Ethereum classic etc - Kļuvu bagāts, izmantojot šo metodi, un tagad mēnesī pelnu vairāk nekā $10 000.
More information
Kaspars Ozols
14.09. 2017 21:59  | 

Es zinu, ka jūs, iespējams, varētu sajaukt, jo ir digitālā valūta, kas pazīstama kā Ethereum, un tagad - Ethereum classic? Kāpēc viņiem ir kopīgs nosaukums? Vai viņi tiešām atšķiras viens no otra? Nu, redzēsim.

Ethereum Classic ir digitālā valūta, kas ir atvērtā koda vai publiskā izplatītā skaitļošanas platforma, kuras darbības pamatā ir "viedā līguma" funkcionalitāte. Ir arī vērts pieminēt, ka tas ir balstīts uz blokadzīvēm, pamatojoties uz publisko digitālo virsgrāmatu.

Tas netika izveidots tikai pirms diviem gadiem, un tā attīstība joprojām ir aktīva. Lai palīdzētu saprast, kāpēc tā kopīgoja parasto nosaukumu ar citu digitālo valūtu, šī īsā vēsture palīdzēs jūsu zināšanām.

Kad Ethereum (vēl viena kriptogrāfijas valūta) tika izveidota, bija maz domstarpību par DAO (decentralizētas autonomas organizācijas) cieto dakšiņu, kuras mērķis ir nodrošināt investoru vērstu riska kapitāla fondu. Daži jaunās Ethereum kopienas locekļi vienojās par Ethereum fondu, savukārt citi nepiekrita.

Dalībnieki, kas nepiekrita, pilnībā noraidīja forking metodi, pamatojoties tikai uz filozofiskiem apsvērumiem. Un tā kā lietotāji jau bija ETH priekšā dakšai, viņiem joprojām bija tāda pati summa pēc dakša. Tieši tā kā jauna digitālā valūta, Ethereum Classic, piedzima pēc tehnisko eksāmenu nokārtošanas un nokārtošanas. Viņi apgalvoja, ka blokshēms vienmēr paliks nemainīgs, tāpēc viņi izvēlējās izmantot Ethereum nelokāmo versiju, un tas ir tas, kas mums šodien ir kā Ethereum klasika.

Šī digitālā valūta arī ļauj izpildīt skriptus, izmantojot starptautisku lietotāja datora tīklu, ko sauc par mezgliem. Tas ir saistīts ar Ethereum Virtual Machine (EVM) izmantošanu.

Tas darbojas, lai nodrošinātu vērtēšanas marķieri, kas pazīstams kā "klasiskais ēteris", kurš ir nododams no viena dalībnieka citam un ko var glabāt digitālā seifā. "Klasiskais ēteris" tiek izmantots, lai apbalvotu dalībnieku mezglus matemātisko problēmu risināšanai kā digitālās valūtas ieguves līdzeklis.

Iekšējais darījumu cenu noteikšanas mehānisms savā blokveida tīklā saucas par GAS, un tai ir daudzas funkcijas, tostarp surogātpasta novēršana tīklā, kā arī jaunu pieprasījumu piešķiršanas monētu piešķiršana.

Priekšrocības

  1. Nodrošina nemainīguma priekšrocības - blockchain vienmēr paliks nemainīgs. Tas ir garantija, ka tā vienmēr paliks biznesā bez ārējām manipulācijām.
  2. Ethereum klasiskais blokshēms ir arī izturīgs pret minerālu konsensu
  3. Darījumu maksa ir ievērojami zema, un tas ir faktors, kas piesaistīs investorus visā pasaulē.

Trūkumi

  1. Pirms tam Ethereum atnāca, tāpēc daudzi cilvēki ir izvēlējušies Ethereum kā uzvarētāju dēlī.
  2. Par tīkla drošības nestabilitāti ir bažas par tīkla drošību.
  3. Pašlaik nav aktīva lietotāju bāzes.
  4. Nav aktīvs pamats, lai finansētu vai koordinētu savu bloku shēmu.
  5. Daži tiek uzskatīti par bīstamiem, un pastāv bažas, ka tīkls drīz crash.

Kur / Kā to iegādāties

Metode 1. Iegādājieties ļoti bieži kriptogrāfijas valūtu, piemēram, Bitcoin, Litscoin vai pat Ethereum. Tad jūs dodaties uz apmaiņas vietni, piemēram, Changelly Exchange vai kādu citu, un nomainiet to Ethereum classic valūtu (ETH), dodot tām savu populāro monētu. Tas ir vieglākais un drošākais veids, kā to iegūt.

Metode 2- Jūs varat iegādāties to tieši no Etherum classic miner ar savu fiat valūtu.

3. metode. Varat to iegādāties arī no tirdzniecības platformas. Ir tie, kuriem jau ir Ethereum klasika un kuri vēlas tos pārdot kā tirdzniecības līdzekli.

Iepriekš minētās metodes būs dzīvotspējīgas tikai tad, ja jums jau būs gatavs ETH seifs. Tad arī atcerieties, ka savas monētas ir pārsūtītas uz savu maku, kas ir tad, kad varat pārliecinoši pateikt, ka tās ir jūsu.

Tirdzniecība ar to

Kaut arī tirgū tas ir diezgan jauns, daudzi cilvēki un diezgan nedaudz tiešsaistes apmaiņas apšaubīja tā derīgumu, viss ir mainījies, jo lielākā tiešsaistes Ethereum apmaiņa to pievienoja savam tirgum.

Tāpēc rūpīgi meklējiet cienījamu apmaiņas vietni, reģistrējieties vietnē, finansējiet savu kontu un turpiniet to tirdzniecību. Cita reputanta apmaiņa ietver Coinone, Bitfinex, Kraken, Yobit un tā tālāk.

Ethereum Classic uzglabāšana

Patiesība ir tāda, ka Ethereum Classic lietotāji var izvēlēties no dažādām iespējām; kaut arī daži ir labāki par citiem. Tas viss ir atkarīgs no personīgās izvēles un izvēles starp programmatūras vai aparatūras iespējām.

ETH īslaicīgai uzglabāšanai vislabāk ir izmantot programmatūras seifu, piemēram, mobilo vai tīmekļa kaseti. Šis kabatas veids ir piemērots arī, lai uzglabātu ļoti mazu ETH vērtības.

Bet, lai ilglaicīgi uzglabātu un uzglabātu lielu ETH vērtību, lūdzu, apsveriet iespēju izmantot aparatūras seifu, jo tas nodrošinās, ka jūsu ienākumi paliek neskarti un bez jebkādas trauksmes, kas saistītas ar noklusēšanu.

Reģistrēties - Dzīve ir pārāk īsa, lai būtu nabadzīgs. ethereum classic, oriģināls ethereum, ETH ETC, ethereum klasiskā starpība, DAO, cietā dakša, ethereum hack, ETC lietotāju bāze, oriģināla blokshēma, programmatūras seifs, datortehnikas seifs
Start now

Trīs vienkārši soļi, lai sāktu tirdzniecību!

Manu metodi nevar pielietot visur. Lielākā daļa banku un brokeru nezin, ko tieši dara mana metode. Un pat, ja viņi par to zin, tad viņi nekad nekad to nepiedāvātu parastajiem cilvēkiem. Tieši tāpēc ir svarīgi izvēlēties uzticamu licencētu brokeri, kurā pelnīt naudu. Šie ir mani divi iecienītākie brokeri. Reģistrējies vienā no tiem vai pat abos. Abi piedāvā padomus un video pamācības - pilnīgi par brīvu.

Izmēģiniet stratēģiju demo versijā:

  Make Money Robot

Vienkāršs robots, kas automātiski izdara binārās izvēles, pat ja esat iesācējs
Mans ātrais padoms: Iesaku tirgoties ar valūtu pāriem, piemēram, EUR/USD vai CNY/USD.
Minimālā iemaksa: $200
 
 


  etoro (77.219.3.*) rakstīja

vai akceptejat izveli?    Etoro

Sveiks! Gribu jautat vai akcepte ari “etoro” lapas izmantosanu? Jo neviena no Jusu iedotajiem nevaru pieklut...

  Valdemārs Plēve (77.219.4.*) rakstīja

Miljoni...    Nav.com

Man nepietiek ar 10k mēnesī. Vēlos, kādus 15m mēnesī.... Vai ir "metode", kas ražo 15m mēnesī, vai vairāk??

  Maris (91.200.64.*) rakstīja

Kā tas darbojas?

Sveiki,Kaspar!kā shi metode darbojas pelnīšanas man īsti nav skaidra cik iesākumā ir nauda jaiegulda?Cik bija minēts tad 200 eiro.

  Dace (80.89.73.*) rakstīja

par darbu    latvijas pasta LV-4729

kas tas par darbu un ka es varu nopelnit naudu sezot majas

  liga (212.3.195.*) rakstīja

sveiks    Binomo

sveisk kaspar. gribeju uzinat cik ilga laika nauda parskaitas uz manu kontu? un man ir velviens jautajums. cik ilgi savu nopelnito naudu es varu glabat Binomo konta,jo es viju atstajusi nelielu sumu,pec trim dienam iegajuieksa Binomo un tur tas naudinas vairak nebiaj kapec ta?

  Liga (89.201.116.*) rakstīja

Ka parskatit naudu us savu kontu.    Pelninaudu

Man ir divi jautajumi,cik ir pati mazaka summa ar kuru var sakt pelnit iemaksajot? Un nopelnito naudu ka var parskaitit uz savu kontu,kur tiesi jaiet un kas jadara lai nauda butu mana konta?

  Kārlis (80.89.73.*) rakstīja

Izņemt naudu    IQoption

Sakiet, lūdzu, caur kuru no piedāvātajām iespējām izdevīgāk izņemt peļņu, ja man ir swedbank?

  Aigars (80.89.74.*) rakstīja

Binomo

Vai kāds lieto šo brokera mājas lapu Binomo.com ?
Ja ir kāds kas lieto tad lūdzu sazinaties ar mani. tl 26329199

  Paula (212.3.195.*) rakstīja

Uzzināt.    Swedbank

Kā varētu sākt procesu?

  VALERIJS (90.141.64.*) rakstīja

Par pirmo iemaksu.

SVEIKI, KASPAR. ES IESĀKU SADARBOTIES AR KOMPĀNIJU OPTEK. VIŅI PIEPRASA PIRMO IEMAKSU VEIKT 2000EUR APMĒRĀ. ES TĀ KĀ RAUSTOS TĀDU SUMMU MAKSĀT. JŪS MINAT KA PIETIEK AR 250EUR.

Visi komentāri (jaunā lapā)
 
 
 

 Pievienot jaunu komentāru!

Uzjautājiet jebko vai dalies pieredzē
Tu saņemsi detalizētus norādījumus pa e-pastu.