Bitcoin ka pamatot si kriptvizuala ieraksta spradzienu - Kļuvu bagāts, izmantojot šo metodi, un tagad mēnesī pelnu vairāk nekā $10 000.
More information
Kaspars Ozols
01.11. 2017 13:43  | 

Jūs esat dzirdējuši par Bitcoin pēdējos gados: šī revolucionārā valūta, kas tiek apmainīta elektroniski un padara cilvēkus laimīgus visā pasaulē. Tā ir daļa no tā sauktajām kriptokultūrām, kuras ir paredzētas vienkāršām virtuālajām valūtām, tāpat kā parastajās valūtās, darījumos. Tie ir balstīti uz principu, ko sauc par kriptogrāfiju, un to var izmantot decentralizēti vai vienlīdzīgi. Pat ja vairāk un vairāk tiek izveidoti vairāki kriptvizuālo veidu veidi, ir jāzina, ka tie galvenokārt ir visi Bitcoin atvasinājumi.

Kas ir Bitcoin radītājs?

Līdz šim Bitcoin izcelsme ir ieskaujusi noslēpumus, it sevišķi tas, ka radītāji neko nedara, lai paceltu plīvuru. Persona, kas izveidoja šo kriptvulāciņu, ir tāda pseidonīms: Satoshi Nakamoto. Viņš apgalvo, ka ir 37 gadus vecs japāņu pilsonis. Bet līdz šim šī informācija vēl nav apstiprināta. Jāatzīmē, ka, neskatoties uz spekulācijām, daži vairāk neticami nekā citi, kas ir veikti, valūtas veidotāju identitāte joprojām ir slēpta.

Kā Bitcoin darbojas?

Ja jūs esat jauns Bitcoin pasaulē, nekas nav ļoti sarežģīts. Pēdējais ir galvenokārt programmatūra un tāpat kā jebkura programmatūra, tā būs jāinstalē datorā vai klēpjdatorā. Kad tas ir paveikts, viss, kas tev vajadzīgs, ir veikt pirkumus vai maksājumus no tā, ko sauc par "Bitcoin kuponu", ar tiem, kurus vēlaties; cilvēki, kuriem jūs iepriekš esat nosūtījis savas adreses. Lai to izdarītu, vienkārši ģenerējiet Bitcoin adresi. Šī adrese nav statiska un tiek atjaunota katrā operācijā. Katram apstiprinātajam darījumam, kuru veicat, tas tiks likumīgi reģistrēts "blokkašiņā", kas ir liela konta grāmata. Šī lielā grāmata par visas sistēmas caurspīdīgumu ir kopīga, publiski pieejama un no to izcelsmes izriet pēdējie visi darījumi, kas tika veikti un apstiprināti, pateicoties ieguves darbiem. Tāpat kā zināmās un lietotās valūtas, šī kriptvulāte tiek regulēta, lai ierobežotu jebkuru inflāciju. Šajā regulā automātiski tiek veikta sistēma, kas ļauj pakāpeniski ģenerēt naudu, vienlaikus ņemot vērā maksimālo slieksni, kas nedrīkst pārsniegt. Ir svarīgi atzīmēt, ka līdz šim nav tiesību aktu, kas regulētu bitkīnu izmantošanu.

Kādas ir Bitcoin priekšrocības?

Bitcoin ir daudzas priekšrocības, kas saistītas ar tā izmantošanu. Šie pēdējie padara šo valūtu par vienu no visizplatītākajām kriptogrāfijas valūtām.

 • Demokrātiska valūta: šai valūtai ir skaidra priekšrocība salīdzinājumā ar tradicionālajām valūtām, piemēram, eiro vai dolāru: tā darbību neregulē tāda struktūra kā centrālā banka. Tas regulē automātiski atbilstoši lietotāju vēlmēm. Pēdējiem nebūs iespējams saskarties ar nepatīkamiem pārsteigumiem, piemēram, pēkšņu un nekontrolētu monetāro kursu devalvāciju.
 • Pārredzama vadības sistēma. Kā minēts iepriekš, visi darījumi, kas veikti ar bitcoiņiem, rūpīgi tiek ierakstīti virsgrāmatā un tiek publiskoti visu acu priekšā. Tādējādi pat tad, ja šīs kriptokultūras lietotāju identitāte nav zināma, ja vien pēdējā nav norādīts citādi, pārredzamība ir visaugstākā.
 • Valūta, kas pielāgota tiešsaistes darījumiem: Pat tad, ja tradicionālo valūtu izmantošana internetā arvien vairāk tiek izmantota, tomēr to izmantošana var būt diezgan kaitinoša un dārga. Ar Bitcoiniem priekšrocība ir tā, ka tie nav izstrādāti fiziski, bet tieši internetā. Tas padara to tiešsaistes lietošanu vieglāku un drošāku, it īpaši valstīs, kur darījumi ar internetu vēl nav izstrādāti.
 • Pasaules valūta: fiziskajām valūtām ir ierobežota izmantojamība ierobežotā teritorijā, un to var regulēt vairāki ekonomiski, kā arī sociāli kultūras faktori. Savukārt bitikīni ir atbrīvoti no šī ierobežojuma, jo tie ir neitrāli un uz tiem neattiecas nekāda politika, izņemot lietotāju. Tā ir īsta revolūcija.
 • Valūta, kas aizsargā lietotājus: šī kriptvizuālā piedāvājuma darījumu anonimitāte ir dažādu lietotāju uzticamības un drošības garantija. Izveidotā kriptogrāfijas sistēma ļauj efektīvi cīnīties pret korupciju, viltošanu un uzupurēšanu.
 • Vēl izdevīgāka sistēma nekā tradicionālajām bankām: Kriptogrāfija ļauj konkrēti risināt banku uzticības trūkumu saviem klientiem. Tā ir sistēma, kas ir pēc iespējas pārredzama.
 • Īsi sakot, Bitcoin ir virtuālās naudas nākotne. Viņam ir kredīts ar daudzām priekšrocībām, kas aizvien vairāk un vairāk tiek izmantotas. Tās stiprās puses galvenokārt ir pārredzamība, drošība un pielāgošanās spēja. Neraugoties uz to, ir svarīgi atzīmēt, ka tai ir noteikti ierobežojumi, kurus joprojām var atrisināt, tiklīdz tā attīstās.

  Reģistrēties - Dzīve ir pārāk īsa, lai būtu nabadzīgs. Bitcoin, cryptomonnaies, sprādziens
  Start now

  Trīs vienkārši soļi, lai sāktu tirdzniecību!

  Manu metodi nevar pielietot visur. Lielākā daļa banku un brokeru nezin, ko tieši dara mana metode. Un pat, ja viņi par to zin, tad viņi nekad nekad to nepiedāvātu parastajiem cilvēkiem. Tieši tāpēc ir svarīgi izvēlēties uzticamu licencētu brokeri, kurā pelnīt naudu. Šie ir mani divi iecienītākie brokeri. Reģistrējies vienā no tiem vai pat abos. Abi piedāvā padomus un video pamācības - pilnīgi par brīvu.

  Izmēģiniet stratēģiju demo versijā:

    Make Money Robot

  Vienkāršs robots, kas automātiski izdara binārās izvēles, pat ja esat iesācējs
  Mans ātrais padoms: Iesaku tirgoties ar valūtu pāriem, piemēram, EUR/USD vai CNY/USD.
  Minimālā iemaksa: $200
   

    Binary Option Robot

  Šī programma var strādāt tavā vietā. :-) Vienīgais, ko vajag izdarīt ir uzinstalēt, piereģistrēties un veikt iemaksu. Robots pats pēc tam izanalizēs kā likt likmes un sākts to pats darīt Jūsu vietā.
  Mans ātrais padoms: Es īpaši ieteiktu šo rīku priekš iesācējiem, jo vajag tikai ieslēgt datoru un programmu un tā pelna naudu Jūsu vietā.
  Minimālā iemaksa: $250
   
   
  

    etoro (77.219.3.*) rakstīja

  vai akceptejat izveli?    Etoro

  Sveiks! Gribu jautat vai akcepte ari “etoro” lapas izmantosanu? Jo neviena no Jusu iedotajiem nevaru pieklut...

    Valdemārs Plēve (77.219.4.*) rakstīja

  Miljoni...    Nav.com

  Man nepietiek ar 10k mēnesī. Vēlos, kādus 15m mēnesī.... Vai ir "metode", kas ražo 15m mēnesī, vai vairāk??

    Maris (91.200.64.*) rakstīja

  Kā tas darbojas?

  Sveiki,Kaspar!kā shi metode darbojas pelnīšanas man īsti nav skaidra cik iesākumā ir nauda jaiegulda?Cik bija minēts tad 200 eiro.

    Dace (80.89.73.*) rakstīja

  par darbu    latvijas pasta LV-4729

  kas tas par darbu un ka es varu nopelnit naudu sezot majas

    liga (212.3.195.*) rakstīja

  sveiks    Binomo

  sveisk kaspar. gribeju uzinat cik ilga laika nauda parskaitas uz manu kontu? un man ir velviens jautajums. cik ilgi savu nopelnito naudu es varu glabat Binomo konta,jo es viju atstajusi nelielu sumu,pec trim dienam iegajuieksa Binomo un tur tas naudinas vairak nebiaj kapec ta?

    Liga (89.201.116.*) rakstīja

  Ka parskatit naudu us savu kontu.    Pelninaudu

  Man ir divi jautajumi,cik ir pati mazaka summa ar kuru var sakt pelnit iemaksajot? Un nopelnito naudu ka var parskaitit uz savu kontu,kur tiesi jaiet un kas jadara lai nauda butu mana konta?

    Kārlis (80.89.73.*) rakstīja

  Izņemt naudu    IQoption

  Sakiet, lūdzu, caur kuru no piedāvātajām iespējām izdevīgāk izņemt peļņu, ja man ir swedbank?

    Aigars (80.89.74.*) rakstīja

  Binomo

  Vai kāds lieto šo brokera mājas lapu Binomo.com ?
  Ja ir kāds kas lieto tad lūdzu sazinaties ar mani. tl 26329199

    Paula (212.3.195.*) rakstīja

  Uzzināt.    Swedbank

  Kā varētu sākt procesu?

    VALERIJS (90.141.64.*) rakstīja

  Par pirmo iemaksu.

  SVEIKI, KASPAR. ES IESĀKU SADARBOTIES AR KOMPĀNIJU OPTEK. VIŅI PIEPRASA PIRMO IEMAKSU VEIKT 2000EUR APMĒRĀ. ES TĀ KĀ RAUSTOS TĀDU SUMMU MAKSĀT. JŪS MINAT KA PIETIEK AR 250EUR.

  Visi komentāri (jaunā lapā)
   
   
   

   Pievienot jaunu komentāru!

  Uzjautājiet jebko vai dalies pieredzē
  Tu saņemsi detalizētus norādījumus pa e-pastu.