Binaras opcijas profesionali atbild uz jusu jautajumiem - Kļuvu bagāts, izmantojot šo metodi, un tagad mēnesī pelnu vairāk nekā $10 000.
More information
Kaspars Ozols
30.09. 2017 22:00  | 

Ievadvārds

Viens ir lasīt dažādus komentārus un blogus par binārajām opcijām - informācijas atliku likām un ej nu saproti, kuri dati un informācija ir īsta un kura - safabricēta. Un tā arī ir viena no lielākajām problēmām mūdienās - kvantitāte, nevis kvalitāte. Taču, par laimi mums, arvien vairāk un vairāk uzrodas jaunas mājaslapas, kuras cenšas interneta lietošanu un informācijas uzsūkšanu padarīt vieglāku, drošāku un pats galvenais - kvalitatīvāku.

Sadarbībā ar mājalapu Products and Thoughts (www.productsandthoughts.com) , esam uzdevuši pāris jautājumus profesionāliem bināro opciju tirgoņiem. Kā mēs nonācām pie šādas intervijas? Kā jau Products and Thoughts organizācija savā mājaslapā ziņo, tās paspārnē jau atrodas daudz dažādu ietekmīgu un zinošu cilvēku. Sākot no uzņēmējiem un sportistiem,līdz pat baņķieriem un ektrēmo sportaveidu piekritējiem. Līdz ko saņēmām ēpastu ar kontaktiem, mēs nemaz ilgāk negaidījām un entuziasma pilni, sazinājāmies ar attiecīgajām instancēm.

Kā lai mans bināro opciju profils attīstās pēc iespējas straujāk?

Visupirmām - kvalitāte ir svarīgāka par kvantitāti. Nevienmēr ātrāk un vairāk ir labāk. Ja runa iet par binārajām opcijām, pacietība un pārdomāti lēmumi ir veiksmes atslēga. Kā es iesāku darboties ar binārajām opcijām, pirms tas kļuva par manu vienīgo peļņas avotu?

Iesākumā, es sāku ar pavisam mazu depozītu. Kāpēc? Es zināju, ka veiksmes atlsēga ir pamazām un pārdomāti. Tāpēc, tā vietā lai ieskaitītu simtiem eiro un tad tos stulbi zaudētu, es ierobežoju sevi ar limitētu, niecīgu budžetu. Pēcāk, internetā stundām meklējot un vērojot dažādus youtube video, es uzzināju par dažādām stratēģijām, kuras tad centos pielietot savā ikdienas darbā.

Jāteic, ka nevajadzētu paļauties tikai uz internetā atrodamo informāciju. Papidus, es sāku abonēt dažādus laikrakstus saistībā ar ekonomiku un biržu. Ļoti labs žurnāls, ko iesaku abonēt teju katram bināro opciju tirgonim - Trading Journal. Tieši šajā žurnālā es atradu ieteikumus, kā kalkulēt un aprēķināt savas finanses, cik ieguldīt konkrētās biržās utt. Es sāku pierakstīt savus iegūtos un uzminētos akciju tirgus, kā arī zaudētos. Tas man kalpoja kā mājasdarbs - analizēt un saprast, kāpēc tieši notika tā, kā notika.

Vēl viens svarīgs faktors, ir ne tikai rēķināt un saprātīgi plānot savas finanses, bet arī uzstādīt mērķus. Iesākumā, mani mērķi nedēļas vai mēneša beigās bija nezaudēt naudu vai arī palikt ar to pašu naudas summu, kuru iesāku savu nedēļu/mēnesi. Patlaban, esot nedaudz advancētākam un gudrākam, es katras nedēļas beigās izveidoju mērķi, konkrētu naudas summu, pie kuras vēlos nonākt. Protams, šo visu plānojot, es paturu prātā arī smagus zaudējumus, lai pēcāk jau būtu gatavs plāns, kā tikt ārā no radušās situācijas.

Cik ilgi jūs iesākumā pavadījāt pie binārajām opcijām?

Atminos, ka sākums bija diezgan traģisks, ja runājam par laiku. Dienā, es pavadiju aptuveni 8.stundas, kurās zaudēju ne tikai naudu, bet nelietderīgi izlietoju savu laiku. Atminos, ka mana lielākā kļūda bija tā, ka staigāju no viena akciju veida pie otra. Ar to domāju - valūtas, tad kompāniju akcijas, tad dārgumu rezerves utt.

Taču tagad, par cik binārās opcijas ir mans vienīgais peļņas avots, vidēji dienā sanāk pavadīt piecas līdz septiņas stundas, atkarībā, cik veiksmīga un trauksmaina ir diena. Ir dienas, kad pirmajās 3.stundās uzvaru diezgan labu profitu, un tad visu atlikušo dienu atpūšos. Ir arī tādas dienas, kad iet kā pa amerikāņu kalniņiem - ir lieli kāpumi un ir vēl sāpīgāki kritumi. Tad gan, ir bail zaudēt vēl vairāk naudas, un tāpēc lēmumi tiek apdomāti divreiz ilgāk un pie datora nosēdēts - daudz vairāk.

Galavārds

Vēlreiz, vēlamies pateikties www.productsandthoughts.com organizācijai par to, ka šī intervija vispār varēja notikt. Kas visvairāk iekrita acīs un vērts paturēt prātā, pēc šīs intervijas veikšanas - nesteigties, nesteigties, un vēlreiz nesteigties. Ar dulliem un neapdomīgiem lēmumiem jūsu bināro opciju karjera būs visnotaļ īsa. Meklējiet papildus resursus, no kuriem smelties iedvesmu un mācīties. Izveidojiet mēneša vai nedēļas plānu un pieturieties pie tā.

Reģistrēties - Dzīve ir pārāk īsa, lai būtu nabadzīgs. binārās opcijas, binary options, bināro opciju formula,
Start now

Trīs vienkārši soļi, lai sāktu tirdzniecību!

Manu metodi nevar pielietot visur. Lielākā daļa banku un brokeru nezin, ko tieši dara mana metode. Un pat, ja viņi par to zin, tad viņi nekad nekad to nepiedāvātu parastajiem cilvēkiem. Tieši tāpēc ir svarīgi izvēlēties uzticamu licencētu brokeri, kurā pelnīt naudu. Šie ir mani divi iecienītākie brokeri. Reģistrējies vienā no tiem vai pat abos. Abi piedāvā padomus un video pamācības - pilnīgi par brīvu.

Izmēģiniet stratēģiju demo versijā:

  Make Money Robot

Vienkāršs robots, kas automātiski izdara binārās izvēles, pat ja esat iesācējs
Mans ātrais padoms: Iesaku tirgoties ar valūtu pāriem, piemēram, EUR/USD vai CNY/USD.
Minimālā iemaksa: $200
 

  Ayrex

Advanced Binary Technologies Ltd
Progresīvs brokeris, kuram ir patiešām lielisks klientu atbalsta dienests un neliela minimālā iemaksa
Mans ātrais padoms: Brokerim ir bezmaksas demo versija un ļoti zema minimālā iemaksa
Minimālā iemaksa: $5
 
 


  etoro (77.219.3.*) rakstīja

vai akceptejat izveli?    Etoro

Sveiks! Gribu jautat vai akcepte ari “etoro” lapas izmantosanu? Jo neviena no Jusu iedotajiem nevaru pieklut...

  Valdemārs Plēve (77.219.4.*) rakstīja

Miljoni...    Nav.com

Man nepietiek ar 10k mēnesī. Vēlos, kādus 15m mēnesī.... Vai ir "metode", kas ražo 15m mēnesī, vai vairāk??

  Maris (91.200.64.*) rakstīja

Kā tas darbojas?

Sveiki,Kaspar!kā shi metode darbojas pelnīšanas man īsti nav skaidra cik iesākumā ir nauda jaiegulda?Cik bija minēts tad 200 eiro.

  Dace (80.89.73.*) rakstīja

par darbu    latvijas pasta LV-4729

kas tas par darbu un ka es varu nopelnit naudu sezot majas

  liga (212.3.195.*) rakstīja

sveiks    Binomo

sveisk kaspar. gribeju uzinat cik ilga laika nauda parskaitas uz manu kontu? un man ir velviens jautajums. cik ilgi savu nopelnito naudu es varu glabat Binomo konta,jo es viju atstajusi nelielu sumu,pec trim dienam iegajuieksa Binomo un tur tas naudinas vairak nebiaj kapec ta?

  Liga (89.201.116.*) rakstīja

Ka parskatit naudu us savu kontu.    Pelninaudu

Man ir divi jautajumi,cik ir pati mazaka summa ar kuru var sakt pelnit iemaksajot? Un nopelnito naudu ka var parskaitit uz savu kontu,kur tiesi jaiet un kas jadara lai nauda butu mana konta?

  Kārlis (80.89.73.*) rakstīja

Izņemt naudu    IQoption

Sakiet, lūdzu, caur kuru no piedāvātajām iespējām izdevīgāk izņemt peļņu, ja man ir swedbank?

  Aigars (80.89.74.*) rakstīja

Binomo

Vai kāds lieto šo brokera mājas lapu Binomo.com ?
Ja ir kāds kas lieto tad lūdzu sazinaties ar mani. tl 26329199

  Paula (212.3.195.*) rakstīja

Uzzināt.    Swedbank

Kā varētu sākt procesu?

  VALERIJS (90.141.64.*) rakstīja

Par pirmo iemaksu.

SVEIKI, KASPAR. ES IESĀKU SADARBOTIES AR KOMPĀNIJU OPTEK. VIŅI PIEPRASA PIRMO IEMAKSU VEIKT 2000EUR APMĒRĀ. ES TĀ KĀ RAUSTOS TĀDU SUMMU MAKSĀT. JŪS MINAT KA PIETIEK AR 250EUR.

Visi komentāri (jaunā lapā)
 
 
 

 Pievienot jaunu komentāru!

Uzjautājiet jebko vai dalies pieredzē
Tu saņemsi detalizētus norādījumus pa e-pastu.