Ka bitcoin var tikt uzlauzts - Kļuvu bagāts, izmantojot šo metodi, un tagad mēnesī pelnu vairāk nekā $10 000.
More information
Kaspars Ozols
23.11. 2017 13:34  | 

Bitcoin blockchain pamatā ir diezgan vienkāršs jēdziens. Tā ir sadalīta virsgrāmata, mēs varam novērot šo virsgrāmatu kā lielu datubāzi, kas tiek izplatīta vairākās vietās vienlaikus. Būtībā, ja kāds vēlas pazudināt Bitcoin, viņam vienlaicīgi bija jāaizplēsa visa virsgrāmata, kas reālajā dzīvē nebija iespējama.

Tātad, hackers nevar kapāt blockchain, bet tas nenozīmē, ka tie nezina Bitcoin. Viņi dara. Viņi nozag Bitcoin, nevis hakeru blokcēni, kā tas ir iespējams? Vienkāršs skaidrojums, ja hackers hack mājas lapā, tas nenozīmē, ka viņu hacked visu internetu. Garš stāsts īss, hakeriem uzbrūk citam spēlētājam, kas darbojas ar bitcoīniem, piemēram, apmaiņas, maki, nevis blokkrāna.

Virs 30% kriptogrāfijas apmaiņas bija kiberuzbrukumu mērķis. Mt.Gox ir ideāls piemērs tam, kā var apmainīties ar uzbrukumu. Tomēr tas nav par uzbrukumu Bitcoin. Šobrīd Bitcoin blokshēma paliek stabila, un mēs redzējām iemeslu iepriekš tekstā, kāpēc šo blokshēmu nevar uzlauzt vai iznīcināt hackers.

Tomēr pastāv trīs iespējas, kā var traucēt Bitcoin aizsardzība:

  • 51% uzbrukums - teorētiski, ja minerālu grupai ir pieeja šim kopējā tīkla ieguves jaudas procentos, var tikt traucēta kriptogrāfijas valūtas pirmās kārtas drošība. Minerālu grupa, kas teorētiski pieder 51% kalnrūpniecības jaudas, var bloķēt jebkuru darījumu vai atļaut divkāršu tēriņu monētu izgatavošanu. Būtu neiespējama drošība, kalnračiem joprojām nebūs iespējas radīt viņiem bezmaksas Bitcoin, taču lietotājiem noteikti notiks panika. Vai atkal tas ir reālistisks? Atbilde ir "jā", un mēs varam redzēt to faktu, ka pieciem lielākajiem ieguves avotiem ir 70% kalnrūpniecības jaudas. Ja vienība spēlēs, tie būtu izšķiroši Bitcoin nākotnei.
  • Cietā dakša - to var organizēt kalnraču un Bitcoin lietotāju grupa, ja viņiem ir plāns sadalīt Bitcoin un pārtvert to citā veidā. Jaunas monētas izveide var būt pieturas punkts, jo vecās monētas pieprasījums samazināsies, piemēram, cena, un ikviens vēlas, lai būtu jauna monēta.
  • Kvantu datora uzbrukums - eksperti saka, ka darījumu var uzlauzt tikai kvantu datoru uzbrukums, bet pirms šīm datoriem mēs esam apmēram pirms 10 gadiem, tāpēc mēs varam būt diezgan pārliecināti, ka kāds no šī brīža izstrādās aizsardzību pret šo uzbrukumu.
Reģistrēties - Dzīve ir pārāk īsa, lai būtu nabadzīgs. Bitcoin, Datorurķēšana, Blockchain, kalnračnieki, kvantu datori
Start now

Trīs vienkārši soļi, lai sāktu tirdzniecību!

Manu metodi nevar pielietot visur. Lielākā daļa banku un brokeru nezin, ko tieši dara mana metode. Un pat, ja viņi par to zin, tad viņi nekad nekad to nepiedāvātu parastajiem cilvēkiem. Tieši tāpēc ir svarīgi izvēlēties uzticamu licencētu brokeri, kurā pelnīt naudu. Šie ir mani divi iecienītākie brokeri. Reģistrējies vienā no tiem vai pat abos. Abi piedāvā padomus un video pamācības - pilnīgi par brīvu.

Izmēģiniet stratēģiju demo versijā:

  Make Money Robot

Vienkāršs robots, kas automātiski izdara binārās izvēles, pat ja esat iesācējs
Mans ātrais padoms: Iesaku tirgoties ar valūtu pāriem, piemēram, EUR/USD vai CNY/USD.
Minimālā iemaksa: $200
 

  Binary Option Robot

Šī programma var strādāt tavā vietā. :-) Vienīgais, ko vajag izdarīt ir uzinstalēt, piereģistrēties un veikt iemaksu. Robots pats pēc tam izanalizēs kā likt likmes un sākts to pats darīt Jūsu vietā.
Mans ātrais padoms: Es īpaši ieteiktu šo rīku priekš iesācējiem, jo vajag tikai ieslēgt datoru un programmu un tā pelna naudu Jūsu vietā.
Minimālā iemaksa: $250
 
 


  etoro (77.219.3.*) rakstīja

vai akceptejat izveli?    Etoro

Sveiks! Gribu jautat vai akcepte ari “etoro” lapas izmantosanu? Jo neviena no Jusu iedotajiem nevaru pieklut...

  Valdemārs Plēve (77.219.4.*) rakstīja

Miljoni...    Nav.com

Man nepietiek ar 10k mēnesī. Vēlos, kādus 15m mēnesī.... Vai ir "metode", kas ražo 15m mēnesī, vai vairāk??

  Maris (91.200.64.*) rakstīja

Kā tas darbojas?

Sveiki,Kaspar!kā shi metode darbojas pelnīšanas man īsti nav skaidra cik iesākumā ir nauda jaiegulda?Cik bija minēts tad 200 eiro.

  Dace (80.89.73.*) rakstīja

par darbu    latvijas pasta LV-4729

kas tas par darbu un ka es varu nopelnit naudu sezot majas

  liga (212.3.195.*) rakstīja

sveiks    Binomo

sveisk kaspar. gribeju uzinat cik ilga laika nauda parskaitas uz manu kontu? un man ir velviens jautajums. cik ilgi savu nopelnito naudu es varu glabat Binomo konta,jo es viju atstajusi nelielu sumu,pec trim dienam iegajuieksa Binomo un tur tas naudinas vairak nebiaj kapec ta?

  Liga (89.201.116.*) rakstīja

Ka parskatit naudu us savu kontu.    Pelninaudu

Man ir divi jautajumi,cik ir pati mazaka summa ar kuru var sakt pelnit iemaksajot? Un nopelnito naudu ka var parskaitit uz savu kontu,kur tiesi jaiet un kas jadara lai nauda butu mana konta?

  Kārlis (80.89.73.*) rakstīja

Izņemt naudu    IQoption

Sakiet, lūdzu, caur kuru no piedāvātajām iespējām izdevīgāk izņemt peļņu, ja man ir swedbank?

  Aigars (80.89.74.*) rakstīja

Binomo

Vai kāds lieto šo brokera mājas lapu Binomo.com ?
Ja ir kāds kas lieto tad lūdzu sazinaties ar mani. tl 26329199

  Paula (212.3.195.*) rakstīja

Uzzināt.    Swedbank

Kā varētu sākt procesu?

  VALERIJS (90.141.64.*) rakstīja

Par pirmo iemaksu.

SVEIKI, KASPAR. ES IESĀKU SADARBOTIES AR KOMPĀNIJU OPTEK. VIŅI PIEPRASA PIRMO IEMAKSU VEIKT 2000EUR APMĒRĀ. ES TĀ KĀ RAUSTOS TĀDU SUMMU MAKSĀT. JŪS MINAT KA PIETIEK AR 250EUR.

Visi komentāri (jaunā lapā)
 
 
 

 Pievienot jaunu komentāru!

Uzjautājiet jebko vai dalies pieredzē
Tu saņemsi detalizētus norādījumus pa e-pastu.