Monero xmr - Kļuvu bagāts, izmantojot šo metodi, un tagad mēnesī pelnu vairāk nekā $10 000.
More information
Kaspars Ozols
14.09. 2017 22:26  | 

Monero (XMR) ir atvērtā koda digitālā valūta, kas tika izveidota pirms trim gadiem, un tā koncentrējas uz trim galvenajām problēmām, proti, privātumu, decentralizāciju un mērogojamību. Atšķirībā no daudzām kriptokultūrām, kas ir Bitcoin atvasinājumi, Monero pamatā ir CryptoNote protokols, un tam ir dažādas algoritmiskas atšķirības, kas saistītas ar blockchain aprakšanu.

Sākotnēji Monero tika sākts ar nosaukumu BitMonero, kas ir Bit (kā Bitcoin) un Monero savienojums (burtiski nozīmē "monēta" esperanto valodā). Pēc piecām dienām sabiedrība izvēlējās nosaukumu saīsināt tikai uz Monero. Tā tika uzsākta kā pirmā CryptoNote bāzes valūtas Bytecoin dakša. Turklāt Monero izstrādātāji konstatēja daudzus sliktas kvalitātes kodus, kurus vēlāk iztīra un atjaunoja

Monero strādā stingri ar darba pierādījumu, bet īpaši izmanto kalnrūpniecības algoritmu, kura potenciāli var efektīvi uzticēt miljardiem esošo ierīču (jebkura mūsdienu x86 procesoru). Monero izmanto CryptoNight darba pierādījumu (PoW) algoritmu, kas ir paredzēts izmantošanai parastu CPU. Smart kalnrūpniecības iezīme ļauj pārredzamu CPU raktuvju lietotāja datorā

Monero ir droša, privāta un neuzsekojama kriptvulāte. Tas ir atvērts avots un pieejams visiem. Ar Monero tu esi sava banka. Tikai jūs kontrolē un ir atbildīgi par saviem līdzekļiem. Jūsu konti un darījumi tiek glabāti privāti no nevēlamiem skatiem.

Monero ir drošs - Monero ir decentralizēta kriptvulāte, kas nozīmē, ka ir ārkārtīgi grūti izlaupīt un nozagt savus līdzekļus. Darījumus apstiprina izplatīta vienprātība, un pēc tam nepārprotami reģistrē blokšainu. Trešajām personām nav jāuzticas, lai saglabātu Monero drošību.

Monero ir privāts Monero izmanto gredzenu parakstus un gredzenu konfidenciālus darījumus, lai apgrūtinātu visu darījumu summas, izcelsmi un galamērķi. Monero gūst visus decentralizētās kriptvulāles priekšrocības bez jebkādām standarta privātuma koncesijām.

Monero nav atrodams - pēc noklusējuma tiek sūtītas un saņemtas adreses, kā arī transakcijas summas. Darījumus ar Monero blokshēmu nevar saistīt ar konkrētu lietotāju vai reālās pasaules identitāti.

Monero ir aizvietojams - Monero ir aizvietojams, jo pēc noklusējuma tas ir privāts. Pašreizējā situācijā ir ārkārtīgi maz ticams, ka Monero saraksti vai pārdevēji jebkad tiks iekļauti melnajā sarakstā, jo tie ir saistīti ar iepriekšējiem darījumiem.

Priekšrocības

  1. Forking tiek veikts regulāri un regulāri Monero.
  2. Nodrošina augstu drošības līmeni.
  3. Palielināta anonimitāte.

Trūkumi

  1. Vislielākais ir tas, ka Monero ir daudz ieinteresēto personu, un tas būtu izaicinājums, lai pārliecinātu viņus pāriet uz jaunu ķēdi.
  2. Salīdzinājumā ar citu digitālo valūtu tas joprojām ir zemāk pieņemamības sarakstā.
  3. Tikai daži tiešsaistes apmaiņas ļauj tieši iegādāties.

Kur / Kā to iegādāties

Darījumu maksa, kas saistīta ar Monero pirkšanu, būs mazāka, ja izvēlēsities to iegādāties tieši Monero tirdzniecības biržā, piemēram, Changelly vai Kraken.

Bet, ja jūs interesē lielie digitālās valūtas pirkumi, ļoti ieteicams izmantot apmaiņu. Kā vienmēr, jums būs jāreģistrējas apmaiņā un jāapmaksā konts. Dažas apmaiņas darbosies pēc pāris darba dienām, lai finansētu jūsu kontu un faktiski jūsu identitāti apstiprinātu ar apmaiņu. Tātad, lūdzu, ņemiet vērā to.

Labākais variants un ātrākais veids, kā nopirkt Monero, ir vispirms nopirkt Bitcoin un pēc tam tūlīt mainīt Bitcoin par Monero. Tas ir īpaši piemēroti, ja jums ir skriešanās un vēlaties izmantot cenu kritumu.

Ir daudz apmaiņas, kas var palīdzēt jums veiksmīgi to izdarīt.

Tirdzniecība ar Monero

Monero tirgus darbojas tāpat kā daudzās citās kriptogrāfijas tirgos. Tie, kas vēlas ieguldīt kriptvagonā, var tieši iegādāties, izmantojot apmaiņu, tostarp Poloniex, Bitfinex un Kraken.

Uzmanīgi ievērojiet tirgus tendences, cenu pieaugumu un kritumu, pirms veicat jebkādas investīcijas jebkurā biržā, jo jebkura ieguldījuma mērķis ir gūt peļņu. Tātad jūs labi to vēroties.

Jums var būt arī paveicies, lai sasniegtu tos, kuriem izmisīgi vajag naudu, tāpēc viņi varētu vēlēties pārdot Monero monētas, un tā būs par zemāku cenu. Bet esi uzmanīgs no izkrāpšanu.

Monero uzglabāšana

Lejupielādējiet papīra kasete ģeneratoru, izkrāpējiet un atveriet papīra kasešu ģeneratoru (monero-kupona ģeneratoru.html) interneta pārlūkprogrammā datorā ar gaisa strāvu, kas vēl nav ticis izmantots, vai arī ir bijusi tīra OS instalēšana.

Jūsu papīra maciņā būs četri svarīgi elementi:

  • Monero Public Address - publisko adresi izmanto, lai saņemtu naudas līdzekļus seifam. Jūs piešķirat to ikvienam, kurš nosūtīs naudas līdzekļus savam seifam.
  • Monero Mnemonic Sēklas - Mnemonisks sēklas ir metode, kā uzglabāt visu seifu, kas ir viegli atpazīstams cilvēkiem. Tas viss ir nepieciešams, lai vēlāk atjaunotu savu seifu.
  • Monero Private Spend Key - Privāto tērēšanas atslēgu izmanto, lai sūtītu naudu no seifa.
  • Monero privātā skatījuma atslēga - privātā skata taustiņš ir, lai apskatītu darījumus, kas ievadīti seifā. Parasti to izmanto, lai iestatītu tikai skatīšanai paredzētu seifu, kas var tiešraidē redzēt ienākošos darījumus blokadėžē, jo tie tiek nosūtīti saldētavas seifā.

Šajā brīdī jums ir daudz iespēju. Jūs varat izdrukāt kabeli uz papīra, saglabāt to kā PDF vai tekstu uz USB atmiņas kartes, ierakstīt to uz CD / DVD utt. Visticamāk, ka vēlaties vismaz divas vai trīs kopijas, kas droši tiek glabātas dažādās vietās. Ja uzglabā digitāli, viss tiek šifrēts ar spēcīgu paroli. Ja uzglabājat uz papīra, neuzrādējiet seifu nevienam citam, kas var iegaumēt savu 25 vārdu atslēgu vai uzņemiet maku bez jūsu atļaujas. Kredīta sūtīšana kādam ir tāda pati kā visu jūsu līdzekļu izņemšana.

Neatkarīgi no izvēlētās metodes, pārliecinieties, ka tajā ierīcē, kurā izmantojāt ierīci, nepastāvēja Monero kupona kopija.

Reģistrēties - Dzīve ir pārāk īsa, lai būtu nabadzīgs. monone, anonīms kriptogrāfijas valūtā, darkmarket kriptogrāfijas valūtā, anonīms bitcoīns, nenosūtāms, darba pierādījums, cryptonight, opensource, decentralizēta, forking, zemākas darījumu maksas, mnemoniskās sēklas, privātās atslēgas, parakstu gredzens, s
Start now

Trīs vienkārši soļi, lai sāktu tirdzniecību!

Manu metodi nevar pielietot visur. Lielākā daļa banku un brokeru nezin, ko tieši dara mana metode. Un pat, ja viņi par to zin, tad viņi nekad nekad to nepiedāvātu parastajiem cilvēkiem. Tieši tāpēc ir svarīgi izvēlēties uzticamu licencētu brokeri, kurā pelnīt naudu. Šie ir mani divi iecienītākie brokeri. Reģistrējies vienā no tiem vai pat abos. Abi piedāvā padomus un video pamācības - pilnīgi par brīvu.

Izmēģiniet stratēģiju demo versijā:

  Make Money Robot

Vienkāršs robots, kas automātiski izdara binārās izvēles, pat ja esat iesācējs
Mans ātrais padoms: Iesaku tirgoties ar valūtu pāriem, piemēram, EUR/USD vai CNY/USD.
Minimālā iemaksa: $200
 

  Ayrex

Advanced Binary Technologies Ltd
Progresīvs brokeris, kuram ir patiešām lielisks klientu atbalsta dienests un neliela minimālā iemaksa
Mans ātrais padoms: Brokerim ir bezmaksas demo versija un ļoti zema minimālā iemaksa
Minimālā iemaksa: $5
 
 


  etoro (77.219.3.*) rakstīja

vai akceptejat izveli?    Etoro

Sveiks! Gribu jautat vai akcepte ari “etoro” lapas izmantosanu? Jo neviena no Jusu iedotajiem nevaru pieklut...

  Valdemārs Plēve (77.219.4.*) rakstīja

Miljoni...    Nav.com

Man nepietiek ar 10k mēnesī. Vēlos, kādus 15m mēnesī.... Vai ir "metode", kas ražo 15m mēnesī, vai vairāk??

  Maris (91.200.64.*) rakstīja

Kā tas darbojas?

Sveiki,Kaspar!kā shi metode darbojas pelnīšanas man īsti nav skaidra cik iesākumā ir nauda jaiegulda?Cik bija minēts tad 200 eiro.

  Dace (80.89.73.*) rakstīja

par darbu    latvijas pasta LV-4729

kas tas par darbu un ka es varu nopelnit naudu sezot majas

  liga (212.3.195.*) rakstīja

sveiks    Binomo

sveisk kaspar. gribeju uzinat cik ilga laika nauda parskaitas uz manu kontu? un man ir velviens jautajums. cik ilgi savu nopelnito naudu es varu glabat Binomo konta,jo es viju atstajusi nelielu sumu,pec trim dienam iegajuieksa Binomo un tur tas naudinas vairak nebiaj kapec ta?

  Liga (89.201.116.*) rakstīja

Ka parskatit naudu us savu kontu.    Pelninaudu

Man ir divi jautajumi,cik ir pati mazaka summa ar kuru var sakt pelnit iemaksajot? Un nopelnito naudu ka var parskaitit uz savu kontu,kur tiesi jaiet un kas jadara lai nauda butu mana konta?

  Kārlis (80.89.73.*) rakstīja

Izņemt naudu    IQoption

Sakiet, lūdzu, caur kuru no piedāvātajām iespējām izdevīgāk izņemt peļņu, ja man ir swedbank?

  Aigars (80.89.74.*) rakstīja

Binomo

Vai kāds lieto šo brokera mājas lapu Binomo.com ?
Ja ir kāds kas lieto tad lūdzu sazinaties ar mani. tl 26329199

  Paula (212.3.195.*) rakstīja

Uzzināt.    Swedbank

Kā varētu sākt procesu?

  VALERIJS (90.141.64.*) rakstīja

Par pirmo iemaksu.

SVEIKI, KASPAR. ES IESĀKU SADARBOTIES AR KOMPĀNIJU OPTEK. VIŅI PIEPRASA PIRMO IEMAKSU VEIKT 2000EUR APMĒRĀ. ES TĀ KĀ RAUSTOS TĀDU SUMMU MAKSĀT. JŪS MINAT KA PIETIEK AR 250EUR.

Visi komentāri (jaunā lapā)
 
 
 

 Pievienot jaunu komentāru!

Uzjautājiet jebko vai dalies pieredzē
Tu saņemsi detalizētus norādījumus pa e-pastu.