Kriptovaluta kads ir tas liktenis 2018 gada - Kļuvu bagāts, izmantojot šo metodi, un tagad mēnesī pelnu vairāk nekā $10 000.
More information
Kaspars Ozols
15.04. 2018 00:00  | 

Ievads

Aizvadītajā, 2017.gadā, dzirdējām un lasījām daudz dažādu atplēšu un viedokļu par to, kas tad īsti varētu notikt ar bitcoin un kriptovalūtām kā tādām. Viena grupa skeptiķu uzskata, ka uzpūstais bitcoin burbulis itin drīz kritīs un šī valūta kļūs mazvērtīga. Taču, otra skeptiķu grupa uzskata, ka bitcoin un kriptovalūtas vērtība tikai pieaugs, ejot laikam un attīstoties tehnoloģijām. Liela daļa bitcoin īpašnieku, lasot šīs bažas un baumas par to, ka valūtas vērtība tikai kritīsies, steigšus pārdeva sev piederošās daļas. Citi, vēl joprojām glabā iegādātos bitcoin ar cerību, ka tās vērtība atkal uzlidos grieztos. Kuras grupas viedoklim ir taisnība? To spriediet paši.

Valsts izveide, balstoties uz kriptovalūtu?

2018.gada sākumā, medijos klejoja ziņas par to, ka Puerto Rico varētu kļūt par pirmo valsti, kuras teritorijā tiktu izveidota neatkarīga sabiedrība un pilsētas kompleks, balstoties un izmantojot tikai blokchain tehnoloģiju un kripto valūtu. Saprotams, ka, lai realizētu šādu plānu, vajadzīgi milzu līdzekļi un ilga, neatlaidīga plānošana. Projektā iesaistītie cilvēki snieguši atplēses, ka jau 2020.gadā pilsēta varētu tikt uzbūvēta un palēnām sākt funkcionēt.

Cik tālu šī projekta realizācija ir šobrīd? Tiek veiktas pārrunas ar Puerto Rico valdību, kura jau ir devusi zaļo gaismu šim projektam. Patlaban, notiek vienošanās par zemes gabala iegādi. Par to, kāpēc tieši Puerto Rico, īstu un tiešu ziņu nav. Taču no pašu politiķu puses - “mēs dzīvojam vienreizējā laikmetā. Viss nemitīgi aug un attīstas. Kriptovalūtai un blokchain tehnoloģijai ir spīdoša nākotne. Un, ja mums ir neviltota iespēja kļūt par šīs spīdošās nākotnes sastāvdaļu - kāpēc gan ne?” stāsta kāds no politiķiem.

Saprotams, ka šādas ziņas piesaistījušas lielu sabiedrības uzmnību. Un ne tikai. Politiķi, uzņēmēji un banku sektora darbinieki aktīvi piedalās diskusijās un pauž savus viedokļus par to, cik gudrs un veiksmīgs varētu būt šāda veida projekts. Un jau redzami sabiedrībā zināmi cilvēki, kas aktīvi iegulda savus līdzekļus kriptovalūtās un blokchain tehnoloģijās. Turpretim, banku sektors aktīvi plāno, kā cīnīties ar kriptovalūtām. Tāpēc varam teikt, ka nākotne šiem diviem spēkiem būs spraiga un cīņas pilna.

Bankas pret kriptovalūtām

Saprotams, ka banku sektors ir nobažījies. Kriptovalūtām gūstot popularitāti, samazinās banku sektora popularitāte, līdz ar to arī operāciju efektivitāte. Ja pirms tam bankas glabāja fizisku naudu, vērtslietas un vērtspapīrus, un atbildēja par tranzakcijām starp privātpersonām un uzņēmējiem, tad ienākot kriptovalūtām, visa šī “glabāšana” un tranzakcijas var notikt brīvi, pārskatāmi un vēljovairāk - drošāk kā bankā! Jums noteikti radies jautājums - “kā tas var būt drošāk kā bankā?”.

Ja pirms tam, visa informācija par tranzakciju un privātperosnu/uzņēmēju tika glabāta vienā datorā, tad tagad, izmantojot blochain un kriptovalūtu, šī informācija tiek sadalīta starp simtiem, tūkstošiem neatkarīgu datoru, tādā veidā saglabājot drošības aspektu.

Gala vārds

Skaidrs ir tas, ka nekas nav skaidrs. 2018.gads blokchain tehnoloģijām un kriptovalūtām būs ja ne nozīmīgākais, tad viens no nozīmīgākajiem un svarīgākajiem gadiem. Mūs sagaida daudz pārsteidzošu informāciju, par to varat būt itin droši. Tikmēr, iesakām sekot mūsu mājaslapai, lai nepalaistu garām jaunākās ziņas un notikumus kriptovalūtās. Jau pavisam drīz publicēsim savu jaunāko rakstu.

Līdzīgi kā ar bitcoin “vilcienu”, iesakām cītīgi sekot līdzi blokchain un kriptovalūtu attīstībai. Jo tieši jūs varat būt viens no tiem cilvēkiem, kuri pirms vairākiem gadiem uzzināja par bitcoin, iegādājās tā daļas vēl tad, kad tās varēja nopirkt par smieklu naudu - vien pāris centiem, un pēcāk, kļūt stāvus bagāts, gūstot 1000% profitu./

Reģistrēties - Dzīve ir pārāk īsa, lai būtu nabadzīgs. binārās opcijas, trading, nauda, blokchain, logistics, blokchain in logistics, crypto, kriptovauta,
Start now

Trīs vienkārši soļi, lai sāktu tirdzniecību!

Manu metodi nevar pielietot visur. Lielākā daļa banku un brokeru nezin, ko tieši dara mana metode. Un pat, ja viņi par to zin, tad viņi nekad nekad to nepiedāvātu parastajiem cilvēkiem. Tieši tāpēc ir svarīgi izvēlēties uzticamu licencētu brokeri, kurā pelnīt naudu. Šie ir mani divi iecienītākie brokeri. Reģistrējies vienā no tiem vai pat abos. Abi piedāvā padomus un video pamācības - pilnīgi par brīvu.

Izmēģiniet stratēģiju demo versijā:

  Ayrex

Advanced Binary Technologies Ltd
Progresīvs brokeris, kuram ir patiešām lielisks klientu atbalsta dienests un neliela minimālā iemaksa
Mans ātrais padoms: Brokerim ir bezmaksas demo versija un ļoti zema minimālā iemaksa
Minimālā iemaksa: $5
 

  Binary Option Robot

Šī programma var strādāt tavā vietā. :-) Vienīgais, ko vajag izdarīt ir uzinstalēt, piereģistrēties un veikt iemaksu. Robots pats pēc tam izanalizēs kā likt likmes un sākts to pats darīt Jūsu vietā.
Mans ātrais padoms: Es īpaši ieteiktu šo rīku priekš iesācējiem, jo vajag tikai ieslēgt datoru un programmu un tā pelna naudu Jūsu vietā.
Minimālā iemaksa: $250
 
 


  etoro (77.219.3.*) rakstīja

vai akceptejat izveli?    Etoro

Sveiks! Gribu jautat vai akcepte ari “etoro” lapas izmantosanu? Jo neviena no Jusu iedotajiem nevaru pieklut...

  Valdemārs Plēve (77.219.4.*) rakstīja

Miljoni...    Nav.com

Man nepietiek ar 10k mēnesī. Vēlos, kādus 15m mēnesī.... Vai ir "metode", kas ražo 15m mēnesī, vai vairāk??

  Maris (91.200.64.*) rakstīja

Kā tas darbojas?

Sveiki,Kaspar!kā shi metode darbojas pelnīšanas man īsti nav skaidra cik iesākumā ir nauda jaiegulda?Cik bija minēts tad 200 eiro.

  Dace (80.89.73.*) rakstīja

par darbu    latvijas pasta LV-4729

kas tas par darbu un ka es varu nopelnit naudu sezot majas

  liga (212.3.195.*) rakstīja

sveiks    Binomo

sveisk kaspar. gribeju uzinat cik ilga laika nauda parskaitas uz manu kontu? un man ir velviens jautajums. cik ilgi savu nopelnito naudu es varu glabat Binomo konta,jo es viju atstajusi nelielu sumu,pec trim dienam iegajuieksa Binomo un tur tas naudinas vairak nebiaj kapec ta?

  Liga (89.201.116.*) rakstīja

Ka parskatit naudu us savu kontu.    Pelninaudu

Man ir divi jautajumi,cik ir pati mazaka summa ar kuru var sakt pelnit iemaksajot? Un nopelnito naudu ka var parskaitit uz savu kontu,kur tiesi jaiet un kas jadara lai nauda butu mana konta?

  Kārlis (80.89.73.*) rakstīja

Izņemt naudu    IQoption

Sakiet, lūdzu, caur kuru no piedāvātajām iespējām izdevīgāk izņemt peļņu, ja man ir swedbank?

  Aigars (80.89.74.*) rakstīja

Binomo

Vai kāds lieto šo brokera mājas lapu Binomo.com ?
Ja ir kāds kas lieto tad lūdzu sazinaties ar mani. tl 26329199

  Paula (212.3.195.*) rakstīja

Uzzināt.    Swedbank

Kā varētu sākt procesu?

  VALERIJS (90.141.64.*) rakstīja

Par pirmo iemaksu.

SVEIKI, KASPAR. ES IESĀKU SADARBOTIES AR KOMPĀNIJU OPTEK. VIŅI PIEPRASA PIRMO IEMAKSU VEIKT 2000EUR APMĒRĀ. ES TĀ KĀ RAUSTOS TĀDU SUMMU MAKSĀT. JŪS MINAT KA PIETIEK AR 250EUR.

Visi komentāri (jaunā lapā)
 
 
 

 Pievienot jaunu komentāru!

Uzjautājiet jebko vai dalies pieredzē
Tu saņemsi detalizētus norādījumus pa e-pastu.