Kas ir bitcoin dibinatajs - Kļuvu bagāts, izmantojot šo metodi, un tagad mēnesī pelnu vairāk nekā $10 000.
More information
Kaspars Ozols
01.12. 2017 14:30  | 

Viss sākās 2008. gada novembrī. Satoshi Nakamoto indivīds vai personu grupa, kas izgudroja Bitcoin, publicēja pirmo papīru par kriptvoku: "Bitcoin: peer-peer Electronic Cash System", kuru viņš turpināja attīstīt līdz 2010. gada beigām. 2011 Nakamoto publicēja, ka viņš pārcēlās uz kādu citu lieta. Bitcoin ir labās rokās ar Gavinu un visiem. Tas bija pēdējais Satoshi Nakamoto izskats.

Patiesais jautājums ir tas, kas ir šis cilvēks vai kas ir šie cilvēki? Pat Satoshi Nakamoto paziņoja, ka viņš vai viņi Āzijā ir diezgan pārliecināti, jo Satoshi jēdziens ir "gaišs" vai "gudrs", Naka nozīmē "vidēja", "iekšā" vai "attiecības", un "Moto" nozīmē "pamats" vai "izcelsme" "tāpēc vārds Satoshi Nakamoto var būt sava veida pseidonīms.

Ir daži ieteikumi, kas var būt īstais Bitcoin dibinātājs:

  • Dorian Nakamoto no Kalifornijas, kura dzimšanas vārds ir Satoshi Nakamoto, bija pirmais mērķis jautājumā par Bitcoin dibinātāju. Pirmais cilvēks, kas viņu iesaistīja šajā jautājumā, bija Newsweek žurnālists Leah McGrath Goodman. Nakamoto, šķiet, apstiprināja kā Bitcoin dibinātājs, bet pēc tam viņš teica, ka viņš vairs nav iesaistīts un ka tas ir vērsts pret citiem cilvēkiem.
  • Halla Finneja kriptogrāfs bija Dorian Nakamoto kaimiņš. Tātad žurnālists Andijs Grīnbergs teica, ka ir iespējams, ka Finney strādāja Nakamoto vārdā. Vēlāk Finnejs parādīja Grīnberga e-pasta sarakstu ar viņu un Nakamoto, ja mēs redzētu, ka viņš nopirka pirmos bitkus.
  • Craig Steven Wright apgalvoja, ka viņš ir sava Bitcoin dibinātājs savā emuārā. Bet vēlāk kļuva skaidrs, ka tas viss ir viltus.

Būtībā mēs nevaram būt pārliecināti, kas ir Bitcoin dibinātājs. Visi iespējamie cilvēki, kas varētu būt dibinātāji, tika apstrīdēti.

Reģistrēties - Dzīve ir pārāk īsa, lai būtu nabadzīgs. Bitcoin, dibinātājs, Satoshi Nakamoto, kriptogrāfijas valūta
Start now

Trīs vienkārši soļi, lai sāktu tirdzniecību!

Manu metodi nevar pielietot visur. Lielākā daļa banku un brokeru nezin, ko tieši dara mana metode. Un pat, ja viņi par to zin, tad viņi nekad nekad to nepiedāvātu parastajiem cilvēkiem. Tieši tāpēc ir svarīgi izvēlēties uzticamu licencētu brokeri, kurā pelnīt naudu. Šie ir mani divi iecienītākie brokeri. Reģistrējies vienā no tiem vai pat abos. Abi piedāvā padomus un video pamācības - pilnīgi par brīvu.

Izmēģiniet stratēģiju demo versijā:

  Make Money Robot

Vienkāršs robots, kas automātiski izdara binārās izvēles, pat ja esat iesācējs
Mans ātrais padoms: Iesaku tirgoties ar valūtu pāriem, piemēram, EUR/USD vai CNY/USD.
Minimālā iemaksa: $200
 

  Binary Option Robot

Šī programma var strādāt tavā vietā. :-) Vienīgais, ko vajag izdarīt ir uzinstalēt, piereģistrēties un veikt iemaksu. Robots pats pēc tam izanalizēs kā likt likmes un sākts to pats darīt Jūsu vietā.
Mans ātrais padoms: Es īpaši ieteiktu šo rīku priekš iesācējiem, jo vajag tikai ieslēgt datoru un programmu un tā pelna naudu Jūsu vietā.
Minimālā iemaksa: $250
 
 


  etoro (77.219.3.*) rakstīja

vai akceptejat izveli?    Etoro

Sveiks! Gribu jautat vai akcepte ari “etoro” lapas izmantosanu? Jo neviena no Jusu iedotajiem nevaru pieklut...

  Valdemārs Plēve (77.219.4.*) rakstīja

Miljoni...    Nav.com

Man nepietiek ar 10k mēnesī. Vēlos, kādus 15m mēnesī.... Vai ir "metode", kas ražo 15m mēnesī, vai vairāk??

  Maris (91.200.64.*) rakstīja

Kā tas darbojas?

Sveiki,Kaspar!kā shi metode darbojas pelnīšanas man īsti nav skaidra cik iesākumā ir nauda jaiegulda?Cik bija minēts tad 200 eiro.

  Dace (80.89.73.*) rakstīja

par darbu    latvijas pasta LV-4729

kas tas par darbu un ka es varu nopelnit naudu sezot majas

  liga (212.3.195.*) rakstīja

sveiks    Binomo

sveisk kaspar. gribeju uzinat cik ilga laika nauda parskaitas uz manu kontu? un man ir velviens jautajums. cik ilgi savu nopelnito naudu es varu glabat Binomo konta,jo es viju atstajusi nelielu sumu,pec trim dienam iegajuieksa Binomo un tur tas naudinas vairak nebiaj kapec ta?

  Liga (89.201.116.*) rakstīja

Ka parskatit naudu us savu kontu.    Pelninaudu

Man ir divi jautajumi,cik ir pati mazaka summa ar kuru var sakt pelnit iemaksajot? Un nopelnito naudu ka var parskaitit uz savu kontu,kur tiesi jaiet un kas jadara lai nauda butu mana konta?

  Kārlis (80.89.73.*) rakstīja

Izņemt naudu    IQoption

Sakiet, lūdzu, caur kuru no piedāvātajām iespējām izdevīgāk izņemt peļņu, ja man ir swedbank?

  Aigars (80.89.74.*) rakstīja

Binomo

Vai kāds lieto šo brokera mājas lapu Binomo.com ?
Ja ir kāds kas lieto tad lūdzu sazinaties ar mani. tl 26329199

  Paula (212.3.195.*) rakstīja

Uzzināt.    Swedbank

Kā varētu sākt procesu?

  VALERIJS (90.141.64.*) rakstīja

Par pirmo iemaksu.

SVEIKI, KASPAR. ES IESĀKU SADARBOTIES AR KOMPĀNIJU OPTEK. VIŅI PIEPRASA PIRMO IEMAKSU VEIKT 2000EUR APMĒRĀ. ES TĀ KĀ RAUSTOS TĀDU SUMMU MAKSĀT. JŪS MINAT KA PIETIEK AR 250EUR.

Visi komentāri (jaunā lapā)
 
 
 

 Pievienot jaunu komentāru!

Uzjautājiet jebko vai dalies pieredzē
Tu saņemsi detalizētus norādījumus pa e-pastu.