Binatex apskats - Kļuvu bagāts, izmantojot šo metodi, un tagad mēnesī pelnu vairāk nekā $10 000.
More information
Kaspars Ozols
28.06. 2018 16:00  | 

Kas ir Binatex <

Binatex ir bināro iespēju brokeris, kas tika izveidots 2015. gadā un pieder Binatex Group of Companies. Tas piedāvā tirdzniecību savā tīmekļa platformā un ļauj lietotājiem pārdot indeksus, valūtas, preces un akcijas.

FMETR regulē Binatex galvenā mītne atrodas Maskavā, Apvienotajā Karalistē, Māršala salā un Skotijā. Tā kā FMRRC ir nekomerciāla organizācija, to nekontrolē neviena valdība vai citas lielas finanšu pārvaldes iestādes.

Tīmekļa vietne piedāvā informāciju 15 dažādās valodās un tai ir tikai viena sertifikācija.

Kā tas darbojas?

Binatex apgalvo, ka ir uzticams bināro tirdzniecības iespēju partneris, un platforma ir izstrādāta, lai palīdzētu tirgotājiem nopelnīt peļņu par saviem darījumiem. Saskaņā ar Binatex teikto, pat minimālās investīcijas var palīdzēt jums pelnīt naudu.

Tas ir tas, kā jūs varat sākt lietot Binatex;

Pēc reģistrēšanās savā e-pastā jūs saņemsiet piekļuvi demo kontam, kura virtuālā vērtība ir 1000 ASV dolāri un kuru var izmantot, lai apmācītu reāllaika tirdzniecību. Pēc demo konta saņemšanas jūs visi esat iestatījis, lai saņemtu reālu kontu, kuram nepieciešams minimālais depozīts 10 ASV dolāru apmērā. Noguldījumus var veikt, izmantojot elektronisko norēķinu metodi.

Oficiālajai vietnei ir videoklipa "kā tas darbojas", kas var palīdzēt jaunajiem dalībniekiem saprast, kā darbojas tirdzniecības iespējas. Turklāt jūs varat arī atrast cilni "Strategies", kurā ir visa tirdzniecības informācija, kas jums jāzina, lai iegūtu maksimālu peļņu.

Binatex iezīmes

Dažas no Binatex galvenajām iezīmēm ir:

    • Bonuss - vietne piedāvā 100% bonusu ieguldītājiem, taču šo bonusu nevar atcelt bez nosacījumiem. Tiklīdz atteikuma pieprasījums ir apstiprināts, jums jāiegūst apgrozījums, kas ir 25 reizes lielāks par jūsu bonusa vērtību. • Aktīvi - tāpat kā visiem citiem bināro iespēju tirgotājiem, Binatex ir arī aktīvi; tomēr tās nav tik daudz, kā konkurenti. Tīmekļa vietnē ir pieejami tikai 50 aktīvi, kas pieejami tirdzniecībai, ieskaitot 39 valūtu pārus, 2 preces un 22 krājumus. • Biržas - Tas ļauj jums redzēt un kontrolēt to tirgotāju skaitu, kas aktīvi darbojas platformā. Tas arī ļauj izsekot atvērto darījumu skaitam. • Izņemšana - platforma piedāvā izņemšanas iespējas, kurām nepieciešama tāda pati metode, kāda tika izmantota depozīta veikšanai. • Mobilā lietotne - lietotāji var arī lejupielādēt mobilo lietotni, kas ļauj tiem piekļūt platformai savās mobilajās ierīcēs. • Pamācības - Binatex piedāvā apmācības video, kas ļauj iesācējiem saprast, kā darbojas bināro iespēju tirdzniecība. • Tirdzniecības līmeņi - Tirgotāji var pāriet no 1. līmeņa uz 10. Jūs varat labāk izmantot tirdzniecības iespējas, palielinoties jūsu līmenim.

Binatex Pros

    • Platforma piedāvā mācību videoklipus. • Tam ir demo konts, kas ļauj lietotājiem uzzināt tirdzniecības trikus. • Minimālais depozīta pieprasījums ir diezgan zems.

Binatex Cons

    • Nav nozīmīgas finanšu regulatīvās iestādes. • Ir daudz nosacījumu izņemšanai no apgrozības. • Klientu apkalpošana nedrīkst būt līdz zīmei, un tā var nebūt pieejama reālā laika tirdzniecībā. • Vietnei jābūt vispusīgākai un labāk organizētai.

Vai Binatex ir scam?

Platforma ir bijusi aptuveni kopš 2015. gada, bet līdz šai dienai tā autentiskums ir radījis jautājumus. Lietotāju pārskati ir gan apmierināti klienti, gan cilvēki, kuri to sauc par krāpniecību. Patiesībā platforma ir salīdzinoši jauna un tai ir daudz iespēju uzlaboties, taču šķiet, ka tā piedāvā daudzas noderīgas funkcijas.

Tomēr galvenās finanšu regulatīvās iestādes trūkums rada šaubas par platformas autentiskumu. Turklāt lielākajai daļai lietotāju ir sūdzības par atteikuma sistēmu, ko brokeris patiešām nav izskatījis.

Secinājums

Tā kā platforma ir bijusi apmēram dažus gadus, tāpēc to var uzskatīt par iespēju; tomēr ārkārtīgi svarīgi ir mēģināt sazināties ar tirgotāju, kurš ne tikai ir izmantojis platformu, bet ir veiksmīgi atsaukis līdzekļus. Vienmēr ir labs padoms, kā rīkoties piesardzīgi!

Reģistrēties - Dzīve ir pārāk īsa, lai būtu nabadzīgs. binatex, binatex scam, binārā tirdzniecības iespējas, binatex tirdzniecība, binatex forex trading
Start now

Trīs vienkārši soļi, lai sāktu tirdzniecību!

Manu metodi nevar pielietot visur. Lielākā daļa banku un brokeru nezin, ko tieši dara mana metode. Un pat, ja viņi par to zin, tad viņi nekad nekad to nepiedāvātu parastajiem cilvēkiem. Tieši tāpēc ir svarīgi izvēlēties uzticamu licencētu brokeri, kurā pelnīt naudu. Šie ir mani divi iecienītākie brokeri. Reģistrējies vienā no tiem vai pat abos. Abi piedāvā padomus un video pamācības - pilnīgi par brīvu.

Izmēģiniet stratēģiju demo versijā:

  Make Money Robot

Vienkāršs robots, kas automātiski izdara binārās izvēles, pat ja esat iesācējs
Mans ātrais padoms: Iesaku tirgoties ar valūtu pāriem, piemēram, EUR/USD vai CNY/USD.
Minimālā iemaksa: $200
 

  Ayrex

Advanced Binary Technologies Ltd
Progresīvs brokeris, kuram ir patiešām lielisks klientu atbalsta dienests un neliela minimālā iemaksa
Mans ātrais padoms: Brokerim ir bezmaksas demo versija un ļoti zema minimālā iemaksa
Minimālā iemaksa: $5
 
 


  etoro (77.219.3.*) rakstīja

vai akceptejat izveli?    Etoro

Sveiks! Gribu jautat vai akcepte ari “etoro” lapas izmantosanu? Jo neviena no Jusu iedotajiem nevaru pieklut...

  Valdemārs Plēve (77.219.4.*) rakstīja

Miljoni...    Nav.com

Man nepietiek ar 10k mēnesī. Vēlos, kādus 15m mēnesī.... Vai ir "metode", kas ražo 15m mēnesī, vai vairāk??

  Maris (91.200.64.*) rakstīja

Kā tas darbojas?

Sveiki,Kaspar!kā shi metode darbojas pelnīšanas man īsti nav skaidra cik iesākumā ir nauda jaiegulda?Cik bija minēts tad 200 eiro.

  Dace (80.89.73.*) rakstīja

par darbu    latvijas pasta LV-4729

kas tas par darbu un ka es varu nopelnit naudu sezot majas

  liga (212.3.195.*) rakstīja

sveiks    Binomo

sveisk kaspar. gribeju uzinat cik ilga laika nauda parskaitas uz manu kontu? un man ir velviens jautajums. cik ilgi savu nopelnito naudu es varu glabat Binomo konta,jo es viju atstajusi nelielu sumu,pec trim dienam iegajuieksa Binomo un tur tas naudinas vairak nebiaj kapec ta?

  Liga (89.201.116.*) rakstīja

Ka parskatit naudu us savu kontu.    Pelninaudu

Man ir divi jautajumi,cik ir pati mazaka summa ar kuru var sakt pelnit iemaksajot? Un nopelnito naudu ka var parskaitit uz savu kontu,kur tiesi jaiet un kas jadara lai nauda butu mana konta?

  Kārlis (80.89.73.*) rakstīja

Izņemt naudu    IQoption

Sakiet, lūdzu, caur kuru no piedāvātajām iespējām izdevīgāk izņemt peļņu, ja man ir swedbank?

  Aigars (80.89.74.*) rakstīja

Binomo

Vai kāds lieto šo brokera mājas lapu Binomo.com ?
Ja ir kāds kas lieto tad lūdzu sazinaties ar mani. tl 26329199

  Paula (212.3.195.*) rakstīja

Uzzināt.    Swedbank

Kā varētu sākt procesu?

  VALERIJS (90.141.64.*) rakstīja

Par pirmo iemaksu.

SVEIKI, KASPAR. ES IESĀKU SADARBOTIES AR KOMPĀNIJU OPTEK. VIŅI PIEPRASA PIRMO IEMAKSU VEIKT 2000EUR APMĒRĀ. ES TĀ KĀ RAUSTOS TĀDU SUMMU MAKSĀT. JŪS MINAT KA PIETIEK AR 250EUR.

Visi komentāri (jaunā lapā)
 
 
 

 Pievienot jaunu komentāru!

Uzjautājiet jebko vai dalies pieredzē
Tu saņemsi detalizētus norādījumus pa e-pastu.