Nem xem - Kļuvu bagāts, izmantojot šo metodi, un tagad mēnesī pelnu vairāk nekā $10 000.
More information
Kaspars Ozols
14.09. 2017 22:40  | 

Šī īpašā peer-to-peer digitālā valūta tika uzrakstīta Java, un tā tika uzsākta kopā ar savu blockchain pirms diviem gadiem. Tas tika izveidots ar mērķi, lai tas savlaicīgi iegūs nepieredzētu globālu pieņemšanu tā īpašo iezīmju dēļ. To izveidoja kāds pazīstams kā UtopianFuture, bijušais Bitcoin Talk Forum lietotājs.

Galvenais iedvesmas virzītājspēks bija Nxt, atvērtā koda kriptogrāfijas valūta un maksājumu tīkls. Programmatūru, ko izmanto, lai to darbinātu, ir arī izmēģinājis dažas jau izveidotas finanšu iestādes Āzijā (galvenokārt Japānā) un arī dažas finanšu organizācijas visā pasaulē.

Sākotnēji NEM projekts nebija pilnīgi likumīgs, kad tas sākās, lai gan tas pašlaik ir mainījies. Projektā piedalījās cilvēki, kuri jau bija Bitcoin forumā, un tie palīdzēja izstrādāt projektu. Bet, tā kā laiks turpinājās, tie, kas bija gatavi, atbalstīja, un, tā kā projekts zieda, tie, kuri piedalījās publikācijās, varēja izpirkt savas likmes.

Tāpēc, ka tajā laikā tas nebija likumīgs, daži atstāja novārtā un baidījās, ka citi apņemas īstenot projektu. Tika noteikts termiņš, un termiņu beigās visi neiesaistītie līdzekļi tika veltīti digitālās valūtas NEM attīstībai, un tas bija tas, kā tā sāka darboties.

Viena no šīs digitālās valūtas aizraujošajām iezīmēm ir tā bloka ķēžu tīkla uzlabošana, kas ietver pierādījumu nozīmes algoritmu, šifrētu ziņojumapmaiņu, daudzpāra parakstu kontus un EigenTrust reputācijas sistēmu. Un tā kā tas attiecas uz daudzām digitālajām valūtām, kas patlaban ir tirgū, tā ir decentralizēta, un tās izsniegšana balstās uz fiksētu decentralizētu vienprātīgu vienprātību.

Aplūkojot citas digitālās valūtas, mēs pamanām, ka tie darbojas, pamatojoties uz darba algoritmu, bet NEM izmanto pierādījumu par svarīgumu. Šīs priekšrocības ir tādas, ka NEM infrastruktūras serveris darbosies neatkarīgi no NEM kopienas klienta. Tas ļauj viegls dators (pazīstams arī kā Light Client), kas darbojas, lai savienotu sistēmu ar serveri, lai pilnībā darbotos, nevadot pilnu NEM bloku shēmas kopiju.

Signalizācijas pierādījumu algoritms ļauj arī NEM sistēmai veikt darījumu termiņus. Bloķēšanas laiks ir apmēram 1 minūti vai mazliet mazāks. Un jums obligāti nav jābūt daudz monētu, lai sāktu bloku.

Priekšrocības

  1. Ir ļoti izdevīgi ieguldīt, jo tā ir ļoti vērtīga.
  2. Ir dažas jaudīgas tehnoloģiskās priekšrocības salīdzinājumā ar konkurentiem.
  3. Tas izmanto Java, kas ir ļoti izplatīta programmēšanas valoda, kas savukārt palielinās tā pieņemšanu.
  4. Tā kā Japānas bankas ir sekmīgi izmēģinājušas un apstiprinājušas, tas neaizņems ilgu laiku, līdz tā kļūst par globālu parādību.
  5. Sakarā ar tās motivāciju turēt, tai ir liela izaugsmes perspektīva.

Trūkumi

  1. Salīdzinot ar citām digitālajām valūtām, tai ir zems tirdzniecības apjoms un stabilitāte.
  2. Nekāda reāla ievērojama biznesa sadarbība pašreizējā situācijā.
  3. Tās mārketings ir mazāks par cerībām.

Kur / Kā to iegādāties

Pašlaik ir ļoti grūti iegādāties NEM tieši tā, kā to vienkārši izstrādā, taču vieglākais veids, kā to iegādāties, ir iegādāties kopēju digitālo valūtu un pēc tam izmantot XEM monētu apmaiņas iespēju tiešsaistes apmaiņas platformu.

Piemērs ir Changely, apmaiņa, kas ļauj jums iegādāties noteiktu digitālo valūtu ar citu digitālo valūtu. Tas var arī tieši integrēt jūsu XEM NEM nanowallet.

Kad jūs nokļūsit šādā apmaiņas vietnē, jums būs nepieciešams izveidot kontu un pārbaudīt kontu. Lai finansētu kontu, jums arī jāpievieno maksājuma veids citā.

Ja jums iepriekš nav Bitcoin vai citu kopīgu kriptoņu, vispirms varat to iegādāties, un pēc tam atveriet sadaļu, kurā to nomainīsit NEM. Tā kā jūs iegādājaties biržā, maksājuma veikšanai varat izmantot savu kredītkarti vai MasterCard.

Tirdzniecība ar NEM

Ir divi veidi, caur kuriem jūs varat tirgoties ar jūsu NEM monētām. Pirmais veids ir tieši maksāt mazumtirgotājiem, kuri, kā zināms, pieņem NEM par maksāšanas līdzekli par precēm un pakalpojumiem, kas tiek piedāvāti ar jūsu NEM monētām.

Interesanti ir zināt, ka daži tirgotāji un mazumtirdzniecības veikali, it īpaši Āzijā, to jau ir pieņēmuši. Eiropā un Amerikā ir pāris tirgotāji, kas arī pievienojas šai kategorijai.

Otrs veids ir, izmantojot tirdzniecības tiešsaistes apmaiņu. Ar zināšanām, ka jūs zināt, kāda ir tirdzniecības birža, šeit ir daži tirdzniecības darījumi, kur var veikt darījumus ar NEM. Tajos ietilpst Poloniex, Bitrex, Hitbtc, Yobit, Bter, Cryptopia un tā tālāk.

NEM uzglabāšana

Galvenais seifs, kurā varat saglabāt NEM valūtu, ir seifs, ko parasti sauc par NEM nanowallet. Tā ir mobilā seifa vai mobilā lietojumprogramma, ar kuras palīdzību jūs varat uzglabāt, nosūtīt un saņemt NEM valūtu. Tas ir saderīgs ar gandrīz visām ierīcēm. Varat arī uzlabot to jebkurā laikā, kad ir jauninājums.

Ilgstošai uzglabāšanai varat izveidot papīra kupolu.

Reģistrēties - Dzīve ir pārāk īsa, lai būtu nabadzīgs. jauna ekonomikas kustība, XEM, NEM, bitcoin forums, multisignature, java, japāņu bitcoin, tirdzniecības NEM, kriptoja, poloniex, uzglabāšana nem
Start now

Trīs vienkārši soļi, lai sāktu tirdzniecību!

Manu metodi nevar pielietot visur. Lielākā daļa banku un brokeru nezin, ko tieši dara mana metode. Un pat, ja viņi par to zin, tad viņi nekad nekad to nepiedāvātu parastajiem cilvēkiem. Tieši tāpēc ir svarīgi izvēlēties uzticamu licencētu brokeri, kurā pelnīt naudu. Šie ir mani divi iecienītākie brokeri. Reģistrējies vienā no tiem vai pat abos. Abi piedāvā padomus un video pamācības - pilnīgi par brīvu.

Izmēģiniet stratēģiju demo versijā:

  Ayrex

Advanced Binary Technologies Ltd
Progresīvs brokeris, kuram ir patiešām lielisks klientu atbalsta dienests un neliela minimālā iemaksa
Mans ātrais padoms: Brokerim ir bezmaksas demo versija un ļoti zema minimālā iemaksa
Minimālā iemaksa: $5
 

  Make Money Robot

Vienkāršs robots, kas automātiski izdara binārās izvēles, pat ja esat iesācējs
Mans ātrais padoms: Iesaku tirgoties ar valūtu pāriem, piemēram, EUR/USD vai CNY/USD.
Minimālā iemaksa: $200
 
 


  etoro (77.219.3.*) rakstīja

vai akceptejat izveli?    Etoro

Sveiks! Gribu jautat vai akcepte ari “etoro” lapas izmantosanu? Jo neviena no Jusu iedotajiem nevaru pieklut...

  Valdemārs Plēve (77.219.4.*) rakstīja

Miljoni...    Nav.com

Man nepietiek ar 10k mēnesī. Vēlos, kādus 15m mēnesī.... Vai ir "metode", kas ražo 15m mēnesī, vai vairāk??

  Maris (91.200.64.*) rakstīja

Kā tas darbojas?

Sveiki,Kaspar!kā shi metode darbojas pelnīšanas man īsti nav skaidra cik iesākumā ir nauda jaiegulda?Cik bija minēts tad 200 eiro.

  Dace (80.89.73.*) rakstīja

par darbu    latvijas pasta LV-4729

kas tas par darbu un ka es varu nopelnit naudu sezot majas

  liga (212.3.195.*) rakstīja

sveiks    Binomo

sveisk kaspar. gribeju uzinat cik ilga laika nauda parskaitas uz manu kontu? un man ir velviens jautajums. cik ilgi savu nopelnito naudu es varu glabat Binomo konta,jo es viju atstajusi nelielu sumu,pec trim dienam iegajuieksa Binomo un tur tas naudinas vairak nebiaj kapec ta?

  Liga (89.201.116.*) rakstīja

Ka parskatit naudu us savu kontu.    Pelninaudu

Man ir divi jautajumi,cik ir pati mazaka summa ar kuru var sakt pelnit iemaksajot? Un nopelnito naudu ka var parskaitit uz savu kontu,kur tiesi jaiet un kas jadara lai nauda butu mana konta?

  Kārlis (80.89.73.*) rakstīja

Izņemt naudu    IQoption

Sakiet, lūdzu, caur kuru no piedāvātajām iespējām izdevīgāk izņemt peļņu, ja man ir swedbank?

  Aigars (80.89.74.*) rakstīja

Binomo

Vai kāds lieto šo brokera mājas lapu Binomo.com ?
Ja ir kāds kas lieto tad lūdzu sazinaties ar mani. tl 26329199

  Paula (212.3.195.*) rakstīja

Uzzināt.    Swedbank

Kā varētu sākt procesu?

  VALERIJS (90.141.64.*) rakstīja

Par pirmo iemaksu.

SVEIKI, KASPAR. ES IESĀKU SADARBOTIES AR KOMPĀNIJU OPTEK. VIŅI PIEPRASA PIRMO IEMAKSU VEIKT 2000EUR APMĒRĀ. ES TĀ KĀ RAUSTOS TĀDU SUMMU MAKSĀT. JŪS MINAT KA PIETIEK AR 250EUR.

Visi komentāri (jaunā lapā)
 
 
 

 Pievienot jaunu komentāru!

Uzjautājiet jebko vai dalies pieredzē
Tu saņemsi detalizētus norādījumus pa e-pastu.