Dash dsh - Kļuvu bagāts, izmantojot šo metodi, un tagad mēnesī pelnu vairāk nekā $10 000.
More information
Kaspars Ozols
14.09. 2017 21:41  | 

Šī atvērtā koda peer-to-peer digitālā valūta agrāk bija pazīstama kā Xcoin (tas ir atbrīvots nosaukums), un pēc tikai mēneša radīšanas nosaukums tika mainīts uz Darkcoin, bet tagad zināms ar vispārējo nosaukumu "Dash". To izveidoja datoru programmētājs Evans Duffields un Kyle Hāgens, kas pirms trim gadiem bija ilggadējs digitālās valūtas cienītājs, taču kopš tā laika ir ieguvis lielu popularitāti.

Tam ir daži nozīmīgi jauninājumi, no kuriem daži ir paredzēti, lai palielinātu anonimitāti, bet citi - ar mērķi uzlabot visu funkcionalitāti. Dash nodrošina visas svarīgās Bitcoin funkcijas, kas ir visbiežāk sastopamā kriptogrāfijas valūta, bet arī papildina vairāk. Tas var arī darīt to, ko Bitcoin nevar darīt, piemēram, Privātie darījumi, Tūlītēji darījumi un Decentralizēta pārvaldība. Pēdējais no tiem ir likts par Dash kā pirmo decentralizēto autonomo organizāciju.

Kompānija, kas strādāja kopā, lai izveidotu to, kopš tā laika ir pieaudzis, un tika novērota šī digitālā valūta, lai piedāvātu risinājumus mūsdienu problēmām, ar kurām saskaras kriptovaršu pasaulē, piemēram, lēnu apstiprināšanas laiku, bloku lieluma palielināšanu, decentralizētu pārvaldību.

Šī digitālā valūta izmanto divus posmus tās galvenajā arhitektūrā un ar šīm pilnvarām visu tīklu. Pirmais solis ietver Minerus; kuras uzdevums ir nodrošināt tīklu un rakstīt darījumus savā blokkainī. Bez tiem visa sistēma būs pilnīgi bezjēdzīga. Otrajā posmā ietilpst Masternodes vai galvenie lietotāja datori. Viņi strādā, lai nodrošinātu digitālās valūtas ciešāku digitālo funkciju.

Kopā iepriekšminētie divi posmi ir izšķiroši, ņemot kriptogrāfijas valūtu no nulles līdz augstumam, kuru mēs šodien redzam.

Tas ir taisnība, salīdzinot ar citām ievērojamām digitālajām valūtām, mazumtirgotāji vēl nav pieņēmuši Dash, taču daudzi neatkarīgi uzņēmumi to pieņems. Tas ir tāpēc, ka, ņemot vērā monetāro vērtību, tā ir viena no augstākajām pašreizējā tirgū, un tas ir liels impulss šīs digitālās valūtas nākotnes prognozēšanā.

Priekšrocības

  1. Daudzi tiešsaistes veikali un neatkarīgie mazumtirgotāji to pieņem kā darījumu līdzekli, un saraksts arvien pieaug katru dienu.
  2. Tas ir gatavs sekot digitālo valūtu attīstības tempam. Tas ir tāpēc, ka tā ir divpakāpju arhitektūra, kas pilnvaro sistēmu.
  3. Tas garantē lielāku anonimitāti nekā citas plaši pazīstamas kriptokultūras. Kad runa ir par personiskās informācijas un detaļu drošību, Dash ir viens no labākajiem.
  4. Ļoti zemas darījumu maksas, un tas piesaistīs vairāk investoru.
  5. Izmantojot galveno mezglu, lai uzlabotu tā funkcionalitāti, tiks nodrošināts, ka jūsu nauda netiks apvērsta vai izņemta.
  6. Palielināts darījumu ātrums, kad darījumi tiek pabeigti gandrīz nekavējoties.

Trūkumi

  1. Tas ir jauns tirgū (tikai četri gadi), un tik daudzi cilvēki vēl joprojām ir uzticējuši to kā drošu maksāšanas līdzekli. Bet sagaidāms, ka drīzumā tas mainīsies, jo arvien vairāk cilvēku iekļaus jauninājumus.
  2. Pašlaik nav oficiālas metodes, kā iegādāties šo digitālo valūtu tieši.

Kur / Kā to iegādāties

Pirmais Dash pirkšanas solis kā digitālā valūta ir Dash cash. Mēs runājam vairāk par labāko veida seifu, ko varat saņemt, un dažādiem mērķiem.

Nākamais solis ir tas, kur jūs pērkat valūtu, bet ļaujiet man ātri informēt, ka šī valūtas pirkšanas process var būt nedaudz grūts, it īpaši, ja esat jaunietis. Viens veids ir, ja jums jau pieder Bitcoin, to var vienkārši pārdot Dash attiecīgajās apmaiņas vietnēs.

Lūdzu, mēģiniet apstiprināt konkrētas apmaiņas vietnes reputāciju pirms to izmantošanas. Jūs varat uzņemt kādu brīdi un izlasīt iepriekšējo lietotāju pārskatu, lai palīdzētu jums to apstiprināt.

Vēl viens veids, kā iegādāties Dash, ir parastais pārskaitījums. Dažās attīstītajās valstīs ir Dash bankomāti. Šajās valstīs, piemēram, ASV, Kanādā, Brazīlijā vai Polijā, jūs varat ieiet vietējās bankās un vienkārši iemaksāt naudu par Dash pie tuvās vietas cenām. Šis pakalpojums ir pazīstams kā WallofCoins.

Pēdējais solis ir tā daļa, kurā jums ir jāpārvieto domēna valūta savā seifā. Atkal ir svarīgi, lai jūsu Dash monētas netiktu apmainītas, jo to var pazaudēt vai nozagt. Tiklīdz Dash monētas sasniedz savu maku, tagad esat lepns īpašnieks

Tirdzniecība ar domu

Atcerieties, ka jums nav viegli iegādāties Dash monētas savā seifā, tādēļ vislabāk ir rūpēties par to, kā jūs to plānojat. Pirms mēģināt tirdzniecību (pirkt vai pārdot vai apmainīties ar precēm un pakalpojumiem) vispirms ievērojiet tirgus tendences. Kad cenas ir paaugstinātas, tas ir labākais laiks pārdot, lai gūtu peļņu. Un pretēji, ja cenas ir zemas, jums vajadzētu arī zināt, ka varat nopirkt vairāk (ar saviem ieskatiem) un turpināt, līdz jūs varat pārdot par izdevīgu cenu.

Ir labas tiešsaistes apmaiņas, kur jūs varat piereģistrēties un sākt tirgot savas Dash monētas; viens no tiem ir AvaTrade. Ir daudzi citi, kurus varat uzzināt, veicot vienkāršu Google meklēšanu.

Drošības uzglabāšana

Ja jūs plānojat Dash valūtu uzglabāt īstermiņa vajadzībām, kāda veida seifs būs vispiemērotākais? Vienkārši izvēlieties interneta kuponu. Šī ir mobilā lietotne, kas ļauj veikt dažādus darījumus savā mobilajā tālrunī.

Bet ko jūs plānojat uzglabāt ilgtermiņā? Vislabāk ir iet uz aparatūras seifu. Tas ir sava veida seifs, kas dod jums pilnīgu kontroli pār jūsu ietaupījumiem. Privātie taustiņi ir ārkārtīgi jūsu, un, ja jūs to nezināt, tas paliks tur tik ilgi, cik vēlaties, bez bailēm to zaudēt.

Reģistrēties - Dzīve ir pārāk īsa, lai būtu nabadzīgs. domuzīme, dashpay, darkcoin, xcoin, bitcoin klons, bitcoin dakša, masternode, domuzīme galvenais mezgls, pērk dash, dshusd, dshbtc, domuzīme aukstā seifs
Start now

Trīs vienkārši soļi, lai sāktu tirdzniecību!

Manu metodi nevar pielietot visur. Lielākā daļa banku un brokeru nezin, ko tieši dara mana metode. Un pat, ja viņi par to zin, tad viņi nekad nekad to nepiedāvātu parastajiem cilvēkiem. Tieši tāpēc ir svarīgi izvēlēties uzticamu licencētu brokeri, kurā pelnīt naudu. Šie ir mani divi iecienītākie brokeri. Reģistrējies vienā no tiem vai pat abos. Abi piedāvā padomus un video pamācības - pilnīgi par brīvu.

Izmēģiniet stratēģiju demo versijā:

  Make Money Robot

Vienkāršs robots, kas automātiski izdara binārās izvēles, pat ja esat iesācējs
Mans ātrais padoms: Iesaku tirgoties ar valūtu pāriem, piemēram, EUR/USD vai CNY/USD.
Minimālā iemaksa: $200
 
 


  etoro (77.219.3.*) rakstīja

vai akceptejat izveli?    Etoro

Sveiks! Gribu jautat vai akcepte ari “etoro” lapas izmantosanu? Jo neviena no Jusu iedotajiem nevaru pieklut...

  Valdemārs Plēve (77.219.4.*) rakstīja

Miljoni...    Nav.com

Man nepietiek ar 10k mēnesī. Vēlos, kādus 15m mēnesī.... Vai ir "metode", kas ražo 15m mēnesī, vai vairāk??

  Maris (91.200.64.*) rakstīja

Kā tas darbojas?

Sveiki,Kaspar!kā shi metode darbojas pelnīšanas man īsti nav skaidra cik iesākumā ir nauda jaiegulda?Cik bija minēts tad 200 eiro.

  Dace (80.89.73.*) rakstīja

par darbu    latvijas pasta LV-4729

kas tas par darbu un ka es varu nopelnit naudu sezot majas

  liga (212.3.195.*) rakstīja

sveiks    Binomo

sveisk kaspar. gribeju uzinat cik ilga laika nauda parskaitas uz manu kontu? un man ir velviens jautajums. cik ilgi savu nopelnito naudu es varu glabat Binomo konta,jo es viju atstajusi nelielu sumu,pec trim dienam iegajuieksa Binomo un tur tas naudinas vairak nebiaj kapec ta?

  Liga (89.201.116.*) rakstīja

Ka parskatit naudu us savu kontu.    Pelninaudu

Man ir divi jautajumi,cik ir pati mazaka summa ar kuru var sakt pelnit iemaksajot? Un nopelnito naudu ka var parskaitit uz savu kontu,kur tiesi jaiet un kas jadara lai nauda butu mana konta?

  Kārlis (80.89.73.*) rakstīja

Izņemt naudu    IQoption

Sakiet, lūdzu, caur kuru no piedāvātajām iespējām izdevīgāk izņemt peļņu, ja man ir swedbank?

  Aigars (80.89.74.*) rakstīja

Binomo

Vai kāds lieto šo brokera mājas lapu Binomo.com ?
Ja ir kāds kas lieto tad lūdzu sazinaties ar mani. tl 26329199

  Paula (212.3.195.*) rakstīja

Uzzināt.    Swedbank

Kā varētu sākt procesu?

  VALERIJS (90.141.64.*) rakstīja

Par pirmo iemaksu.

SVEIKI, KASPAR. ES IESĀKU SADARBOTIES AR KOMPĀNIJU OPTEK. VIŅI PIEPRASA PIRMO IEMAKSU VEIKT 2000EUR APMĒRĀ. ES TĀ KĀ RAUSTOS TĀDU SUMMU MAKSĀT. JŪS MINAT KA PIETIEK AR 250EUR.

Visi komentāri (jaunā lapā)
 
 
 

 Pievienot jaunu komentāru!

Uzjautājiet jebko vai dalies pieredzē
Tu saņemsi detalizētus norādījumus pa e-pastu.