Ka pelnit naudu ar bitcoin - Kļuvu bagāts, izmantojot šo metodi, un tagad mēnesī pelnu vairāk nekā $10 000.
More information
Kaspars Ozols
29.07. 2017 18:14  | 

Bitcoin ir brīnums no brīža. Tas ir tas, par ko ikviens uzņēmums apsver iespēju pieņemt vai ne. Nesenā videoklipā Bill Gates bija pamanījis runāt par Bitcoin. Daudzi cilvēki vēlas zināt, kā nopelnīt naudu no Bitcoin. Viens no šādiem veidiem ir, pirmkārt, padarīt Bitcoin un pēc tam pārdot.

Šajā amatā jums būs iespēja uzzināt vairākus veidi, kā nopelnīt Bitcoin, ko jūs varat savukārt pārdot par naudu. Bitcoin ir ļoti trausls, un jums rūpīgi jārīkojas, lai saglabātu savu fondu drošību, jums nevajadzētu atklāt savu adresi, ja vien tas nav neizbēgams, jūsu seifs ir jāuztur drošībā. Šie un daži citi ir piesardzības pasākumi, kas jāveic, lai jūsu monētas būtu drošas pret hakeriem.

4 vienkāršus veidus, kā pelnīt naudu ar Bitcoin

1. Mēģiniet krāni

Tas ir paredzēts ikvienam, kurš neprasa spēles vai veic vienkāršas darbības. Viss, kas viņiem ir nepieciešams, ir Bitcoin seifs. Tad viņiem jādodas uz dažām vietnēm, lai atrisinātu viņu captcha, un viņi tiks apbalvoti ar Satoshi, tie ir Bitcoin fragmenti (tāpat kā Cent ir dolāram). Parasti šo vietņu īpašnieki pelna naudu no savās vietnēs ievietotajām reklāmām. Ikviens, kurš apmeklē viņu vietnes, lai pabeigtu kapteiņa aizpildīšanu vai īsus aptaujas jautājumus, saņem daļu no vietņu īpašniekiem iegūtās summas no reklāmdevēja.

Katrā pagriezienā parasti ir apmēram piecas minūtes. Kaut arī tas var aizņemt vairāk laika, lai savāktu ievērojamu Bitcoin daudzumu, jaucējkrāns programmām noteikti piešķir Bitcoin bitiem ikvienam, kurš ir jauns Bitcoin pasaulē. Un šīs digitālās naudas iegūšana par brīvu ir forša. Ir daži lieli un uzticami maisītāji, kas atkārtoti izsūtīja maksājumus saviem lietotājiem, un daudzi no tiem ietver Bitcoin Zebra, bezmaksas Bitcoin, Pocket dice un mēness Bitcoin.

2. Spēlējiet mobilās spēles

Bitcoin un Android pasaulē ir izveidojušās dažas svarīgas un atdzesētas lietojumprogrammas. Daži no tiem jau ir rakstīti par CCN. Tipisks piemērs ir Oh-Crop. Spēle ir līdzīga augiem pret zombijiem, kur spēlētājam spēlē ir jāpārvar ļaunie augi. Spēlētāji iegūst bezmaksas Bitcoin, un spēlei ir tādas ainas, kas līdzinās krāniem, kur viņiem ir jāparāda videoreklāma un jāsaņem maksājums. Ir arī monētu flipper, kas piedāvā situāciju, lai atgūtu palēninātus putnu mīļotājus, lai spēlētu un saņemtu kādu atlīdzību par laiku, kas pavadīts ar bezmaksas Bitcoin bilanci. Varat arī nopelnīt, spēlējot multiplayer spēles, un atsaukties uz citiem. Battlecoin.org ir veids, kā nopelnīt bezmaksas bitēnas šādā veidā.

3. Iegūstiet Bitcoin, skatoties vai redzot īsos videoklipus

Viena no platformām, lai nopelnītu Bitcoin, skatoties īsos videoklipus, ir vidybit. Viss no jums prasītajiem ir e-pasta konts XAPO vai jebkurai Bitcoin adresei. Tad jums vajadzētu skatīties īsus videoklipus, kas ilgst mazāk par minūti un saņem bezmaksas bitromus. Jūsu kontā tiks nekavējoties kreditēts jebkurš redzamais videoklips. Tie, kuri izlemj izmantot Bitcoin adresi, lai saņemtu maksājumus, pirms naudas saņemšanas saņems aptuveni 5430 satoshis.

Vidybit ir par pirmo un joprojām ir vienīgā video sistēma, kas uzreiz maksā lietotājus Bitcoin, vienlaikus nodrošinot neierobežotu video saturu, kā arī nodrošina lielāku summu. Tas nodrošina arī daudzkanālu un neierobežotu skaitu, padarot pelnošus bitkīnus komfortablu, skatoties videoklipus visu dienu. BitcoinGet arī ļauj lietotājam bez maksas saņemt Bitcoin videoklipu skatīšanai, uzdevumu veikšanai un piedāvājumu izpildei.

4. Iesaistīties Bitcoin tirdzniecībā

Neatkarīgi no bailēm no hakeriem un nozagtajiem līdzekļiem, kā tas noticis ar Bitfinex un daudziem citiem, jūs varat nopelnīt arī bitkīnus, tos tirgojot, kā arī ar citām digitālajām valūtām. Galvenās spekulācijas ir iegādāties, kad tas ir zems, gaidiet cenu pieaugumu un pēc tam pārdodiet to augstākā līmenī, lai gūtu peļņu. Atkārtojiet procesu vēlreiz un atkal. Izšķirīga nozīme ir tirgus tendenču un cenu modeļu izpratnei. Bitcoin peļņa varētu būt arī šķīrējtiesā, kas šeit pērk lētus un pārdod tur par augstāku cenu. Šie ir forši veidi, kā nopelnīt naudu no Bitcoin. Jūtieties brīvi pievienoties jebkuram, vai arī jūs varat vienlaicīgi izmēģināt visu. Jums ir nepieciešamas vairākas ienākumu plūsmas, ko jūs zināt.

Reģistrēties - Dzīve ir pārāk īsa, lai būtu nabadzīgs. Pelnīt naudu, bitcoin, bitcoin krāni, bitcoin spēles, saņemt samaksu ar bitcoin, bitcoin tirdzniecība
Start now

Trīs vienkārši soļi, lai sāktu tirdzniecību!

Manu metodi nevar pielietot visur. Lielākā daļa banku un brokeru nezin, ko tieši dara mana metode. Un pat, ja viņi par to zin, tad viņi nekad nekad to nepiedāvātu parastajiem cilvēkiem. Tieši tāpēc ir svarīgi izvēlēties uzticamu licencētu brokeri, kurā pelnīt naudu. Šie ir mani divi iecienītākie brokeri. Reģistrējies vienā no tiem vai pat abos. Abi piedāvā padomus un video pamācības - pilnīgi par brīvu.

Izmēģiniet stratēģiju demo versijā:

  Make Money Robot

Vienkāršs robots, kas automātiski izdara binārās izvēles, pat ja esat iesācējs
Mans ātrais padoms: Iesaku tirgoties ar valūtu pāriem, piemēram, EUR/USD vai CNY/USD.
Minimālā iemaksa: $200
 

  Ayrex

Advanced Binary Technologies Ltd
Progresīvs brokeris, kuram ir patiešām lielisks klientu atbalsta dienests un neliela minimālā iemaksa
Mans ātrais padoms: Brokerim ir bezmaksas demo versija un ļoti zema minimālā iemaksa
Minimālā iemaksa: $5
 
 


  etoro (77.219.3.*) rakstīja

vai akceptejat izveli?    Etoro

Sveiks! Gribu jautat vai akcepte ari “etoro” lapas izmantosanu? Jo neviena no Jusu iedotajiem nevaru pieklut...

  Valdemārs Plēve (77.219.4.*) rakstīja

Miljoni...    Nav.com

Man nepietiek ar 10k mēnesī. Vēlos, kādus 15m mēnesī.... Vai ir "metode", kas ražo 15m mēnesī, vai vairāk??

  Maris (91.200.64.*) rakstīja

Kā tas darbojas?

Sveiki,Kaspar!kā shi metode darbojas pelnīšanas man īsti nav skaidra cik iesākumā ir nauda jaiegulda?Cik bija minēts tad 200 eiro.

  Dace (80.89.73.*) rakstīja

par darbu    latvijas pasta LV-4729

kas tas par darbu un ka es varu nopelnit naudu sezot majas

  liga (212.3.195.*) rakstīja

sveiks    Binomo

sveisk kaspar. gribeju uzinat cik ilga laika nauda parskaitas uz manu kontu? un man ir velviens jautajums. cik ilgi savu nopelnito naudu es varu glabat Binomo konta,jo es viju atstajusi nelielu sumu,pec trim dienam iegajuieksa Binomo un tur tas naudinas vairak nebiaj kapec ta?

  Liga (89.201.116.*) rakstīja

Ka parskatit naudu us savu kontu.    Pelninaudu

Man ir divi jautajumi,cik ir pati mazaka summa ar kuru var sakt pelnit iemaksajot? Un nopelnito naudu ka var parskaitit uz savu kontu,kur tiesi jaiet un kas jadara lai nauda butu mana konta?

  Kārlis (80.89.73.*) rakstīja

Izņemt naudu    IQoption

Sakiet, lūdzu, caur kuru no piedāvātajām iespējām izdevīgāk izņemt peļņu, ja man ir swedbank?

  Aigars (80.89.74.*) rakstīja

Binomo

Vai kāds lieto šo brokera mājas lapu Binomo.com ?
Ja ir kāds kas lieto tad lūdzu sazinaties ar mani. tl 26329199

  Paula (212.3.195.*) rakstīja

Uzzināt.    Swedbank

Kā varētu sākt procesu?

  VALERIJS (90.141.64.*) rakstīja

Par pirmo iemaksu.

SVEIKI, KASPAR. ES IESĀKU SADARBOTIES AR KOMPĀNIJU OPTEK. VIŅI PIEPRASA PIRMO IEMAKSU VEIKT 2000EUR APMĒRĀ. ES TĀ KĀ RAUSTOS TĀDU SUMMU MAKSĀT. JŪS MINAT KA PIETIEK AR 250EUR.

Visi komentāri (jaunā lapā)
 
 
 

 Pievienot jaunu komentāru!

Uzjautājiet jebko vai dalies pieredzē
Tu saņemsi detalizētus norādījumus pa e-pastu.