Bitcoin btc - Kļuvu bagāts, izmantojot šo metodi, un tagad mēnesī pelnu vairāk nekā $10 000.
More information
Kaspars Ozols
14.09. 2017 21:17  | 

Vai jūs novērtēsit vietu, kur aizsargāt savus aktīvus, ja valdības un centrālas bankas to nekontrolē neatkarīgi no neregulārām neērtām tirgus tendencēm un krāpšanas vai glābšanas vai inflācijas? Vai mēs varam ērti veikt ieguldījumus, neuztraucoties par to, ka finanšu kontroles centra krišanas dēļ mēs varētu bankrotēt kādreiz?

To izveidoja anonīms nezināms programmētājs Satoshi Nakamoto, kas bija pirmā veida digitālā valūta gandrīz desmit gadus atpakaļ un kā pirmā decentralizētā valūta, tā ir kļuvusi ļoti populāra kriptogrāfijas tirgū.

Baltās grāmatas publicēšanas laikā Satoshi Nakamoto teica: "Mēs piedāvājam risinājumu, lai dubultotu izdevumu problēmu, izmantojot peer-to-peer tīklu. Tīkls laika marķē darījumus, tos pārslēdzot uz pastāvīgu ķēžu, kurā tiek izmantots hash balstīts pierādījums par darbu, veidojot ierakstu, kuru nevar mainīt, nepārstrādājot darba dokumentāciju. Garākā ķēde ne tikai liecina par notikumu secību lieciniekiem, bet pierāda, ka tas nāk no lielākā CPU jaudas padeves. Kamēr lielāko daļu CPU pilnvaru kontrolē mezgli, kuri nesadarbojas, lai uzbruktu tīklam, tie ģenerēs visgarākās ķēdes un uzbrucējus. Tīkls pati prasa minimālu struktūru. Ziņojumi tiek pārraidīti ar vislabāko pūles palīdzību, un mezgli var atstāt tīklu un pēc tam to atkal pievienoties pēc izvēles, pieņemot garāko darba ķēdi, kā pierādījumu tam, kas noticis, kamēr tie ir aizgājuši. "

Tā ir peer-to-peer sistēma, kas tika izlaista kā atklātā pirmkoda programmatūra, un līdz ar to darījumiem nav nepieciešama trešā puse vai starpnieks validācijai. Visi darījumi ar bitēniem tiek reģistrēti publiskajā digitālajā grāmatiņā, kas pazīstams kā Blockchain Network.

Pakāpeniski Bitcoin strauji kļūst arvien vairāk un vairāk pamatots kā pieņemama valūta vai maksāšanas līdzeklis visā pasaulē. Cilvēki zaudē ticību bankām un tradicionālajai papīra valūtai, ko tā tirgo. Ievērojamas investīciju firmas un finanšu organizācijas pēta šo ideju un jau ir sākušas nopirkt Bitcoin.

Plašsaziņas līdzekļi to runā vairāk nekā jebkad un katru dienu; vairākas valdības to legalizē un pieņem kā apmaiņas un maksājumu līdzekļus, pat to īstenojot citās finanšu operāciju jomās. Tā kā arvien vairāk cilvēku ticina bitēnam, vērtība pieaug, un šī digitālā valūta mūsdienās padara vēl lielāku pieprasījumu.

Priekšrocības

  1. Augsts drošības līmenis - Bitcoin piederības adresi var mainīt tikai īpašnieks. Neviens nevar nozagt bitikoites, ja vien viņiem nav fiziskas piekļuves lietotāja datoram, un viņi nosūta bitkonus savam kontam. Atšķirībā no tradicionālajām valūtas sistēmām, kur nepieciešama tikai daži autentifikācijas dati, lai piekļūtu finansēm, šai sistēmai ir nepieciešama fiziska piekļuve, kas padara to daudz vieglāk nozagt.
  2. Nav maksas avansa riski - kad tiek nosūtīti bitkīni, darījumu nevar mainīt. Tā kā Bitcoin īpašumtiesību adrese tiks nomainīta uz jauno īpašnieku, pēc tā maiņas nav iespējams atgriezties. Tā kā tikai jaunajam īpašniekam ir saistītā privātā atslēga, tikai viņš / viņa var mainīt monētu īpašumtiesības. Tas nodrošina, ka, saņemot bitēnu, nav nekādu risku.
  3. Ļoti zemi darījumu maksājumi - Bitcoinu sūtīšana un saņemšana prasa lietotājiem saglabāt Bitcoin klienta darbību un savienojumu ar citiem mezgliem. Būtībā, izmantojot Bitcoins, lietotāji būs ieguldījums tīklā un līdz ar to kopīgi apņemsies atļaut darījumus. Kopīgojot šo darbu, ievērojami samazināt darījumu izmaksas un tādējādi padarīt darījumu izmaksas par nenozīmīgām.

Trūkumi

  1. Augsta svārstīguma pakāpe - Bitcoin cenai ir liela nestabilitāte. Lai gan kriptogrāfijas valūtā ir augšupeja, tā joprojām ir riskanta. Labām valūtām ir zems volatilitātes līmenis, jo nestabila valūta vai tās pieņemšana kā maksājuma veids kļūst pārāk riskanta.
  2. Valdības noteikumi - ja valdība nolemj atzīt Bitcoin piederību nelikumīgai, var rasties problēmas. Pašlaik valdības nostāja par kriptokulturiem nav skaidra.
  3. Konkurence - citas kriptokultūras varētu nosūtīt Bitcoin vēsturē. Piedāvājot ātrākus darījumus, pilnīgu anonimitāti, uzglabāšanas vietu un citus uzlabojumus, Bitcoin varētu samazināt tirgus daļu.
  4. Pakalpojumu / produktu drošība - lai izmantotu Bitcoin, jums ir nepieciešams portfeļi, apmaiņas, maksājumu procesi utt. Ne visi no šiem pakalpojumiem ir ideāli droši.

Kur / Kā to iegādāties

Tā kā Bitcoin ir pirmā decentralizētā valūta, tā ir visvieglāk nopirkt. Pirmais solis ir iegūt digitālo seifu un pēc tam nopirkt bitkoinus, lai tos uzglabātu.

Dažās attīstītajās zemēs ir pieejami Bitcoin bankas automāti stratēģiskās vietās, kur jūs varat viegli iegādāties Bitcoin. Vēl viens veids, kā nopirkt, ir izmantot tiešsaistes apmaiņu, lai to iegādātos. Ar šo apmaiņu jūs varat norēķināties tieši ar savu kredītkarti.

Tirdzniecība ar Bitcoin

Daudzi tiešsaistes veikali tagad pieņem Bitcoin kā maksāšanas līdzekli. Dažiem, kas to nepieņem, atslābinieties, vienmēr to var apskatīt. Ir vietnes, kuras var izmantot jebkuram mazumtirgotājam kaut ko nopirkt internetā, pat ja viņi nepieņem bitēnas.

Jebkurā laikā, kad vēlaties veikt pirkumu tiešsaistē, vienmēr ir jāuzņemas pienākums pārbaudīt un apstiprināt, ka Bitcoin tiek pieņemts kā maksāšanas līdzeklis. Jūs būsiet pārsteigti, redzot, cik viegli būs jūsu tiešsaistes darījumi. Tirdzniecība Bitcoin (Bitcoin pirkšana un pārdošana) ir jautra un vienkārša, tas ne tikai jums iegūs, bet arī uzlabos digitālās valūtas stabilitāti.

Bitcoīnu uzglabāšana

Šis Bitcoin papīra seifs tiek dēvēts arī par "saldētavu", un tas ir drošākais no četriem Bitcoin kastītes veidiem, jo ​​tas ļauj saglabāt Bitcoin jebkurā vēlamā bezsaistes krātuves veidā neatkarīgi no datora, un tas nozīmē, ka hakeriem nav iespēja sasniegt savus līdzekļus un viņi nevar nozagt savu naudu.

Reģistrēties - Dzīve ir pārāk īsa, lai būtu nabadzīgs. bitcoin, btc, bitcoin priekšrocības, kā nopirkt bitcoīnu, kā uzglabāt bitcoīnu, volatilitāti, trūkumus, saldētavu
Start now

Trīs vienkārši soļi, lai sāktu tirdzniecību!

Manu metodi nevar pielietot visur. Lielākā daļa banku un brokeru nezin, ko tieši dara mana metode. Un pat, ja viņi par to zin, tad viņi nekad nekad to nepiedāvātu parastajiem cilvēkiem. Tieši tāpēc ir svarīgi izvēlēties uzticamu licencētu brokeri, kurā pelnīt naudu. Šie ir mani divi iecienītākie brokeri. Reģistrējies vienā no tiem vai pat abos. Abi piedāvā padomus un video pamācības - pilnīgi par brīvu.

Izmēģiniet stratēģiju demo versijā:

  Binary Option Robot

Šī programma var strādāt tavā vietā. :-) Vienīgais, ko vajag izdarīt ir uzinstalēt, piereģistrēties un veikt iemaksu. Robots pats pēc tam izanalizēs kā likt likmes un sākts to pats darīt Jūsu vietā.
Mans ātrais padoms: Es īpaši ieteiktu šo rīku priekš iesācējiem, jo vajag tikai ieslēgt datoru un programmu un tā pelna naudu Jūsu vietā.
Minimālā iemaksa: $250
 

  Make Money Robot

Vienkāršs robots, kas automātiski izdara binārās izvēles, pat ja esat iesācējs
Mans ātrais padoms: Iesaku tirgoties ar valūtu pāriem, piemēram, EUR/USD vai CNY/USD.
Minimālā iemaksa: $200
 
 


  etoro (77.219.3.*) rakstīja

vai akceptejat izveli?    Etoro

Sveiks! Gribu jautat vai akcepte ari “etoro” lapas izmantosanu? Jo neviena no Jusu iedotajiem nevaru pieklut...

  Valdemārs Plēve (77.219.4.*) rakstīja

Miljoni...    Nav.com

Man nepietiek ar 10k mēnesī. Vēlos, kādus 15m mēnesī.... Vai ir "metode", kas ražo 15m mēnesī, vai vairāk??

  Maris (91.200.64.*) rakstīja

Kā tas darbojas?

Sveiki,Kaspar!kā shi metode darbojas pelnīšanas man īsti nav skaidra cik iesākumā ir nauda jaiegulda?Cik bija minēts tad 200 eiro.

  Dace (80.89.73.*) rakstīja

par darbu    latvijas pasta LV-4729

kas tas par darbu un ka es varu nopelnit naudu sezot majas

  liga (212.3.195.*) rakstīja

sveiks    Binomo

sveisk kaspar. gribeju uzinat cik ilga laika nauda parskaitas uz manu kontu? un man ir velviens jautajums. cik ilgi savu nopelnito naudu es varu glabat Binomo konta,jo es viju atstajusi nelielu sumu,pec trim dienam iegajuieksa Binomo un tur tas naudinas vairak nebiaj kapec ta?

  Liga (89.201.116.*) rakstīja

Ka parskatit naudu us savu kontu.    Pelninaudu

Man ir divi jautajumi,cik ir pati mazaka summa ar kuru var sakt pelnit iemaksajot? Un nopelnito naudu ka var parskaitit uz savu kontu,kur tiesi jaiet un kas jadara lai nauda butu mana konta?

  Kārlis (80.89.73.*) rakstīja

Izņemt naudu    IQoption

Sakiet, lūdzu, caur kuru no piedāvātajām iespējām izdevīgāk izņemt peļņu, ja man ir swedbank?

  Aigars (80.89.74.*) rakstīja

Binomo

Vai kāds lieto šo brokera mājas lapu Binomo.com ?
Ja ir kāds kas lieto tad lūdzu sazinaties ar mani. tl 26329199

  Paula (212.3.195.*) rakstīja

Uzzināt.    Swedbank

Kā varētu sākt procesu?

  VALERIJS (90.141.64.*) rakstīja

Par pirmo iemaksu.

SVEIKI, KASPAR. ES IESĀKU SADARBOTIES AR KOMPĀNIJU OPTEK. VIŅI PIEPRASA PIRMO IEMAKSU VEIKT 2000EUR APMĒRĀ. ES TĀ KĀ RAUSTOS TĀDU SUMMU MAKSĀT. JŪS MINAT KA PIETIEK AR 250EUR.

Visi komentāri (jaunā lapā)
 
 
 

 Pievienot jaunu komentāru!

Uzjautājiet jebko vai dalies pieredzē
Tu saņemsi detalizētus norādījumus pa e-pastu.