Noslepumi ka iegut veicot binaras opcijas, - Kļuvu bagāts, izmantojot šo metodi, un tagad mēnesī pelnu vairāk nekā $10 000.
More information
Kaspars Ozols
14.07. 2017 03:00  | 

Nākošo desmit minūšu laikā, jūs uzzināsiet kā ātri un viegli, izmantojot nelielas stratēģijas, pelnīt līdz pat 500 euro dienā. Un nē, šis nebūs nekāds mārketinga triks. Jums nebūs nepieciešams iegādāties stulbus un atčgārnus pakalpojumus. Viss būs atkarīgs tikai un vienīgi no jums. Tad nu, sāksim!

Visvieglākais un efektīvākais veids kā iesācējiem iegūt naudu tirgojoties ar binārajām opcijām ir valūtu tirdzniecība. No katra darījuma, ja iznākums ir pozitīvs, jūs iegūsiet līdz pat 190% lielu peļņu. Viss kas jums būs nepieciešams, būs pildspalva, pierakstu klade un pats svarīgākais - pacietība. Vēljovairāk, izmantojiet izdevību un sekojiet citiem bināro opciju speciālistiem, kuri bieži vien publicē savas stratēģijas un taktikas, kā arī dalās ar konkrētā brīža aktuālākajiem bināro opciju trendiem.

Bināro opciju tirgošanos varētu salīdzināt ar laimes spēli jeb monētas mešanu un minēšanu, kāds simbols izkritīs. Viss kas ir nepieciešams, lai tirgotos ar binārajām opcijām ir veiksme un intuīcija. Izvēlieties kādu vērtspapīru vai valūtu tirgu un centieties paredzēt, vai konkrētā valūta vai tirgus kāps vai kritīs, pēc konkrēta laika sprīža.

Kā tas strādā reālajā dzīvē?

Lai vieglāk saprastu un viss būtu uzskatāmāks, izveidosim vienkāršu, taču dabā eksistējošu piemēru. Šoreiz, izvēlēsimies jau pieminēto valūtu tirgu, precīzāk - eiro valūtu pret amerikas dolāru jeb EUR/USD. Pieņemsim, ka uz doto momentu mūsu izvēlētais valūtu kurss eiro pret dolāru ir 1,50. Ko tas nozīmē? Tas nozīmē, ka, lai iegādātos vienu eiro, nepieciešams iztērēt 1,50 ASV dolārus. Ejot dienai, šī cena un tās amplitūda var mainīties no 1,20 līdz 1,50. Tad, loģiski, ka izdevīgāk jums būs vairāk ASV dolāru pret eiro.

Pirmajā brīdī iesācejam varētu šķist, ka šādas svārstības itin neko nenozīmē. Taču tā pavisam nav. Tieši otrādi. Finanšu tirgus ir tik plašs un liels, ka pat vismazākais izmainījums piektajā un pat desmitajā skaitlī aiz komata, var nest ievērojamu peļņu. Taču jāpatur prātā ir viens - tirgošanās ar binārajām opcijām ietver būtisku risku un var izraisīt ieguldītās naudas zaudējumu.

Bieži vien, vispopulārākās bināro opciju platformas piedāvā publiskos online čatus, kurā tirgotāji savā starpā var apspriest dažādas tendences un karstākos notikumus finanšu tirgū. Dažas platformas šos online čatus piedāvā par baltu velti, bet dažas - par maksu. Taču svarīgi būtu uzsvērt, ka, ja šis pakalpojums tomēr ir par maksu jūsu izvēlētajā platformā, iesakām to izmantot. Kāpēc? Cilvēki, kuri ikdienā nodarbojas ar binārajām opcijām, ir ļoti draudzīgi. Tā ir vesela komūna. Un bieži vien, pat negaidot, kāds pieredzējis tirgotājs jums var pasviest zelta ideju, kura beigu beigās ļaus jums nopelnīt labu naudas summu.

Vēl kas ir būtiski, veicot darījumus ar binārajām opcijām - dienas laiks, kad to darāt. Piemēram, skatoties uz Austrālijas dolāru un ASV dolāru - vienā vietā ir nakts, bet otrā ir rīts. Saprotami, ka tas būtiski ietekmē šo naudas zīmju apgrozījumu un naktī, bināro opciju līkne var pat neizmainīties. Tāpēc, pirms izvēlaties tirgoties ar valūtām, iesakām pievērst uzmanību un atrast informāciju par to, kuros diennakts laikos notiek karstākās un straujākā izmaiņas.

Laika intervāls

Laika intervāls, kurā izvēlaties noteikt bināro opciju kāpumu vai kritumu, arī ir ļoti svarīgs. Iesācējiem, pavisam noteikti iesakām izvēlēties visīsāko laika intervālu, kas ir - viena minūte. Kādēļ? Sākot tirgoties ar binārajām opcijām jūs pamanīsiet, cik strauji tās var mainīties. Te augt, te krist. Jo ilgāks laika intervāls, jo grūtāk ir noteikt kā mainīsies konkrētā tirgus līkne. Tāpēc, saprotams, ka pie lielākiem laika intervāliem peļņa, ko varat iegūt, pareizi uzminot akciju kāpumu vai kritumu, būs lielāka. Izvēloties minūtes intervālu, pozitīvā iznākumā jūs varat gūt 80% līdz 85% lielu peļņu no ieguldītā.

Gala vārds

Pirmajā acu mirklī teju katram šķiet, ka binārās opcijas ir itin viegls veids kā gūt peļņu. Tā patiešām ir, bet jābūt pacietīgiem un jādomā ar prātu. Ļoti daudzi metas šajā biznesā un veic aplamus, nepamatotus minējumus. Šādā gadījumā gan, jūsu karjera binārajās opcijās diezgan ātri noplauks.

Reģistrēties - Dzīve ir pārāk īsa, lai būtu nabadzīgs. binārās opcijas, liela peļņa, daudz naudas, binary options,trading,aktīvi
Start now

Trīs vienkārši soļi, lai sāktu tirdzniecību!

Manu metodi nevar pielietot visur. Lielākā daļa banku un brokeru nezin, ko tieši dara mana metode. Un pat, ja viņi par to zin, tad viņi nekad nekad to nepiedāvātu parastajiem cilvēkiem. Tieši tāpēc ir svarīgi izvēlēties uzticamu licencētu brokeri, kurā pelnīt naudu. Šie ir mani divi iecienītākie brokeri. Reģistrējies vienā no tiem vai pat abos. Abi piedāvā padomus un video pamācības - pilnīgi par brīvu.

Izmēģiniet stratēģiju demo versijā:

  Make Money Robot

Vienkāršs robots, kas automātiski izdara binārās izvēles, pat ja esat iesācējs
Mans ātrais padoms: Iesaku tirgoties ar valūtu pāriem, piemēram, EUR/USD vai CNY/USD.
Minimālā iemaksa: $200
 

  Ayrex

Advanced Binary Technologies Ltd
Progresīvs brokeris, kuram ir patiešām lielisks klientu atbalsta dienests un neliela minimālā iemaksa
Mans ātrais padoms: Brokerim ir bezmaksas demo versija un ļoti zema minimālā iemaksa
Minimālā iemaksa: $5
 
 


  etoro (77.219.3.*) rakstīja

vai akceptejat izveli?    Etoro

Sveiks! Gribu jautat vai akcepte ari “etoro” lapas izmantosanu? Jo neviena no Jusu iedotajiem nevaru pieklut...

  Valdemārs Plēve (77.219.4.*) rakstīja

Miljoni...    Nav.com

Man nepietiek ar 10k mēnesī. Vēlos, kādus 15m mēnesī.... Vai ir "metode", kas ražo 15m mēnesī, vai vairāk??

  Maris (91.200.64.*) rakstīja

Kā tas darbojas?

Sveiki,Kaspar!kā shi metode darbojas pelnīšanas man īsti nav skaidra cik iesākumā ir nauda jaiegulda?Cik bija minēts tad 200 eiro.

  Dace (80.89.73.*) rakstīja

par darbu    latvijas pasta LV-4729

kas tas par darbu un ka es varu nopelnit naudu sezot majas

  liga (212.3.195.*) rakstīja

sveiks    Binomo

sveisk kaspar. gribeju uzinat cik ilga laika nauda parskaitas uz manu kontu? un man ir velviens jautajums. cik ilgi savu nopelnito naudu es varu glabat Binomo konta,jo es viju atstajusi nelielu sumu,pec trim dienam iegajuieksa Binomo un tur tas naudinas vairak nebiaj kapec ta?

  Liga (89.201.116.*) rakstīja

Ka parskatit naudu us savu kontu.    Pelninaudu

Man ir divi jautajumi,cik ir pati mazaka summa ar kuru var sakt pelnit iemaksajot? Un nopelnito naudu ka var parskaitit uz savu kontu,kur tiesi jaiet un kas jadara lai nauda butu mana konta?

  Kārlis (80.89.73.*) rakstīja

Izņemt naudu    IQoption

Sakiet, lūdzu, caur kuru no piedāvātajām iespējām izdevīgāk izņemt peļņu, ja man ir swedbank?

  Aigars (80.89.74.*) rakstīja

Binomo

Vai kāds lieto šo brokera mājas lapu Binomo.com ?
Ja ir kāds kas lieto tad lūdzu sazinaties ar mani. tl 26329199

  Paula (212.3.195.*) rakstīja

Uzzināt.    Swedbank

Kā varētu sākt procesu?

  VALERIJS (90.141.64.*) rakstīja

Par pirmo iemaksu.

SVEIKI, KASPAR. ES IESĀKU SADARBOTIES AR KOMPĀNIJU OPTEK. VIŅI PIEPRASA PIRMO IEMAKSU VEIKT 2000EUR APMĒRĀ. ES TĀ KĀ RAUSTOS TĀDU SUMMU MAKSĀT. JŪS MINAT KA PIETIEK AR 250EUR.

Visi komentāri (jaunā lapā)
 
 
 

 Pievienot jaunu komentāru!

Uzjautājiet jebko vai dalies pieredzē
Tu saņemsi detalizētus norādījumus pa e-pastu.