Kapec bitcoin ir vairak populars neka citas kriptokulturas - Kļuvu bagāts, izmantojot šo metodi, un tagad mēnesī pelnu vairāk nekā $10 000.
More information
Kaspars Ozols
20.12. 2018 11:03  | 

Visi, kas ir jauni kriptokultūru pasaulē, dzird Bitcoin vārdu pat pirms viņi var saprast visu digitālās valūtas tirdzniecības koncepciju. Bitcoinas popularitāte ir sasniedzusi punktu, kurā tas tiek uzskatīts par sinonīmu kriptokultūras gadījumam - gandrīz katrs lajs uzskata, ka bitcoīni ir kriptvulāte. Tā nav taisnība!

Digitālajā naudas tirgū ir simtiem dažādu kriptokultūru veidu. Katrai no šīm valūtām ir sava vērtība un priekšrocības; tirgotāji izvēlas to, kas, pēc viņu domām, iegūs vislielāko peļņu. Tātad, neskatoties uz daudzām iespējām izvēlēties, kāpēc tas, ka bitcoīns ir vispopulārākā digitālā valūta pasaulē?

Bitcoīnu popularitāte ir atkarīga no vairākiem iemesliem; apskatīsim dažus no tiem;

Bitcoin bija pirmais kriptogrāfijas valūtas tirgus

Viens no tās popularitātes iemesliem ir fakts, ka biktoīns bija pirmā digitālā valūta tirgū. 2009.gadā bikotēņa radītājs Satoshi Nakamoto veica publisko elektroniskās naudas vienību, kas vēlāk kļuva pazīstama kā bitcoīns. Tas ļāva tirgotājiem veikt pilnīgi drošus un anonīmus darījumus; šie; divi faktori nekavējoties padarīja to par iecienītāko tirgotāju vidū.

Bitcoin vēsture un tās panākumi kā peļņas ģenerators ir nopelnījuši tā reputāciju un vietu tirgū.

Tas ir daudz pieejamāks

Lieta digitālajā valūtas tirgū strauji mainās; Neskatoties uz tik daudzām pieejamām tirdzniecības iespējām, bitēno joprojām ir viena no vispiemērotākajām kriptokultūrām. Tai ir vairāk atbalsta aparatūras, programmatūras un diezgan daudz apmaiņas. Tam ir arī veselīgs tirgotāju kopums, un tā izstrādātāju ekosistēma ir lielāka nekā citas valūtas.

Bitcoin ir spēcīgs tīkls

Tas ir viens no lielākajiem ieguvumiem no bitcoīna tirdzniecības; tai ir liels tīkls, kas turpina pieaugt, jo arvien vairāk tirgotāju tiek ievilkta. Jaunpienācēji ir ērtāk mēģināt veiksmi ar kaut ko, kas ir bijis aptuveni gadu, nevis jaunākās digitālās naudas versijas. Bitcoin drošība, pieejamība, autentiskums un anonimitāte ir pārbaudīta laika gaitā, tāpēc tā ir varbūt visuzticamākā digitālā valūta tirgū; tādēļ šis uzticības līmenis pievieno jaunus tirgotājus tīklam.

Šis milzīgais tīkls padara bitcoīnu par visspēcīgāko šodien pieejamo digitālo valūtu.

Bitcoin ir decentralizēts

Vienkārši sakot, bitēnam nav noslīdēšanas punkta! Pārējās valūtas parasti pieder atsevišķai vienībai (personai vai uzņēmumam), kas dod īpašniekam lielāku ietekmi uz valūtu. No otras puses, Bitcoin ir decentralizēts, kas nozīmē, ka tam nav bankas vai trešās personas, kas regulē darījumus. Tādēļ bitkīns ir atkarīgs no savas vērtības, kas aizsargā tā īpašniekus no ārējiem ekonomiskajiem faktoriem. Turklāt bitkino darījumiem netiek piemērota neviena bankas vai trešās puses maksa vai politika.

Kopš tās sākuma bitcoīns ir piedzīvojis daudzu jaunu digitālo valūtu veidus, no kuriem lielākā daļa vienkārši replicē bitkoīna īpašības. Tomēr, neskatoties uz visu šo jauno valūtu īpašnieku centieniem, privātuma un drošības bitcoīns piedāvāja, joprojām nav pārsteidzošs.

Reģistrēties - Dzīve ir pārāk īsa, lai būtu nabadzīgs. ciparu valūta, digitālā nauda, ciparu valūta, bitcoīns, blokshēma
Start now

Trīs vienkārši soļi, lai sāktu tirdzniecību!

Manu metodi nevar pielietot visur. Lielākā daļa banku un brokeru nezin, ko tieši dara mana metode. Un pat, ja viņi par to zin, tad viņi nekad nekad to nepiedāvātu parastajiem cilvēkiem. Tieši tāpēc ir svarīgi izvēlēties uzticamu licencētu brokeri, kurā pelnīt naudu. Šie ir mani divi iecienītākie brokeri. Reģistrējies vienā no tiem vai pat abos. Abi piedāvā padomus un video pamācības - pilnīgi par brīvu.

Izmēģiniet stratēģiju demo versijā:

  Make Money Robot

Vienkāršs robots, kas automātiski izdara binārās izvēles, pat ja esat iesācējs
Mans ātrais padoms: Iesaku tirgoties ar valūtu pāriem, piemēram, EUR/USD vai CNY/USD.
Minimālā iemaksa: $200
 
 


  etoro (77.219.3.*) rakstīja

vai akceptejat izveli?    Etoro

Sveiks! Gribu jautat vai akcepte ari “etoro” lapas izmantosanu? Jo neviena no Jusu iedotajiem nevaru pieklut...

  Valdemārs Plēve (77.219.4.*) rakstīja

Miljoni...    Nav.com

Man nepietiek ar 10k mēnesī. Vēlos, kādus 15m mēnesī.... Vai ir "metode", kas ražo 15m mēnesī, vai vairāk??

  Maris (91.200.64.*) rakstīja

Kā tas darbojas?

Sveiki,Kaspar!kā shi metode darbojas pelnīšanas man īsti nav skaidra cik iesākumā ir nauda jaiegulda?Cik bija minēts tad 200 eiro.

  Dace (80.89.73.*) rakstīja

par darbu    latvijas pasta LV-4729

kas tas par darbu un ka es varu nopelnit naudu sezot majas

  liga (212.3.195.*) rakstīja

sveiks    Binomo

sveisk kaspar. gribeju uzinat cik ilga laika nauda parskaitas uz manu kontu? un man ir velviens jautajums. cik ilgi savu nopelnito naudu es varu glabat Binomo konta,jo es viju atstajusi nelielu sumu,pec trim dienam iegajuieksa Binomo un tur tas naudinas vairak nebiaj kapec ta?

  Liga (89.201.116.*) rakstīja

Ka parskatit naudu us savu kontu.    Pelninaudu

Man ir divi jautajumi,cik ir pati mazaka summa ar kuru var sakt pelnit iemaksajot? Un nopelnito naudu ka var parskaitit uz savu kontu,kur tiesi jaiet un kas jadara lai nauda butu mana konta?

  Kārlis (80.89.73.*) rakstīja

Izņemt naudu    IQoption

Sakiet, lūdzu, caur kuru no piedāvātajām iespējām izdevīgāk izņemt peļņu, ja man ir swedbank?

  Aigars (80.89.74.*) rakstīja

Binomo

Vai kāds lieto šo brokera mājas lapu Binomo.com ?
Ja ir kāds kas lieto tad lūdzu sazinaties ar mani. tl 26329199

  Paula (212.3.195.*) rakstīja

Uzzināt.    Swedbank

Kā varētu sākt procesu?

  VALERIJS (90.141.64.*) rakstīja

Par pirmo iemaksu.

SVEIKI, KASPAR. ES IESĀKU SADARBOTIES AR KOMPĀNIJU OPTEK. VIŅI PIEPRASA PIRMO IEMAKSU VEIKT 2000EUR APMĒRĀ. ES TĀ KĀ RAUSTOS TĀDU SUMMU MAKSĀT. JŪS MINAT KA PIETIEK AR 250EUR.

Visi komentāri (jaunā lapā)
 
 
 

 Pievienot jaunu komentāru!

Uzjautājiet jebko vai dalies pieredzē
Tu saņemsi detalizētus norādījumus pa e-pastu.