Lasiet lietotāju atsauksmes un vērtējumus par Hydra - Brokeri ar demo versijām 2019
More information
Kaspars Ozols
08.08. 2017 21:05  | 

Hydra ir jaunākā tirdzniecības programmatūra, kas pārdod binārās iespējas. Hidra radītāji sola jums radīt 5000 $ dienā, un viņi saka, ka šī programmatūra ir bezmaksas.

Kas ir Ābrahams Epšteins?

Mr Abraham, iespējams, ir bijušais Facebook darbinieks. Tomēr mēs neatradām nekādu informāciju par viņu, izņemot to, ko piedāvā hydraapp.biz. Beigās, Abraham kungs ir nekas vairāk kā veidots personāls, kura lomu spēlēja aktieris. Tas ir iemesls, kāpēc mēs to jau uzskatām par fiktīvu piedāvājumu.

Kā darbojas Hidra lietojumprogramma?

Iespējams, Hydra lietojumprogramma analizē daudz datu un, pamatojoties uz savāktajiem datiem, veic tirdzniecību atsevišķi. Ja programmatūra atpazīst mājienu, ka tirdzniecība varētu kļūt nepareiza, tā nekavējoties noved pie cita tirdzniecības, bet pretējā virzienā. Jebkurš pieredzējis tirgotājs zinās, ka nav iespējams veikt šo darbu.

Nav iespējams pārtraukt tirdzniecību, jo atdeves likme nav 100%, bet gan 75% -80%. Vienkārši dariet matemātiku, un jūs sapratīsiet, ka ar 80% atdeves likmi, jūs nevarat veikt ieguldījumu, zaudēt, un pēc tam veikt divkāršotu ieguldījumu un atgūt visu naudu.

Atrast satraucošas lietas!

Simboliski, Mr Abraham pieprasa 7 labāko finanšu analītiķi, kas veido 7 komandas, kas analizē datu plūsmu un tendences un publicē to tiešsaistē. Neattiecas uz šo prasību, jo neviens neiesniedz šādu noderīgu informāciju tiešsaistē, lai ikviens to varētu redzēt.

Esiet drošs, ka nav tādas lietas kā garantēta peļņa, vismaz ne tad, ja runa ir par tirdzniecību ar bināriem. Tādēļ jums nevajadzētu ticēt viņu apgalvojumam, ka viņi garantē jums 5000 ASV dolāru dienā.

Mēs sapratām, ka mēs esam saistīti ar scam, kad mēs dzirdējām viņu prasību, apgalvojot, ka viņu programmatūra tirgo 7 dienas nedēļā. Kā jūs varat izvietot darījumus 7 dienas nedēļā, ja tirgus ir slēgts nedēļas nogalē?

Vairāk satraucošas lietas!

Reklāmas video laikā mēs redzējām, ka Abraham finansē viņa kontu 250 dolāru apmērā un veic tirdzniecību, taču problēma ir tā, ka mēs neredzējām apgalvotās programmatūras nosaukumu. Kā mēs varam zināt, ka tas ir Hydra App?

Kas notiek, reģistrējoties vietnē hydraapp.biz?

Tiklīdz reģistrējat kontu, jūs tiekat novirzīts uz citu lapu, kurā viņi parādīs, kā viens no saviem biedriem 3 dienu laikā nopelnīja 15 340 dolāru. Viņu izdarītā kļūda ir tāda, ka viņi parāda līdzsvaru starp šo tā saukto tirgotāju līdzsvaru, neuzliekot nekādus darījumus vai vispār neizmantojot programmatūru. Tas ir tas, ko mēs saucam par viltus liecību.

Scam!

Sākumā viņi lūdz jums finansēt savu kontu ar 250 ASV dolāriem.

Tad viņi liek domāt, ka jūs esat atbildīgs par savu naudu, bet neesat. Paturiet prātā, ka, pat ja jūs finansējat savu kontu, brokeris ir tas, kurš kontrolē savu naudu, nevis jūs!

Atcerieties, kā viņi teica, ka jūs jebkurā laikā varat atsaukt jebkādu naudas summu? Tas ir nepareizs paziņojums. Jūs nevarēsiet izņemt naudu no regulētiem brokeri vismaz 2 līdz 3 dienām - tas ir parastais laiks, kas jums jāgaida. Nelietojiet par šo meli!

Hydra App Scam apskats - secinājums!

Pamatojoties uz mūsu padziļinātu izpēti, mēs secinājām, ka Hydra App ir nekas vairāk kā krāpnieks, un mēs ceram, ka jūs netiksat par trikiem, ko viņi ir izmantojuši nevainīgiem cilvēkiem!

Reģistrēties - Dzīve ir pārāk īsa, lai būtu nabadzīgs. Tirdzniecības programmatūra, binārās iespējas, fiktīvs piedāvājums, scam, Abraham Epstein, Hydra App
Start now

Trīs vienkārši soļi, lai sāktu tirdzniecību!

Manu metodi nevar pielietot visur. Lielākā daļa banku un brokeru nezin, ko tieši dara mana metode. Un pat, ja viņi par to zin, tad viņi nekad nekad to nepiedāvātu parastajiem cilvēkiem. Tieši tāpēc ir svarīgi izvēlēties uzticamu licencētu brokeri, kurā pelnīt naudu. Šie ir mani divi iecienītākie brokeri. Reģistrējies vienā no tiem vai pat abos. Abi piedāvā padomus un video pamācības - pilnīgi par brīvu.

Izmēģiniet stratēģiju demo versijā:

  Make Money Robot

Vienkāršs robots, kas automātiski izdara binārās izvēles, pat ja esat iesācējs
Mans ātrais padoms: Iesaku tirgoties ar valūtu pāriem, piemēram, EUR/USD vai CNY/USD.
Minimālā iemaksa: $200
 
 


  etoro (77.219.3.*) rakstīja

vai akceptejat izveli?    Etoro

Sveiks! Gribu jautat vai akcepte ari “etoro” lapas izmantosanu? Jo neviena no Jusu iedotajiem nevaru pieklut...

  Valdemārs Plēve (77.219.4.*) rakstīja

Miljoni...    Nav.com

Man nepietiek ar 10k mēnesī. Vēlos, kādus 15m mēnesī.... Vai ir "metode", kas ražo 15m mēnesī, vai vairāk??

  Maris (91.200.64.*) rakstīja

Kā tas darbojas?

Sveiki,Kaspar!kā shi metode darbojas pelnīšanas man īsti nav skaidra cik iesākumā ir nauda jaiegulda?Cik bija minēts tad 200 eiro.

  Dace (80.89.73.*) rakstīja

par darbu    latvijas pasta LV-4729

kas tas par darbu un ka es varu nopelnit naudu sezot majas

  liga (212.3.195.*) rakstīja

sveiks    Binomo

sveisk kaspar. gribeju uzinat cik ilga laika nauda parskaitas uz manu kontu? un man ir velviens jautajums. cik ilgi savu nopelnito naudu es varu glabat Binomo konta,jo es viju atstajusi nelielu sumu,pec trim dienam iegajuieksa Binomo un tur tas naudinas vairak nebiaj kapec ta?

  Liga (89.201.116.*) rakstīja

Ka parskatit naudu us savu kontu.    Pelninaudu

Man ir divi jautajumi,cik ir pati mazaka summa ar kuru var sakt pelnit iemaksajot? Un nopelnito naudu ka var parskaitit uz savu kontu,kur tiesi jaiet un kas jadara lai nauda butu mana konta?

  Kārlis (80.89.73.*) rakstīja

Izņemt naudu    IQoption

Sakiet, lūdzu, caur kuru no piedāvātajām iespējām izdevīgāk izņemt peļņu, ja man ir swedbank?

  Aigars (80.89.74.*) rakstīja

Binomo

Vai kāds lieto šo brokera mājas lapu Binomo.com ?
Ja ir kāds kas lieto tad lūdzu sazinaties ar mani. tl 26329199

  Paula (212.3.195.*) rakstīja

Uzzināt.    Swedbank

Kā varētu sākt procesu?

  VALERIJS (90.141.64.*) rakstīja

Par pirmo iemaksu.

SVEIKI, KASPAR. ES IESĀKU SADARBOTIES AR KOMPĀNIJU OPTEK. VIŅI PIEPRASA PIRMO IEMAKSU VEIKT 2000EUR APMĒRĀ. ES TĀ KĀ RAUSTOS TĀDU SUMMU MAKSĀT. JŪS MINAT KA PIETIEK AR 250EUR.

Visi komentāri (jaunā lapā)
 
 
 

 Pievienot jaunu komentāru!

Uzjautājiet jebko vai dalies pieredzē
Tu saņemsi detalizētus norādījumus pa e-pastu.