Potcoin pot - Kļuvu bagāts, izmantojot šo metodi, un tagad mēnesī pelnu vairāk nekā $10 000.
More information
Kaspars Ozols
14.09. 2017 22:47  | 

Potcoin ir vēl viena peer-to-peer digitālā valūta, pamatojoties uz atvērtā koda programmatūru, kas tika izlaista saskaņā ar MIT / X11 licenci. Lai gan tam ir dažas tehniskas līdzības ar Litecoin, tā galvenais mērķis ir kļūt par standartizētiem maksājumu veidiem nozarēm, kurām ir atļauts likumīgi ražot kaņepes.

Šī digitālā valūta ir decentralizēta, tas nav, ko pārvalda kāda centrālā iestāde vai aģentūra. To pirms trīs gadiem izveidoja Joel Yaffe un Nick Iversen un vēl viens anonīms trešais uzņēmējs, kas visi sauca no Monreāles, Kanāda. Viņu mērķis ir izveidot platformu likumīgām kaņepju rūpniecībai visā pasaulē, un tāpēc kriptogrāfijas valūta tika uzsākta tieši plkst. 16:20 (numurs, kas saistīts ar kaņepju patēriņu, ti, 420).

Šīs digitālās valūtas izaugsme bija tik ātra, ka tūlīt pēc gada, kad tā tika uzsākta, tās vērtība ir palielinājusies kriptogrāfijas pasaulē, un tā ir viena no valūtām ar augstāko vērtību, un patlaban gandrīz visi mazumtirgotāji un tiešsaistes veikali to pieņem. kā darījuma līdzekli.

Kaut arī tas nav bijis salds pastaigas visu veidu, lai Potcoin, jo tikai pēc gada, kad uzsākt, sākotnējie izstrādātāji devās atsevišķi ceļus dažu iemeslu dēļ, kas nekad nav atklāti. Toreiz Potkūna kopiena, lai gan tā būtu inovācijas beigas, bet kaut kā mēģināja izvairīties no izzušanas ceļa, attīstot daudzas citas lietas, kuras to turpināja līdz pat šai dienai.

Tās galvenā iezīme ir pierādījumu sistēmas daļa, un tā pamatā ir publiska digitālā virsgrāmata, kas pazīstama kā blokčaina tīkls. Šīs naudas valūtas maiņa ir īpaša, jo tā piedāvā maksimālu monētu skaita pieaugumu, īsāku bloķēšanas laiku un daudz ātrāku grafika sadalījumu pa daļām (labāk nekā Litecoin).

Parasti šo digitālo valūtu var iegādāties ar ieguves aparatūru, piemēram, CPU un GPU un ASIC Script. Bet nesen, ieguves algoritms ir mainīts no Script uz POSV. POSV ir algoritms, kas gūst labumu gan uz monētas īpašumtiesībām, gan ar monētām veiktajiem darījumiem.

Priekšrocības

  1. Tas ir pirmais, kas kriptogrāfijas tirgū ir iesaistīts biznesā ar legalizētiem kaņepēm
  2. Tas ir līdzīgs Litecoin, kas ir labi izveidota monēta; tas palielinās tā vispārējo pieņemšanu.
  3. Tam ir ļoti labs veids, kā atrisināt banku un tīkla problēmas, ar kurām pašlaik saskaras kaņepju nozare.
  4. Ir zināms, ka šis tīkls atbalsta daudzas labdarības organizācijas

Trūkumi

  1. Pašlaik pasaulē ir juridiskas problēmas, ar kurām saskaras kaņepju rūpniecība.
  2. Tā kā tas ir tieši saistīts ar kaņepju nozari, daudziem cilvēkiem, kam ir kultūras normas pret kaņepēm, būs grūti pieņemt to kā maksāšanas līdzekli.
  3. Daudzi uzskata, ka tas nav noderīgs ārpus kaņepju nozares.

Kur / Kā to iegādāties

Daudz tiešsaistes apmaiņas tīmekļa vietņu, kas ļauj tirgot daudzas digitālās valūtas, arī ļauj tirgot Potcoin. Šīs vietnes ļauj un veicina privāto un vietējo tirdzniecību, un šajās vietnēs var nopirkt Potkoīnu vai to pārdot.

Šim kriptogrāfijas valūtam ir dažādi maksāšanas veidi. Viens no veidiem ir iegādāties vispirms pērkot biežāk izmantoto digitālo valūtu un pēc tam mēģiniet to apmainīt ar pekotīniem. Tā kā tas attiecas uz visiem pārējiem digitālo valūtu veidiem, tas ir drošākais un vienkāršākais veids, kā tos iegādāties.

Varat arī maksāt, izmantojot vietējo bankas kontu, izmantojot tiešo pārskaitījumu vai izmantojot savu kredītkarti.

Pēc iegādes iegādājieties Potokinas seifu (tiks detalizēti apskatīts vēlāk) un turiet tos tur.

Tirdzniecība ar Potkino

Šobrīd ir vairāk nekā 60 pasaulē pazīstami tirgotāji, kuri oficiāli pieņem Potokīnu kā maksājumu metodi citiem produktiem un pakalpojumiem, kas nav saistīti ar kaņepju nozari. Tādējādi tiek konstatēts fakts, ka jūs faktiski varat nopirkt un pārdot citus produktus, izmantojot maksājumu kartotēnu. Un atcerieties, tam nav jābūt kaņepēm.

Varat arī iegādāties un pārdot šo valūtu, lai iegūtu lielāku peļņu. Ir daudz tirdzniecības platformu, kas ļauj pērk un pārdod digitālās valūtas, kuras jūs varat izmantot. Būs arī daži ļoti izmisuma īpašnieki, kuri vēlas pārdot savas monētas, un jūs varat gūt labumu no šī noteikuma, to iegādājoties un paturot tos vēlāk; daudzi pārdošanai vai citu preču iegādei. Varat arī iegādāties citas digitālās valūtas ar to.

Atcerieties, ka, izvēloties tiešsaistes apmaiņu, ar ko tirgojas, lūdzu, esiet uzmanīgi, lai uzzinātu, vai apmaiņa ir tāda, kas ir pazīstama kā pārredzamu darījumu veikšana.

Piktonu uzglabāšana

Potcoin seifs ir seifs, kurā jūs glabājat savu Potcoin īpašumu. No šī maketa jūs arī nosūtiet un saņemat Poticoinu par saviem darījumiem. No pieejamajiem četriem digitālo portfeļu veidiem, kurš no tiem ir vislabākais Ptikoņu uzglabāšanai?

Programmatūras kase, kas ir tiešsaistes seifs, vislabāk ir Ptikoņu uzglabāšanai. Tas tiek uzskatīts par labāko šādai lietošanai, jo jums ir jāizveido privātā atslēga vai PIN, ar kuru jūs apstiprināt visus savus darījumus. Jūsu publiskā atslēga ir adrese, uz kuru citi lietotāji nosūtīs naudu.

Tā kā tas ir tiešsaistē, jums jābūt uzmanīgiem, lai datorvīrusi neapdraudētu jūsu seifu. Daži uzskata, ka noderīgi ir instalēt labas pretvīrusu programmas, lai palīdzētu viņiem aizsargāt viņu datorus. Ja jūs zaudējat savu datumu, nauda ir pazudusi uz mūžu, tāpēc esiet uzmanīgi ar datora drošību.

Tas būs noderīgi, ja šifrēsit savus datus.

Reģistrēties - Dzīve ir pārāk īsa, lai būtu nabadzīgs. potcoin, kaņepju monēta, kriptogrāfijas valūta, legalizē marihuanu, nelegālas kriptokultūras, tirdzniecības paplāksnis, pieņemts kriptogrāfs, publiskā atslēga
Start now

Trīs vienkārši soļi, lai sāktu tirdzniecību!

Manu metodi nevar pielietot visur. Lielākā daļa banku un brokeru nezin, ko tieši dara mana metode. Un pat, ja viņi par to zin, tad viņi nekad nekad to nepiedāvātu parastajiem cilvēkiem. Tieši tāpēc ir svarīgi izvēlēties uzticamu licencētu brokeri, kurā pelnīt naudu. Šie ir mani divi iecienītākie brokeri. Reģistrējies vienā no tiem vai pat abos. Abi piedāvā padomus un video pamācības - pilnīgi par brīvu.

Izmēģiniet stratēģiju demo versijā:

  Make Money Robot

Vienkāršs robots, kas automātiski izdara binārās izvēles, pat ja esat iesācējs
Mans ātrais padoms: Iesaku tirgoties ar valūtu pāriem, piemēram, EUR/USD vai CNY/USD.
Minimālā iemaksa: $200
 

  Ayrex

Advanced Binary Technologies Ltd
Progresīvs brokeris, kuram ir patiešām lielisks klientu atbalsta dienests un neliela minimālā iemaksa
Mans ātrais padoms: Brokerim ir bezmaksas demo versija un ļoti zema minimālā iemaksa
Minimālā iemaksa: $5
 
 


  etoro (77.219.3.*) rakstīja

vai akceptejat izveli?    Etoro

Sveiks! Gribu jautat vai akcepte ari “etoro” lapas izmantosanu? Jo neviena no Jusu iedotajiem nevaru pieklut...

  Valdemārs Plēve (77.219.4.*) rakstīja

Miljoni...    Nav.com

Man nepietiek ar 10k mēnesī. Vēlos, kādus 15m mēnesī.... Vai ir "metode", kas ražo 15m mēnesī, vai vairāk??

  Maris (91.200.64.*) rakstīja

Kā tas darbojas?

Sveiki,Kaspar!kā shi metode darbojas pelnīšanas man īsti nav skaidra cik iesākumā ir nauda jaiegulda?Cik bija minēts tad 200 eiro.

  Dace (80.89.73.*) rakstīja

par darbu    latvijas pasta LV-4729

kas tas par darbu un ka es varu nopelnit naudu sezot majas

  liga (212.3.195.*) rakstīja

sveiks    Binomo

sveisk kaspar. gribeju uzinat cik ilga laika nauda parskaitas uz manu kontu? un man ir velviens jautajums. cik ilgi savu nopelnito naudu es varu glabat Binomo konta,jo es viju atstajusi nelielu sumu,pec trim dienam iegajuieksa Binomo un tur tas naudinas vairak nebiaj kapec ta?

  Liga (89.201.116.*) rakstīja

Ka parskatit naudu us savu kontu.    Pelninaudu

Man ir divi jautajumi,cik ir pati mazaka summa ar kuru var sakt pelnit iemaksajot? Un nopelnito naudu ka var parskaitit uz savu kontu,kur tiesi jaiet un kas jadara lai nauda butu mana konta?

  Kārlis (80.89.73.*) rakstīja

Izņemt naudu    IQoption

Sakiet, lūdzu, caur kuru no piedāvātajām iespējām izdevīgāk izņemt peļņu, ja man ir swedbank?

  Aigars (80.89.74.*) rakstīja

Binomo

Vai kāds lieto šo brokera mājas lapu Binomo.com ?
Ja ir kāds kas lieto tad lūdzu sazinaties ar mani. tl 26329199

  Paula (212.3.195.*) rakstīja

Uzzināt.    Swedbank

Kā varētu sākt procesu?

  VALERIJS (90.141.64.*) rakstīja

Par pirmo iemaksu.

SVEIKI, KASPAR. ES IESĀKU SADARBOTIES AR KOMPĀNIJU OPTEK. VIŅI PIEPRASA PIRMO IEMAKSU VEIKT 2000EUR APMĒRĀ. ES TĀ KĀ RAUSTOS TĀDU SUMMU MAKSĀT. JŪS MINAT KA PIETIEK AR 250EUR.

Visi komentāri (jaunā lapā)
 
 
 

 Pievienot jaunu komentāru!

Uzjautājiet jebko vai dalies pieredzē
Tu saņemsi detalizētus norādījumus pa e-pastu.