Dogegoin doge - Kļuvu bagāts, izmantojot šo metodi, un tagad mēnesī pelnu vairāk nekā $10 000.
More information
Kaspars Ozols
14.09. 2017 21:46  | 

Dogecoin, kā to sauc, ir viena no visstraujāk augošajām digitālajām valūtām pašreizējā kriptovarūza tirgū. Tā ir atklātā pirmkoda peer-to-peer kriptogrāfijas valūta, un pirms dažiem deviņiem gadiem tā tika ieviesta kā sava veida "joks valūta", bet ātri pieauga līdz slavai un tagad tai ir sava tiešsaistes kopiena. DOGE ir tā koda nosaukums vai segvārds.

To izveidoja Billy Markus, datoru programmētājs no Portland, Oregon, ASV. Sākotnēji viņš gribēja spēlēt savu profesiju, izveidojot jautru digitālo valūtu, kas konkurēs un visbeidzot pārsniegs kopējo Bitcoin daudzumu. Kopā ar Džeksonu Palmeru, kurš strādā pie Adobe sistēmām Sidnejā, Austrālija veica milzīgus panākumus un beidzot paziņoja, ka Dogecoin tīkls turpinās ražot nenoteiktu Dogecoin valūtu.

Oficiāli Dogecoin izveide tika ieskaitīta Jackson Palmer, un viņa vēlāk paziņoja par "atvaļinājumu" no dogecoin kopienas.

Tas tika raksturots pēc Bitcoin, jo tas izmanto publiskās atslēgas kriptogrāfiju, kas ļauj lietotājam ģenerēt gan publisku, gan privātu kriptogrāfisku atslēgu kā pāri. Lietotājs pēc tam var izsniegt savu publisko atslēgu, neuztraucoties par kiberdraudu, jo ir nepieciešama tikai privātā atslēga, lai iegūtu jebkādu piekļuvi jau šifrētai informācijai. Publiskā atslēga darbojas kā adrese, uz kuru viņš vai viņa var sazināties Dogecoin ziņā citiem lietotājiem vai mezgliem, bet privātā atslēga, kas pieejama tikai lietotājam, ir kā PIN, kas apstiprina darījumus.

Kaut arī sākotnēji Dogecoin tīkls bija kiberuzbrukuma upuris, kad tīkla uzlaušanas laikā tika nozagtas miljoniem monētu, tas jau sen atveseļojies, un tas jūs interesēs, lai to uzzinātu tirdzniecības apjoma ziņā, Dogecoin ir leapfrogged daudz citu ievērojamu digitālās valūtas pašreizējā tirgū.

Analizējot to salīdzinājumā ar citām digitālajām valūtām, tā ražošana ir gandrīz visaugstākā, vairāk nekā simts miljards no tā jau ir ievestas, un tiek lēsts, ka katru gadu tiks iegūti vairāk nekā pieci miljardi. Ir daudz Dogecoin kopienas locekļu un daudzi citi citu digitālo valūtu locekļi pievienojas savai kopienai.

Priekšrocības

  1. Tā ir viena no ļoti drošām digitālajām valūtām, kas pieejamas kriptovelances tirgū, jo tā darbojas, pamatojoties uz darba shēmas pierādījumu.
  2. Tas ir skriptu pamatā esoša digitālā valūta, kas nozīmē, ka tas ļauj veidot "apvienotu ieguvi" kopā ar dažām citām saderīgām digitālajām valūtām. Tas nozīmē, ka tas ir energoefektīvs (tajā pašā laikā var pārbaudīt darījumus ar vairākiem kriptovakances modeļu veidiem) un vairāk finansiālu atlīdzību.
  3. Ātrāks laiks, lai pabeigtu bloku (ātrāks apstiprināšanas laiks), kas var paātrināt darījumus.
  4. Šī ir viena no vienkāršākajām digitālajām valūtām raktuvēm, un Dogecoin kopiena (veltīta kopiena) ir viena no labākajām, jo ​​ik stundu pievienojas jauni dalībnieki.
  5. Ir zemāka darījuma maksa.
  6. Piemērots mazākiem darījumiem.

Trūkumi

  1. Tās pašreizējā vērtība ir zemāka salīdzinājumā ar citām nozīmīgām ciparu valūtām.
  2. Spēle ir salīdzinoši jauna, un tādēļ daudzi no viņiem ir nedaudz skeptiski par ticības uzskatu, jo viņi uzskata, ka tas varētu būt nestabils.
  3. Kopējā tīkla drošība nav tik spēcīga kā citās tautas digitālajās valūtās.
  4. Mazāki pārdevēji un mazumtirgotāji pašlaik pieņem Dogecoin.

Kur / Kā to iegādāties

Pamatā ir divi veidi, kā nopirkt Dogecoins, izmantojot Dogecoin jaucējkrānu, un tieši iegādājoties digitālo valūtu. Ar Dogecoin iegūšana par brīvu ir iespējama, izmantojot pirmo metodi; viss, kas jums jādara, ir vienkārši ievadīt savu Dogecoin adresi un pēc tam turpināt atrisināt captcha. Tas viss, jo tas var dot jums vienu līdz pieciem Dogecoins par brīvu.

Otra metode tiek pirkta no tiešsaistes apmaiņas, kur jūs varat izmantot savu kredītkarti, lai to iegādātos. Viens tiešsaistes apmaiņas piemērs ir WeSellDoges. Viss, kas jums jādara, lai nopirktu no šādas tiešsaistes apmaiņas, ir piegādāt savu e-pasta adresi un pabeigt vienkāršu e-pasta adreses verifikāciju.

Bet dažos citos gadījumos, kad lietotājs vēlas nopirkt Dogecoins ļoti lielā daudzumā, viņiem vispirms ir jāiegādājas Bitcoin, un pēc tam jāmaina Bitcoins par Dogecoins, izmantojot atbilstošu tiešsaistes apmaiņu, kas var palīdzēt ar apmaiņu.

Tirdzniecība ar Dogecoin

Tā ir ļoti laba ideja, ja vispirms rūpīgi iepazīstieties ar statistiku, tirgus struktūrām un digitālās valūtas pamattehnoloģiju, pirms tās ieguldīsit. Šobrīd tā vērtība nav tikpat liela kā citu laikabiedru, bet, ja jūs gaida, ka cena pieaugs, jūs nekad nevarēsiet no tā gūt peļņu.

Pēc tam, kad esat apstiprinājis, ka jums ir Dogecoin seifs, nākamais solis ir meklēt Dogecoin tirdzniecības tirgu. Viens piemērs ir Coinbase, kas ir ļoti cienījama, jo jūs būsiet pārliecināts, ka jūs neesat sajukuši.

Pēc tam, kad esat iegādājies suvenīru savā makā, meklējiet apmaiņas mājas tiešsaistē, kur jūs varat iegādāties un pārdot savas monētas vai tos apmainīt ar citām lietām, kas jums var būt nepieciešamas. Lūdzu, esiet uzmanīgi, izvēloties maiņas māju.

Dogecoin glabāšana

Izveidojiet mobilo vai tīmekļa kaseti un, lūdzu, droši šifrējiet to, lai aizsargātu savas monētas. Izveidojiet paroli un pārliecinieties, vai dublējat datus, ja rodas datora avārija.

Reģistrēties - Dzīve ir pārāk īsa, lai būtu nabadzīgs. dogecoin, doge, meme, kriptogrāfijas valūta, zemas darījumu maksas, dogecoin jaucējkrāns, tirdzniecības doge, web kase, get dogecoin, testu kriptogrāfijas tirdzniecība, token monēta
Start now

Trīs vienkārši soļi, lai sāktu tirdzniecību!

Manu metodi nevar pielietot visur. Lielākā daļa banku un brokeru nezin, ko tieši dara mana metode. Un pat, ja viņi par to zin, tad viņi nekad nekad to nepiedāvātu parastajiem cilvēkiem. Tieši tāpēc ir svarīgi izvēlēties uzticamu licencētu brokeri, kurā pelnīt naudu. Šie ir mani divi iecienītākie brokeri. Reģistrējies vienā no tiem vai pat abos. Abi piedāvā padomus un video pamācības - pilnīgi par brīvu.

Izmēģiniet stratēģiju demo versijā:

  Make Money Robot

Vienkāršs robots, kas automātiski izdara binārās izvēles, pat ja esat iesācējs
Mans ātrais padoms: Iesaku tirgoties ar valūtu pāriem, piemēram, EUR/USD vai CNY/USD.
Minimālā iemaksa: $200
 
 


  etoro (77.219.3.*) rakstīja

vai akceptejat izveli?    Etoro

Sveiks! Gribu jautat vai akcepte ari “etoro” lapas izmantosanu? Jo neviena no Jusu iedotajiem nevaru pieklut...

  Valdemārs Plēve (77.219.4.*) rakstīja

Miljoni...    Nav.com

Man nepietiek ar 10k mēnesī. Vēlos, kādus 15m mēnesī.... Vai ir "metode", kas ražo 15m mēnesī, vai vairāk??

  Maris (91.200.64.*) rakstīja

Kā tas darbojas?

Sveiki,Kaspar!kā shi metode darbojas pelnīšanas man īsti nav skaidra cik iesākumā ir nauda jaiegulda?Cik bija minēts tad 200 eiro.

  Dace (80.89.73.*) rakstīja

par darbu    latvijas pasta LV-4729

kas tas par darbu un ka es varu nopelnit naudu sezot majas

  liga (212.3.195.*) rakstīja

sveiks    Binomo

sveisk kaspar. gribeju uzinat cik ilga laika nauda parskaitas uz manu kontu? un man ir velviens jautajums. cik ilgi savu nopelnito naudu es varu glabat Binomo konta,jo es viju atstajusi nelielu sumu,pec trim dienam iegajuieksa Binomo un tur tas naudinas vairak nebiaj kapec ta?

  Liga (89.201.116.*) rakstīja

Ka parskatit naudu us savu kontu.    Pelninaudu

Man ir divi jautajumi,cik ir pati mazaka summa ar kuru var sakt pelnit iemaksajot? Un nopelnito naudu ka var parskaitit uz savu kontu,kur tiesi jaiet un kas jadara lai nauda butu mana konta?

  Kārlis (80.89.73.*) rakstīja

Izņemt naudu    IQoption

Sakiet, lūdzu, caur kuru no piedāvātajām iespējām izdevīgāk izņemt peļņu, ja man ir swedbank?

  Aigars (80.89.74.*) rakstīja

Binomo

Vai kāds lieto šo brokera mājas lapu Binomo.com ?
Ja ir kāds kas lieto tad lūdzu sazinaties ar mani. tl 26329199

  Paula (212.3.195.*) rakstīja

Uzzināt.    Swedbank

Kā varētu sākt procesu?

  VALERIJS (90.141.64.*) rakstīja

Par pirmo iemaksu.

SVEIKI, KASPAR. ES IESĀKU SADARBOTIES AR KOMPĀNIJU OPTEK. VIŅI PIEPRASA PIRMO IEMAKSU VEIKT 2000EUR APMĒRĀ. ES TĀ KĀ RAUSTOS TĀDU SUMMU MAKSĀT. JŪS MINAT KA PIETIEK AR 250EUR.

Visi komentāri (jaunā lapā)
 
 
 

 Pievienot jaunu komentāru!

Uzjautājiet jebko vai dalies pieredzē
Tu saņemsi detalizētus norādījumus pa e-pastu.