Kripto valutas debetkartes vadosa rupnieciba - Kļuvu bagāts, izmantojot šo metodi, un tagad mēnesī pelnu vairāk nekā $10 000.
More information
Kaspars Ozols
13.12. 2017 21:51  | 

Mēs visi zinām, ka šodien ir ts digitālais laiks. Digitālo valūtu popularitāte ir visaugstākajā līmenī, katru minūti palielinot to, tā tiek palielināta, izmantojot kriptokultūras, bet tehnoloģiju straujā attīstība pieaug. Viens no milzīgas adopcijas faktoriem ir komercijas pieņemšanas apjoms.

Kāpēc mums ir nepieciešama kriptogrāfijas debetekarte?

Kā mēs jau teicām, digitālās valūtas gatavojas kļūt par mūsu ikdienas maksājumu metodi, tāpēc ir loģiski, ka kriptokursu ieviešana ir atkarīga no tā, cik viegli lietotāji to var izmantot. Šķiet, ka kriptogrāfijas valūtas debetkartes ir atbilde par to, cik viegli cilvēki varētu iztērēt savu kriptogrāfiju ikdienas dzīvē. Daudzi tehnoloģiju uzņēmumi gatavojas padarīt šo zīmi kriptvoku valūtas zonā.

Kas ir pakalpojumu sniedzēji?

2017. gada gads ir arvien pieaugošā kriptovuāra darījumu pieņemšana un pieprasījums, tāpēc finanšu tehnoloģiju uzņēmumi tiek mudināti nodrošināt šīs debetkartes platformas. Šajās dienās apgrozībā ir vairāk nekā 30 kriptogrāfijas valūtas debetkartes, no kurām daži atšķiras, piemēram, dažādas maksas struktūras, atšķirīgs darījumu process starp divām kriptokultūrām uc

Coinbase 2015. gadā sāka pirmo Bitcoin debetkarti, vēl viens liels vārds šajā vietā ir TenX, kas gatavojas integrēt Bitcoin, Ethereum un Dash maksājumus Visa un MasterCard tīklā. Monako ir populārs nosaukums, kas atbalsta Bitcoin un Ethereum izdevumus un piedāvā lietotājiem starpbanku valūtas maiņas kursus bez papildu maksas par uzcenojumu. Ocash ir jaunākā kriptogrāfijas valūta, kas saņēmusi debetkarti.

Kā tas darbojas?

Tas ir diezgan daudz strādā tāpat kā regulāras debetkartes. Kredītkultūras debetkartes pašlaik darbojas Visa un MasterCard infrastruktūrā. Klienti maksā ar kriptokultūrām, piemēram, Bitcoin un tirgotāja, otra darījumu puse saņem fiat valūtu, piemēram, ASV dolāru.

Kādas ir priekšrocības?

Viens no lielākajiem ieguvumiem ir brīvība, kad lietotājiem ir iespēja tērēt savas digitālās valūtas ikdienas darījumos, piemēram, restorāniem un veikaliem. Bet, protams, ir arī citi priekšrocības, piemēram, lietotāju skaita palielināšana un digitālo valūtu pieņemšana.

Reģistrēties - Dzīve ir pārāk īsa, lai būtu nabadzīgs. Bitcoin, digitālās valūtas, kriptvokālais debetkarte, tehnoloģija
Start now

Trīs vienkārši soļi, lai sāktu tirdzniecību!

Manu metodi nevar pielietot visur. Lielākā daļa banku un brokeru nezin, ko tieši dara mana metode. Un pat, ja viņi par to zin, tad viņi nekad nekad to nepiedāvātu parastajiem cilvēkiem. Tieši tāpēc ir svarīgi izvēlēties uzticamu licencētu brokeri, kurā pelnīt naudu. Šie ir mani divi iecienītākie brokeri. Reģistrējies vienā no tiem vai pat abos. Abi piedāvā padomus un video pamācības - pilnīgi par brīvu.

Izmēģiniet stratēģiju demo versijā:

  Make Money Robot

Vienkāršs robots, kas automātiski izdara binārās izvēles, pat ja esat iesācējs
Mans ātrais padoms: Iesaku tirgoties ar valūtu pāriem, piemēram, EUR/USD vai CNY/USD.
Minimālā iemaksa: $200
 

  Ayrex

Advanced Binary Technologies Ltd
Progresīvs brokeris, kuram ir patiešām lielisks klientu atbalsta dienests un neliela minimālā iemaksa
Mans ātrais padoms: Brokerim ir bezmaksas demo versija un ļoti zema minimālā iemaksa
Minimālā iemaksa: $5
 
 


  etoro (77.219.3.*) rakstīja

vai akceptejat izveli?    Etoro

Sveiks! Gribu jautat vai akcepte ari “etoro” lapas izmantosanu? Jo neviena no Jusu iedotajiem nevaru pieklut...

  Valdemārs Plēve (77.219.4.*) rakstīja

Miljoni...    Nav.com

Man nepietiek ar 10k mēnesī. Vēlos, kādus 15m mēnesī.... Vai ir "metode", kas ražo 15m mēnesī, vai vairāk??

  Maris (91.200.64.*) rakstīja

Kā tas darbojas?

Sveiki,Kaspar!kā shi metode darbojas pelnīšanas man īsti nav skaidra cik iesākumā ir nauda jaiegulda?Cik bija minēts tad 200 eiro.

  Dace (80.89.73.*) rakstīja

par darbu    latvijas pasta LV-4729

kas tas par darbu un ka es varu nopelnit naudu sezot majas

  liga (212.3.195.*) rakstīja

sveiks    Binomo

sveisk kaspar. gribeju uzinat cik ilga laika nauda parskaitas uz manu kontu? un man ir velviens jautajums. cik ilgi savu nopelnito naudu es varu glabat Binomo konta,jo es viju atstajusi nelielu sumu,pec trim dienam iegajuieksa Binomo un tur tas naudinas vairak nebiaj kapec ta?

  Liga (89.201.116.*) rakstīja

Ka parskatit naudu us savu kontu.    Pelninaudu

Man ir divi jautajumi,cik ir pati mazaka summa ar kuru var sakt pelnit iemaksajot? Un nopelnito naudu ka var parskaitit uz savu kontu,kur tiesi jaiet un kas jadara lai nauda butu mana konta?

  Kārlis (80.89.73.*) rakstīja

Izņemt naudu    IQoption

Sakiet, lūdzu, caur kuru no piedāvātajām iespējām izdevīgāk izņemt peļņu, ja man ir swedbank?

  Aigars (80.89.74.*) rakstīja

Binomo

Vai kāds lieto šo brokera mājas lapu Binomo.com ?
Ja ir kāds kas lieto tad lūdzu sazinaties ar mani. tl 26329199

  Paula (212.3.195.*) rakstīja

Uzzināt.    Swedbank

Kā varētu sākt procesu?

  VALERIJS (90.141.64.*) rakstīja

Par pirmo iemaksu.

SVEIKI, KASPAR. ES IESĀKU SADARBOTIES AR KOMPĀNIJU OPTEK. VIŅI PIEPRASA PIRMO IEMAKSU VEIKT 2000EUR APMĒRĀ. ES TĀ KĀ RAUSTOS TĀDU SUMMU MAKSĀT. JŪS MINAT KA PIETIEK AR 250EUR.

Visi komentāri (jaunā lapā)
 
 
 

 Pievienot jaunu komentāru!

Uzjautājiet jebko vai dalies pieredzē
Tu saņemsi detalizētus norādījumus pa e-pastu.