Litecoins ltc - Kļuvu bagāts, izmantojot šo metodi, un tagad mēnesī pelnu vairāk nekā $10 000.
More information
Kaspars Ozols
14.09. 2017 22:19  | 

Litecoīns ir viena no vairāk nekā 900 pasaulē pazīstamajām digitālajām valūtām vai kriptokultūrām, un, kā gaidīts, tā ir peer-to-peer kriptogrāfijas valūta, kas tūlītēju maksājumu padara iespējamu jebkurai citai vietai visā pasaulē ar gandrīz nulles darījuma maksu.

Attiecībā uz visām pārējām digitālajām valūtām tā ir pilnībā decentralizēta; tā nav centrālā kontroles iestāde vai iestāde, kas kontrolē tās izveidi un izplatīšanu. Tas ir atvērtā koda programmatūras projekts, ko pirms pieciem gadiem izdeva bijušais darbinieks uzņēmumā Charles Lee, kaut arī bija baumas, ka viņš patiešām to neizveidoja.

Daži saka, ka "Litecoin" izstrādāja grupa no programmētājiem, bet citi nezina, ko ticēt, bet autentiskā informācija ir Charles Lee kā autors un radītājs. Tas tika izlaists zem slavenā MIT / X11 licences. Interesanta lieta par šo licenci ir tā jauda, ​​ko tā dod lietotājiem, lai palaistu, pielāgotu un dublētu ieprogrammētu programmatūru. Tas arī dod lietotājiem iespēju izplatīt programmatūru.

Pateicoties tās decentralizētai būtībai, indivīdi, kas to izvēlas, var izmantot finansiālo brīvību, ko tā nodrošina, jo visi varēs kontrolēt savas finanses. Tas piedāvā ātrāku darījumu laiku, salīdzinot ar dažām citām digitālajām valūtām un labāku uzglabāšanas efektivitāti nekā tradicionālā papīra valūta, ko mēs visi zinām.

Salīdzinājumā ar citām kriptokultūrām tā arī var lepoties ar iespēju vienlaikus apstrādāt darījumus ar lielāku apjomu. Nav bažas par to, vai programmatūra nākotnē tiks modificēta, tā kā bloku shēma, kas Litecoin pilnvaras atbalsta vairāk darījumu vienlaikus. Paredzams, ka kopumā astoņdesmit četri miljoni Litecoin tiks izrakti virs Litecoin's ieguves cikla, vai tas nav tik pārsteidzošs?

Priekšrocības

  1. Tas nav tik neaizsargāts pret surogātpasta uzbrukumiem kā dažām citām digitālajām valūtām, jo ​​noteiktā darījuma rezultātu skaitā ir iekasēta maksa par darījumu (minimāla). Citas digitālās valūtas dara nelielas darījumu maksas par kb darījumu.
  2. Vienlaikus var apstrādāt vairāk darījumu. Tas rada jaunākos blokus vai darījumus apmēram četras reizes ātrāk nekā slavenais Bitcoin bloks.
  3. Nodrošina lielu vērtību par mazākiem maksājumiem, kas ir piemēroti uzņēmējdarbībai.
  4. Nodrošina lietotājiem iespēju glabāt savu naudu, kā viņiem patīk, jo viņi ir pārliecināti, ka nav centralizētas struktūras, kas spētu viņus pārņemt vai varētu kontrolēt, kā tas tiek tērēts. Tādējādi tā piedāvā vairāk brīvības, salīdzinot ar pašreizējo finanšu sistēmu.

Trūkumi

  1. Tā kā tas ir jauns daudziem cilvēkiem, likme, ar kuru tā tiek pieņemta, ir lēna, salīdzinot ar dažiem citiem digitālās valūtas veidiem.
  2. Ja valdība nolemj atzīt Litecoin piederību par nelikumīgu, var rasties problēmas. Pašlaik valdības nostāja par kriptokulturiem nav skaidra. Un draudi ir reāli, jo Litecoin netiek aplikts ar nodokļiem, un tas ir nedaudz konkurēts ar valdības emitēto valūtu. Citi noteikumi varētu arī padarīt Litecoin mazāk pievilcīgu.
  3. Lai izmantotu Litecoin, jums ir nepieciešams portfeļi, apmaiņas, maksājumu procesori utt. Ne visi no šiem pakalpojumiem ir ideāli droši. Un, ja jūsu līdzekļi tiek nozagti, viss, ko jūs varat darīt, ir cerēt, ka jūsu pakalpojumu sniedzējs būs pietiekami laipns, lai dotu jums atmaksu.

Kur / Kā to iegādāties

Pirkšana Litecoin ir pirmā lieta, kas jums jādara, pirms domājat par tirdzniecību ar to, un tikai dažus soļus es parādīšu, kā to nopirkt.

1. solis: iegādājieties Litecoin seifu. Šis ir pirmais solis, lai iegādātos litekoīnu. Kāds ir iepirkšanās punkts, kad nav vietas, kur tos uzglabāt? Mēs vēlāk apspriedīsim vairāk par litecoin maku veidiem

2. solis: identificējiet piemērotu apmaiņu - apmaiņu var salīdzināt ar aģentu, kuru jūs maksājat, lai iegūtu litekoīnus. Lielākā daļa apmaiņu atbrīvos bitumīnzienus, bet ir arī dažas apmaiņas, kas ļauj tieši iegādāties Litecoines. Daži no tiem ir Bitpanda, Bitstamp un Coinbase.

3. solis: atsaukties uz savu Litecoin kuponu - daži ir pieļāvuši kļūdu, iegādājoties litekoīnus un atstājot tos ar apmaiņu tikai, lai ciestu rūgtās sekas. Neveidojiet to pašu kļūdu, jo apmaiņa var tikt pārtraukta vai tiek uzlauzta.

Tirdzniecība ar Litecoins

Kādreiz esat dzirdējis teicienu "Plāno sliktāko un ceru uz labāko"? Tas ir vienkāršs noteikums par tirdzniecību ar Litecoins. Ja jūs esat pirmais taimeris, nekavējoties neieguldiet visus savus ietaupījumus. Daži ir atklājuši, ka pirmo reizi viņiem vajadzētu ieguldīt tikai to, ko viņi var atļauties zaudēt. Laika gaitā jūs varat pakāpeniski palielināt savu daļu.

Vēl viena lieta ir izpētīt tirgu ļoti labi, un ne pārāk lielā mērā paļauties uz iespējamiem minējumiem. Pirms ieguldīt, mēģiniet izdarīt savus mājasdarbus tā, lai runātu. Jūs varat sazināties ar ekspertiem un jau esošajiem uzņēmumiem, lai uzzinātu, kad vislabāk ieguldīt un analizēt tirgus tendences.

Ja jums nepatīk kriptogrāfijas valūtas pasaule, panākumi var nebūt viegli. Pārliecinieties, ka motivējošais faktors ir tāpēc, ka jums ir liela pārliecība par Litecoin koncepcijām, kā arī nākotnes izredzēm, nevis tikai tāpēc, ka citi to dara.

Un vienmēr norādiet dažas bieži sastopamās kļūdas, ko veic citi, kā arī sev, lai mācītos no viņiem. Patiesība ir tāda, ka Litecoin ir ļoti gaiša nākotne, un no tā var gūt labumu tikai gudrs. Atcerieties, ka tā nav bagātīgi ātra shēma.

Olbaltumvielu uzglabāšana

Vēlaties uzglabāt īstermiņa vai ilgtermiņa mērķiem?

Jūs varat lejupielādēt jebkuru mobilo portatīvo datoru - vairāk kā jūsu bankas mobilo lietotni vai vienkārši izmantot aparatūras seifu, kas ļauj bezsaistē saglabāt savus Litecoins un jums ir privāti atslēgi ​​(kas ir līdzīgs četrciparu PIN kodam), ar kuru jūs varat nosūtīt Litecoines uz kāds cits. Tas ir visdrošākais veids, kā glabāt tos un, lūdzu, mēģiniet aizmirst privātās atslēgas.

Reģistrēties - Dzīve ir pārāk īsa, lai būtu nabadzīgs. litecoin, lētākais bitcoīns, bitcoin alternatīva, charlie lee, satoshilite, decentralizēta valūta, ātrāk nekā bitcoīns, šifrs, sha256, nelegālas kriptokultūras, litecoin kabatas, bezsaistes seifs, virsgrāmata, trezor, kriptotu apmaiņa, kraken, poloniex, co
Start now

Trīs vienkārši soļi, lai sāktu tirdzniecību!

Manu metodi nevar pielietot visur. Lielākā daļa banku un brokeru nezin, ko tieši dara mana metode. Un pat, ja viņi par to zin, tad viņi nekad nekad to nepiedāvātu parastajiem cilvēkiem. Tieši tāpēc ir svarīgi izvēlēties uzticamu licencētu brokeri, kurā pelnīt naudu. Šie ir mani divi iecienītākie brokeri. Reģistrējies vienā no tiem vai pat abos. Abi piedāvā padomus un video pamācības - pilnīgi par brīvu.

Izmēģiniet stratēģiju demo versijā:

  Make Money Robot

Vienkāršs robots, kas automātiski izdara binārās izvēles, pat ja esat iesācējs
Mans ātrais padoms: Iesaku tirgoties ar valūtu pāriem, piemēram, EUR/USD vai CNY/USD.
Minimālā iemaksa: $200
 

  Ayrex

Advanced Binary Technologies Ltd
Progresīvs brokeris, kuram ir patiešām lielisks klientu atbalsta dienests un neliela minimālā iemaksa
Mans ātrais padoms: Brokerim ir bezmaksas demo versija un ļoti zema minimālā iemaksa
Minimālā iemaksa: $5
 
 


  etoro (77.219.3.*) rakstīja

vai akceptejat izveli?    Etoro

Sveiks! Gribu jautat vai akcepte ari “etoro” lapas izmantosanu? Jo neviena no Jusu iedotajiem nevaru pieklut...

  Valdemārs Plēve (77.219.4.*) rakstīja

Miljoni...    Nav.com

Man nepietiek ar 10k mēnesī. Vēlos, kādus 15m mēnesī.... Vai ir "metode", kas ražo 15m mēnesī, vai vairāk??

  Maris (91.200.64.*) rakstīja

Kā tas darbojas?

Sveiki,Kaspar!kā shi metode darbojas pelnīšanas man īsti nav skaidra cik iesākumā ir nauda jaiegulda?Cik bija minēts tad 200 eiro.

  Dace (80.89.73.*) rakstīja

par darbu    latvijas pasta LV-4729

kas tas par darbu un ka es varu nopelnit naudu sezot majas

  liga (212.3.195.*) rakstīja

sveiks    Binomo

sveisk kaspar. gribeju uzinat cik ilga laika nauda parskaitas uz manu kontu? un man ir velviens jautajums. cik ilgi savu nopelnito naudu es varu glabat Binomo konta,jo es viju atstajusi nelielu sumu,pec trim dienam iegajuieksa Binomo un tur tas naudinas vairak nebiaj kapec ta?

  Liga (89.201.116.*) rakstīja

Ka parskatit naudu us savu kontu.    Pelninaudu

Man ir divi jautajumi,cik ir pati mazaka summa ar kuru var sakt pelnit iemaksajot? Un nopelnito naudu ka var parskaitit uz savu kontu,kur tiesi jaiet un kas jadara lai nauda butu mana konta?

  Kārlis (80.89.73.*) rakstīja

Izņemt naudu    IQoption

Sakiet, lūdzu, caur kuru no piedāvātajām iespējām izdevīgāk izņemt peļņu, ja man ir swedbank?

  Aigars (80.89.74.*) rakstīja

Binomo

Vai kāds lieto šo brokera mājas lapu Binomo.com ?
Ja ir kāds kas lieto tad lūdzu sazinaties ar mani. tl 26329199

  Paula (212.3.195.*) rakstīja

Uzzināt.    Swedbank

Kā varētu sākt procesu?

  VALERIJS (90.141.64.*) rakstīja

Par pirmo iemaksu.

SVEIKI, KASPAR. ES IESĀKU SADARBOTIES AR KOMPĀNIJU OPTEK. VIŅI PIEPRASA PIRMO IEMAKSU VEIKT 2000EUR APMĒRĀ. ES TĀ KĀ RAUSTOS TĀDU SUMMU MAKSĀT. JŪS MINAT KA PIETIEK AR 250EUR.

Visi komentāri (jaunā lapā)
 
 
 

 Pievienot jaunu komentāru!

Uzjautājiet jebko vai dalies pieredzē
Tu saņemsi detalizētus norādījumus pa e-pastu.