Ethereum eth - Kļuvu bagāts, izmantojot šo metodi, un tagad mēnesī pelnu vairāk nekā $10 000.
More information
Kaspars Ozols
14.09. 2017 22:04  | 

Ethereum blokshēma ir vērsta uz koda izpildi, kas nepieciešami, lai programmētu decentralizētu lietojumprogrammu. Ethereum blokshēmā minerāņi neiegūst Ethereum monētas; Drīzāk viņi strādā, lai nopelnītu "Ether", kas ir kriptogrāfijas simbols, kas pilnvaro tīklu. Tas ir viens solis, kas pārsniedz kriptogrāfijas valūtu, ko var izmantot tikai tirdzniecībai, un to lieto izstrādātāji, lai tie varētu maksāt par darījumu veiktajiem maksājumiem un citiem pakalpojumiem Ethereum tīklā.

Visiem blokadženieriem ir iespēja apstrādāt kodus, ne visi to var darīt plaši. Bet Ethereum izceļas ar to, ka tas neaprobežojas tikai ar dažām operācijām, piemēram, ar citiem blokshēmiem, tas iet tālāk, dodot iespēju izstrādātājiem izveidot jebkādas darbības, ko viņi kādreiz vēlas. Izstrādātāji var izmantot Ethereum, lai izveidotu tūkstošiem citu dažādu lūgumu, kas sniedzas tālāk par to, ko mēs esam redzējuši iepriekš.

Ethereum ir arī viena svarīga funkcija, kas saistīta ar digitālajām valūtām - viedo līgumu. Kas ir gudrs līgums? Vienīgais līgums, kas ir gudrs, ir tas, ko jūs domājat? Nu, viedais līgums ir tikai frāze, ko lieto, aprakstot datora kodus, kas var atvieglot naudas, īpašuma, akciju, satura un praktiski visu, kas ir vērtība, apmaiņu. In blockchain tīklā viedais līgums ir datorprogramma, kas darbojas automātiski, ja ir izpildīti noteikti nosacījumi. Viedie līgumi tiek izpildīti tieši tā, kā tie ir ieprogrammēti, bez jebkādas izbeigšanas, dīkstāves un krāpšanas iespēju vai trešās puses iejaukšanās. "Ethereum blockchain ir dažas ārkārtas iespējas. Viens no tiem ir tas, ka jūs varat veidot gudrus līgumus. Tas ir veids, kā tas izklausās. Tas ir līgums, kas pats izpilda un līgums izpilda izpildi, vadību, izpildi un maksājumu "

Daži ir nosaukuši Ethereum "nākamo internetu". Apskatot līdzīgi, "blockchain" vai sabiedrība bez atļaujas bloķēt ķēdes protokolus var uzskatīt par primitīvāku versiju, kas varētu kļūt par nobriedušu "Value of the Internet". Šāda sabiedriskā lietderība kādu brīdi varētu nodrošināt līdzīgi izvietotu arhitektūru, lai paplašinātu informācijas internetu vai internetu, kā mēs to šodien pazīstam, lai sniegtu visu veidu finanšu un nefinanšu darījumu pakalpojumus.

Ja internetā decentralizēta pieeja informācijai, tādējādi palielinot piekļuvi saziņas līdzekļiem, redzesloks par blokchainu ir tas, ka tas decentralizēsies un mazinās šķēršļus uzticības veidošanai un darījumiem digitālajā pasaulē.

Radītājs un izgudrotājs Vitaliks Buterins rakstīja: "Bitcoin tika veidots kā vienkāršs pasta pārsūtīšanas protokols SMTP. Tas ir protokols, kas ir ļoti labs vienā konkrētā uzdevumā. Tas ir noderīgi naudas pārskaitīšanai, bet tas nav veidots kā pamatsloks jebkura veida protokoliem, kas tiks izveidoti uz augšu. "Buterin piezīmēs runāja par nepieciešamību pēc plašākas tehnoloģijas, kas atkārtoja funkcionalitāti Turing-pilnīgas programmēšanas valodas tādā veidā, kas būtu tik spēcīgs, lai aprakstītu jebkuru blokchainu lietojumprogrammu, kuru varētu veidot. Viņš vēlāk piebilda: "Ethereum nav īpašības; tai vienkārši ir programmēšanas valoda. "

Priekšrocības

  1. Tas ir daudzfunkcionāls (kā maksāšanas līdzeklis un kā programmēšanas valoda).
  2. Secured Network, jo tā izmanto šifrēšanu.
  3. Tas ir pārredzams, jo darījumi tiek ierakstīti publiskajā digitālajā grāmatiņā.
  4. Tas izmanto konfidencialitātes funkciju.
  5. Var ietaupīt daudz laika, naudas un centienus, vienlaikus sinhronizējot jūsu sistēmas ar bloku tīklu.

Trūkumi

  1. Pašlaik lielākais izaicinājums vēl ir sasniegts: mērogojamība.
  2. Tā kā spēle ir jauna, tas tikai uzlabo savu popularitāti kriptogrāfijas tirgū.
  3. Lai veiktu darījumus, valūtas izmantošanai ir nepieciešama "Gas". Tas nozīmē, ka, ja jūs izmantojat savu pilnvaru jebkuram darījumam, tā vietā, lai bagātinātu savu tīklu, tas bagātina Ethereum tīklu.

šeit / Kā to iegādāties

Tas ir tāpat kā visas citas digitālās valūtas, jo jums tas ir jāiegādājas, izmantojot tiešsaistes apmaiņu. Dažas tiešsaistes apmaiņas, kuras varat izmantot, ir Kraken, Dvīņi vai Bitstamp. Viņi ir cienījamas apmaiņas ar nevainojamu ierakstu.

Tātad, kad esat izvēlējies apmaiņu, jums ir jāizveido savs konts. Iespējams, jums būs jāpārbauda konts. Kad tas ir izdarīts, jums būs jāiegulda fiat valūta, lai iegādātos ETH monētas, un pēc tam izņemiet Ethet savā Ethereum maciņā.

Tirdzniecība ar Ethereum

Šis process prasīs arī izmantot tiešsaistes tirdzniecības platformu vai apmaiņu. Dažus jūs varat meklēt, izmantojot parastu interneta meklēšanu. Bet apmaiņa, kuru izvēlēsieties, tiks noteikta atkarībā no tā, kur jūs dzīvojat, personas priekšrocības vai valdības likumi.

Daži, ja ne visi apmaiņas ļaus jums tieši iegādāties Etheru pretēji dažām citām digitālajām valūtām, no kurām vispirms būs jāpērk Bitcoin, un pēc tam ļaujiet tiem apmainīt Ethers.

Kad esat veiksmīgi minējis apmaiņu, reģistrējiet un finansējiet savu kontu ar fiat valūtu, un pēc tam varat turpināt samaksāt par precēm un pakalpojumiem ar iegādātajiem Ethero žetoniem.

Ethereum uzglabāšana

Ar Ethereum pamatā ir divi drošākie veidi, kā glabāt Etheres: papīra kabatas portfeļus vai aparatūras kabatas portfeļus.

Papīra portfeļus sauc arī par aukstā uzglabāšanu, un tie ir piemēroti īstermiņa darījumiem, bet tie nav īsti ideāli piemēroti ilgtermiņa glabāšanai. Ar papīra kabatām, jums nav jāuztraucas par datora kļūmēm.

Ar aparatūras kabatām ir ļoti grūti kļūt par datoru, jo daudzi to izvēlas digitālo valūtu ilgtermiņa glabāšanai.

Reģistrēties - Dzīve ir pārāk īsa, lai būtu nabadzīgs. ethereum blockchain, viedie līgumi, ETH vs BTC, ethereum bitcoin atšķirība, decentralizētie līgumi, programmēšanas valodu maksājumi, pierādījums par dalību, ETH tirdzniecība, etherum uzglabāšana, geth, ropsten, viedo līgumu plānošana
Start now

Trīs vienkārši soļi, lai sāktu tirdzniecību!

Manu metodi nevar pielietot visur. Lielākā daļa banku un brokeru nezin, ko tieši dara mana metode. Un pat, ja viņi par to zin, tad viņi nekad nekad to nepiedāvātu parastajiem cilvēkiem. Tieši tāpēc ir svarīgi izvēlēties uzticamu licencētu brokeri, kurā pelnīt naudu. Šie ir mani divi iecienītākie brokeri. Reģistrējies vienā no tiem vai pat abos. Abi piedāvā padomus un video pamācības - pilnīgi par brīvu.

Izmēģiniet stratēģiju demo versijā:

  Make Money Robot

Vienkāršs robots, kas automātiski izdara binārās izvēles, pat ja esat iesācējs
Mans ātrais padoms: Iesaku tirgoties ar valūtu pāriem, piemēram, EUR/USD vai CNY/USD.
Minimālā iemaksa: $200
 

  Binary Option Robot

Šī programma var strādāt tavā vietā. :-) Vienīgais, ko vajag izdarīt ir uzinstalēt, piereģistrēties un veikt iemaksu. Robots pats pēc tam izanalizēs kā likt likmes un sākts to pats darīt Jūsu vietā.
Mans ātrais padoms: Es īpaši ieteiktu šo rīku priekš iesācējiem, jo vajag tikai ieslēgt datoru un programmu un tā pelna naudu Jūsu vietā.
Minimālā iemaksa: $250
 
 


  etoro (77.219.3.*) rakstīja

vai akceptejat izveli?    Etoro

Sveiks! Gribu jautat vai akcepte ari “etoro” lapas izmantosanu? Jo neviena no Jusu iedotajiem nevaru pieklut...

  Valdemārs Plēve (77.219.4.*) rakstīja

Miljoni...    Nav.com

Man nepietiek ar 10k mēnesī. Vēlos, kādus 15m mēnesī.... Vai ir "metode", kas ražo 15m mēnesī, vai vairāk??

  Maris (91.200.64.*) rakstīja

Kā tas darbojas?

Sveiki,Kaspar!kā shi metode darbojas pelnīšanas man īsti nav skaidra cik iesākumā ir nauda jaiegulda?Cik bija minēts tad 200 eiro.

  Dace (80.89.73.*) rakstīja

par darbu    latvijas pasta LV-4729

kas tas par darbu un ka es varu nopelnit naudu sezot majas

  liga (212.3.195.*) rakstīja

sveiks    Binomo

sveisk kaspar. gribeju uzinat cik ilga laika nauda parskaitas uz manu kontu? un man ir velviens jautajums. cik ilgi savu nopelnito naudu es varu glabat Binomo konta,jo es viju atstajusi nelielu sumu,pec trim dienam iegajuieksa Binomo un tur tas naudinas vairak nebiaj kapec ta?

  Liga (89.201.116.*) rakstīja

Ka parskatit naudu us savu kontu.    Pelninaudu

Man ir divi jautajumi,cik ir pati mazaka summa ar kuru var sakt pelnit iemaksajot? Un nopelnito naudu ka var parskaitit uz savu kontu,kur tiesi jaiet un kas jadara lai nauda butu mana konta?

  Kārlis (80.89.73.*) rakstīja

Izņemt naudu    IQoption

Sakiet, lūdzu, caur kuru no piedāvātajām iespējām izdevīgāk izņemt peļņu, ja man ir swedbank?

  Aigars (80.89.74.*) rakstīja

Binomo

Vai kāds lieto šo brokera mājas lapu Binomo.com ?
Ja ir kāds kas lieto tad lūdzu sazinaties ar mani. tl 26329199

  Paula (212.3.195.*) rakstīja

Uzzināt.    Swedbank

Kā varētu sākt procesu?

  VALERIJS (90.141.64.*) rakstīja

Par pirmo iemaksu.

SVEIKI, KASPAR. ES IESĀKU SADARBOTIES AR KOMPĀNIJU OPTEK. VIŅI PIEPRASA PIRMO IEMAKSU VEIKT 2000EUR APMĒRĀ. ES TĀ KĀ RAUSTOS TĀDU SUMMU MAKSĀT. JŪS MINAT KA PIETIEK AR 250EUR.

Visi komentāri (jaunā lapā)
 
 
 

 Pievienot jaunu komentāru!

Uzjautājiet jebko vai dalies pieredzē
Tu saņemsi detalizētus norādījumus pa e-pastu.