Cik rentabla ir automatizeta bitcoin trading - Kļuvu bagāts, izmantojot šo metodi, un tagad mēnesī pelnu vairāk nekā $10 000.
More information
Kaspars Ozols
23.11. 2017 14:18  | 

Tirdzniecības robotu ierīce nav pierādījusi savu lietderību. Ar Bitcoin un Ether šajā brīdī ir cenu stabilitāte, taču, prognozējot savu turpmāko kustību (pieaugumu vai samazināšanos), neviens nevar noteikt, pat ne automātisku Bitcoin tirdzniecības sistēmu. Vēlamo mērķi var sasniegt tikai tad, ja programma reaģē īstajā laikā.

Kāds ir šo robotu darbības princips? Tie izmanto automatizētu tirdzniecības sistēmu, lai tirgotu ārvalsts nosaukumu, izmantojot tiešus savienojumus ar tiešsaistes apmaiņu. Minētajā tirdzniecībā viņi noteikti veic uzņēmējdarbību, ievērojot noteiktus noteikumus un uzraugot cenu kustību. Rodas jautājums, vai šīs sistēmas var būt rentablas? Atbildot, mēs nevaram būt pilnīgi droši, jo to apstiprina agri bagātie Bitcoiners.

Tirdzniecība dažādās biržās ir viens veids, kā padarīt šīs sistēmas rentablu. Pērcot visus bitēnas tirgū trešo valstu tirgos un atkārtoti novietojot tos uz jauniem tirgiem, kur tāds nebija, tas ir pavēris iespēju radīt jaunas, nevis sekot līdzi esošajām tendencēm, un tieši tas bija viens no pirmajiem tirdzniecības bot tehnoloģiju izmantotājiem.

Tehnoloģiju attīstība ir radījusi jaunu iespēju gūt peļņu, izmantojot automatizētu tirdzniecību, tāpēc starpbanku tirdzniecības nespēja nenozīmē, ka nav iespējams gūt peļņu. Izmantojot jaunas tehnoloģijas, peļņas gūšana balstās uz datoru izmantošanu, kas atšķirībā no cilvēkiem nav intuitīvi un neļauj paļauties uz baumām, bet tiem ir sarežģīta analīze, kas var būt sākumpunkts automātiskai tiešsaistes tirdzniecībai.

Botu tirdzniecības bāze bieži vien ir eksponenciāls mainīgais vidējais rādītājs. Sistēmas ir balstītas uz cenu izmaiņu uzraudzību un konkrētu cenu noteikšanu, kā arī komandu iestatīšanu pirkšanai vai pārdošanai, ja cena atbilst noteiktajiem kritērijiem. Liels tirdzniecības robotu trūkums ir tāds, ka tas nekad neatbild uz laiku, bet vienmēr ir pārāk vēlu, un tāpēc tika iekļauti daži uzlabojumi. Ar EMA tika uzlabojumi ar divkāršu un trīskāršu eksponenciālo kustības vidējo rādītāju.

Šobrīd nav iespējams atbildēt, vai tas ir izdevīgi, vai nē. Tas droši vien nav, ja vien jūs nevarat izstrādāt savus algoritmus, kas nepieciešami tirdzniecības robotu darbībai. Tomēr, tā kā ir pierādījumi veiksmīgai darbībai, daudzi tirgotāji izveido dažādas tiešsaistes veikalu programmas, piemēram: Butter Bot, kas piedāvā vienkāršu plug-in pārlūkprogrammā Chrome vai CryptoTrader, ar kuru palīdzību jūs varat iegūt jaunas iespējas, lai optimizētu savu tirdzniecības bot. .

Reģistrēties - Dzīve ir pārāk īsa, lai būtu nabadzīgs. Bitcoin, tirdzniecības sistēmas, apmaiņa, rentabilitāte
Start now

Trīs vienkārši soļi, lai sāktu tirdzniecību!

Manu metodi nevar pielietot visur. Lielākā daļa banku un brokeru nezin, ko tieši dara mana metode. Un pat, ja viņi par to zin, tad viņi nekad nekad to nepiedāvātu parastajiem cilvēkiem. Tieši tāpēc ir svarīgi izvēlēties uzticamu licencētu brokeri, kurā pelnīt naudu. Šie ir mani divi iecienītākie brokeri. Reģistrējies vienā no tiem vai pat abos. Abi piedāvā padomus un video pamācības - pilnīgi par brīvu.

Izmēģiniet stratēģiju demo versijā:

  Make Money Robot

Vienkāršs robots, kas automātiski izdara binārās izvēles, pat ja esat iesācējs
Mans ātrais padoms: Iesaku tirgoties ar valūtu pāriem, piemēram, EUR/USD vai CNY/USD.
Minimālā iemaksa: $200
 

  Binary Option Robot

Šī programma var strādāt tavā vietā. :-) Vienīgais, ko vajag izdarīt ir uzinstalēt, piereģistrēties un veikt iemaksu. Robots pats pēc tam izanalizēs kā likt likmes un sākts to pats darīt Jūsu vietā.
Mans ātrais padoms: Es īpaši ieteiktu šo rīku priekš iesācējiem, jo vajag tikai ieslēgt datoru un programmu un tā pelna naudu Jūsu vietā.
Minimālā iemaksa: $250
 
 


  etoro (77.219.3.*) rakstīja

vai akceptejat izveli?    Etoro

Sveiks! Gribu jautat vai akcepte ari “etoro” lapas izmantosanu? Jo neviena no Jusu iedotajiem nevaru pieklut...

  Valdemārs Plēve (77.219.4.*) rakstīja

Miljoni...    Nav.com

Man nepietiek ar 10k mēnesī. Vēlos, kādus 15m mēnesī.... Vai ir "metode", kas ražo 15m mēnesī, vai vairāk??

  Maris (91.200.64.*) rakstīja

Kā tas darbojas?

Sveiki,Kaspar!kā shi metode darbojas pelnīšanas man īsti nav skaidra cik iesākumā ir nauda jaiegulda?Cik bija minēts tad 200 eiro.

  Dace (80.89.73.*) rakstīja

par darbu    latvijas pasta LV-4729

kas tas par darbu un ka es varu nopelnit naudu sezot majas

  liga (212.3.195.*) rakstīja

sveiks    Binomo

sveisk kaspar. gribeju uzinat cik ilga laika nauda parskaitas uz manu kontu? un man ir velviens jautajums. cik ilgi savu nopelnito naudu es varu glabat Binomo konta,jo es viju atstajusi nelielu sumu,pec trim dienam iegajuieksa Binomo un tur tas naudinas vairak nebiaj kapec ta?

  Liga (89.201.116.*) rakstīja

Ka parskatit naudu us savu kontu.    Pelninaudu

Man ir divi jautajumi,cik ir pati mazaka summa ar kuru var sakt pelnit iemaksajot? Un nopelnito naudu ka var parskaitit uz savu kontu,kur tiesi jaiet un kas jadara lai nauda butu mana konta?

  Kārlis (80.89.73.*) rakstīja

Izņemt naudu    IQoption

Sakiet, lūdzu, caur kuru no piedāvātajām iespējām izdevīgāk izņemt peļņu, ja man ir swedbank?

  Aigars (80.89.74.*) rakstīja

Binomo

Vai kāds lieto šo brokera mājas lapu Binomo.com ?
Ja ir kāds kas lieto tad lūdzu sazinaties ar mani. tl 26329199

  Paula (212.3.195.*) rakstīja

Uzzināt.    Swedbank

Kā varētu sākt procesu?

  VALERIJS (90.141.64.*) rakstīja

Par pirmo iemaksu.

SVEIKI, KASPAR. ES IESĀKU SADARBOTIES AR KOMPĀNIJU OPTEK. VIŅI PIEPRASA PIRMO IEMAKSU VEIKT 2000EUR APMĒRĀ. ES TĀ KĀ RAUSTOS TĀDU SUMMU MAKSĀT. JŪS MINAT KA PIETIEK AR 250EUR.

Visi komentāri (jaunā lapā)
 
 
 

 Pievienot jaunu komentāru!

Uzjautājiet jebko vai dalies pieredzē
Tu saņemsi detalizētus norādījumus pa e-pastu.