Dividenzu krajumi - Kļuvu bagāts, izmantojot šo metodi, un tagad mēnesī pelnu vairāk nekā $10 000.
More information
Kaspars Ozols
25.07. 2017 15:26  | 

Jauns investors ir viens no lielākajiem glitčiem, ka finanšu pasaulē ir daudz terminoloģiju. Viens no šādiem verbiage ir "Dividendes krājumi". Cerams, ka mēs varēsim vienkāršāk izskaidrot fundamentālos jēdzienus par ieguldījumiem dividenžu krājumos.

"Krājums" ir jebkura uzņēmuma īpašumtiesību sertifikāts un "daļa" ir īpašumtiesību sertifikāts konkrētā uzņēmumā. Ja ieguldītājs saka, ka viņam pieder krājumi, tas parasti attiecas uz viņa īpašumtiesībām vienā vai vairākās sabiedrībās. Dividendes ir peļņa, kuru sabiedrība ir sadalījusi akcionāriem. Vienkārši sakot, jūs saņemat samaksu par krājumu glabāšanu! Jo vairāk krājumu jums pieder, jo vairāk jums samaksās.

Kas ir dividenžu krājumi?

Dividenžu krājumi ir sabalansēta uzņēmuma akcionāru papildu akciju sadalīšana. Tas nozīmē, ka ieguldītāji saņem papildu akcijas no uzņēmuma akcijām, kad tā paziņo akciju dividendes.

Kā tiek izmaksātas dividendes?

Dividendes tiek izmaksātas skaidrā naudā vai dividenžu reinvestācijā. Ja jūs meklējat regulārus ienākumus, dodieties uz maksājumu skaidrā naudā. Citos gadījumos izvēlieties automātisku dividenžu reinvestīciju ilgtermiņa kapitāla pieaugumam. Šajā gadījumā jūs varat iegādāties papildu akcijas no uzņēmuma samaksātā naudas līdzekļa.

Lai saņemtu izmaksātās dividendes, ir četri svarīgi datumi, kas jāatceras ieguldītājam: Deklarēšanas datums: ir datums, kad Direktoru padome pārraida savu plānu izmaksāt dividendes. Ieraksta datums: ir datums, kad uzņēmums pārbauda savu ierakstu, lai noteiktu, kas tieši ir tā akcionāri.

Ex-Dividend Date: ir svarīgākais datums, uz kuru jāapsver. Šo datumu parasti nosaka krājumu 2 darījumiem pirms ieraksta datuma. Ja investors iegādājas akcijas pēc vai pēc dividendes datuma, viņš nesaņems dividendes.

Apmaksas datums: ir datums, kad uzņēmums faktiski piešķir dividendes.

Kad tiek izmaksātas dividendes?

Nav īpašu noteikumu, kas nosaka dividenžu maksājumus. Ņemot vērā iepriekš minēto, lielākā daļa uzņēmumu ievēro tradīcijas, katru ceturksni izmaksā akcionāriem dividendes, kas atbilst tiesiskajām saistībām sagatavot peļņas pārskatu reizi ceturksnī. Dažas korporācijas maksā vai nu katru gadu, vai pusgadu.

Dividenžu krājumu priekšrocības

Acīmredzama priekšrocība ir tā, ka jūs vienkārši saņemat samaksu par krājumu piederību. Kā paskaidrots, tos parasti izmaksā reizi ceturksnī, ko var izmantot kā ienākumu vai reinvestēšanas mērķi. ASV ienākumi no dividendēm tiek apliekami ar zemāku likmi nekā citos veidos, tādēļ lieliem nodokļu maksātājiem ir lielas priekšrocības. Par piesardzīgiem ieguldītājiem tas var būt laba zīme, ja uzņēmums spēj pastāvīgi deklarēt un izmaksāt dividendes.

Dividenžu krājumu trūkumi

Lai gan dividenžu krājumi ir mazāk riskanti, tiem var nebūt pietiekams potenciāls atlīdzību dažiem ieguldītājiem. Uzņēmumi parasti meklē mazāk cenu pieauguma par izaugsmi. Nodokļu likmes var palielināties, padarot dividenžu krājumus mazāk pievilcīgu gan uzņēmumam, gan ieguldītājiem. Uzņēmumi var novērst vai samazināt maksājumus jebkura iemesla dēļ, un jūs esat saņēmēja galā, kad maksājumi tiek samazināti kā akcionāri. Izmantojot šīs pamatzināšanas, jūsu dividenžu akciju izvēle būs daudz vienkāršāka!

Reģistrēties - Dzīve ir pārāk īsa, lai būtu nabadzīgs. Divi denti, divi krājumi, ex datums, izmaksāšanas datums, trūkumi dividendēs
Start now

Trīs vienkārši soļi, lai sāktu tirdzniecību!

Manu metodi nevar pielietot visur. Lielākā daļa banku un brokeru nezin, ko tieši dara mana metode. Un pat, ja viņi par to zin, tad viņi nekad nekad to nepiedāvātu parastajiem cilvēkiem. Tieši tāpēc ir svarīgi izvēlēties uzticamu licencētu brokeri, kurā pelnīt naudu. Šie ir mani divi iecienītākie brokeri. Reģistrējies vienā no tiem vai pat abos. Abi piedāvā padomus un video pamācības - pilnīgi par brīvu.

Izmēģiniet stratēģiju demo versijā:

  Binary Option Robot

Šī programma var strādāt tavā vietā. :-) Vienīgais, ko vajag izdarīt ir uzinstalēt, piereģistrēties un veikt iemaksu. Robots pats pēc tam izanalizēs kā likt likmes un sākts to pats darīt Jūsu vietā.
Mans ātrais padoms: Es īpaši ieteiktu šo rīku priekš iesācējiem, jo vajag tikai ieslēgt datoru un programmu un tā pelna naudu Jūsu vietā.
Minimālā iemaksa: $250
 

  Make Money Robot

Vienkāršs robots, kas automātiski izdara binārās izvēles, pat ja esat iesācējs
Mans ātrais padoms: Iesaku tirgoties ar valūtu pāriem, piemēram, EUR/USD vai CNY/USD.
Minimālā iemaksa: $200
 
 


  etoro (77.219.3.*) rakstīja

vai akceptejat izveli?    Etoro

Sveiks! Gribu jautat vai akcepte ari “etoro” lapas izmantosanu? Jo neviena no Jusu iedotajiem nevaru pieklut...

  Valdemārs Plēve (77.219.4.*) rakstīja

Miljoni...    Nav.com

Man nepietiek ar 10k mēnesī. Vēlos, kādus 15m mēnesī.... Vai ir "metode", kas ražo 15m mēnesī, vai vairāk??

  Maris (91.200.64.*) rakstīja

Kā tas darbojas?

Sveiki,Kaspar!kā shi metode darbojas pelnīšanas man īsti nav skaidra cik iesākumā ir nauda jaiegulda?Cik bija minēts tad 200 eiro.

  Dace (80.89.73.*) rakstīja

par darbu    latvijas pasta LV-4729

kas tas par darbu un ka es varu nopelnit naudu sezot majas

  liga (212.3.195.*) rakstīja

sveiks    Binomo

sveisk kaspar. gribeju uzinat cik ilga laika nauda parskaitas uz manu kontu? un man ir velviens jautajums. cik ilgi savu nopelnito naudu es varu glabat Binomo konta,jo es viju atstajusi nelielu sumu,pec trim dienam iegajuieksa Binomo un tur tas naudinas vairak nebiaj kapec ta?

  Liga (89.201.116.*) rakstīja

Ka parskatit naudu us savu kontu.    Pelninaudu

Man ir divi jautajumi,cik ir pati mazaka summa ar kuru var sakt pelnit iemaksajot? Un nopelnito naudu ka var parskaitit uz savu kontu,kur tiesi jaiet un kas jadara lai nauda butu mana konta?

  Kārlis (80.89.73.*) rakstīja

Izņemt naudu    IQoption

Sakiet, lūdzu, caur kuru no piedāvātajām iespējām izdevīgāk izņemt peļņu, ja man ir swedbank?

  Aigars (80.89.74.*) rakstīja

Binomo

Vai kāds lieto šo brokera mājas lapu Binomo.com ?
Ja ir kāds kas lieto tad lūdzu sazinaties ar mani. tl 26329199

  Paula (212.3.195.*) rakstīja

Uzzināt.    Swedbank

Kā varētu sākt procesu?

  VALERIJS (90.141.64.*) rakstīja

Par pirmo iemaksu.

SVEIKI, KASPAR. ES IESĀKU SADARBOTIES AR KOMPĀNIJU OPTEK. VIŅI PIEPRASA PIRMO IEMAKSU VEIKT 2000EUR APMĒRĀ. ES TĀ KĀ RAUSTOS TĀDU SUMMU MAKSĀT. JŪS MINAT KA PIETIEK AR 250EUR.

Visi komentāri (jaunā lapā)
 
 
 

 Pievienot jaunu komentāru!

Uzjautājiet jebko vai dalies pieredzē
Tu saņemsi detalizētus norādījumus pa e-pastu.