Ka pelnit naudu ka palikt majas mamma - Kļuvu bagāts, izmantojot šo metodi, un tagad mēnesī pelnu vairāk nekā $10 000.
More information
Kaspars Ozols
29.07. 2017 18:23  | 

Ir dažādi veidi, kā pelnīt naudu kā mājās mamma. Viss, kas jums jādara, ir izpētīt un iesaistīties ikvienā, ar kuru esat apmierināts. Šajā amatā, jūs saņemsiet piecas pārsteidzošas idejas, kā jūs varat pelnīt naudu kā palikt mājās mamma. Šie ir vienkārši veidi, kā nopelnīt naudu sev mājās

Kā pelnīt naudu kā palikt mājās mamma

1. Veikt tiešsaistes apsekojumus

Tiešsaistes aptauju veikšana var būt samērā ātra metode, kā pelnīt naudu no mājām. Piemēram, Harris Aptauja tiešsaistē piešķir apbalvošanas punktus tiešsaistē pabeigtām aptaujām, lai veiktu aptauju, var paiet no piecām līdz divdesmit piecām minūtēm. Survey Takers maksā, pamatojoties uz apkopoto punktu skaitu laika periodā, un šos punktus var izpirkt dažām dāvanu kartēm no tādiem veikaliem kā Starbucks un Amazon. Citas tiešsaistes aptaujas vietnes, piemēram, aptaujas klubs, Swagbucks, globālais testa tirgus utt maksās jums veikt apsekojumus, un laba lieta ir, ka par reģistrāciju nav jāmaksā.

2. Kļūt par studentu pasniedzēju

Ja jums ir kādas akadēmiskās jomas specialitāte un nedēļas laikā jūs varat upurēt dažas stundas, varbūt, kamēr bērni pavada nabu vai spēlējas no beisbola, jūs varat dalīties ar daudzajiem zināšanām ar tiem skolēniem, kuriem ir grūti tikt galā ar Studijas savā jomā. Jūs varat meklēt bērnus, kas vēlas uzlabot savas akadēmisko aprindu varbūt jūsu bērnu skolā vai jūsu apkārtnē - jūs varat pārbaudīt sarakstu ar Craigslist.org vai citām klasificētām vietnēm jūsu valstī.

Un jums ir jābūt gatavam piegādāt noteiktu stundu skaitu nedēļā. Jūs varat reģistrēties arī tiešsaistes vietnē, kas specializējas apmācību sniegšanā. Vietnes, piemēram, tutor.com. Mācību spēkam jābūt vismaz 5 stundām nedēļā, un tam ir jābūt maisījumam noteiktā pakāpē, lai mācītu noteiktus priekšmetus. Apmācība praktizē no mājām uz datora, un tā netiek veikta personīgi. Tutor.com maksā savus pasniedzējus stundā, un likmes ir atšķirīgas atkarībā no tēmas.

3. Saņemiet samaksu, lai novērtētu tīmekļa vietnes

Vēl viens lielisks veids, kā īsā laikā piesaistīt papildu naudu, ir novērtēt vietnes, aptuveni desmit minūtes ilga darba stunda ir aptuveni 10 ASV dolāri. Lai sāktu mājas lapu novērtēšanu un testēšanu, jums ir jābūt datoram un labam interneta savienojumam, un arī var būt vajadzīgs mikrofons. Tam jāpievieno demogrāfiskais profils (apmēram vienā lappusē). Jūs saņemsiet piedāvājumus, ja jūsu profils atbilst pārbaudīto vietņu mērķauditorijas prasībām. Tad viss, kas jums jādara, ir tikai izmantot lietotāja ierakstīšanas ekrānā ierakstītāju, kas jums ir jāielādē savā datorā, lai attēlotu savas kustības un verbālus komentārus ekrānā, kā jūs pārvietotos pa šo vietni. Tīmekļa vietnes un foruma īpašnieki nepārtraukti veic izmaiņas savā vietnē, un viņiem vienmēr ir jācenšas zināt, vai viņu vietnes ir viegli orientējamas vai nav.

4. Kļūsti par emuāru

Lai iegūtu papildu ienākumus no mājām, jūs varētu apsvērt iespēju izveidot vai sākt emuāru. Jūs varētu vēlēties upurēt savu brīvo laiku, mainot jūsu mazuļa autiņus, mazgāt un visus māju darbus, lai sāktu emuāru, kas jūs interesē. Blogošana ir milzīgs potenciāls, un tas var radīt arī milzīgu ienākumu avotu. Un tā kā jūs esat mamma, tas nenozīmē, ka jums vajadzētu uzrakstīt par problēmām vai jautrību, kas saistīta ar vecāku darbu. Faktiski par to ir daudz blogu un šī niša ir gandrīz pārāk piesātināta. Jūs varat apsvērt citu nišu, ka jūs esat ļoti kaislīgi. Jums ir jābūt ļoti oriģinālam, informatīvam, radošam un izklaidējošam, lai izveidotu sevis vārdu. Un jums ir nepieciešams sekotāji internetā. Jo vairāk ir sekotāji, jo vairāk naudas jums būs.

5. Pārdodiet savas fotogrāfijas

Ja esat kvalificēts, izmantojot kameru, varat izlemt pārdot savus fotoattēlus, pārdodot tos krājumu attēlu portālos, piemēram, Shutterstock.com. Ja jūsu iesniegtie attēli ir pieņemti, tiem ir iespēja lejupielādēt Shutterstock abonenti visā pasaulē, un jūs varat nopelnīt no 25 centiem līdz 120 ASV dolāriem par jebkuru ielādēto attēlu. Citas tīmekļa vietnes, kurās tiek pieņemti fotoattēli no lietotājiem, ir Sqeeqee, iStock un Dreamstime.

Šie ir vienkārši veidi, kā nopelnīt kā palikt mājās mamma. Lai nopelnītu kādā no šīm jomām, var būt nepieciešams, lai jūs uzzinātu dažas metodes, kas būtu efektīvas. Jūs saņemsiet visu, kas jums nepieciešams turpmākajos amatos. Neaizmirstiet abonēt mūsu biļetenu un līdzīgi mūsu sociālajām rokturām, lai veiktu turpmākus pasākumus

Reģistrēties - Dzīve ir pārāk īsa, lai būtu nabadzīgs. Pelnīt naudu, palikt mājās mamma, tiešsaistes aptaujas, studentu pasniedzējs, pelnīt naudu blogošana, pārdot savus fotoattēlus
Start now

Trīs vienkārši soļi, lai sāktu tirdzniecību!

Manu metodi nevar pielietot visur. Lielākā daļa banku un brokeru nezin, ko tieši dara mana metode. Un pat, ja viņi par to zin, tad viņi nekad nekad to nepiedāvātu parastajiem cilvēkiem. Tieši tāpēc ir svarīgi izvēlēties uzticamu licencētu brokeri, kurā pelnīt naudu. Šie ir mani divi iecienītākie brokeri. Reģistrējies vienā no tiem vai pat abos. Abi piedāvā padomus un video pamācības - pilnīgi par brīvu.

Izmēģiniet stratēģiju demo versijā:

  Make Money Robot

Vienkāršs robots, kas automātiski izdara binārās izvēles, pat ja esat iesācējs
Mans ātrais padoms: Iesaku tirgoties ar valūtu pāriem, piemēram, EUR/USD vai CNY/USD.
Minimālā iemaksa: $200
 

  Ayrex

Advanced Binary Technologies Ltd
Progresīvs brokeris, kuram ir patiešām lielisks klientu atbalsta dienests un neliela minimālā iemaksa
Mans ātrais padoms: Brokerim ir bezmaksas demo versija un ļoti zema minimālā iemaksa
Minimālā iemaksa: $5
 
 


  etoro (77.219.3.*) rakstīja

vai akceptejat izveli?    Etoro

Sveiks! Gribu jautat vai akcepte ari “etoro” lapas izmantosanu? Jo neviena no Jusu iedotajiem nevaru pieklut...

  Valdemārs Plēve (77.219.4.*) rakstīja

Miljoni...    Nav.com

Man nepietiek ar 10k mēnesī. Vēlos, kādus 15m mēnesī.... Vai ir "metode", kas ražo 15m mēnesī, vai vairāk??

  Maris (91.200.64.*) rakstīja

Kā tas darbojas?

Sveiki,Kaspar!kā shi metode darbojas pelnīšanas man īsti nav skaidra cik iesākumā ir nauda jaiegulda?Cik bija minēts tad 200 eiro.

  Dace (80.89.73.*) rakstīja

par darbu    latvijas pasta LV-4729

kas tas par darbu un ka es varu nopelnit naudu sezot majas

  liga (212.3.195.*) rakstīja

sveiks    Binomo

sveisk kaspar. gribeju uzinat cik ilga laika nauda parskaitas uz manu kontu? un man ir velviens jautajums. cik ilgi savu nopelnito naudu es varu glabat Binomo konta,jo es viju atstajusi nelielu sumu,pec trim dienam iegajuieksa Binomo un tur tas naudinas vairak nebiaj kapec ta?

  Liga (89.201.116.*) rakstīja

Ka parskatit naudu us savu kontu.    Pelninaudu

Man ir divi jautajumi,cik ir pati mazaka summa ar kuru var sakt pelnit iemaksajot? Un nopelnito naudu ka var parskaitit uz savu kontu,kur tiesi jaiet un kas jadara lai nauda butu mana konta?

  Kārlis (80.89.73.*) rakstīja

Izņemt naudu    IQoption

Sakiet, lūdzu, caur kuru no piedāvātajām iespējām izdevīgāk izņemt peļņu, ja man ir swedbank?

  Aigars (80.89.74.*) rakstīja

Binomo

Vai kāds lieto šo brokera mājas lapu Binomo.com ?
Ja ir kāds kas lieto tad lūdzu sazinaties ar mani. tl 26329199

  Paula (212.3.195.*) rakstīja

Uzzināt.    Swedbank

Kā varētu sākt procesu?

  VALERIJS (90.141.64.*) rakstīja

Par pirmo iemaksu.

SVEIKI, KASPAR. ES IESĀKU SADARBOTIES AR KOMPĀNIJU OPTEK. VIŅI PIEPRASA PIRMO IEMAKSU VEIKT 2000EUR APMĒRĀ. ES TĀ KĀ RAUSTOS TĀDU SUMMU MAKSĀT. JŪS MINAT KA PIETIEK AR 250EUR.

Visi komentāri (jaunā lapā)
 
 
 

 Pievienot jaunu komentāru!

Uzjautājiet jebko vai dalies pieredzē
Tu saņemsi detalizētus norādījumus pa e-pastu.