Ka identificet krapniecibas brokeri - Kļuvu bagāts, izmantojot šo metodi, un tagad mēnesī pelnu vairāk nekā $10 000.
More information
Kaspars Ozols
13.08. 2018 21:55  | 

Binārā opciju tirdzniecība var dot jums peļņu tikai tad, ja jūs zināt lauku. Iesācējs, kurš nezina tirdzniecības mākslu, iespējams, būs scammed un noņemt viņa bagātību. Atcerieties, ka no tirgotājiem līdz mākleriem scammers ir aizņemti izstrādājot jaunus veidus, kā justies.

Attiecībā uz tiešsaistes bināro iespēju brokeri, pateicoties digitālajai valūtai, tie ir parādījušies visur internetā. Tas ir apgrūtinājis izsekošanas veida izkrāpšanu pat visvairāk pieredzējušiem tirgotājiem.

Tātad jautājums ir par to, kā mēs varam minēt mīnusus no reālajiem?

Par laimi, ir daži ļoti noderīgi padomi un brīdinājuma zīmes, kas var palīdzēt jums pasargāt sevi no sabojātajiem; šeit tie ir;

Meklējiet licenci

Jums ir jāpārliecinās, ka jūsu izvēlētais brokeris ir reģistrēts ar cienījamu un autentisku starptautisku regulējošu iestādi. Jums vajadzētu runāt ar viņiem uzdot savus jautājumus; autentisks brokeris nenoliedz dalīties savā reģistrācijā un licencēs.

Ja brokeris apgalvo, ka tam ir licence, tad jums jāpārbauda regulatora autentiskums; pārliecinieties, ka tas piedāvā pilnīgu tirgotāja aizsardzību, ir tiesības rīkoties pret likumpārkāpējiem un piedāvā pilnīgu savas darbības vēsturi.

Veic savus pētījumus

Pirms reģistrējat brokeri, jums ir jādara savs pētījums; pārbaudiet internetā rakstus, lietotāju atsauksmes un citus datus, kas sniegs priekšstatu par brokera autentiskumu. Jums vajadzētu arī detalizēti apskatīt brokera vietni; pārbaudiet kontaktinformāciju, fiziskās adreses un pierakstīšanās prasības.

Pat mazākā informācija, piemēram, sliktas drukas kļūdas, neatbilstošais fonts un neprofesionāli izstrādāta vietne utt var dot jums pavedienu.

Sargieties no pierakstīšanās prēmijām

Ja izvēlētajam brokerim ir neatvairāms pierakstīšanās bonuss, tad jums vajadzētu pretoties tam!

Pastāv lieliska iespēja, ka bonuss, kuru jūs apsolījāt, nekad netiks noguldīts, vai arī tam būtu citi slēpti apstākļi vai pat ja deponēšana varētu būt neiespējama.

Izstāšanās nosacījumi

Šī ir viena no lielākajām scammer pazīstamajām pazīmēm; ja atteikuma nosacījumi apgrūtina jūsu naudas iegūšanu, vislabāk ir izvēlēties brokeri. Tomēr viens trūkums ir tas, ka jūs uzzināt par šiem nosacījumiem tikai tad, kad jūs atsauktos.

Jums vienmēr jāpārbauda noteikumu un nosacījumu sadaļa, lai uzzinātu viņu izņemšanas politiku; Brokeri, kas neļauj atsaukšanu, kamēr neveicat noteiktu darījumu skaitu, nekad nav laba izvēle.

Esiet uzmanīgi, ja piedāvātā peļņa ir pārāk augsta

Ja brokeris sola peļņu, kas šķiet pārāk laba, lai būtu patiesa, iespējams, ka tās nav reālas. Jūsu veselais saprāts jums pateiks, kad labs apsolījums ir pārāk labs. Ja brokerim nav vēstures, licenču vai statistikas, kas jums interesē, viņi izmanto nepatiesus solījumus, lai jūs varētu iemiesot.

Sargieties no reģistrēšanās noguldījumiem

Ja brokeris lūdz ārkārtas reģistrācijas depozītu, jums vajadzētu vienkārši pateikt nē. Iespējams, ka pēc naudas depozīta jūs to vairs neredzēsit. Jo augstāka summa, jo rūpīgāk jums ir jābūt.

Grūti sasniedzams klientu apkalpošana

Tas ir milzīgs sarkans karogs! Ja nevarat sazināties ar klientu apkalpošanas centru, jums ir jāpiedalās veidos ar savu brokeri. Authentic mākleriem ir ļoti atbalstoši darbinieki, kas vienmēr ir pieejami un vēlas palīdzēt un palīdzēt jums.

Aukstās kontakti

Ja starpnieks sazinās pa tālruni vai pa e-pastu un uzaicina jūs pierakstīties, tad jums jābūt uzmanīgiem; nepasludina savus konfidenciālos datus un nepieņem nekādus pieteikšanās piedāvājumus.

Šie daži padomi var izrādīties nenovērtējami, aizsargājot jūs pret izkrāpšanu. Vislabāk ir redzēt atsauces un doties augsta līmeņa brokeru rīcībā.

Reģistrēties - Dzīve ir pārāk īsa, lai būtu nabadzīgs. krāpšanās brokeri, bināro opciju tirdzniecība, kriptvūris, digitālā nauda, ​​binārā tirdzniecība
Start now

Trīs vienkārši soļi, lai sāktu tirdzniecību!

Manu metodi nevar pielietot visur. Lielākā daļa banku un brokeru nezin, ko tieši dara mana metode. Un pat, ja viņi par to zin, tad viņi nekad nekad to nepiedāvātu parastajiem cilvēkiem. Tieši tāpēc ir svarīgi izvēlēties uzticamu licencētu brokeri, kurā pelnīt naudu. Šie ir mani divi iecienītākie brokeri. Reģistrējies vienā no tiem vai pat abos. Abi piedāvā padomus un video pamācības - pilnīgi par brīvu.

Izmēģiniet stratēģiju demo versijā:

  Make Money Robot

Vienkāršs robots, kas automātiski izdara binārās izvēles, pat ja esat iesācējs
Mans ātrais padoms: Iesaku tirgoties ar valūtu pāriem, piemēram, EUR/USD vai CNY/USD.
Minimālā iemaksa: $200
 
 


  etoro (77.219.3.*) rakstīja

vai akceptejat izveli?    Etoro

Sveiks! Gribu jautat vai akcepte ari “etoro” lapas izmantosanu? Jo neviena no Jusu iedotajiem nevaru pieklut...

  Valdemārs Plēve (77.219.4.*) rakstīja

Miljoni...    Nav.com

Man nepietiek ar 10k mēnesī. Vēlos, kādus 15m mēnesī.... Vai ir "metode", kas ražo 15m mēnesī, vai vairāk??

  Maris (91.200.64.*) rakstīja

Kā tas darbojas?

Sveiki,Kaspar!kā shi metode darbojas pelnīšanas man īsti nav skaidra cik iesākumā ir nauda jaiegulda?Cik bija minēts tad 200 eiro.

  Dace (80.89.73.*) rakstīja

par darbu    latvijas pasta LV-4729

kas tas par darbu un ka es varu nopelnit naudu sezot majas

  liga (212.3.195.*) rakstīja

sveiks    Binomo

sveisk kaspar. gribeju uzinat cik ilga laika nauda parskaitas uz manu kontu? un man ir velviens jautajums. cik ilgi savu nopelnito naudu es varu glabat Binomo konta,jo es viju atstajusi nelielu sumu,pec trim dienam iegajuieksa Binomo un tur tas naudinas vairak nebiaj kapec ta?

  Liga (89.201.116.*) rakstīja

Ka parskatit naudu us savu kontu.    Pelninaudu

Man ir divi jautajumi,cik ir pati mazaka summa ar kuru var sakt pelnit iemaksajot? Un nopelnito naudu ka var parskaitit uz savu kontu,kur tiesi jaiet un kas jadara lai nauda butu mana konta?

  Kārlis (80.89.73.*) rakstīja

Izņemt naudu    IQoption

Sakiet, lūdzu, caur kuru no piedāvātajām iespējām izdevīgāk izņemt peļņu, ja man ir swedbank?

  Aigars (80.89.74.*) rakstīja

Binomo

Vai kāds lieto šo brokera mājas lapu Binomo.com ?
Ja ir kāds kas lieto tad lūdzu sazinaties ar mani. tl 26329199

  Paula (212.3.195.*) rakstīja

Uzzināt.    Swedbank

Kā varētu sākt procesu?

  VALERIJS (90.141.64.*) rakstīja

Par pirmo iemaksu.

SVEIKI, KASPAR. ES IESĀKU SADARBOTIES AR KOMPĀNIJU OPTEK. VIŅI PIEPRASA PIRMO IEMAKSU VEIKT 2000EUR APMĒRĀ. ES TĀ KĀ RAUSTOS TĀDU SUMMU MAKSĀT. JŪS MINAT KA PIETIEK AR 250EUR.

Visi komentāri (jaunā lapā)
 
 
 

 Pievienot jaunu komentāru!

Uzjautājiet jebko vai dalies pieredzē
Tu saņemsi detalizētus norādījumus pa e-pastu.