Iota miota - Kļuvu bagāts, izmantojot šo metodi, un tagad mēnesī pelnu vairāk nekā $10 000.
More information
Kaspars Ozols
17.09. 2017 22:35  | 

IOTA ir atvērtā koda sadalītā virsgrāmatu protokols, kas tika izveidots aptuveni pirms diviem gadiem, un tā iet caur platformas ķēdi, izmantojot savu bezbojāro Tangle pamata izgudrojumu. IOTA Tangle ir kvantu izturīgs virzītais acikliskais grafiks (DAG), kura digitālajai valūtai "iota" ir fiksēta naudas piedāvājuma vērtība ar nulles inflācijas izmaksām.

To dibināja dibinātājs Deivids Sņštebors, un tā dibinātājs ir Dominiks Schieners, Sergejs Ivancheglo, prof. Sergejs Popovs. Tā kā tas nav Blockchain, šeit ir lietas, kas padara to atšķirīgu no citām kriptokultūrām:

 • IOTA nav ieguves, bez blokiem un bez grūtībām
 • IOTA nav darījumu maksas
 • IOTA skalas gandrīz bezgalīgi, atšķirībā no Blockchains
 • IOTA nav vienīgi valūta, bet gan kā savstarpējas izmantojamības protokols, kas atrisina problēmas interneta lietām
 • IOTA vēlas aktivizēt mašīnas ekonomiju

IOTA unikāli piedāvā nulles maksas darījumus un nav noteikts ierobežojums, cik daudz darījumu var apstiprināt sekundē. Samazināšanas ierobežojumi ir novērsti, jo caurlaidspēja pieaug kopā ar aktivitātēm; jo vairāk darbību, jo vairāk darījumu var apstrādāt un jo ātrāk tīkls. Turklāt, atšķirībā no bloku shēmas arhitektūras, IOTA nav nodalījuma starp lietotājiem un validatoriem (mineriem / stalkeriem); Drīzāk validācija ir virsgrāmatas izmantošanas īpašums, tādējādi izvairoties no centralizēšanas.

IOTA koncentrējas uz to, ka tas ir lietderīgi, lai izveidotu Internet-of-the-things (IoT) jauno iekārtu (m2m) ekonomiju, datu integritāti, mikro- / nano-maksājumus un citus lietojumus, kuru pamatā ir mērogojama decentralizēta sistēma. IOTA piedāvāja sākotnējo monētu piedāvājumu (ICO), kurā tika ieguldīti apmēram 1337 Bitcoin.

Visi 2779530283277761 IOTA ir izveidoti no paša sākuma Genesis darījumā.

IOTA ir sadalīti starp akcionāriem. Ne tikai ārējiem investoriem, bet arī dibinātājiem un izstrādātājiem bija jāiegulda ar viņu privāto naudu.

Visi IOTA tiek izplatīti un daļa no tirgiem (izņemot dažus ICO ieguldītājus, kas nav pieprasīti). Dažkārt pagājušajā gadā tika paziņots par IOTA fondu, un kopš tā laika tas pieauga pēc skaita un pieredzes. IOTA fonds ir četri līdzdibinātāji kā dalībnieki, un šis fonds ir reģistrēts kā NVO Vācijā.

Lai saprastu, ko patiešām nozīmē IOTA, jums jāaplūko izmantošanas gadījumi, kas ir izstrādes stadijā, un tehniskie ierobežojumi, kurus mēs jau tagad redzam un sagaidām nākotnē.

Visu internets, kā viss Internets, kā 4. rūpnieciskās revolūcijas sastāvdaļas, ir neaprakstīts apgabals, kas sola daudz iespēju, taču minēto ierobežojumu dēļ arī ir neskaidrības. Vispasaules tīkls, kas savieno svarīgas infrastruktūras, ir labvēlīgs un slikts. Mēs redzam jaunos tirgus, eksponenciālo izaugsmi un progresu, bet arī nedrošu reljefu.

IOTA kā datu un norēķinu slānis spēj izveidot sistēmu, kas balstās uz decentralizāciju, datu aktualitāti un atmosfēras spiediena novēršanas algoritmiem.

Priekšrocības

 1. Darījuma maksas nav. Tas ir pilnīgi bez maksas
 2. Validācija tiek veikta, izmantojot jaunus darījumus, kas attiecas uz jūsu uzņēmumu, kas ir eleganta pieeja darījumu galīgumam.
 3. Ir liela kopiena, kurā jauni lietotāji var uzdot jautājumus no pieredzējušiem.

Trūkumi

 1. Rullītis, kurā tas darbojas, prasa darba pārbaudi, kas nozīmē, ka lietotāji tērēs elektroenerģiju un mikroshēmas. Ja tas izmantotu pierādījumu par akciju, darījumu ģeneratoriem nebūs jāiziet tas.
 2. Nav gudru līgumu.

Kur / Kā to iegādāties

Pašlaik vienīgais veids, kā nopirkt IOTA, vispirms ir jāiegādājas bitkīni, pēc tam meklējiet tiešsaistes apmaiņu, kas ir cienījama un uzticama, lai to apmainītu. Ir vairākas apmaiņas, kas ļauj veikt šādus darījumus.

Apmaiņai būs jāiemaksā jūsu bitēnas, kad jūs cenšaties iegādāties IOTA.

Tirdzniecība ar IOTA

Lai veiktu tirdzniecību ar IOTA, jums būs jāizmanto apmaiņa, kas ir domāta tieši šim nolūkam. Šobrīd jums ir tikai šī iespēja, tāpēc, ka ne visi tirgotāji ir gatavi pieņemt to kā maksāšanas līdzekli. Lai gan ir vairākas ieguldījumu kontrolakciju sabiedrības, kas ļauj veikt šos darījumus.

Šeit ir divas cienījamas apmaiņas tīmekļa vietnes, kas var palīdzēt IOTA saimniecībām pārdot preces un pakalpojumus.

 1. Bitfinex
 2. Kraken

IOTA uzglabāšana

Lai IOTA maku instalētu, būs nepieciešams mobilais seifs. No šī mobilā lietojuma jūs varat nosūtīt, saņemt un maksāt IOTA par to ar vienkāršu klikšķi. Tas ir tāpat kā jūsu bankas lietotne.

Reģistrēties - Dzīve ir pārāk īsa, lai būtu nabadzīgs. iota, miota, sašutums pret blockchain, kriptogrāfijas valūta bez ieguves, nulles darījuma maksa, mašīnu ekonomija, lietu internets, ģenēzes darījums, pierādījums par dalību, darba pierādījums, bitfinex, kraken
Start now

Trīs vienkārši soļi, lai sāktu tirdzniecību!

Manu metodi nevar pielietot visur. Lielākā daļa banku un brokeru nezin, ko tieši dara mana metode. Un pat, ja viņi par to zin, tad viņi nekad nekad to nepiedāvātu parastajiem cilvēkiem. Tieši tāpēc ir svarīgi izvēlēties uzticamu licencētu brokeri, kurā pelnīt naudu. Šie ir mani divi iecienītākie brokeri. Reģistrējies vienā no tiem vai pat abos. Abi piedāvā padomus un video pamācības - pilnīgi par brīvu.

Izmēģiniet stratēģiju demo versijā:

  Ayrex

Advanced Binary Technologies Ltd
Progresīvs brokeris, kuram ir patiešām lielisks klientu atbalsta dienests un neliela minimālā iemaksa
Mans ātrais padoms: Brokerim ir bezmaksas demo versija un ļoti zema minimālā iemaksa
Minimālā iemaksa: $5
 

  Make Money Robot

Vienkāršs robots, kas automātiski izdara binārās izvēles, pat ja esat iesācējs
Mans ātrais padoms: Iesaku tirgoties ar valūtu pāriem, piemēram, EUR/USD vai CNY/USD.
Minimālā iemaksa: $200
 
 


  etoro (77.219.3.*) rakstīja

vai akceptejat izveli?    Etoro

Sveiks! Gribu jautat vai akcepte ari “etoro” lapas izmantosanu? Jo neviena no Jusu iedotajiem nevaru pieklut...

  Valdemārs Plēve (77.219.4.*) rakstīja

Miljoni...    Nav.com

Man nepietiek ar 10k mēnesī. Vēlos, kādus 15m mēnesī.... Vai ir "metode", kas ražo 15m mēnesī, vai vairāk??

  Maris (91.200.64.*) rakstīja

Kā tas darbojas?

Sveiki,Kaspar!kā shi metode darbojas pelnīšanas man īsti nav skaidra cik iesākumā ir nauda jaiegulda?Cik bija minēts tad 200 eiro.

  Dace (80.89.73.*) rakstīja

par darbu    latvijas pasta LV-4729

kas tas par darbu un ka es varu nopelnit naudu sezot majas

  liga (212.3.195.*) rakstīja

sveiks    Binomo

sveisk kaspar. gribeju uzinat cik ilga laika nauda parskaitas uz manu kontu? un man ir velviens jautajums. cik ilgi savu nopelnito naudu es varu glabat Binomo konta,jo es viju atstajusi nelielu sumu,pec trim dienam iegajuieksa Binomo un tur tas naudinas vairak nebiaj kapec ta?

  Liga (89.201.116.*) rakstīja

Ka parskatit naudu us savu kontu.    Pelninaudu

Man ir divi jautajumi,cik ir pati mazaka summa ar kuru var sakt pelnit iemaksajot? Un nopelnito naudu ka var parskaitit uz savu kontu,kur tiesi jaiet un kas jadara lai nauda butu mana konta?

  Kārlis (80.89.73.*) rakstīja

Izņemt naudu    IQoption

Sakiet, lūdzu, caur kuru no piedāvātajām iespējām izdevīgāk izņemt peļņu, ja man ir swedbank?

  Aigars (80.89.74.*) rakstīja

Binomo

Vai kāds lieto šo brokera mājas lapu Binomo.com ?
Ja ir kāds kas lieto tad lūdzu sazinaties ar mani. tl 26329199

  Paula (212.3.195.*) rakstīja

Uzzināt.    Swedbank

Kā varētu sākt procesu?

  VALERIJS (90.141.64.*) rakstīja

Par pirmo iemaksu.

SVEIKI, KASPAR. ES IESĀKU SADARBOTIES AR KOMPĀNIJU OPTEK. VIŅI PIEPRASA PIRMO IEMAKSU VEIKT 2000EUR APMĒRĀ. ES TĀ KĀ RAUSTOS TĀDU SUMMU MAKSĀT. JŪS MINAT KA PIETIEK AR 250EUR.

Visi komentāri (jaunā lapā)
 
 
 

 Pievienot jaunu komentāru!

Uzjautājiet jebko vai dalies pieredzē
Tu saņemsi detalizētus norādījumus pa e-pastu.