Kads ir vienkarsakais veids ka nopirkt bitcoin - Kļuvu bagāts, izmantojot šo metodi, un tagad mēnesī pelnu vairāk nekā $10 000.
More information
Kaspars Ozols
16.01. 2018 17:04  | 

Tā kā Bitcoin pieņemšanas likme pieaug un Bitcoin ikdienā kļūst arvien vairāk regulāru maksājumu veidu, daudzi uzņēmumi ir izveidoti ar galveno ideju, lai palīdzētu cilvēkiem vieglāk saņemt savas monētas. Izvēloties savu Bitcoin brokeri, pircējam jābūt uzmanīgiem, jo ​​ir daži uzņēmumi, kuri vēlas ļaunprātīgi izmantot tikai kredītkartes informāciju un citu privātu informāciju. Arī daži mākleri ir pieejami tikai dažās valstīs, tāpēc veiciet pētījumu pirms lēmuma pieņemšanas.

Coinbase ir pasaulē lielākais Bitcoin brokeris ar ierobežojumiem 150 vai 150 eiro par Bitcoin nedēļā, ar 3,99% maksu, ko maksā ar kredītkarti vai debetkarti Amerikas Savienotajās Valstīs, Kanādā, Eiropā, Lielbritānijā, Eiropā, Austrālijā un Singapūrā. Coinmama ir Bitcoin brokeris, kas darbojas tikai dažās ASV valstīs ar 6% maksu un pirkuma ierobežojumu 5000 USD dienā vai 20 000 USD mēnesī. Eiropas uzticamākais un uzticamākais brokeris ir BitPanda ar maksu no 3% līdz 4%, bet viena slikta šā brokera iezīme ir tāda, ka pirkuma maksa vietnē nav atklāta, bet maksa ir iekļauta pirkuma cenā.

Visi šie brokeri galvenokārt ir vieni un ar ideju nopirkt Bitcoin viegli, galvenokārt atšķiras ar pirkuma maksu, ierobežojumu un valstīm, kurās tās darbojas. Lai izmantotu kādu no šiem mākleriem, ja jūs iegādājaties Bitcoin, vispirms vispirms ir nepieciešams Bitcoin kabelis, tiešsaistes vai aparatūras seifs, kas atbilst jūsu vēlmēm. Pēc seifa iegūšanas jums ir jāizveido konts brokeru vietnē, jāizvēlas maksājuma veids, jāpievieno jūsu konts ar kredītkarti vai debetkarti, un pēc tam vispirms pieslēdzieties kontam ar Bitcoin krātuvi, un tas ir diezgan daudz.

Cilvēkiem ir jāizvēlas to maksājumu metode, kas vislabāk atbilst viņu vajadzībām, piemēram, daudzi pircēji kā norēķinu metodi izmanto kredītkarti, jo bankas pārskaitījumi piedāvā lētākas cenas. Apmaiņām ir nepieciešama jūsu privātā informācija un atrašanās vieta, tāpēc, lai šī informācija būtu sagatavota, varētu paātrināt pircēja konta apstiprināšanas laiku.

Reģistrēties - Dzīve ir pārāk īsa, lai būtu nabadzīgs. Bitcoin, pirkšana, ierobežojumi, maksa, maksājuma veids
Start now

Trīs vienkārši soļi, lai sāktu tirdzniecību!

Manu metodi nevar pielietot visur. Lielākā daļa banku un brokeru nezin, ko tieši dara mana metode. Un pat, ja viņi par to zin, tad viņi nekad nekad to nepiedāvātu parastajiem cilvēkiem. Tieši tāpēc ir svarīgi izvēlēties uzticamu licencētu brokeri, kurā pelnīt naudu. Šie ir mani divi iecienītākie brokeri. Reģistrējies vienā no tiem vai pat abos. Abi piedāvā padomus un video pamācības - pilnīgi par brīvu.

Izmēģiniet stratēģiju demo versijā:

  Make Money Robot

Vienkāršs robots, kas automātiski izdara binārās izvēles, pat ja esat iesācējs
Mans ātrais padoms: Iesaku tirgoties ar valūtu pāriem, piemēram, EUR/USD vai CNY/USD.
Minimālā iemaksa: $200
 

  Ayrex

Advanced Binary Technologies Ltd
Progresīvs brokeris, kuram ir patiešām lielisks klientu atbalsta dienests un neliela minimālā iemaksa
Mans ātrais padoms: Brokerim ir bezmaksas demo versija un ļoti zema minimālā iemaksa
Minimālā iemaksa: $5
 
 


  etoro (77.219.3.*) rakstīja

vai akceptejat izveli?    Etoro

Sveiks! Gribu jautat vai akcepte ari “etoro” lapas izmantosanu? Jo neviena no Jusu iedotajiem nevaru pieklut...

  Valdemārs Plēve (77.219.4.*) rakstīja

Miljoni...    Nav.com

Man nepietiek ar 10k mēnesī. Vēlos, kādus 15m mēnesī.... Vai ir "metode", kas ražo 15m mēnesī, vai vairāk??

  Maris (91.200.64.*) rakstīja

Kā tas darbojas?

Sveiki,Kaspar!kā shi metode darbojas pelnīšanas man īsti nav skaidra cik iesākumā ir nauda jaiegulda?Cik bija minēts tad 200 eiro.

  Dace (80.89.73.*) rakstīja

par darbu    latvijas pasta LV-4729

kas tas par darbu un ka es varu nopelnit naudu sezot majas

  liga (212.3.195.*) rakstīja

sveiks    Binomo

sveisk kaspar. gribeju uzinat cik ilga laika nauda parskaitas uz manu kontu? un man ir velviens jautajums. cik ilgi savu nopelnito naudu es varu glabat Binomo konta,jo es viju atstajusi nelielu sumu,pec trim dienam iegajuieksa Binomo un tur tas naudinas vairak nebiaj kapec ta?

  Liga (89.201.116.*) rakstīja

Ka parskatit naudu us savu kontu.    Pelninaudu

Man ir divi jautajumi,cik ir pati mazaka summa ar kuru var sakt pelnit iemaksajot? Un nopelnito naudu ka var parskaitit uz savu kontu,kur tiesi jaiet un kas jadara lai nauda butu mana konta?

  Kārlis (80.89.73.*) rakstīja

Izņemt naudu    IQoption

Sakiet, lūdzu, caur kuru no piedāvātajām iespējām izdevīgāk izņemt peļņu, ja man ir swedbank?

  Aigars (80.89.74.*) rakstīja

Binomo

Vai kāds lieto šo brokera mājas lapu Binomo.com ?
Ja ir kāds kas lieto tad lūdzu sazinaties ar mani. tl 26329199

  Paula (212.3.195.*) rakstīja

Uzzināt.    Swedbank

Kā varētu sākt procesu?

  VALERIJS (90.141.64.*) rakstīja

Par pirmo iemaksu.

SVEIKI, KASPAR. ES IESĀKU SADARBOTIES AR KOMPĀNIJU OPTEK. VIŅI PIEPRASA PIRMO IEMAKSU VEIKT 2000EUR APMĒRĀ. ES TĀ KĀ RAUSTOS TĀDU SUMMU MAKSĀT. JŪS MINAT KA PIETIEK AR 250EUR.

Visi komentāri (jaunā lapā)
 
 
 

 Pievienot jaunu komentāru!

Uzjautājiet jebko vai dalies pieredzē
Tu saņemsi detalizētus norādījumus pa e-pastu.