Binaras opcijas strategija kuru izmanto lielaka dala cilveku - Kļuvu bagāts, izmantojot šo metodi, un tagad mēnesī pelnu vairāk nekā $10 000.
More information
Kaspars Ozols
14.07. 2017 03:00  | 

Daudzi raksta par to, ka ar binārajām opcijām nav iespējams iegūt lielu peļņu īsā laika posma. Taču tā pavisam nav. Protams, solīt, ka teju 90% no minētā būs peļņu nesoši, nevar. Taču, ir dažas stratēģijas, sarežģītākas un vieglākas, kuras tiktiešām var garantēt līdz pat 72% pozitīvu iznākumu. Tie, kuriem šis procents nešķiet augsts, varam pačukstēt, ka tas ir vairāk kā pietiekami, lai, veicot no 40 euro līdz 100 uz likmi, jau pēc mēneša savā bankas kontā varēs redzēt četru ciparu skaitļus. Un tas viss, sēžot mājās un veltot pāris stundu binārajām opcijām.

Vairāk par pašu stratēģiju

Lielā peļņa un sevīšķi vieglais atrisinājums, slēpjas tā saucamajā “Bou-dary option”. Uzmeklējiet google.lv šo likmi un jūs atradīsiet itin daudz vizuālu piemēru, ar dažādajām tā versijām. Lai nu kā - atpakaļ pie stratēģijas.

Par nelaimi, vai par laimi, “boundary options” vienīgie aktīvi, ar kuriem šī stratēģija strādās, būs valūtas EUR/USD, EUR/JPY, AUD/USD, GBP/USD un nafta. Svarīgi, pirms pērkot aktīvu, kā pirmā lieta, kura nepieciešams izdarīt, ir atrast internetā ekonomisko kalendāru, kurā atspoguļo notikumus un pasākumus, kuri varētu būtisk vai kaut mazliet, svārstīt ekonomiskos rādītājus visā pasaulē. Kā piemērus varam minēt - streikus, protestus, jaunu likumu ieviešana vai tieši otrādi - anulēšanu. Tiem,kuriem tuvāka vai simpātiskāka šķiet tirgošanās ar naftas aktīviem - trešdienas, 10:30 pēc Centrāleiropas laika, ir dienas, kad uzņēmumi publicē jaunākās un svaigākās atskaites par naftas darījumiem ieguvumiem un pārvadājumiem.

Izspēlēsim scenāriju - ja vēlaties iegādāties naftas aktīvus, tad “boundary option” gadījumā, jūs šo aktīvu iegādāsieties un uzliksiet atskaiti uz 10:45 vai 11:00.

Svarīgi - šī tirgošanās stratēģija pavisam nav balstīta uz tik ierasto pozīcijas vai vairziena noteikšanu. Tieši otrādi - “boundary option” stratēģija ir balstīta uz visvienkāršāko cenu izmaiņu jeb cenu kāpumu/kritumu.

Cilvēkam, kurš veic likmi uz aktīvu, būtu svarīgi pievērst uzmanību aktīva izsplešanās laukumu - cik plats vai šaurs tas paliek. Forex tirgoņi piekritīs, ka desmit “caurulītes” aktīvā nepavisam nav indikators lielām izmaiņām ekonomiskajā kustībā. Šis caurulītes augs un mainīsies, tāpēc svarīg, pirms veicot likmi, pārbaudīt vēlreiz, vai caurulītes nepārsedz vai nepārsniedz “Boundary options” slieksni.

Svarīgi - nejauciet “boundary option” ar “high/low option”. Varbūt uz pirmā acu uzmetiena šķiet, ka šīs abas stratēģijas ir līdzīgas, tačā pavisam noteikti nav.

Cerams, ka šī stratēģija jums šķiet viegla. Un cerams, ka arī tā palīdzēs iegūt tik ilgi kāroto naudu vasaras motociklam, ceļojumam ar draudzeni vai ģimeni. Taču, ja tomēr mūsu skaidrojums šķita gana sarežģīts, iesakām uzmeklēt lietotnē “youtube.com” video, kuros izmanto tieši šo stratēģiju. Jūs atradīsiet ne tikai garus un izsmeļošus video, lai uzzinātu vēl citas stratēģijas, bet arī pāris minūšu garus video, kuros bez skaidrošanas, varat redzēt kā dzīvē notiek veiksmīgo aktīvu tirgus.

Īsi pirms nobeiguma

Vēlamies vērst jūsu uzmanību uz to, ka, ja atrodat internetā kādu rakstu vai video, kurš stāsta par bināro opciju stratēģiju, kura strādā vismaz 90% gadījumu, tad ziniet - tie ir meli. Dzīvē, lai arī cik gudrs un pārliecināts jūs būsiet par savu minējumu, tāpat jūs nespēsiet sasniegt 90% slieksni. Tāpēc arī minējām, ka, lai arī “boundary option” veiksmes procents ir 72.

Taču atgriežoties pie pasakām - visbiežāk, ja kāds jums piedāvā informāciju par bināro opciju stratēģiju augstāku par 75%, tad ziniet - ka tas cilvēks nopelna simtreiz vairāk saņemot par “savu” informāciju, nekā patiesībā veicot šādus darījumus. Tā kā binārās opcijas ir kļuvušas ļoti populāras, internetā ir atrodami daudz dažādu foto ar veiksmes gadījumiem un lielām peļņām. Un garnadži jeb sautīgi cilvēki šīs bildes izmanto savā labā.

Nobeigumā

Cerams, ka šis raksts jums bija noderīgis. Ja vēlaties, lai publicējam vēl infromāciju par dažādām stratēģijām bināro opciju tirgū - atstājiet komentāru zemāk vai vērsieties pie mums rakstot uz mūsu ēpastu.

Un atcerieties - galvenais ir apdomīgi un detalizēti pamatot savus lēmumus, pirms veiciet likmi. Uz intuīciju un veiksmi balstoties, jūs tikai atapsieties ar tukšu bināro opciju kontu. Veiksmes!

Reģistrēties - Dzīve ir pārāk īsa, lai būtu nabadzīgs. binārās opcijas, liela peļņa, daudz naudas, binary options,trading,aktīvi
Start now

Trīs vienkārši soļi, lai sāktu tirdzniecību!

Manu metodi nevar pielietot visur. Lielākā daļa banku un brokeru nezin, ko tieši dara mana metode. Un pat, ja viņi par to zin, tad viņi nekad nekad to nepiedāvātu parastajiem cilvēkiem. Tieši tāpēc ir svarīgi izvēlēties uzticamu licencētu brokeri, kurā pelnīt naudu. Šie ir mani divi iecienītākie brokeri. Reģistrējies vienā no tiem vai pat abos. Abi piedāvā padomus un video pamācības - pilnīgi par brīvu.

Izmēģiniet stratēģiju demo versijā:

  Make Money Robot

Vienkāršs robots, kas automātiski izdara binārās izvēles, pat ja esat iesācējs
Mans ātrais padoms: Iesaku tirgoties ar valūtu pāriem, piemēram, EUR/USD vai CNY/USD.
Minimālā iemaksa: $200
 
 


  etoro (77.219.3.*) rakstīja

vai akceptejat izveli?    Etoro

Sveiks! Gribu jautat vai akcepte ari “etoro” lapas izmantosanu? Jo neviena no Jusu iedotajiem nevaru pieklut...

  Valdemārs Plēve (77.219.4.*) rakstīja

Miljoni...    Nav.com

Man nepietiek ar 10k mēnesī. Vēlos, kādus 15m mēnesī.... Vai ir "metode", kas ražo 15m mēnesī, vai vairāk??

  Maris (91.200.64.*) rakstīja

Kā tas darbojas?

Sveiki,Kaspar!kā shi metode darbojas pelnīšanas man īsti nav skaidra cik iesākumā ir nauda jaiegulda?Cik bija minēts tad 200 eiro.

  Dace (80.89.73.*) rakstīja

par darbu    latvijas pasta LV-4729

kas tas par darbu un ka es varu nopelnit naudu sezot majas

  liga (212.3.195.*) rakstīja

sveiks    Binomo

sveisk kaspar. gribeju uzinat cik ilga laika nauda parskaitas uz manu kontu? un man ir velviens jautajums. cik ilgi savu nopelnito naudu es varu glabat Binomo konta,jo es viju atstajusi nelielu sumu,pec trim dienam iegajuieksa Binomo un tur tas naudinas vairak nebiaj kapec ta?

  Liga (89.201.116.*) rakstīja

Ka parskatit naudu us savu kontu.    Pelninaudu

Man ir divi jautajumi,cik ir pati mazaka summa ar kuru var sakt pelnit iemaksajot? Un nopelnito naudu ka var parskaitit uz savu kontu,kur tiesi jaiet un kas jadara lai nauda butu mana konta?

  Kārlis (80.89.73.*) rakstīja

Izņemt naudu    IQoption

Sakiet, lūdzu, caur kuru no piedāvātajām iespējām izdevīgāk izņemt peļņu, ja man ir swedbank?

  Aigars (80.89.74.*) rakstīja

Binomo

Vai kāds lieto šo brokera mājas lapu Binomo.com ?
Ja ir kāds kas lieto tad lūdzu sazinaties ar mani. tl 26329199

  Paula (212.3.195.*) rakstīja

Uzzināt.    Swedbank

Kā varētu sākt procesu?

  VALERIJS (90.141.64.*) rakstīja

Par pirmo iemaksu.

SVEIKI, KASPAR. ES IESĀKU SADARBOTIES AR KOMPĀNIJU OPTEK. VIŅI PIEPRASA PIRMO IEMAKSU VEIKT 2000EUR APMĒRĀ. ES TĀ KĀ RAUSTOS TĀDU SUMMU MAKSĀT. JŪS MINAT KA PIETIEK AR 250EUR.

Visi komentāri (jaunā lapā)
 
 
 

 Pievienot jaunu komentāru!

Uzjautājiet jebko vai dalies pieredzē
Tu saņemsi detalizētus norādījumus pa e-pastu.