Ieguldijumi valutas ar binaro iespeju - Kļuvu bagāts, izmantojot šo metodi, un tagad mēnesī pelnu vairāk nekā $10 000.
More information
Kaspars Ozols
24.10. 2017 22:27  | 

Populāra finanšu ieguldījumu metode, kas pieejama ikvienam, kam ir dators ar piekļuvi internetam, ti, bināri risinājumi ir lielisks veids, kā iegūt bagātību. Valūtu pāri ir visizplatītākie opciju instrumenti, kam ir daudzu cilvēku nepārtraukta interese. Izlasiet mūsu īsu rokasgrāmatu valūtu pāriem un uzziniet, kas pāriem ir vērts ieguldīt 2017. un 2018. gadā.

Sāksim ar to, kas ir valūtas pāris. Tā ir sava veida korelācija starp divām valūtām, un to maiņas kursa starpība ļauj nopelnīt naudu no pārdošanas vai pirkumiem. Izmantojot pamatkursus un kursa virziena tehniskos rādītājus, mēs varam gūt peļņu. Investori, kuri zina, kā nopelnīt naudu, izvēlas visstabilākos un stabilākos pārus, padarot viņiem vieglāk paredzēt kursu un tādējādi mazināt neveiksmīgu ieguldījumu risku. Tas arī nozīmē, ka mēs varam nopelnīt gan šāda kursa izaugsmi, gan samazināšanos, un vienmēr pastāv iespēja nopelnīt, atšķirībā no pērkot akcijas brokeru birojā, kurā mēs nopelnīsim tikai tad, kad to likmes palielināsies. Tieši tāpēc ir svarīgi izvēlēties labu valūtas pāri tirdzniecībai, un visinteresantākie ir zemāk.

Ja esat iesācējs tirgotājs, mēs ļoti iesakām pārdot tā dēvēto galveno pāru, ti, lielo uzņēmumu. Tie ir pasaules lielākās valūtas, piemēram, ASV dolārs, Lielbritānijas sterliņu mārciņa, Eiro, Japānas jena un vairāki citi. Piemēram, USD / JPY valūtu pāris ir viens no populārākajiem pāriem pasaulē, kas ļauj viegli prognozēt valūtas kursa svārstības, jo abas valūtas ir stabilas - dolārs un jena ir stabili un konservatīvi, ar mazu svārstību un nestabilitāti. Japānas Bankas monetāro politiku tā arī ietekmē, kas parasti cenšas vājināt jenu, jo ir nepieciešams stimulēt iekšējo tirgu, kas savukārt izraisa šī pāra kursa pieaugumu ilgtermiņā. Ja jūsu brokeris piedāvā iespēju atvērt ilgtermiņa iespējas, piemēram, 30 dienas, mēs iesakām atvērt šo pāri, kurā jūs nopelnīsit peļņu. Šajā un nākamajā gadā šī tendence nedrīkst mainīties.

Vēl viens populārs pāris, kura kursu nav grūti paredzēt, ir EUR / GBP. Lai gan pēdējās dienās Lielbritānijas sterliņu mārciņa ir nostiprinājusies, tas ir saistīts ar faktu, ka Apvienotā Karaliste izjuka no Lielbritānijas. Saprātīgs ieguldītājs zina, kā nopelnīt naudu par šiem padomiem un pašreizējo politisko situāciju dažādās valstīs, kas jo īpaši ietekmē arī monetāro politiku un tādējādi ietekmē naudas vērtības pieaugumu un kritumu.

Pēdējā norāde, kuru mēs vēlamies jums sniegt, ir norādīt uz tirgus nepastāvību, kas var būt visu veidu instrumentos, tostarp valūtu pāriem. Valūtas ir īpaši jutīgas pret pašreizējo informāciju - tirgus ziņojumiem. Katrā valūtā ir vairāki šādi ziņojumi mēnesī, piemēram, ASV nemaksāto algu saraksti, darba algu dati, kas nav saistīti ar lauksaimniecību, dati par rūpniecisko izlaidi un eksporta aģentūru dati. Vislabāk ir pārtraukt tirdzniecību stundu laikā, kad tiek publicēti šie ziņojumi, jo tie var uz laiku tirgoties paši. No otras puses, ja jūs esat investors, kas var spēlēt ziņas, varat izmēģināt veiksmi. Jebkurā gadījumā valūtas pāri ir ideāls līdzeklis iesācējiem, jo ​​tiem nav vajadzīgas tik daudz investīciju zināšanas un var kalpot kā mācību līdzeklis ikvienam.

Reģistrēties - Dzīve ir pārāk īsa, lai būtu nabadzīgs. investīciju, bināro iespēju, monetizācijas, valūtas
Start now

Trīs vienkārši soļi, lai sāktu tirdzniecību!

Manu metodi nevar pielietot visur. Lielākā daļa banku un brokeru nezin, ko tieši dara mana metode. Un pat, ja viņi par to zin, tad viņi nekad nekad to nepiedāvātu parastajiem cilvēkiem. Tieši tāpēc ir svarīgi izvēlēties uzticamu licencētu brokeri, kurā pelnīt naudu. Šie ir mani divi iecienītākie brokeri. Reģistrējies vienā no tiem vai pat abos. Abi piedāvā padomus un video pamācības - pilnīgi par brīvu.

Izmēģiniet stratēģiju demo versijā:

  Make Money Robot

Vienkāršs robots, kas automātiski izdara binārās izvēles, pat ja esat iesācējs
Mans ātrais padoms: Iesaku tirgoties ar valūtu pāriem, piemēram, EUR/USD vai CNY/USD.
Minimālā iemaksa: $200
 
 


  etoro (77.219.3.*) rakstīja

vai akceptejat izveli?    Etoro

Sveiks! Gribu jautat vai akcepte ari “etoro” lapas izmantosanu? Jo neviena no Jusu iedotajiem nevaru pieklut...

  Valdemārs Plēve (77.219.4.*) rakstīja

Miljoni...    Nav.com

Man nepietiek ar 10k mēnesī. Vēlos, kādus 15m mēnesī.... Vai ir "metode", kas ražo 15m mēnesī, vai vairāk??

  Maris (91.200.64.*) rakstīja

Kā tas darbojas?

Sveiki,Kaspar!kā shi metode darbojas pelnīšanas man īsti nav skaidra cik iesākumā ir nauda jaiegulda?Cik bija minēts tad 200 eiro.

  Dace (80.89.73.*) rakstīja

par darbu    latvijas pasta LV-4729

kas tas par darbu un ka es varu nopelnit naudu sezot majas

  liga (212.3.195.*) rakstīja

sveiks    Binomo

sveisk kaspar. gribeju uzinat cik ilga laika nauda parskaitas uz manu kontu? un man ir velviens jautajums. cik ilgi savu nopelnito naudu es varu glabat Binomo konta,jo es viju atstajusi nelielu sumu,pec trim dienam iegajuieksa Binomo un tur tas naudinas vairak nebiaj kapec ta?

  Liga (89.201.116.*) rakstīja

Ka parskatit naudu us savu kontu.    Pelninaudu

Man ir divi jautajumi,cik ir pati mazaka summa ar kuru var sakt pelnit iemaksajot? Un nopelnito naudu ka var parskaitit uz savu kontu,kur tiesi jaiet un kas jadara lai nauda butu mana konta?

  Kārlis (80.89.73.*) rakstīja

Izņemt naudu    IQoption

Sakiet, lūdzu, caur kuru no piedāvātajām iespējām izdevīgāk izņemt peļņu, ja man ir swedbank?

  Aigars (80.89.74.*) rakstīja

Binomo

Vai kāds lieto šo brokera mājas lapu Binomo.com ?
Ja ir kāds kas lieto tad lūdzu sazinaties ar mani. tl 26329199

  Paula (212.3.195.*) rakstīja

Uzzināt.    Swedbank

Kā varētu sākt procesu?

  VALERIJS (90.141.64.*) rakstīja

Par pirmo iemaksu.

SVEIKI, KASPAR. ES IESĀKU SADARBOTIES AR KOMPĀNIJU OPTEK. VIŅI PIEPRASA PIRMO IEMAKSU VEIKT 2000EUR APMĒRĀ. ES TĀ KĀ RAUSTOS TĀDU SUMMU MAKSĀT. JŪS MINAT KA PIETIEK AR 250EUR.

Visi komentāri (jaunā lapā)
 
 
 

 Pievienot jaunu komentāru!

Uzjautājiet jebko vai dalies pieredzē
Tu saņemsi detalizētus norādījumus pa e-pastu.