinaties ar mani. tl 26329199

  Paula (212.3.195.*) rakstīja

Uzzināt.    Swedbank

Kā varētu sākt procesu?

  VALERIJS (90.141.64.*) rakstīja

Par pirmo iemaksu.

SVEIKI, KASPAR. ES IESĀKU SADARBOTIES AR KOMPĀNIJU OPTEK. VIŅI PIEPRASA PIRMO IEMAKSU VEIKT 2000EUR APMĒRĀ. ES TĀ KĀ RAUSTOS TĀDU SUMMU MAKSĀT. JŪS MINAT KA PIETIEK AR 250EUR.

Visi komentāri (jaunā lapā)
 
 
 

 Pievienot jaunu komentāru!

Uzjautājiet jebko vai dalies pieredzē
Tu saņemsi detalizētus norādījumus pa e-pastu.