Kas nepieciesams lai uzsaktu kriptovalutas biznesu - Kļuvu bagāts, izmantojot šo metodi, un tagad mēnesī pelnu vairāk nekā $10 000.
More information
Kaspars Ozols
17.04. 2018 00:00  | 

Ievads

Ik dienu mēs varam atrast medijos kārtējo ziņu par kādu veiksmes stāstu, kur kāds jaunieties izveidojies miljonu vērtu startapu vai kāds bezpajumtnieks atradis ievērojamu naudas summu kādā no mizkastēm. Ar šo rakstu, mēs vēlamies jūs motivēt un kļūt par vienu no šiem veiksmes stāstiem. Un jums itin nemaz nav jābūt bezpajumtniekam vai zaļam augsskolas studentam. Viss kas ir nepieciešams, ir veiksmīgi ieguldījumi kriptovalūtās, kā piemēram Litecoin, Ethereum, Bitcoun un daudzas citas. Vēljovairāk, mūsdienās pieaug šo kriptvalūtu skaits un veidi. Tad nu īsumā pastāstīsim, kā un kur reģistrēties, lai spertu savus pirmos soļos kriptovalūtu pasaulē.

Pats sākums

Visupirmām, pirms veicot ieguldījumu, neatkarīgi no kriptovalūtas popularitātes (bitcoin uz doto brīdi ir vispopulārākā kriptovalūta) , izpētiet, cik kura kriptovalūta ir vērta konkrētajā dienā. No tā arī būs vieglāk iztēloties, kad tās cena varētu mainīties. Un visvarīgāk - uz kuru pusi. Tam, lieliski noderēs mājaslapa https://coinmarketcap.com/ . Šeit, jūs varat izpētīt cik maksā konkrētā kriptovalūta konkrētajā dienā, kā arī cik tā ir maksājusi pirms dienas, divām vai pat mēneša. Šajā mājaslapā jūs arī varēsiet iepazīties ar drošākajām un vispopulārākajām adresēm, kurās iegādāties konkrētās kriptovalūtas.

Nākamais solis

Kad esat noskatījis mērķi, nākamais solis būs reģistrēšanās kādā no kriptovalūtu mājaslapām. Taču šeit, mēs mudinātu lasītājus pasteigties, jo kriptovalūtām gūstot popularitāti, mājaslapas mēdz ķerties un nelādēt līdz galam. Vēljovairāk, vispopulārākajās mājaslapās, jauno reģistrēto lietotāju skaits dažreiz sasniedz pat 70,000 lietotāju dienā.

Jā, jūs nepārklausījāties! Tāpēc var gadīties, ka kāda no biržām vairs neuzņems jaunus lietotājus vai arī reģistrēšanās verifikācijas process aizņems ļoti ilgu laiku. Ja pieminam populārākās adreses, tad vērts pieminēt šo adresi - https://www.coinbase.com . Saprotams, ka, veicot reģistrāciju, tā kā ir likta nauda uz spēles, iesakām izveidot sarežģītu paroli, kā arī veikt iestatījumu un atrast “divu faktoru autentifikāciju”. Kāds no tās labums? Tā jums liks pie katras ielogošanās reizes ievadīt unikālu kodu no Google Autentifikatora aplikācijas. Pēc tam vajadzēs verificēt kontu un augšupielādēt, piemēram, vadītaja apliecības foto no abām pusēm (šo iesakām darīt ar Coinbase mobilo aplikāciju, kas ir ērta un bezmaksas) Pēc konta reģistrācijas, varat piesaistīt savu norēķinu karti un “Buy\\Sell” sadaļā veikt pirmo pirkumu.

Ne tik populāras kirptovalūtas

Ja esat nolēmis iegādāties kripto valūtu, kuru nav iespējams atrast augstāk minētajā mājaslapā, tad viens no ērtākajiem veidiem kā tikt pie kādas citas valūtas ir veicot apmaiņu. Viena no adresēm, kurā iespējams veikt kriptvalūtu maiņas, ir https://bittrex.com . Mēs iesakām pirkt Lite Coin, ja vēlaties, lai transakcija no Coinbase.com uz apmaiņas saiti notiktu maksimāli ātri. Tāpat ņemiet vērā, ka Lite Coin iegāde un transakcija neieturēs tik augstu procentu likmi.

Gala vārds

Visupirām, ceram, ka šis raksts jums bija noderīgs un mudināja ielūkoties kriptovalūtu pasaulē. Īsumā, šie bija pamata punkti, lai varētu sākt savu biznesu kriptovalūtu pasaulē. Turpmākais ceļš atkarīgs no jūsu apķērības, veiksmes, kā arī prasmes rīkoties ātri.

Pirms dodies pirkt pirmo kripto valūtas monētu, ieteiktu atcerēties, ka šo nevar saukt par ieguldījumu, kurš nesīs stabilu peļņu. Šī vairāk ir tirgus spekulācija un kripto spēlē vari iesaistīties, ja, teiksim tā, jums ir kas iekrāts zeķē. Veiksmes!

Reģistrēties - Dzīve ir pārāk īsa, lai būtu nabadzīgs. binārās opcijas, trading, nauda, blokchain, logistics, blokchain in logistics, crypto, kriptovauta,
Start now

Trīs vienkārši soļi, lai sāktu tirdzniecību!

Manu metodi nevar pielietot visur. Lielākā daļa banku un brokeru nezin, ko tieši dara mana metode. Un pat, ja viņi par to zin, tad viņi nekad nekad to nepiedāvātu parastajiem cilvēkiem. Tieši tāpēc ir svarīgi izvēlēties uzticamu licencētu brokeri, kurā pelnīt naudu. Šie ir mani divi iecienītākie brokeri. Reģistrējies vienā no tiem vai pat abos. Abi piedāvā padomus un video pamācības - pilnīgi par brīvu.

Izmēģiniet stratēģiju demo versijā:

  Make Money Robot

Vienkāršs robots, kas automātiski izdara binārās izvēles, pat ja esat iesācējs
Mans ātrais padoms: Iesaku tirgoties ar valūtu pāriem, piemēram, EUR/USD vai CNY/USD.
Minimālā iemaksa: $200
 

  Ayrex

Advanced Binary Technologies Ltd
Progresīvs brokeris, kuram ir patiešām lielisks klientu atbalsta dienests un neliela minimālā iemaksa
Mans ātrais padoms: Brokerim ir bezmaksas demo versija un ļoti zema minimālā iemaksa
Minimālā iemaksa: $5
 
 


  etoro (77.219.3.*) rakstīja

vai akceptejat izveli?    Etoro

Sveiks! Gribu jautat vai akcepte ari “etoro” lapas izmantosanu? Jo neviena no Jusu iedotajiem nevaru pieklut...

  Valdemārs Plēve (77.219.4.*) rakstīja

Miljoni...    Nav.com

Man nepietiek ar 10k mēnesī. Vēlos, kādus 15m mēnesī.... Vai ir "metode", kas ražo 15m mēnesī, vai vairāk??

  Maris (91.200.64.*) rakstīja

Kā tas darbojas?

Sveiki,Kaspar!kā shi metode darbojas pelnīšanas man īsti nav skaidra cik iesākumā ir nauda jaiegulda?Cik bija minēts tad 200 eiro.

  Dace (80.89.73.*) rakstīja

par darbu    latvijas pasta LV-4729

kas tas par darbu un ka es varu nopelnit naudu sezot majas

  liga (212.3.195.*) rakstīja

sveiks    Binomo

sveisk kaspar. gribeju uzinat cik ilga laika nauda parskaitas uz manu kontu? un man ir velviens jautajums. cik ilgi savu nopelnito naudu es varu glabat Binomo konta,jo es viju atstajusi nelielu sumu,pec trim dienam iegajuieksa Binomo un tur tas naudinas vairak nebiaj kapec ta?

  Liga (89.201.116.*) rakstīja

Ka parskatit naudu us savu kontu.    Pelninaudu

Man ir divi jautajumi,cik ir pati mazaka summa ar kuru var sakt pelnit iemaksajot? Un nopelnito naudu ka var parskaitit uz savu kontu,kur tiesi jaiet un kas jadara lai nauda butu mana konta?

  Kārlis (80.89.73.*) rakstīja

Izņemt naudu    IQoption

Sakiet, lūdzu, caur kuru no piedāvātajām iespējām izdevīgāk izņemt peļņu, ja man ir swedbank?

  Aigars (80.89.74.*) rakstīja

Binomo

Vai kāds lieto šo brokera mājas lapu Binomo.com ?
Ja ir kāds kas lieto tad lūdzu sazinaties ar mani. tl 26329199

  Paula (212.3.195.*) rakstīja

Uzzināt.    Swedbank

Kā varētu sākt procesu?

  VALERIJS (90.141.64.*) rakstīja

Par pirmo iemaksu.

SVEIKI, KASPAR. ES IESĀKU SADARBOTIES AR KOMPĀNIJU OPTEK. VIŅI PIEPRASA PIRMO IEMAKSU VEIKT 2000EUR APMĒRĀ. ES TĀ KĀ RAUSTOS TĀDU SUMMU MAKSĀT. JŪS MINAT KA PIETIEK AR 250EUR.

Visi komentāri (jaunā lapā)
 
 
 

 Pievienot jaunu komentāru!

Uzjautājiet jebko vai dalies pieredzē
Tu saņemsi detalizētus norādījumus pa e-pastu.