Blokchain tehnologija jau tiek izmantota logistika un trasta parvadajumos - Kļuvu bagāts, izmantojot šo metodi, un tagad mēnesī pelnu vairāk nekā $10 000.
More information
Kaspars Ozols
14.04. 2018 00:00  | 

Sinochem Group, kas ir Ķīnas lielākā un vadošā enerģijas, ķimikāliju, lauksaimniecības, nekustamo īpašumu un banku sektoru nodrošinātāja, pagājušajā nedēļā veiksmīgi veica pirmo naftas kravas pārvadājumu no Ķīnas līdz Austrālijai, izmantojot blokchain tehnoloģiju.

Turpinājums

Diemžēl nekāda sīkāka informācija par šo naftas pārvadājumu publikai nav tikusi sniegta, bet, kā vadošie Sinochem Group pārstāvji ziņo, šis naftas pārvadājums ir pasaulē pirmais, kurā tikusi izmantota blokchain tehnoloģija no visu startpnieku puses - sākot ar ražotāju un beidzot par pašu tirgotāju. Pēc šī veiksmīgā testa ticis zināms, ka tas nav bijis ne pirmais un ne vienīgais, šāda veida pārvadājumu tests, kurā izmantota blokchain tehnoloģija.

Blokchain sistēmas ieviešanas mēģinājumi jau 2017.gadā

Pirms pavisam neilga laika, 2017.gada decembrī, kādam jēlnaftas pārvadājumam no vidējiem austrumiem, tika izmantota tieši šī pati tehnoloģija. Sinochem Group pārstāvji ziņo, ka izmantojot blokchain tehnoloģiju savās ikdienas operācijās, kā arī palīdzot šo tehnoloģiju ieviest saviem partneriem, tā spēs ietaupīt no 30% līdz pat 40% izmaksu. Kā galveno labumu blokchain sistēmai, Sinochem Group pārstāvji min standartizāciju un vieglo pārskatāmību. Ja līdz šim, naftas produktu tirgus Ķīnā bija laikietilpīgs un prasīja daudz līdzekļu, lai visas puses vienotos un līgumi tiktu sastādīti adekvāti.

Tad tagad, izmantojot blokchain tehnoloģiju loģistikā un dažādos produktu pārvadājumos, visām pusēm ir daudz vieglāk redzēt - kur atrodas produkts, cik ilgi tas tiek uzglabāts, vai tam ir nodarīti kādi bojājumi, kā arī naudas saņemšanas laiks tiek samazināts teju uz pusi ātrāk.

Digitālā dokumentācija jeb kā blokchain atvieglo loģistiķu darbu

Mazāk papīru - vieglāks darbs. Un šo īso, taču trāpīgo frāzi sapratīs neviens vien cilvēks, kas strādājis pārvadājumu sfērā. Ienākot planšetēm un skārienjūtīgiem telefoniem, jau tā tika atvieglots šoferu un pārvadātāju darbs. Tāču, izmantojot telefonus un planšetes, lai slēgtu pārvadājuma līgumus, nepalīdzēja samazināt augstos krāpšanas risksus. Piemēram, ļoti bieži kravas auto šoferiem vai tankkuģiem nācās aizkavēties ar kravu uz robežām vai pārbaudes punktos, nesakārtotu vai nesaprotamu papīru dēļ. Tad, šoferiem nācās meklēt rokā visus parakstītos un saņemtos dokumentus. Vislabākajā gadījumā, šoferis varēja tikt sveikā atrodos vien pāris papīra gabalus. Sliktākajā - zvans bosam, zvans vietai, no kurienes saņemta krava un tā tālāk.

Taču, izmantojot blokchain tehnoloģiju, visa pieejamā informācija par kravu, šoferi un pat kravas auto, pieejama vien pāris sekunžu laikā. Un kas ir vēl parocīgāk - viss vienā, viegli pārskatāmā vietā. Doma aiz šīs tehnoloģijas ir pavisam vienkārša, taču ļoti svarīga nākotnes sadarbībām starp uzņēmumiem. Vienīgais veids, kā izveidot viegli pārskatāmu un drošu vietu dokumentiem, ir izveidojot vienu, decentralizētu sistēmu, kurai piekļut var tikai konkrētā biznesa partneri un iejauktās puses.

Gala vārds

Par blokchain tehnoloģiju mēs dzirdēsim vēl daudz un dikti, par to varat būt droši. Ideja, ka visa informācija tiek saglabāta nevis vienā datu bāzē vai datorā, bet gan pa sikiem gabaliņiem, starp simtiem datoru un datu bāzu, šķiet loģiska. Tieši šādā veidā neviens cilvēks, kas nav nekāda sakara ar konkrēto informāciju, nespēj brīvi piekļūt svarīgiem darījumiem un papīriem, tieši šīs “izmētētās informācijas dēļ”. Ja pirms tam, visi “puzles gabaliņi” jeb darījumu informācija atradās vienā vietā, tad tagad, šie “puzles gabaliņu” jeb darījumu informācija ir sadalīta simtiem sīkos gabaliņos. Un datori, kas glabā šo informāciju, nemaz nevar noteikt, no kurienes nāk vai tiek piegādāta šī informācija.

Reģistrēties - Dzīve ir pārāk īsa, lai būtu nabadzīgs. binārās opcijas, trading, nauda, blokchain, logistics, blokchain in logistics,
Start now

Trīs vienkārši soļi, lai sāktu tirdzniecību!

Manu metodi nevar pielietot visur. Lielākā daļa banku un brokeru nezin, ko tieši dara mana metode. Un pat, ja viņi par to zin, tad viņi nekad nekad to nepiedāvātu parastajiem cilvēkiem. Tieši tāpēc ir svarīgi izvēlēties uzticamu licencētu brokeri, kurā pelnīt naudu. Šie ir mani divi iecienītākie brokeri. Reģistrējies vienā no tiem vai pat abos. Abi piedāvā padomus un video pamācības - pilnīgi par brīvu.

Izmēģiniet stratēģiju demo versijā:

  Make Money Robot

Vienkāršs robots, kas automātiski izdara binārās izvēles, pat ja esat iesācējs
Mans ātrais padoms: Iesaku tirgoties ar valūtu pāriem, piemēram, EUR/USD vai CNY/USD.
Minimālā iemaksa: $200
 

  Ayrex

Advanced Binary Technologies Ltd
Progresīvs brokeris, kuram ir patiešām lielisks klientu atbalsta dienests un neliela minimālā iemaksa
Mans ātrais padoms: Brokerim ir bezmaksas demo versija un ļoti zema minimālā iemaksa
Minimālā iemaksa: $5
 
 


  etoro (77.219.3.*) rakstīja

vai akceptejat izveli?    Etoro

Sveiks! Gribu jautat vai akcepte ari “etoro” lapas izmantosanu? Jo neviena no Jusu iedotajiem nevaru pieklut...

  Valdemārs Plēve (77.219.4.*) rakstīja

Miljoni...    Nav.com

Man nepietiek ar 10k mēnesī. Vēlos, kādus 15m mēnesī.... Vai ir "metode", kas ražo 15m mēnesī, vai vairāk??

  Maris (91.200.64.*) rakstīja

Kā tas darbojas?

Sveiki,Kaspar!kā shi metode darbojas pelnīšanas man īsti nav skaidra cik iesākumā ir nauda jaiegulda?Cik bija minēts tad 200 eiro.

  Dace (80.89.73.*) rakstīja

par darbu    latvijas pasta LV-4729

kas tas par darbu un ka es varu nopelnit naudu sezot majas

  liga (212.3.195.*) rakstīja

sveiks    Binomo

sveisk kaspar. gribeju uzinat cik ilga laika nauda parskaitas uz manu kontu? un man ir velviens jautajums. cik ilgi savu nopelnito naudu es varu glabat Binomo konta,jo es viju atstajusi nelielu sumu,pec trim dienam iegajuieksa Binomo un tur tas naudinas vairak nebiaj kapec ta?

  Liga (89.201.116.*) rakstīja

Ka parskatit naudu us savu kontu.    Pelninaudu

Man ir divi jautajumi,cik ir pati mazaka summa ar kuru var sakt pelnit iemaksajot? Un nopelnito naudu ka var parskaitit uz savu kontu,kur tiesi jaiet un kas jadara lai nauda butu mana konta?

  Kārlis (80.89.73.*) rakstīja

Izņemt naudu    IQoption

Sakiet, lūdzu, caur kuru no piedāvātajām iespējām izdevīgāk izņemt peļņu, ja man ir swedbank?

  Aigars (80.89.74.*) rakstīja

Binomo

Vai kāds lieto šo brokera mājas lapu Binomo.com ?
Ja ir kāds kas lieto tad lūdzu sazinaties ar mani. tl 26329199

  Paula (212.3.195.*) rakstīja

Uzzināt.    Swedbank

Kā varētu sākt procesu?

  VALERIJS (90.141.64.*) rakstīja

Par pirmo iemaksu.

SVEIKI, KASPAR. ES IESĀKU SADARBOTIES AR KOMPĀNIJU OPTEK. VIŅI PIEPRASA PIRMO IEMAKSU VEIKT 2000EUR APMĒRĀ. ES TĀ KĀ RAUSTOS TĀDU SUMMU MAKSĀT. JŪS MINAT KA PIETIEK AR 250EUR.

Visi komentāri (jaunā lapā)
 
 
 

 Pievienot jaunu komentāru!

Uzjautājiet jebko vai dalies pieredzē
Tu saņemsi detalizētus norādījumus pa e-pastu.