Ka kriptografijas valutu pardot - Kļuvu bagāts, izmantojot šo metodi, un tagad mēnesī pelnu vairāk nekā $10 000.
More information
Kaspars Ozols
29.07. 2017 18:20  | 

Ja tev ir kādi papildu dolāri, tu būsi pārsteigts par to, ko tā tev var darīt. Ar tikai dažām dolāriem jūs varat sākt kriptokultūras vai bitkino tirdzniecību nekavējoties. Jums nav nepieciešams brokeris vai starpniecības maksa, un jums nav nepieciešams vidusmēra vīrietis, kā arī nav ieejas līmeņa šķēršļu. Viss, kas jums ir vajadzīgs, ir bitcoīna fragments. Nav atvilkšanas atpakaļ, nekas neliek tev to izmēģināt. Ja jūs varat riskēt dažus dolārus, tad ir kārtība, kā veikt darījumus ar kriptogrāfiju. Bet kāda ir šī kriptogrāfijas valūta?

Kriptogrāfijas valūta (piemēram, Bitcoin, Litecoin) ir vairāk nekā digitālo vērtību kopums, ko cilvēki ir nolēmuši izmantot kā digitālu naudu. Bitcoin izveidotā tehnoloģija ir decentralizēta publiskās grāmatas sistēma, kas pazīstama kā Blockchain. Šī tehnoloģija padara Blockchain kriptogrāfiju, piemēram, Bitcoin, Litecoin, Darkcoin un citu Bitcoin alternatīvu, "kriptogrāfijas valūtu".

Lai sāktu darbu? Pirmkārt, nopirkt kādu Bitcoin

Ir daži kriptvultūras maiņas, kas ļauj jums iegādāties dažādus kriptus "par fiat naudu (vai apmaiņā pret fiat naudu), bet tad labāk ir vispirms nopirkt Bitcoin. Kad jums ir Bitcoin, jūs varat viegli tirgoties tirgū un citās citās kriptomonijās jebkurā kriptodatorā. Neaizmirstiet, un jums nav nepieciešams nopirkt visu Bitcoin, kas ir vairāk nekā 2000 $ no brīža, rakstot šo; Tas ir ļoti labi, ja jūs iegādājaties bittienus bitēs vai daļās, kas pazīstamas kā Satoshis; Piemēram, 500 tūkstoši Satoshi ir tādi paši kā 0,005 bitēna. Populārākā vietne, kurā daudzi cilvēki pērk Bitcoin, atrodas vietnē coinbase.com, taču ir daudz citu apmaiņu. Jūs varat arī doties uz jebkuru apmaiņu, kas pieņem debetkartes / kredītkartes vai PayPal, samaksājot USD par Bitcoin

Tagad, kad jums ir Bitcoin, ir pienācis laiks atrast tirdzniecību vai apmaiņu

Bittrex.com ir viens no drošākajiem siltummaiņiem, ko es atklāju. Ir arī citas apmaiņas, bet dažas ir labas, citas nav, daži citi ir pat slēgti - skandāls Mt. Gox vajadzētu skaņu brīdināt. Daži cilvēki nevēlas, lai tiem būtu nekāda sakara ar kriptokultūrām, jo ​​īpaši tāpēc, ka viņi ir dzirdējuši ziņas par slēgtajām apmainītājām vai par nozagtajiem līdzekļiem. Bet tas ir saistīts ar faktu, ka kriptvulāte joprojām ir sākumstadijā. Un ir labi ziņas, ka daudzu no šīm biržām, kuras ir slēgtas, izpilddirektors ir iegādājies grāmatu.

Pasākumu ziņas kriptovuāras pasaulē izplatās ļoti ātri, tāpēc pārbaudiet ikdienas ziņu plūsmas. Parasti jūs saņemsiet mājienu, pirms kaut kas notiks, vairāk kā dūmi ilgi pirms uguns, ja jūs pievērsiet uzmanību visām ziņām par čivināt. Jaunumi par apmaiņu un kriptogrāfijas uzņēmumiem ir visur Twitter. Tātad jums regulāri ir jābūt čivināt un kriptogrāfijas forumos. Izpildiet visus hashtags, skatiet ziņas, kuras veido cilvēki. Šeit informācija ir ļoti svarīga. Baumas nozīmē iespējas, un jo agrāk jūs satvert to, jo labāk.

Kad jūsu seifā būs Bitcoin, jūs varat sākt savu tirdzniecību.

Hei! Tikai vienu minūti, pirms jūs izvēlaties kriptogrāfijas valūtu nejauši un sāciet pārbaudīt viņu tendences, es iesaku jums veikt varbūt nedaudz pētījumu. Tas ietaupīs jūs no zaudējumiem. Pretējā gadījumā jūs akli darīsit. Labākais veids, kā uzzināt katru monētu, ir veikt kādu meklēšanu tīmeklī, piemēram, "lite-monētu ziņas" - "jaunumi" ir tas, ko vēlaties uzzināt par lite-monētu. Šī meklēšanas frāze aizvedīs jūs uz tiem forumiem, kuros tiek apspriesta lite-monēta. Jūs varat aizstāt "ziņas" ar "oficiālu paziņojumu". Tas novedīs pie vairākiem oficiāliem paziņojumiem.

Monētu oficiālais paziņojums parādīs jums ļoti svarīgu informāciju, piemēram, kopējo valūtas piegādi, attīstības plānus, misiju, tehniskās detaļas, kopienas spekulācijas un daudz ko citu. Bez tam, čivināt ir ļoti labs resurss ne tikai ziņām, bet arī vietņu un daudzu citu forumu un centru meklējumiem, kas saistīti ar konkrētu kriptogrāfijas valūtu.

Pamata tirdzniecības koncepcijas.

Tirgus izpēte tiek saukta par fundamentālu analīzi. Ar pareizo informāciju, kuru saņemat īstajā brīdī un rūpīgi izprotot, kā tas tiks realizēts tirgū, ir vieglāk prognozēt - būtībā tas, vai monēta pieaugs vai citādi. Papildus fundamentālai analīzei ir arī tā sauktā "tehniskā analīze". Tehniskā analīze ir tikpat svarīga, bet tad tas attiecas uz diagrammu izpēti un modeļu atrašanu - piemēram, kad monēta sasniedz noteiktu cenu, tā atkal samazināsies.

Vienkāršākā, bet vissvarīgākā lieta, kas jums jāatceras: pirkt zemu, pārdot augstu.

Labākais laiks ir nopirkt monētu, kad tā nokrīt.

Kad monēta ir novērtējusi, jums ir jāpārdod un jāizmaksā. Tad gaidiet, lai tas kritās un atkal nopirktu. Monēta pastāvīgi pieaug un kritās, tāpēc regulāri jāmācās par monētu plūsmu un plūsmu. Jums vajadzētu spēt spekulēt un izdarīt biznesa izvēli. Tomēr tas varētu būt ilgtermiņa ieguldījums. Tātad jūs nopērkat monētu un saglabājat drošu (to dara tikai tad, ja tā ir laba monēta, kurai ir potenciāls)

Reģistrēties - Dzīve ir pārāk īsa, lai būtu nabadzīgs. Tirdzniecības kriptvūža, bitcoin apmaiņas, poloniex, bittrex, coinbase, bitfinex, bitpanda, pirkt zemu pārdot augstu, vērtība iegulda bitcoin
Start now

Trīs vienkārši soļi, lai sāktu tirdzniecību!

Manu metodi nevar pielietot visur. Lielākā daļa banku un brokeru nezin, ko tieši dara mana metode. Un pat, ja viņi par to zin, tad viņi nekad nekad to nepiedāvātu parastajiem cilvēkiem. Tieši tāpēc ir svarīgi izvēlēties uzticamu licencētu brokeri, kurā pelnīt naudu. Šie ir mani divi iecienītākie brokeri. Reģistrējies vienā no tiem vai pat abos. Abi piedāvā padomus un video pamācības - pilnīgi par brīvu.

Izmēģiniet stratēģiju demo versijā:

  Make Money Robot

Vienkāršs robots, kas automātiski izdara binārās izvēles, pat ja esat iesācējs
Mans ātrais padoms: Iesaku tirgoties ar valūtu pāriem, piemēram, EUR/USD vai CNY/USD.
Minimālā iemaksa: $200
 

  Ayrex

Advanced Binary Technologies Ltd
Progresīvs brokeris, kuram ir patiešām lielisks klientu atbalsta dienests un neliela minimālā iemaksa
Mans ātrais padoms: Brokerim ir bezmaksas demo versija un ļoti zema minimālā iemaksa
Minimālā iemaksa: $5
 
 


  etoro (77.219.3.*) rakstīja

vai akceptejat izveli?    Etoro

Sveiks! Gribu jautat vai akcepte ari “etoro” lapas izmantosanu? Jo neviena no Jusu iedotajiem nevaru pieklut...

  Valdemārs Plēve (77.219.4.*) rakstīja

Miljoni...    Nav.com

Man nepietiek ar 10k mēnesī. Vēlos, kādus 15m mēnesī.... Vai ir "metode", kas ražo 15m mēnesī, vai vairāk??

  Maris (91.200.64.*) rakstīja

Kā tas darbojas?

Sveiki,Kaspar!kā shi metode darbojas pelnīšanas man īsti nav skaidra cik iesākumā ir nauda jaiegulda?Cik bija minēts tad 200 eiro.

  Dace (80.89.73.*) rakstīja

par darbu    latvijas pasta LV-4729

kas tas par darbu un ka es varu nopelnit naudu sezot majas

  liga (212.3.195.*) rakstīja

sveiks    Binomo

sveisk kaspar. gribeju uzinat cik ilga laika nauda parskaitas uz manu kontu? un man ir velviens jautajums. cik ilgi savu nopelnito naudu es varu glabat Binomo konta,jo es viju atstajusi nelielu sumu,pec trim dienam iegajuieksa Binomo un tur tas naudinas vairak nebiaj kapec ta?

  Liga (89.201.116.*) rakstīja

Ka parskatit naudu us savu kontu.    Pelninaudu

Man ir divi jautajumi,cik ir pati mazaka summa ar kuru var sakt pelnit iemaksajot? Un nopelnito naudu ka var parskaitit uz savu kontu,kur tiesi jaiet un kas jadara lai nauda butu mana konta?

  Kārlis (80.89.73.*) rakstīja

Izņemt naudu    IQoption

Sakiet, lūdzu, caur kuru no piedāvātajām iespējām izdevīgāk izņemt peļņu, ja man ir swedbank?

  Aigars (80.89.74.*) rakstīja

Binomo

Vai kāds lieto šo brokera mājas lapu Binomo.com ?
Ja ir kāds kas lieto tad lūdzu sazinaties ar mani. tl 26329199

  Paula (212.3.195.*) rakstīja

Uzzināt.    Swedbank

Kā varētu sākt procesu?

  VALERIJS (90.141.64.*) rakstīja

Par pirmo iemaksu.

SVEIKI, KASPAR. ES IESĀKU SADARBOTIES AR KOMPĀNIJU OPTEK. VIŅI PIEPRASA PIRMO IEMAKSU VEIKT 2000EUR APMĒRĀ. ES TĀ KĀ RAUSTOS TĀDU SUMMU MAKSĀT. JŪS MINAT KA PIETIEK AR 250EUR.

Visi komentāri (jaunā lapā)
 
 
 

 Pievienot jaunu komentāru!

Uzjautājiet jebko vai dalies pieredzē
Tu saņemsi detalizētus norādījumus pa e-pastu.