Binaro opciju veiksmigaka strategija nozagsanas strategija - Kļuvu bagāts, izmantojot šo metodi, un tagad mēnesī pelnu vairāk nekā $10 000.
More information
Kaspars Ozols
19.01. 2018 12:00  | 

Ievads

Protams, lai veiksmīgi darbotos bināro opciju tirgū un iegūtu lielas naudas summas, nepieciešams praktizēt arī dažāda veida stratēģijas. Pēdējā laikā, it īpaši jaunajā, 2018.gadā, bināro opciju aprindās arvien lielāku popularitāti gūst nozagšanas jeb hedging stratēģija. Kas šī ir par stratēģiju un uz kurām akcijām šī stratēģija darbojas visefektīvāk - turpini lasīt šo rakstu, jo mēs tev to pastāstīsim.

Sīkāk par pašu stratēģiju

Kāpēc šo stratēģiju sauc par nozagšanas stratēģiju? Ļoti vienkārši - izmantojot šo stratēģiju, jūsu mērķis ir samazināt zaudējuma risku un palielināt potenciālo peļņu. Skan skaisti un vienkārši, vai ne? Bet tas nebūt nav tik viegli kā izklausās. Lai pielietotu šo stratēģiju, jums būs nepieciešams veikt divas atsevišķas likmes. Pirmā likme tiek veikta, ka aktīva koeficients ies uz augšu. Otra likme tiek veikta, ka aktīva koeficients kritīsies uz leju.

Nav jābūt atjautīgam, lai saprastu, ka šādā gadījumā jūsu iespējas uzvarēt ir gandrīz 100%. Svarīgi ir noteikt, uz kuru koeficientu (lielāks/mazāks) jūs grasāties likt lielāku naudas summu un uz kura koeficienta - mazāku.

Hedging stratēģijas piemērs

Iesākumā, jūs punktā “A” veicat likmi, ka kurss kritīsies. Turpinājumā, jūs veicat likmi punktā “B”, ka kurss, pretēji “A” likmei, augs. Pēc neilga brīža, kurss atradīsies punktā “C”. Šajā gadījumā, jūs varat paklapēt sev uz pleca - abas likmes būs veiksmīgi izgājušas un nauda - iegūta. Ja veiktā likme atrodas ārpus laukuma un punkta “C”, tad jūs būsiet uzvarējis tikai vienu likmi - “A” vai “B”. Visļaunākajā scenārijā, atrodoties punktā “A”, jūs nosakāt, ka kurss kritīsies, bet notiek pretējais - kurss turpina augt. Šajā gadījumā, diemžēl, abas jūsu likmes būs zaudējušas.

Par nozagšanas stratēģijas lietderību

Ja jums radies jautājums, kāpēc vairums bināro opciju lietotāji izmanto tieši šo stratēģiju? Ļoti vienkārši - hedging jeb nozagšanas stratēģija ir efektīva tādēļ, ka jebkuram aktīvam kursam ir tendence mainīties un lēkāt. Un tieši šī iemesla dēļ ir viegli noķert kursu virsotnes un veikt pareizās likmes.

Hedging stratēģijas priekšrocības

Šīs stratēģijas viena no lielākajām priekšrocībām - ja šo stratēģiju labi apgūst un prot pielietot, tā var palīdzēt iegūt lielas nauda summas. Otra priekšrocība ir tā, ka šī stratēģija ir parocīga iesācējiem un amatieriem, jo likmes tiek veiktas īsā laika posmā - līdz piecpadsmit minūtēm. Un tas, ka šī stratēģija ir parocīga amatieriem, bet to turpina izmantot neviens vien profesionālis, jau liecina, par tās efektivitāti un vērtīgumu.

Hedging stratēģijas trūkumi

Šai stratēģijai ir tikai viens trūkums, kas ir ļoti būtisks - nepareizi pielietojot šo stratēģiju un veicot divas likmes katru reizi, jūs itin viegli varat zaudēt visus savus iekrājumus. Šajā gadījumā, tiek zaudētas abas veiktās likmes. Tāpēc arī iesakām pirms šīs stratēģijas izmantošanas un likšanas lietā, rūpīgi to izstudēt un iepazīties, lai izvairītos no lieliem naudas zaudējumiem.

Ieteikumi, kā pareizi izmantot nozagšanas stratēģiju

Lai veiksmīgi iekļautu šo binārās opcija stratēģiju savā ikdienas darbā ar binārajām opcijām, starta periodā jeb kamēr jūs apgūstat šo stratēģiju, veiciet mazas likmes, un tikai tad, kad šī stratēģija būs apgūta, palieliniet naudas summas, kuras tiek liktas. Otrs svarīgs aspekts ir mūsu emocijas. Ļoti bieži, cilvēki izdara aplamus lēmumus, balstoties uz savām emocijām. Un šim nevajadzētu būt tam gadījumam. Izmantojot Hedging stratēģiju, aizmirstiet par savām emocijām - veiciet apdomātas un uz stratēģijas balstītas, likmes.

Un mūsu pēdējais ieteikums arī ietver jūsu personīgos naudas līdzekļus. Iesakām izmantot ne vairāk par 8% no jūsu kopējā atvēlētā budžeta, binārajām opcijām. Šādi jūs izvairīsieties no smagiem un lieliem naudas zaudējumiem.

Gala vārds

Cerams, ka šis raksts jums likās noderīgs. Atstājiet komentāru zemāk, ja arī turpmāk vēlaties dzirdēt par dažādām bināro opciju stratēģijām, kad un kā tās vislabāk izmantot. Uz tikšanos jau nākamajā rakstā!

Reģistrēties - Dzīve ir pārāk īsa, lai būtu nabadzīgs. binārās opcijas, trading, nauda,
Start now

Trīs vienkārši soļi, lai sāktu tirdzniecību!

Manu metodi nevar pielietot visur. Lielākā daļa banku un brokeru nezin, ko tieši dara mana metode. Un pat, ja viņi par to zin, tad viņi nekad nekad to nepiedāvātu parastajiem cilvēkiem. Tieši tāpēc ir svarīgi izvēlēties uzticamu licencētu brokeri, kurā pelnīt naudu. Šie ir mani divi iecienītākie brokeri. Reģistrējies vienā no tiem vai pat abos. Abi piedāvā padomus un video pamācības - pilnīgi par brīvu.

Izmēģiniet stratēģiju demo versijā:

  Make Money Robot

Vienkāršs robots, kas automātiski izdara binārās izvēles, pat ja esat iesācējs
Mans ātrais padoms: Iesaku tirgoties ar valūtu pāriem, piemēram, EUR/USD vai CNY/USD.
Minimālā iemaksa: $200
 
 


  etoro (77.219.3.*) rakstīja

vai akceptejat izveli?    Etoro

Sveiks! Gribu jautat vai akcepte ari “etoro” lapas izmantosanu? Jo neviena no Jusu iedotajiem nevaru pieklut...

  Valdemārs Plēve (77.219.4.*) rakstīja

Miljoni...    Nav.com

Man nepietiek ar 10k mēnesī. Vēlos, kādus 15m mēnesī.... Vai ir "metode", kas ražo 15m mēnesī, vai vairāk??

  Maris (91.200.64.*) rakstīja

Kā tas darbojas?

Sveiki,Kaspar!kā shi metode darbojas pelnīšanas man īsti nav skaidra cik iesākumā ir nauda jaiegulda?Cik bija minēts tad 200 eiro.

  Dace (80.89.73.*) rakstīja

par darbu    latvijas pasta LV-4729

kas tas par darbu un ka es varu nopelnit naudu sezot majas

  liga (212.3.195.*) rakstīja

sveiks    Binomo

sveisk kaspar. gribeju uzinat cik ilga laika nauda parskaitas uz manu kontu? un man ir velviens jautajums. cik ilgi savu nopelnito naudu es varu glabat Binomo konta,jo es viju atstajusi nelielu sumu,pec trim dienam iegajuieksa Binomo un tur tas naudinas vairak nebiaj kapec ta?

  Liga (89.201.116.*) rakstīja

Ka parskatit naudu us savu kontu.    Pelninaudu

Man ir divi jautajumi,cik ir pati mazaka summa ar kuru var sakt pelnit iemaksajot? Un nopelnito naudu ka var parskaitit uz savu kontu,kur tiesi jaiet un kas jadara lai nauda butu mana konta?

  Kārlis (80.89.73.*) rakstīja

Izņemt naudu    IQoption

Sakiet, lūdzu, caur kuru no piedāvātajām iespējām izdevīgāk izņemt peļņu, ja man ir swedbank?

  Aigars (80.89.74.*) rakstīja

Binomo

Vai kāds lieto šo brokera mājas lapu Binomo.com ?
Ja ir kāds kas lieto tad lūdzu sazinaties ar mani. tl 26329199

  Paula (212.3.195.*) rakstīja

Uzzināt.    Swedbank

Kā varētu sākt procesu?

  VALERIJS (90.141.64.*) rakstīja

Par pirmo iemaksu.

SVEIKI, KASPAR. ES IESĀKU SADARBOTIES AR KOMPĀNIJU OPTEK. VIŅI PIEPRASA PIRMO IEMAKSU VEIKT 2000EUR APMĒRĀ. ES TĀ KĀ RAUSTOS TĀDU SUMMU MAKSĀT. JŪS MINAT KA PIETIEK AR 250EUR.

Visi komentāri (jaunā lapā)
 
 
 

 Pievienot jaunu komentāru!

Uzjautājiet jebko vai dalies pieredzē
Tu saņemsi detalizētus norādījumus pa e-pastu.