Binaro opciju signali ka tas var palidzet tikt pie liela laimesta - Kļuvu bagāts, izmantojot šo metodi, un tagad mēnesī pelnu vairāk nekā $10 000.
More information
Kaspars Ozols
27.08. 2017 02:00  | 

Ievads par bināro opciju signāliem

“Bots” jeb Binary Options Trading signals ir palīgs, kā iesācējam bināro opciju tirgū kļūt vai vismaz nedaudz pietuvoties profesionālam bināro opciju tirgonim. Binary Options Trading Signals jeb bināro opciju signāli ir strauju popularitāti guvis bināro opciju serviss.

Ar ko šis serviss ir tik ievērojams, ka arvien vairāk bināro opciju tirgoņi sāk to izmantot? Šis serviss atšķiras no visiem pārējiem servisiem ar to, ka tas piedāvā pašiem cilvēkiem aktīvi iesaistīties bināro opciju tirdzniecībā. Varbūt jūs esat lasījuši vai redzējuši ko līdzīgu, taču svarīgi ir atcerēties to, ka šis bināro opciju signāls nebūt nav vecā sms vai ēpasta veidā atsūtīts atgādinājums vai ziņa. Nepavisam ne.

Nedaudz sīkāk par to

Bināro opciju tirgošanās serviss jeb BOTS piedāvā skatīties kā tirgojās profesionālie treideri visapkārt pasaulē. Un kas ir pats labākais - tas viss notiek tiešsaistē jeb LIVE. Tas ļauj amatieriem un tikko uzsākušiem treideriem, ja tā var teikt, atdarināt šos profesionāļus un redzēt, kādi karsti tirgus darījumi ir viņu redzeslokā. Beigu beigās, mums pašiem ir iespēja piedzīvot brīdi, kad profesionāls bināro opciju tirgotājs atrod potenciāli ienesīgu darījumu. Un tad atliek tikai rēķināšana, intuīcija un gaidīšana.

Ne velti saka, ka vislabāk iemācīties kādu konkrētu lietu var tikai un vienīgi praksē, skatoties kā to dara konkrētā amata lietpratējs. Un nu, bināro opciju lauciņā, nu ir pieejama arī šāda neviltota iespēja.

Ļoti liels pluss ir tas, ka skatoties kā darbojas šie profesionāļi, jūs arī paši daudz ko iemācāties un ņemat par piemēriem - kā darīt, kā labāk nedarīt, kuros gadījumos riskēt un kuros gadījumos labāk nogaidīt. Tad arī ar laiku jūs paši kļūstat gudrāki un paši spēsiet ieraudzīt iespējas nopelnīt arī tad, kad tirgosieties vienatnē. Šī ir lieliska iespēja iejusties profesionāļa lomā, kaut gan jums pašiem šo zināšanu vēl nav.

Ne tikai skaties, bet arī uzdod jautājumus pašiem profesionāļiem

Ja šķiet, ka labāk vairs nevar būt, tad mums ir jāiepriecina - var gan! Kas vēl ir ļoti pateicīgs šim bināro opciju tirgošanās signālam jeb BOTS - šajā interaktīvajā servisā jums ir iespējams uzdot sev interesējošos un neskaidros jautājumus saistībā ar bināro opciju tirdzniecību. Un paši profesionāļi jums sniegs skaidras atbildes. Un neviens jautājums netiks neatbildēts.

Nedaudz par šī servisa statistiku

Ja varam ticēt tam, ko mums stāsta interneta statistika, tad izmantojot bināro opciju tirgošanās signālu, jūsu peļņa nedēļas laikā var augt līdz pat +77% no jūsu ieguldītās naudas. Saprotams, ka neviena bināro opciju saistīta platofrma nespēs jums sniegt 100% precīzus signālus un ieteikumus. Ja tā būtu, tad vairums bināro opciju tirgoņi jau sen būtu multi-miljonāri.

Un, ja kāds jums apgalvo, ka spēj jūs nodrošināt ar 100% precīziem skaitļiem un ieteikumiem, tad ziniet, ka tie ir 100% meli! Arvien vairāk varam manīt krāpniekus un viņu “servisus”, kur ar dažādām programmēšanas prasmēm tiek apmānīti cilvēki. Video un bilžu formātā, krāpnieki cenšas pievilināt klientus, ievietojot neīstus laimestus. Kā atpazīt šos krāpniekus? Visbiežāk, paši krāpnieki iekrīt lamatās un, ja tā var teikt, nedaudz pāršauj pār strīpu ar saviem “laimestiem”.

Ja redzat, ka stundas vai divu stundu laikā “profesionāis” ir ieguvis vairākus tūkstošus, tad varam būt 99% pārliecināti, ka tie ir meli. Visvieglākais veids kā atpazīt šos krāpniekus no īstiem cilvēkiem - jo loģiskāki un saprātīgāki, varam pat teikt cilvēcīgāki ir šie laimesti, jo reālāk, ka šis konkrētais serviss vai cilvēks nemelo.

Kā iegūt bināro opciju tirgošanās signālu?

Visiem sen zināms, ka mūsdienās nekas nav par brīvu. Un ja ir - tas mums liek aizdomāties un kļūt uzmanīgākiem. Šo konkrēto platformu BOTS var iegādāties jebkurš indivīds, samaksājot $95. Varbūt iesākumā tas var šķist dārgi, taču domājot ilgtermiņā - ieguldīto naudu jūs mierīgi varat atpelnīt vienas nedēļas laikā. Vēljovairāk - samaksājot šos $95 jus varat būt droši, ka netiksiet apkrāpti un konkrētā platforma, ko esat iegādājies, tiktiešām darīs savu darbu un palīdzēs jums gūt pelņu.

Reģistrēties - Dzīve ir pārāk īsa, lai būtu nabadzīgs. binārās opcijas, binary options,
Start now

Trīs vienkārši soļi, lai sāktu tirdzniecību!

Manu metodi nevar pielietot visur. Lielākā daļa banku un brokeru nezin, ko tieši dara mana metode. Un pat, ja viņi par to zin, tad viņi nekad nekad to nepiedāvātu parastajiem cilvēkiem. Tieši tāpēc ir svarīgi izvēlēties uzticamu licencētu brokeri, kurā pelnīt naudu. Šie ir mani divi iecienītākie brokeri. Reģistrējies vienā no tiem vai pat abos. Abi piedāvā padomus un video pamācības - pilnīgi par brīvu.

Izmēģiniet stratēģiju demo versijā:

  Make Money Robot

Vienkāršs robots, kas automātiski izdara binārās izvēles, pat ja esat iesācējs
Mans ātrais padoms: Iesaku tirgoties ar valūtu pāriem, piemēram, EUR/USD vai CNY/USD.
Minimālā iemaksa: $200
 
 


  etoro (77.219.3.*) rakstīja

vai akceptejat izveli?    Etoro

Sveiks! Gribu jautat vai akcepte ari “etoro” lapas izmantosanu? Jo neviena no Jusu iedotajiem nevaru pieklut...

  Valdemārs Plēve (77.219.4.*) rakstīja

Miljoni...    Nav.com

Man nepietiek ar 10k mēnesī. Vēlos, kādus 15m mēnesī.... Vai ir "metode", kas ražo 15m mēnesī, vai vairāk??

  Maris (91.200.64.*) rakstīja

Kā tas darbojas?

Sveiki,Kaspar!kā shi metode darbojas pelnīšanas man īsti nav skaidra cik iesākumā ir nauda jaiegulda?Cik bija minēts tad 200 eiro.

  Dace (80.89.73.*) rakstīja

par darbu    latvijas pasta LV-4729

kas tas par darbu un ka es varu nopelnit naudu sezot majas

  liga (212.3.195.*) rakstīja

sveiks    Binomo

sveisk kaspar. gribeju uzinat cik ilga laika nauda parskaitas uz manu kontu? un man ir velviens jautajums. cik ilgi savu nopelnito naudu es varu glabat Binomo konta,jo es viju atstajusi nelielu sumu,pec trim dienam iegajuieksa Binomo un tur tas naudinas vairak nebiaj kapec ta?

  Liga (89.201.116.*) rakstīja

Ka parskatit naudu us savu kontu.    Pelninaudu

Man ir divi jautajumi,cik ir pati mazaka summa ar kuru var sakt pelnit iemaksajot? Un nopelnito naudu ka var parskaitit uz savu kontu,kur tiesi jaiet un kas jadara lai nauda butu mana konta?

  Kārlis (80.89.73.*) rakstīja

Izņemt naudu    IQoption

Sakiet, lūdzu, caur kuru no piedāvātajām iespējām izdevīgāk izņemt peļņu, ja man ir swedbank?

  Aigars (80.89.74.*) rakstīja

Binomo

Vai kāds lieto šo brokera mājas lapu Binomo.com ?
Ja ir kāds kas lieto tad lūdzu sazinaties ar mani. tl 26329199

  Paula (212.3.195.*) rakstīja

Uzzināt.    Swedbank

Kā varētu sākt procesu?

  VALERIJS (90.141.64.*) rakstīja

Par pirmo iemaksu.

SVEIKI, KASPAR. ES IESĀKU SADARBOTIES AR KOMPĀNIJU OPTEK. VIŅI PIEPRASA PIRMO IEMAKSU VEIKT 2000EUR APMĒRĀ. ES TĀ KĀ RAUSTOS TĀDU SUMMU MAKSĀT. JŪS MINAT KA PIETIEK AR 250EUR.

Visi komentāri (jaunā lapā)
 
 
 

 Pievienot jaunu komentāru!

Uzjautājiet jebko vai dalies pieredzē
Tu saņemsi detalizētus norādījumus pa e-pastu.