Kludas kas jums jaizvairas kriptvizualas tirdzniecibas laika 2018. gada - Kļuvu bagāts, izmantojot šo metodi, un tagad mēnesī pelnu vairāk nekā $10 000.
More information
Kaspars Ozols
07.11. 2018 14:05  | 

Jums var būt jauna kriptvju valūtas tirdzniecība, vai arī jūs varētu būt pieredzējis tirgotājs, kam ir tik daudz pievilcīgu un neatvairāmu tirdzniecības iespēju un iespējas, ka tas ir diezgan bieži kļūdīties. Dažas kļūdas varētu būt sliktu lēmumu pieņemšanas rezultāts, bet citi varētu padarīt jūs par kriptovaršu izkrāpšanu un krāpšanu.

Neatkarīgi no tā, cik uzmanīgs esat, kļūdas notiks. Tātad jautājums ir, kā jūs palikt drošībā? Viltība ir apzināties un palikt brīdinājums.

Lai palīdzētu jums novērot kļūdas, pirms jūs tos veicat, ir daži KREPTO valūtas tirdzniecības darījumi, kurus nedrīkst ignorēt.

Nekad ieguldīt pārāk lielu sākumā

Pieredzējuši tirgotāji labāk zina, bet liela investēšana ir bieži sastopama kļūda, ko rada daudzi jauni tirgotāji. Jaunajiem tirgotājiem ir ļoti svarīgi rūpīgi turpināt darbu; ieguldīt nelielus daudzumus un iegūt zemes gulēšanu. Būs daudzas reizes, kad kāda iespēja varētu šķist pārāk laba, lai izietu, bet atcerieties, ka kriptogrāfijas valūta joprojām ir nepastāvīga tirgus, kas prasa rūpīgi ieguldīt līdzekļus un nevis likt visus savus līdzekļus vienā vietā vienā reizē.

Neattiecoties uz labo veco sūkni un dump

Katra tirgotāja pamata instinkts ir ieguldīt aktīvā, kas sāk augt vērtībā; Kriptogrāfijas valūtā tas var kļūt par sliktu ieguldījumu pāreju. Ja salīdzinoši nezināmā monēta pēkšņi sāk redzēt krasu vērtības pieaugumu, tas ļoti labi varētu būt Pump and Dump, kas ir saskaņoti centieni vadīt monētas vērtības augstu, izmantojot viltus un nepatiesus pārskatus un prognozes, un pēc tam to pārdot tiem, kas meklē kādu ātru naudu. Tas galvenokārt tiek darīts, lai pārdotu lētāk nopērkamās monētas par piepūto cenu.

Grupa nolemj palielināt lētu monētu vērtību un dalībnieki sāks pirkt šo monētu viena no otras; tikmēr tā pati grupa sāk izplatīt nepatiesas ziņas par monētas vērtību. Ārējie tirgotāji izlasa šos apgalvojumus un steidzas ieguldīt monētu un beidzot nopirkt tos no Pump and Dump grupas. Tāpēc nekad nevajadzētu ieguldīt līdzekļus bez rūpīga pētījuma; it īpaši tas, kas paceļas no pelniem.

Nepārtraukti informēties

Tirgotājam ir jāturpina atjaunināt jaunākās tendences tirgū; pretējā gadījumā jūs varat nonākt pie neinformētiem lēmumiem, kas varētu izmaksāt jums naudu. Jums ir jādara savs mājas darbs, pat ja investīciju iespēja ir acīmredzama. Jums ir jāizpēta pagātnes un nākotnes aktīvu, no kurām vēlaties ieguldīt, tendences, lai jūs varētu iegūt priekšstatu par to, kā tā reaģē katru reizi, kad tā palielinās vai samazināsies. Kriptovalūzijas tirgus ir ļoti svārstīgs; tādēļ jums jāinformē par katru jauno nozares attīstību.

Neattiecas uz brokeri, kas sola bezprecedenta peļņu

Jūs varat saskarties ar daudziem brokeriem, kuri sola piedāvāt iespējas, kas varētu palīdzēt jums pelnīt likteni nakti. Jūsu uzdevums ir palikt prom no viņiem!

Kā pieredzējis tirgotājs, jūs varat uzskatīt, ka tas ir jūsu lielais pārtraukums, bet ārkārtīgi liela un tūlītēja peļņa ar minimāliem vai lielākiem ieguldījumiem var būt tikai mārketinga triks vai krāpšana. Jums ir jāturpina uzmanīgi un jāiegulda piesardzīgi.

Šīs ir dažas ļoti bieži sastopamās kļūdas, ko rada daudzi tirgotāji, pat pieredzējušie. Atcerieties, ka tirdzniecība prasa pacietību, informācijas vākšanu un pieredzi; jums ir jāizvērtē savas iespējas, jādara tavs mājas darbs un pēc tam jāpieņem pamatots lēmums.

Reģistrēties - Dzīve ir pārāk īsa, lai būtu nabadzīgs. cryptocurrency, digitālā nauda, ​​kriptvollu tirdzniecība, kriptvulārtas kļūdas, 2018. gada kriptokultivācija
Start now

Trīs vienkārši soļi, lai sāktu tirdzniecību!

Manu metodi nevar pielietot visur. Lielākā daļa banku un brokeru nezin, ko tieši dara mana metode. Un pat, ja viņi par to zin, tad viņi nekad nekad to nepiedāvātu parastajiem cilvēkiem. Tieši tāpēc ir svarīgi izvēlēties uzticamu licencētu brokeri, kurā pelnīt naudu. Šie ir mani divi iecienītākie brokeri. Reģistrējies vienā no tiem vai pat abos. Abi piedāvā padomus un video pamācības - pilnīgi par brīvu.

Izmēģiniet stratēģiju demo versijā:

  Ayrex

Advanced Binary Technologies Ltd
Progresīvs brokeris, kuram ir patiešām lielisks klientu atbalsta dienests un neliela minimālā iemaksa
Mans ātrais padoms: Brokerim ir bezmaksas demo versija un ļoti zema minimālā iemaksa
Minimālā iemaksa: $5
 

  Make Money Robot

Vienkāršs robots, kas automātiski izdara binārās izvēles, pat ja esat iesācējs
Mans ātrais padoms: Iesaku tirgoties ar valūtu pāriem, piemēram, EUR/USD vai CNY/USD.
Minimālā iemaksa: $200
 
 


  etoro (77.219.3.*) rakstīja

vai akceptejat izveli?    Etoro

Sveiks! Gribu jautat vai akcepte ari “etoro” lapas izmantosanu? Jo neviena no Jusu iedotajiem nevaru pieklut...

  Valdemārs Plēve (77.219.4.*) rakstīja

Miljoni...    Nav.com

Man nepietiek ar 10k mēnesī. Vēlos, kādus 15m mēnesī.... Vai ir "metode", kas ražo 15m mēnesī, vai vairāk??

  Maris (91.200.64.*) rakstīja

Kā tas darbojas?

Sveiki,Kaspar!kā shi metode darbojas pelnīšanas man īsti nav skaidra cik iesākumā ir nauda jaiegulda?Cik bija minēts tad 200 eiro.

  Dace (80.89.73.*) rakstīja

par darbu    latvijas pasta LV-4729

kas tas par darbu un ka es varu nopelnit naudu sezot majas

  liga (212.3.195.*) rakstīja

sveiks    Binomo

sveisk kaspar. gribeju uzinat cik ilga laika nauda parskaitas uz manu kontu? un man ir velviens jautajums. cik ilgi savu nopelnito naudu es varu glabat Binomo konta,jo es viju atstajusi nelielu sumu,pec trim dienam iegajuieksa Binomo un tur tas naudinas vairak nebiaj kapec ta?

  Liga (89.201.116.*) rakstīja

Ka parskatit naudu us savu kontu.    Pelninaudu

Man ir divi jautajumi,cik ir pati mazaka summa ar kuru var sakt pelnit iemaksajot? Un nopelnito naudu ka var parskaitit uz savu kontu,kur tiesi jaiet un kas jadara lai nauda butu mana konta?

  Kārlis (80.89.73.*) rakstīja

Izņemt naudu    IQoption

Sakiet, lūdzu, caur kuru no piedāvātajām iespējām izdevīgāk izņemt peļņu, ja man ir swedbank?

  Aigars (80.89.74.*) rakstīja

Binomo

Vai kāds lieto šo brokera mājas lapu Binomo.com ?
Ja ir kāds kas lieto tad lūdzu sazinaties ar mani. tl 26329199

  Paula (212.3.195.*) rakstīja

Uzzināt.    Swedbank

Kā varētu sākt procesu?

  VALERIJS (90.141.64.*) rakstīja

Par pirmo iemaksu.

SVEIKI, KASPAR. ES IESĀKU SADARBOTIES AR KOMPĀNIJU OPTEK. VIŅI PIEPRASA PIRMO IEMAKSU VEIKT 2000EUR APMĒRĀ. ES TĀ KĀ RAUSTOS TĀDU SUMMU MAKSĀT. JŪS MINAT KA PIETIEK AR 250EUR.

Visi komentāri (jaunā lapā)
 
 
 

 Pievienot jaunu komentāru!

Uzjautājiet jebko vai dalies pieredzē
Tu saņemsi detalizētus norādījumus pa e-pastu.