Naudas atmaksas un binaro opciju bonusi - Kļuvu bagāts, izmantojot šo metodi, un tagad mēnesī pelnu vairāk nekā $10 000.
More information
Kaspars Ozols
27.08. 2017 01:00  | 

Par naudas atmaksām un iemaksām

Izvēloties bināro opciju platformas, jābūt īpaši uzmanīgiem, kad runa iet par naudas iemaksām un atmaksām. Kāpēc? Ļoti daudzas platformas piesaista savus klientus ar skaļiem saukļiem, kā piemēram “Iemaksā 50.00Euro un saņem 100,00Euro bonusu”. Kas šādos gadījumos visbiežāk notiek? Kad esat iemaksājis minētos piecdesmit euro un saņēmis simts euro bonusu, jūs atskāršat, ka izņemt naudu no sava bināro opciju konta varēsiet tad, kad laimests būs divkārt vai citos gadījumos pat trīskārt pārsniedzis iegūto bonusu. Mūsu gadījumā tas būtu 300,00Euro.

Kas īsti ir bināro opciju bonusi un kā tie strādā?

Bināro opciju brokeri bieži publicē dažādus īpašus piedāvājumus, lai, kā jau minējām, piesaistītu treiderus jeb klientus savai platformai. Bonusi tiek pievienoti treidera bilancei un var tikt izmantoti tirdzniecībā. Protams, brokeri šim bonusam piemēro dažādus apgrozījuma noteikumus un naudu nav iespējams uzreiz izņemt ārā - kas tad ir apslēptais āķis.

Šādi bonusi ir pieejami gandrīz pie katra brokera un mēs regulāri pārbaudām vai mūsu lapā pieejamie bonusi vēl ir aktuāli. Lai veiktu izmaksu no Bināro opciju brokera, ja ir paņemts kāds bonus, parasti ir jāveic bonusa summas+depozīta summas apgrozījums vismaz 20 reizes.

Bināro opciju naudas atmaksa

Labās ziņas ir tās, ka Bināro opciju naudas atmaksa ir pilnīgi neatkarīga no brokeru bonusiem. Citiem vārdiem sakot, treiderim ir iespēja iegūt 100.00Euro naudas atmaksu par konta atvēršanu pie kāda no brokeriem un pēc tam iegūt vēl bonusu no paša brokera.

Atšķirība starp bināro opciju naudas atmaksu un brokeru bonusu ir tāda, ka naudas atmaksu jūs saņemat pa tiešo konkrētā platformas sniedzēja. Saņemto bonusa naudu jūs varat izmantot, lai papildinātu savu bināro opciju kontu vai pārskaitīt naudu uz savu personīgo bankas kontu.

Kā ar bināro opciju bonusiem palielināt savu tirdzniecības potenciālu?

Un atkal jāteic, ka labā ziņa ir tāda, ka brokeri paši piedāvā depozīta bonusus jauniem klientiem. Šis bonus tiek pieskaitīts jūsu tirdzniecības kontam, parasti tie ir noteikti procenti no depozīta summas. Šiem bonusiem ir savi notiekumi, lai treideris uzreiz naudu neizņemtu ārā, parasti jāveic noteikts naudas apgrozījums. Šo bonusa naudu nevajadzētu uzskatīt kā līdzekļus, kurus varēs izņemt ārā, bet gan kā papildus līdzekļus lai palielinātu tirdzniecības potenciālu.

Kāds tad būtu pareizais jeb ideālais brokera bonusa pielietojums?

Šim nolūkam, uzbursim nelielu, taču pavisam reālu bināro opciju tirgošanās ainu. Pieņemsim, ka treideris iemaksā depozītā $200 un minimālā darījuma summa ir $10. Tātad, šajā konkrētajā gadījumā treideris varētu veikt kopā divdesmit dažādus darījumus.

Ja brokeris vēl pievieno pirmā depozīta bonusu 50% apmērā, tad treiderim jau ir veseli $300 savu darījumu veikšanai. Nu, viņš var atvērt kopā 30 darījumus. Tātad, tirdzniecības potenciāls ir palielināts par 50%. Mēs nesakām ka peļņas potenciāls ir palielinājies, jo darījumi var būt gan veiksmīgi, gan neveiksmīgi. Svarīgi ir tas, ka Jūs varat atvērt par 50% vairāk darījumus, ja protat pareizi rīkoties ar sev piešķirtajiem bonusiem.

Gala vārds

Pirms uzsākat tirgoties ar binārajām opcijām, iesakām jums izmeklēt uzticamākos un labākos dīlerus jab tirgošanās platformas. Nākamais solis būtu izskatīt naudas izmaksas un bonusa sistēmu. Jo, kā jau iepriekš rakstā minējām, daudzas bināro opciju platformas sola zelta kalnus, tādā veidā piesaistot klientu uzmanību. Un tikai beigās, kad klients vēlas izņemt savu laimestu, viņš saprot, ka to nevar izdarīt, jo nav iepazinies ar konkrētās platformas noteikumiem.

Lai patīkama un veiksmīga jūsu pirmā bināro opciju tirgošanās pieredze. Galvenais, ar prātu un apdomīgi. Saprotams, ka vajadzētu izvērtēt savu financiālo stāvokli un tirgoties ar savu naudu apdomīgi un ar prātu. Veiksmes!

Reģistrēties - Dzīve ir pārāk īsa, lai būtu nabadzīgs. binārās opcijas, binary options,
Start now

Trīs vienkārši soļi, lai sāktu tirdzniecību!

Manu metodi nevar pielietot visur. Lielākā daļa banku un brokeru nezin, ko tieši dara mana metode. Un pat, ja viņi par to zin, tad viņi nekad nekad to nepiedāvātu parastajiem cilvēkiem. Tieši tāpēc ir svarīgi izvēlēties uzticamu licencētu brokeri, kurā pelnīt naudu. Šie ir mani divi iecienītākie brokeri. Reģistrējies vienā no tiem vai pat abos. Abi piedāvā padomus un video pamācības - pilnīgi par brīvu.

Izmēģiniet stratēģiju demo versijā:

  Ayrex

Advanced Binary Technologies Ltd
Progresīvs brokeris, kuram ir patiešām lielisks klientu atbalsta dienests un neliela minimālā iemaksa
Mans ātrais padoms: Brokerim ir bezmaksas demo versija un ļoti zema minimālā iemaksa
Minimālā iemaksa: $5
 

  Make Money Robot

Vienkāršs robots, kas automātiski izdara binārās izvēles, pat ja esat iesācējs
Mans ātrais padoms: Iesaku tirgoties ar valūtu pāriem, piemēram, EUR/USD vai CNY/USD.
Minimālā iemaksa: $200
 
 


  etoro (77.219.3.*) rakstīja

vai akceptejat izveli?    Etoro

Sveiks! Gribu jautat vai akcepte ari “etoro” lapas izmantosanu? Jo neviena no Jusu iedotajiem nevaru pieklut...

  Valdemārs Plēve (77.219.4.*) rakstīja

Miljoni...    Nav.com

Man nepietiek ar 10k mēnesī. Vēlos, kādus 15m mēnesī.... Vai ir "metode", kas ražo 15m mēnesī, vai vairāk??

  Maris (91.200.64.*) rakstīja

Kā tas darbojas?

Sveiki,Kaspar!kā shi metode darbojas pelnīšanas man īsti nav skaidra cik iesākumā ir nauda jaiegulda?Cik bija minēts tad 200 eiro.

  Dace (80.89.73.*) rakstīja

par darbu    latvijas pasta LV-4729

kas tas par darbu un ka es varu nopelnit naudu sezot majas

  liga (212.3.195.*) rakstīja

sveiks    Binomo

sveisk kaspar. gribeju uzinat cik ilga laika nauda parskaitas uz manu kontu? un man ir velviens jautajums. cik ilgi savu nopelnito naudu es varu glabat Binomo konta,jo es viju atstajusi nelielu sumu,pec trim dienam iegajuieksa Binomo un tur tas naudinas vairak nebiaj kapec ta?

  Liga (89.201.116.*) rakstīja

Ka parskatit naudu us savu kontu.    Pelninaudu

Man ir divi jautajumi,cik ir pati mazaka summa ar kuru var sakt pelnit iemaksajot? Un nopelnito naudu ka var parskaitit uz savu kontu,kur tiesi jaiet un kas jadara lai nauda butu mana konta?

  Kārlis (80.89.73.*) rakstīja

Izņemt naudu    IQoption

Sakiet, lūdzu, caur kuru no piedāvātajām iespējām izdevīgāk izņemt peļņu, ja man ir swedbank?

  Aigars (80.89.74.*) rakstīja

Binomo

Vai kāds lieto šo brokera mājas lapu Binomo.com ?
Ja ir kāds kas lieto tad lūdzu sazinaties ar mani. tl 26329199

  Paula (212.3.195.*) rakstīja

Uzzināt.    Swedbank

Kā varētu sākt procesu?

  VALERIJS (90.141.64.*) rakstīja

Par pirmo iemaksu.

SVEIKI, KASPAR. ES IESĀKU SADARBOTIES AR KOMPĀNIJU OPTEK. VIŅI PIEPRASA PIRMO IEMAKSU VEIKT 2000EUR APMĒRĀ. ES TĀ KĀ RAUSTOS TĀDU SUMMU MAKSĀT. JŪS MINAT KA PIETIEK AR 250EUR.

Visi komentāri (jaunā lapā)
 
 
 

 Pievienot jaunu komentāru!

Uzjautājiet jebko vai dalies pieredzē
Tu saņemsi detalizētus norādījumus pa e-pastu.