Ievads par kriptvulaci - Kļuvu bagāts, izmantojot šo metodi, un tagad mēnesī pelnu vairāk nekā $10 000.
More information
Kaspars Ozols
17.03. 2018 15:14  | 

Kriptvuoņa valūta ir elektroniska vai elektroniska valūta, kas izveidota ar tehnoloģiju, kas pilnībā kontrolē tās izveidošanu un aizsargā darījumus, vienlaikus slēpjot lietotāju identitāti.

Kripto ir īss par kriptogrāfiju, kas ir datortehnoloģija, kas parasti tiek izmantota drošībai, informācijas slēpšana, identitātes slēpšana un daudz ko citu, tāpēc ir viegli saprast, kāpēc tās ir zināmas kā kriptogrāfijas valūta to anonīmā rakstura dēļ.

Kriptokultūras ir digitālā nauda, ​​kas ir ātrāka, lētāka un uzticamāka nekā tradicionālā valdības atbalstītā valūta. Tā vietā, lai izmantotu valdības organizācijas, lai izveidotu savu naudu un bankas tās glabātu, kriptokultūras dara tiešu savstarpēju darījumu un glabā savu naudu. Naudu var nosūtīt tieši bez starpnieka, tāpēc darījumi ir vairāk pieejamie un parasti ir tūlītēji.

Lai izveidotu pārredzamību un cīnītos pret krāpšanu, katrs kriptvulāles lietotājs var ierakstīt un pārbaudīt savus darījumus un skatīt visu citu darījumus. Šie darījumi tiek saukti par "grāmatām", un tie ir pieejami ikvienam. Tādējādi darījumi ir pārredzamāki, efektīvāki un pastāvīgāki. Izmantojot publiskus reģistrus, šīm kriptokultūrām nav nepieciešams uzticēt bankai, lai jūsu nauda būtu droša. Tāpat arī tie neprasa, lai jūs izmēģinātu personu, ar kuru jūs darāt uzņēmējdarbību, jo jūs varat viegli redzēt naudu, kas tiek sūtīta un saņemta, un ko reģistrē tūkstošiem cilvēku. To sauc par "uzticamu" sistēmu, un tā ir ļoti unikāla.

Kas ir Bitcoin?

Bitcoin bija pati pirmais kriptvūris, kas tika izveidots 2009. gadā. Diemžēl Bitcoin radītājs nav zināms un viņš vai viņi izmanto pseidonīmu "Satoshi Nakamoto". Tas, kas padara Bitcoin unikālu, ir tas, ka tas nebalstās ne uz valdības vai bankas izveidotajām valūtām, turklāt darījumi notiek tieši starp anonīmiem cilvēkiem; kā minēts iepriekš, nav iesaistītas bankas vai starpnieki.

Ar Bitcoin katrs darījums tiek ierakstīts publiskajā reģistrā, kas pazīstams kā "blockchain", un šeit dati tiek glabāti daudzos datoros visā pasaulē. Tā kā ir izveidotas un uzglabātas tik daudz kopiju, bet darījumu dati ir ļoti droši un tos nevar manipulēt.

Kas ir Blockchain?

Blockchain ir gudra tehnoloģija, ko izmanto, lai izveidotu drošus digitālos ierakstus, kas nebalstās uz vienu vienību, lai tie būtu droši. Blockchains reģistrē jebkuru informāciju, bet tie pirmo reizi tika izmantoti Bitcoin darījumu ierakstīšanai.

Blockchain ir kā grāmata, kurā katra lapa ir bloks, un tā var ierakstīt visu. Bloki tiek veidoti vienlaicīgi - viens pēc otra - un ir savstarpēji saistīti, un pēc tam tiek izveidots blokshēms. Vairākus no šiem ierakstiem uztur daudzi cilvēki viņu datoros visā pasaulē. Atjauninājumi tiek uztverti nekavējoties, un tas padara manipulāciju praktiski neiespējamu, un nav zināms, ka tā būtu notikusi.

Kas ir kalnrūpniecība?

Bitcoin ir izveidots, izmantojot "ieguves", kas prasa milzīgu datora jaudu. Cilvēki pabeidz ieguves darbu par samaksu, un katrs dators, kurš izpilda ieguves procesu, var nopelnīt naudu digitālā naudā un pavisam jaunas monētas. Ieguves rūpniecība pamatā ir informācijas ierakstīšanas un verifikācijas process uz blokčaina.

Tikai vienā blokā vienlaicīgi var tikt izveidots bloka ķēde, lai tīkls darbotos vienmērīgi. Lai to izdarītu, ir divi dažādi veidi. Pirmais ir "darba pierādījums", un datoriem ir jāatrisina sarežģītas matemātikas problēmas. Otrais ir "pierādījums par līdzdalību", un programmatūrai ir izvēlēti cilvēki, kuriem pieder liels skaits monētu, lai izveidotu jaunus blokus. Cilvēki tiek izvēlēti loteriju sistēmā.

Reģistrēties - Dzīve ir pārāk īsa, lai būtu nabadzīgs. kriptogrāfijas valūta, investīcijas, bizness, bitcoin, blockchain
Start now

Trīs vienkārši soļi, lai sāktu tirdzniecību!

Manu metodi nevar pielietot visur. Lielākā daļa banku un brokeru nezin, ko tieši dara mana metode. Un pat, ja viņi par to zin, tad viņi nekad nekad to nepiedāvātu parastajiem cilvēkiem. Tieši tāpēc ir svarīgi izvēlēties uzticamu licencētu brokeri, kurā pelnīt naudu. Šie ir mani divi iecienītākie brokeri. Reģistrējies vienā no tiem vai pat abos. Abi piedāvā padomus un video pamācības - pilnīgi par brīvu.

Izmēģiniet stratēģiju demo versijā:

  Make Money Robot

Vienkāršs robots, kas automātiski izdara binārās izvēles, pat ja esat iesācējs
Mans ātrais padoms: Iesaku tirgoties ar valūtu pāriem, piemēram, EUR/USD vai CNY/USD.
Minimālā iemaksa: $200
 

  Ayrex

Advanced Binary Technologies Ltd
Progresīvs brokeris, kuram ir patiešām lielisks klientu atbalsta dienests un neliela minimālā iemaksa
Mans ātrais padoms: Brokerim ir bezmaksas demo versija un ļoti zema minimālā iemaksa
Minimālā iemaksa: $5
 
 


  etoro (77.219.3.*) rakstīja

vai akceptejat izveli?    Etoro

Sveiks! Gribu jautat vai akcepte ari “etoro” lapas izmantosanu? Jo neviena no Jusu iedotajiem nevaru pieklut...

  Valdemārs Plēve (77.219.4.*) rakstīja

Miljoni...    Nav.com

Man nepietiek ar 10k mēnesī. Vēlos, kādus 15m mēnesī.... Vai ir "metode", kas ražo 15m mēnesī, vai vairāk??

  Maris (91.200.64.*) rakstīja

Kā tas darbojas?

Sveiki,Kaspar!kā shi metode darbojas pelnīšanas man īsti nav skaidra cik iesākumā ir nauda jaiegulda?Cik bija minēts tad 200 eiro.

  Dace (80.89.73.*) rakstīja

par darbu    latvijas pasta LV-4729

kas tas par darbu un ka es varu nopelnit naudu sezot majas

  liga (212.3.195.*) rakstīja

sveiks    Binomo

sveisk kaspar. gribeju uzinat cik ilga laika nauda parskaitas uz manu kontu? un man ir velviens jautajums. cik ilgi savu nopelnito naudu es varu glabat Binomo konta,jo es viju atstajusi nelielu sumu,pec trim dienam iegajuieksa Binomo un tur tas naudinas vairak nebiaj kapec ta?

  Liga (89.201.116.*) rakstīja

Ka parskatit naudu us savu kontu.    Pelninaudu

Man ir divi jautajumi,cik ir pati mazaka summa ar kuru var sakt pelnit iemaksajot? Un nopelnito naudu ka var parskaitit uz savu kontu,kur tiesi jaiet un kas jadara lai nauda butu mana konta?

  Kārlis (80.89.73.*) rakstīja

Izņemt naudu    IQoption

Sakiet, lūdzu, caur kuru no piedāvātajām iespējām izdevīgāk izņemt peļņu, ja man ir swedbank?

  Aigars (80.89.74.*) rakstīja

Binomo

Vai kāds lieto šo brokera mājas lapu Binomo.com ?
Ja ir kāds kas lieto tad lūdzu sazinaties ar mani. tl 26329199

  Paula (212.3.195.*) rakstīja

Uzzināt.    Swedbank

Kā varētu sākt procesu?

  VALERIJS (90.141.64.*) rakstīja

Par pirmo iemaksu.

SVEIKI, KASPAR. ES IESĀKU SADARBOTIES AR KOMPĀNIJU OPTEK. VIŅI PIEPRASA PIRMO IEMAKSU VEIKT 2000EUR APMĒRĀ. ES TĀ KĀ RAUSTOS TĀDU SUMMU MAKSĀT. JŪS MINAT KA PIETIEK AR 250EUR.

Visi komentāri (jaunā lapā)
 
 
 

 Pievienot jaunu komentāru!

Uzjautājiet jebko vai dalies pieredzē
Tu saņemsi detalizētus norādījumus pa e-pastu.